Seria Trylogia Hell

Seria ''Trylogia Hell'' P. S. Herytiery (Pizgacz) to zajmująca historia o toksycznych relacjach, próbie ucieczki od przeszłości i nauce obdarzania głębokimi uczuciami inne osoby. Osoby szukające nietypowego cyklu powieści, który porusza trudne tematy związków międzyludzkich, powinny poznać losy nastoletniej Victorii. Kiedy na drodze dziewczyny pojawia się tajemniczy i przystojny Nathaniel, życie bohaterki ulega nieodwracalnej zmianie.

Trylogia “Hell” – wyjątkowy cykl młodzieżowych powieści young adult

Victoria to z pozoru zwykła nastolatka, postrzegana przez niektórych jako przeciętna – inteligentna, lecz nie wyróżniająca się z tłumu. W rzeczywistości dziewczyna większość czasu poświęca na huczne zabawy ze znajomymi czy rodzinne kłótnie. W maleńkim miasteczku Culver City, każdy dzień wygląda niemalże tak samo, jak poprzedni, a Victoria, która od dziecka była uczona, że niektórych zasad łamać nie wolno, nie spodziewa się, iż jeden człowiek zdoła całkowicie ją zmienić. Poznanie ciemnookiego Nathaniela to początek zmian, które ją czekają i zapowiedź rychłego nawiązania trudnej, toksycznej i momentami wyniszczającej relacji. 


Szybko okaże się, że nowo poznany chłopak to uczestnik nielegalnych walk bokserskich, których zwalczaniem od lat zajmuje się matka Victorii. Czy w tej sytuacji istnieje jakakolwiek szansa na szczęśliwe zakończenie, a dwa tak różne światy zdołają się połączyć? Pewne jest tylko to, że Nathaniel ma swe mroczne strony, przez które dziewczyna może zostać doprowadzona do zguby.

Wszystkie części serii “Hell” – kolejność czytania

Do tej pory ukazało się siedem książek z serii: