Seria My Matura Success


Seria My Matura Success to kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, opracowany przez zespół wybitnych pedagogów i doświadczonych nauczycieli, zapewniający udane, dynamiczne i przyjemne lekcje oraz sukces na egzaminie maturalnym.

Inspirujące tematy, teksty oraz ilustracje zostały dobrane w taki sposób, aby każdy uczeń mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami. Duża dawka humoru sprzyja dobrej atmosferze w klasie oraz zachęca uczniów do udziału w lekcji i nauki języka angielskiego. Podręczniki pozwalają na naukę sprawnej komunikacji językowej w sytuacjach z życia codziennego. Dzięki maturalnemu bankowi słownictwa i funkcji językowych, uczniowie lepiej przygotują się do egzaminu.

Dodatkowym źródłem materiałów do wykorzystania na lekcji i do samodzielnej nauki w domu jest dołączona płyta CD z mnóstwem ćwiczeń gramatycznych, leksykalnych oraz sprawnościowych do każdego rozdziału, objaśnieniami gramatyki oraz słownikiem angielsko-polskim. Seria świetnie sprawdzi się w klasach licealnych o rozszerzonym programie języka angielskiego, a także na zajęciach dla grup zaawansowanych w szkołach językowych.

Podręczniki z serii My Matura Success

Może zainteresują Cię również