Seria Pięćdziesiąt Odcieni

Seria powieści erotycznych, które oburzyły, zgorszyły lub zachwyciły niemal wszystkie kobiety świata! Ta historia rozpętała burzę, która trwa do dzisiaj!

Christian Grey odnosi międzynarodowe sukcesy w biznesie, ma kochającą rodzinę i wiecznie niezaspokojoną żądzę dominacji. Jest przy tym mężczyzną przystojnym, inteligentnym i błyskotliwym. Dręczą go jednak demony przeszłości i skrywa ON w sobie niejedną, mroczną tajemnicę. Kiedy młoda studentka literatury Anastasia Steele przychodzi, by przeprowadzić z nim wywiad, oboje odkrywają, że czują do siebie dziwny, niewytłumaczalny wręcz pociąg. Jego fascynuje jej niewinność i delikatność. Ona chce za wszelką cenę zbliżyć się do niego. Jednak Grey pozwoli na to jedynie na jego własnych warunkach. Tak oto zaczyna się ów gorący, burzliwy romans, który porwał miliony Czytelniczek na całym świecie!

Już od momentu wydania pierwszej części, a więc od roku 2011, seria "Grey" cieszy się niegasnącą popularnością. Warto zauważyć, że cykl ten tytułuje się również jako "Pięćdziesiąt odcieni". Na serię składa się, jak dotąd sześć tomów. Są to: "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya", "Nowe oblicze Greya", "Grey: Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana", "Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana" oraz "Wyzwolony. Nowe oblicze Greya".

Seria "Grey" to powieści erotyczne autorstwa E. L. James (czyli tak naprawdę Eriki Leonard). Już pierwsza część stała się światowym bestsellerem, a kolejne tomy potwierdziły ten gigantyczny, komercyjny sukces. Ekranizacje pierwszych dwóch części cyklu przyciągnęły do kin miliony widzów na całym świecie i to nie tylko wśród płci pięknej. Powieści te skandalizują i jednocześnie wciągają bez reszty. Ich siła oddziaływania jest tak wielka, że niczym grzyby po deszczu pojawiają się autorzy oraz powieści naśladujące prozę E. L. James i "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Produkty z serii Pięćdziesiąt Odcieni

Może zainteresują Cię również