Seria Nowi Tropiciele

“Nowi Tropiciele” to seria podręczników, która wprowadzi dzieci w świat nauki. Pozwól, by Twoja pociecha lepiej poznała otaczający ją świat.

“Nowi Tropiciele” to seria, która przedstawia nowy sposób nauczania. Została przewidziana dla wszystkich tych, którzy chcą zdobywać wiedzę samodzielnie i szybko osiągać kolejne cele na drodze do sukcesu. Podczas wypełniania “Kart ćwiczeń” czy przygotowywania wycinanek, które również są elementem serii, liczy się przede wszystkim kreatywność, pomysłowość i chęć podjęcia wyzwania rzucanego przez autorów.

Tematyka książek jest bardzo różnorodna. Można wśród nich znaleźć pomoce naukowe związane z edukacją matematyczną, polonistyczną oraz środowiskową. Przy tej ostatniej znajdą się zarówno elementy przyrodnicze, jak i geograficzne, historyczne oraz społeczne. Twórcy “Nowych Tropicieli” nie zapominają również o artystycznej stronie każdego dziecka i przygotowują książki z zakresu plastyki oraz muzyki.

Dziecko potrzebuje odpowiedniego wychowania od samego początku, a dobrze skonstruowane podręczniki mają mu je umożliwić. Co więcej, dużą wagę przywiązuje się tutaj do rozwoju emocjonalnego uczniów szkoły podstawowej. Dzieci mają się uczyć odpowiedniego sposobu postępowania, myślenia oraz utrwalać w sobie pewne wzory, które przydadzą im się w przyszłym życiu.

Za serię “Nowi Tropiciele” odpowiada zespół złożony z: Agnieszki Banasiak, Agnieszki Burdzińskiej, Beaty Nadarzyńskiej, Jadwigi Hanisz, Jolanty Dymarskiej oraz Marzeny Kołaczyńskiej.