Seria Until - Aurora Rose Reynolds

Cykl powieści Until skierowany jest do młodych kobiet. Jest to seria romansów napisana przez Aurorę Rose Reynolds. Każdy tom to nowi bohaterowi i historia nowej miłości.

 

Until November otwiera cały cykl Until. To opowieść o skrzywdzonej przez los, niepewnej siebie November, która chcąc uciec od złych wspomnień, przeprowadza się do Nowego Jorku. Tam rozpoczyna pracę jako księgowa w klubie i poznaje ochroniarza Ashera. Until November to romans nasycony namiętnością.

 

Until Trevor to kolejna część serii. Opowiada historię Liz i Trevora. Liz, której życie mocno się komplikuje, jest nieufna wobec Trevora. On czuje natomiast, że ta piękna kobieta sprawiła, że jego serce "ożyło". Until Trevor to starcie dwóch silnych osobowości. Czy mimo niepowodzeń uda im się zbudować trwały związek?

 

Trzecią częścią cyklu to Until Lilly o sile miłości Lilly i Casha. To opowieść o uczuciu, które jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu. Jest to historia o miłości, odpowiedzialności za swoje czyny, o przebaczeniu.

 • -61%
  Until Lilly. Until. Tom 3

  Until Lilly. Until. Tom 3

  Kiedy Lilly Donovan poznała Casha Maysona, od razu straciła dla niego głowę - był taki przystojny i męski, że mogłaby zatonąć w jego niebieskich oczach. Cash z kolei od początku wiedział, że liczy się tylko ona: piękna, dobra, mądra. Dla niej chciał być wspaniałym mężczyzną i dobrym człowiekiem....
  Książka, op. miękka
  15,56 zł Cena regularna: 39,90 zł -61% Najniższa cena z 30 dni: 24,30 zł -36%
  wysyłka w 24 godziny
 • -29%
  Until November. Until. Tom 1

  Until November. Until. Tom 1

  Namiętność aż do utraty tchu. Niebezpieczna i pełna intryg codzienność. Rodzina, która rani Cię najbardziej. Po tajemniczym wypadku November przeprowadza się z Nowego Jorku, ucieka przed despotyczną matką i tajemnicą z przeszłości. U boku ojca pragnie znaleźć bezpieczeństwo i spokój. Nie spodziewa...
  Książka, op. miękka
  28,47 zł Cena regularna: 39,90 zł -29% Najniższa cena z 30 dni: 24,91 zł +14%
  wysyłka w 24 godziny