Kubuś Puchatek - zabawki, kolorowanki, książki, maskotki

 W tym dziale znajdziecie nie tylko książki z serii "Kubuś Puchatek", ale też inne produkty, które sprawią mnóstwo radości fanom sympatycznego misia i jego przyjaciół. Kubusia Puchatka zna prawdopodobnie każde dziecko na świecie. Niezwykła seria książek autorstwa A.A. Milne'a od wielu lat gości w sercach młodych Czytelników. Kubuś Puchatek to postać pełna uroku i swoistego wdzięku, a książki opowiadające o jego przygodach są pełne liryzmu i mądrości. Stały się klasyką literatury dziecięcej, od wielu lat niezmiennie zachwycając kolejne młode pokolenia.

Seria o Kubusiu Puchatku to moc pozytywnych wartości

Wszystkie historie pucołowatego misia rozgrywają się w magicznej krainie - Stumilowym Lesie. Kubuś Puchatek i jego paczka przyjaciół - Krzyś, Prosiaczek, Tygrys, Królik, Kłapouchy oraz Maleństwo - przeżywają niesamowite przygody i radzą sobie z różnymi perypetiami. Zawsze mogą na siebie liczyć i wspierają się mimo różnic charakterów. Chatka Puchatka stała się miejscem spotkań przyjaciół ze Stumilowego Lasu i azylem spokoju. To tu właśnie spędzają święta, urodziny i wszystkie okazje, dzięki którym mogą cieszyć się swoją obecnością.

Alan Alexander Milne nie spodziewał się zapewne, że stworzone przez niego postacie tak idealnie trafią do dziecięcej wyobraźni. “Kubuś Puchatek” przekazuje pozytywne wartości oraz chwali lojalne i wierne swoim zasadom postępowanie. Nie znajdziemy tu przemocy ani agresji, co stanowi ogromny atut. Opowieści o Kubusiu Puchatku obfitują w dobry humor, ale pokazują też, czym jest prawdziwa i niezachwiana przyjaźń. Szkoła podstawowa bynajmniej nie powinna być jedynym okresem na lekturę “Winnie the Pooh”.

“Kubuś Puchatek” - książka dla małych i dużych

Z książek o Kubusiu Puchatku można czerpać inspirację i otuchę. Tę literaturę można nawet określić jako filozoficzną.  "Miś o małym rozumku" swoimi słowami nierzadko rozbraja, a pod prostymi z pozoru wypowiedziami kryją się głębokie refleksje. Pogoda ducha i poczucie humoru Kubusia Puchatka rozbawią nie tylko dzieci, ale także ich rodziców i opiekunów. Warto sięgnąć po tę dziecięcą literaturę najwyższej klasy. Chatka Puchatka stoi przed Wami otworem!

W serii “Kubuś Puchatek” oprócz książek odnajdziemy między innymi audiobooki, kolorowanki, zabawki, puzzle i akcesoria. Młodzi fani i młode fanki przyjaciół mieszkających w Stumilowym Lesie z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie.

Zabawki z Kubusiem Puchatkiem – przytulaśne pluszaki i rozwijające puzzle

Zabawkowy Kubuś Puchatek to wymarzony towarzysz każdego dziecka. Pluszowy Kłapouchy lub Tygrysek to bohaterowie bajki Disneya, którą uwielbiają także dorośli. Nic więc dziwnego, że postaci z tej kultowej bajki są ulubieńcami także najmłodszego pokolenia. Maskotka Kubuś Puchatek będzie przy dziecku przez cały czas. Maluch tak ją polubi, że będzie towarzyszyć mu nawet podczas kąpieli, siedząc na półce. Miś utuli pociechę do snu i będzie pilnować, by Twoje dziecko czuło się bezpiecznie. A w ciągu dnia razem wymyślą mnóstwo ciekawych zabaw!

W naszej ofercie znajdziesz także puzzle z Kubusiem Puchatkiem, które przestawiają sceny z bajki o sympatycznym misiu i jego przyjaciołach. Możesz wybrać zestawy dla mniejszych dzieci lub składające się z nawet 1000 elementów układanki dla tych starszych. Oferujemy także puzzle podłogowe Kubuś i przyjaciele. Sprawdź sama i wybierz układankę lub zabawkę dla swojego dziecka!

Kolorowanki “Kubuś Puchatek” – bohaterowie ze Stumilowego Lasu do kolorowania

Twoje dziecko potrafi już kolorować? Wybierz dla niego kolorowanki z Kubusiem Puchatkiem i innymi bohaterami ze Stumilowego Lasu. Bajka Disney jest animowana, dzięki czemu pokolorowane rysunki będą wyglądać niemal identycznie, jak ulubione sceny z obejrzanej wielokrotnie bajki. Możesz wybrać Mega kolorowankę, kolorowankę z naklejkami lub zwykłą książeczkę do kolorowania. Dzieciaki uwielbiają zabawę kredkami, farbami czy mazakami. Kolorowanie pomaga im ćwiczyć umiejętności motoryki małej, czyli precyzyjne ruchy dłoni, palców i nadgarstków. Rysowanie jest więc świetną, rozwojową zabawą. 

Pamiętaj, by dopasować kolorowankę do wieku dziecka. W naszej ofercie znajdziesz zarówno prostsze rysunki dla najmłodszych, jak i bardziej skomplikowane. Przekonaj się sama!

Produkty z serii Kubuś Puchatek