Marvel - komiksy, zabawki, gadżety

Bez wątpienia każdy miłośnik superbohaterów z radością przeglądać będzie pozycje z tej kategorii. Komiksy Marvela oraz ich bohaterowie to znana marka doceniana nie tylko przez fanów, ale też przez krytyków.

Komiksy Marvel – fascynujący świat superbohaterów

Kategoria obejmuje liczne przetłumaczone na język polski serie komiksowe opowiadające o historiach największych bohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Spider-Man, Iron-Man, X-Men, Daredevil, Punisher czy Avengers. W większości są to tomy zbiorcze, które łączą ze sobą po kilka numerów komiksów. Jest to lubiana przez fanów forma wydawnicza.

Zabawki i gadżety z uniwersum Marvela

W tej kategorii znajdziesz jednak nie tylko komiksy Marvel, ale również coś dla najmłodszych pociech. Kolorowanki, puzzle i układanki z ulubionymi superbohaterami pozwolą na efektywne spędzanie czasu, doskonale łączące rozrywkę z rozwojem umysłu maluchów. Dzięki zabawkom i gadżetom superbohaterowie Marvela mogą opuścić strony komiksowych zeszytów i uruchamiać wyobraźnię. Wyjątkową propozycją dla nieco starszych dzieci są klocki LEGO® z uwielbianymi Avengersami.

Fenomen komiksów Marvela oraz Marvel Cinematic Universe

Wydawnictwo Marvel Comics należy do Marvel Entertainment - największego producenta komiksów na świecie, a jego właścicielem jest sama Walt Disney Company. Marvel Comics powstało już w 1939 roku w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze polskie tłumaczenia ukazały się w 1990 roku. Do najpopularniejszych serii należy Marvel Classic, przybliżający czytelnikom najważniejsze postaci, które niezaprzeczalnie stały się ikonami świata superbohaterów.


Ogromny sukces bohaterów i niezliczona rzesza fanów sprawiły, iż komiksy doczekały się swoich ekranizacji. Marvel Cinematic Universe to nazwa dla uniwersum wszystkich filmów o superbohaterach ze stajni Marvela. Cieszą się pozytywną opinią krytyków i fanów na całym świecie. Film "Avengers" w rekordowym czasie stał się najbardziej dochodowym na świecie.


Komiksy Marvela to wyjątkowa rozrywka dla wszystkich grup wiekowych. Sukces, jaki osiągnęły, świadczy o ich bezsprzecznej ponadczasowości.

Produkty z serii Marvel