Seria W Drodze Do Wieczernika


W drodze do Wieczernika to seria podręczników, ćwiczeniówek oraz poradników metodycznych do religii, przeznaczonych dla klas szkoły podstawowej. Seria zapewnia naukę religii i wprowadzenie w świat Kościoła poprzez rysunki, zdjęcia, ciekawe grafiki oraz szereg zadań dostosowanych do wieku uczniów.

Nauczyciele mają możliwość skorzystania z ciekawych scenariuszy, najmłodsi zaś zapoznają się z wydarzeniami, które dotyczą życia Kościoła. Zaznajamiają się z Ewangelią i uczestniczą w zajęciach, które w niebanalny sposób przygotowują ich do włączenia się w życie Kościoła. Poszczególne jednostki lekcyjne zostały rozmieszczone w taki sposób, by uczniowie mogli łatwo znaleźć potrzebne im informacje.

Zarówno podręcznik, jak i ćwiczeniówki uzupełniające są zgodne z podstawami programowymi. Seria do nauki religii, pod względem stworzonej koncepcji, autorstwa Władysława Kubika to nie tylko stricte nauka, ale i miejsce na rozwijanie zdolności plastycznych najmłodszych, wykorzystanie umiejętności kreatywnego myślenia, wycinanki, układanki oraz kolorowanki.

Podręczniki z serii W Drodze Do Wieczernika

Może zainteresują Cię również

Bestsellery - podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej

Nowości - nauczanie wczesnoszkolne, podręczniki szkolne