Seria Uczymy się z Bratkiem

"Uczymy się z Bratkiem" to ćwiczenia i podręczniki do nauki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Odpowiednio przygotowane materiały sprawiają, że poznawanie nowych rzeczy staje się przyjemnością.

"Uczymy się z Bratkiem" to seria, która dowodzi, że nauka jest bardzo ważna już od wczesnych lat edukacji szkolnej. Aby jednak dzieci mogły odpowiednio się uczyć, potrzebują materiałów, które umożliwią efektywne opanowanie materiałów. Seria podręczników i zeszytów ćwiczeń "Uczymy się z Bratkiem" to pomoce, przeznaczone do nauki dla dzieci w klasach 1-2.

Podręczniki "Uczymy się z Bratkiem" to pomoc w nauce czytania. Książki zawierają w sobie atrakcyjne, różnorodne teksty: poezję, prozę, jak i teksty użytkowe i informacyjne. Podręczniki z tej serii realizowane są zgodnie z nową podstawą programową z zakresu edukacji matematycznej, przyrodniczej, polonistycznej, muzycznej, plastycznej, informatycznej i społecznej.

"Uczymy się z Bratkiem" to także zeszyty ćwiczeń do nauki w szkole podstawowej, w klasach 1-2. Zadania o różnym stopniu trudności rozwijają umysł i zachęcają do działania. Zeszyty ćwiczeń zawierają w sobie zadania, które uczą logicznego myślenia. Ćwiczenia skonstruowane zostały w taki sposób, by angażować różne zmysły. Zadania wprowadzają ponadto zasady ortografii. W serii "Uczymy się z Bratkiem" znalazły się również zeszyty wspierające naukę estetycznego pisania.

Seria "Uczymy się z Bratkiem" proponuje również bajki terapeutyczne, wspierające rozwój społeczno-emocjonalny u najmłodszych. Książeczka ta pomaga rozwijać zainteresowania i zdolności u dziecka.

Bestsellery - podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej

Nowości - podręczniki