Seria Trends

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń z serii "#trends" to nowoczesne publikacje, przeznaczone do nauki języka niemieckiego w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Pozycje z tej serii wyróżniają się przyjemną tematyką i młodzieżowym charakterem tekstów oraz ćwiczeń, a wszystko po to, by jak najbardziej angażować uczniów w uczestnictwo w zajęciach.

"#trends" – podręczniki do języka niemieckiego z nowoczesnymi rozwiązaniami

Podręczniki z serii "#trends" spełniają wszelkie wymagania podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych, jak i ponadgimnazjalnych. Publikacje umożliwiają realizację wymagań w sposób, który potrafi rozbudzać ciekawość uczniów, oferując wiele atrakcyjnych rozwiązań dydaktycznych. Zaletą podręczników jest ich interesująca tematyka, bliska młodym ludziom. Zadania są nastawione na rozwijanie komunikacji. Tematy, znajdujące się w publikacjach są zarówno nowoczesne, jak i aktualne. Atrakcyjnym elementem podręczników są Videoblogi, które angażują i inspirują uczniów do opowiadania o swoich doświadczeniach.

Opanuj niemiecki perfekcyjnie z kursem “"#trends"

Nowoczesny kurs do nauki języka niemieckiego "#trends" obejmuje również angażujące zeszyty ćwiczeń, stanowiące wspaniałe uzupełnienie treści z podręcznika. Zadania, znajdujące się w publikacjach, umożliwiają rozwój umiejętności językowych, a także utrwalanie zagadnień wprowadzonych w podręcznikach. Interesującym dodatkiem są także filmy gramatyczne, pomagające w zrozumieniu struktur i zagadnień. Ponadto, w zeszytach ćwiczeń znajdują się także kody QR prowadzące do zadań multimedialnych oraz aplikacji online.