Seria Samochodzik Franek

Uroczy, czerwony samochodzik i jego przygody w wielkim świecie. Razem z książkami Elżbiety Wójcik dzieci uczą się podstawowych pojęć o otaczającej ich rzeczywistości. To pozycje, które pozwolą miło spędzić czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Książki dodatkowo przyczyniają się do rozwoju intelektualnego najmłodszych, ponieważ znajdują się w nich łamigłówki, zagadki oraz proste gry logiczne.

Czerwony samochodzik Franek to autko niezwykłe. Potrafi mówić i do tego co chwila przytrafiają mu się niesamowite przygody. A to wędruje do muzeum, a to do zoo, a to trafia nawet do Hollywood, gdzie czeka go kariera aktorska. Udało mu się nawet pomóc w akcji policyjnej, wyruszyć wraz ze swoimi przyjaciółmi na podbój Kosmosu poznając gwiazdy i planety, a także wziąć udział w kursie jazdy, dzięki czemu dokładnie dowiedział się, jakie są zasady poruszania się po drodze.

W serii ukazały się do tej pory następujące tomiki przygód Franka: "Straż pożarna", "Ogrodnik", "Listonosz", "Detektyw", "W muzeum", "Na lotnisku", "Urodziny", "Poznaję świat", "Wyprawa do lasu", "W zoo", "Jestem aktorem", "Ogrodnik", "Weterynarz", "Pociągi", "Na wsi", "Skarb piratów", "Przygoda w mieście", "Poznaj Polskę", "Na budowie", "Kosmos", "Nauka jazdy". Każda z nich to osobna, niesamowita historia pełna przygód i wciągających opowieści.

Produkty z serii Samochodzik Franek