Seria Przejście - Justin Cronin

“Przejście” to popularna postapokaliptyczna seria, opisująca świat inny niż ten, który znamy. Czy garstka ocalałych będzie w stanie ujść z życiem i przetrwać?

 

Oto cykl, który wstrząsnął czytelnikami i natychmiast stał się bestsellerowy! “Przejście” jest pełne zagadek i niezwykłych zdarzeń.

 

Badania nad tajemniczym wirusem zdecydowanie wymknęły się spod kontroli. Chodziło tylko o to, aby wydłużyć ludziom życie i zwiększyć ich siłę fizyczną. Ubocznym skutkiem działania wirusa jest przemiana ludzi w wampiry - to właśnie je wojsko chciało wykorzystać jako nową broń. Tylko czy ktoś mógł się spodziewać, że to najgorsze z możliwych rozwiązań?

 

Agent FBI ma dostarczyć do badań 6-letnią Amy. W drodze do celu budzą się w nim wyrzuty sumienia. Niespodziewanie ci, których zarażono wirusem, atakują. Ostatni ocaleni chowają się w izolowanych koloniach za wysokim murem. Mijają 92 lata, a przed wejściem do kryjówki zjawia się sama Amy. Czy jest wampirem? I czy ludzkość będzie mogła przetrwać?

 

Seria “Przejście” podejmuje temat ludzi w postapokaliptycznym świecie. Kolejne części udowadniają, że bohaterowie mają w zanadrzu niejeden pomysł na przetrwanie.


Słów kilka o autorze

 

Justin Cronin urodził się w 1962 roku. Jest amerykańskim pisarzem. Zadebiutował opowiadaniami w 1990 roku. Wielokrotnie nagradzany.

 • -30%
  Miasto luster

  Miasto luster

  Świata, jaki znamy, już nie ma. Jaka przyszłość czeka ludzkość? Dwunastu zostało pokonanych, a przerażające stulecie rządów ciemności dobiega wreszcie końca. Ci, którzy ocaleli, zaczynają nieśmiało myśleć o przyszłości i budować nowe społeczeństwo. Ale w odległej martwej metropolii wciąż czai się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,27 zł 45,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Dwunastu. Przejście. Tom 2

  Dwunastu. Przejście. Tom 2

  Druga część bestsellerowej trylogii stawianej obok Bastionu Stephena Kinga i Drogi Cormaca McCarthy’ego.97 lat wcześniej Ameryka pogrążyła się w chaosie i śmierci. W rezultacie nieudanego eksperymentu naukowego, zwanego Projektem Noe, prowadzonego w tajnej bazie wojskowej w Kolorado, na wolność...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 31,32 zł 42,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -27%
  Przejście. Tom 1

  Przejście. Tom 1

  32 minuty wystarczyły, by jeden świat uległ zagładzie, a drugi się narodził. Postapokaliptyczny thriller napisany w klimacie słynnego Bastionu Stephena Kinga. Pierwsza część bestsellerowej trylogii. W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem z boliwijskiej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,78 zł 44,90 zł
  wysyłka do 72 godzin

Bestsellery - książki fantasy

Nowości - książki fantasy