Seria Kraina Lodu

“Kraina lodu” to jedna z najbardziej popularnych i znanych bajek ostatnich lat. Wkrocz w zimowy świat wraz z Anną, Elsą i uwielbiającym ciepło bałwankiem Olafem!

 

Drzwi do fantastycznej Krainy Lodu stoją przed Tobą otworem! Czy znasz osobę, która nie potrafiłaby zanucić “Mam tę moc”, czyli najpopularniejszego utworu pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej tego absolutnego hitu ostatnich lat? “Kraina Lodu”, pomimo upływu czasu, nadal bije rekordy popularności!

Seria, która zdobyła serca dzieci i dorosłych

Amerykański film animowany wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Pictures powstał w 2013 roku i do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Obraz został nagrodzony dwoma Oscarami za najlepszy film animowany oraz najlepszy soundtrack 2013 roku. Główni bohaterowie “Frozen”: Anna, Elsa i niesforny bałwan Olaf, któremu w polskm dubbingu głosu użyczył Czesław Mozil, spotkali się ze szczególną sympatią ze strony najmłodszych widzów. Głosu siostrom użyczyły Kristen Bell i Idina Menzel.
 
Kiedy niezwykły dar Elsy wymyka się spod kontroli, ta postanawia uciec i zostawić królestwo Arendelle w spokoju. Anna wyrusza na poszukiwania siostry, ponieważ nie wierzy, że może ona stanowić jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Pomaga jej bałwan Olaf i poznany tajemniczy chłopak z reniferem i saniami. Tak zaczyna się jedna z najpopularniejszych bajek wytwórni Walt Disney Pictures. To również dobra lekcja na temat tego, czym jest miłość, wierność i lojalność oraz że warto dbać o swoich bliskich niezależnie od okoliczności! W świecie Krainy Lodu nigdy nie zostajesz sam, nawet w najgorszych tarapatach!
 
W 2017 roku powstał też film animowany pod tytułem “Kraina Lodu. Przygoda Olafa”. W “Olaf's Frozen Adventure” znów spotkamy się z trójką wiernych przyjaciół, ale tym razem w centrum uwagi znajduje się bałwan Olaf, któremu głosu znów udzielił Czesław Mozil. Na kanale Disney Channel możemy także śledzić mniejsze produkcje filmowe, takie jak: “Kraina Lodu. Światła Północy” czy “Kraina Lodu. Wielka Księga Opowieści”.
 
W 2019 roku na ekrany kin trafiła kontynuacja przygód niezwykłych sióstr: "Kraina lodu II". Możemy w niej śledzić dalsze losy Anny, Elsy i ich przyjaciół.

Moc zabawek i akcesoriów z “Krainy Lodu”

Seria “Kraina Lodu” obfituje w wiele propozycji. W swojej bogatej ofercie posiadamy produkty z wizerunkiem trójki sympatycznych bohaterów, jak również motywami pochodzącymi bezpośrednio z filmu animowanego.
 
Polecamy całą gamę produktów szkolnych, takich jak: zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, piórniki czy teczki. Oprócz tego posiadamy również książki, karty, gry planszowe, puzzle, kolorowanki, akcesoria i zabawki, które z pewnością wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy. Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą, w pełni zgodną z produktami Walt Disney, zapraszamy do poniższego katalogu.
 
Polecamy w szczególności następujące pozycje:
 
“Kraina Lodu. Święto końca zimy" - Pozycję będącą elementem serii “Opowieści z Arendelle”, w której siostry Anna i Elsa świętują nadejście długo wyczekiwanej wiosny. W skład cyklu wchodzą również: “Kraina Lodu. Idealny letni dzień Olafa”, “Kraina Lodu. Niesforne trollątka”, ”Kraina Lodu. Noc wigilijna Olafa”, “Kraina Lodu. Zamorskie podróże”, “Kraina Lodu. Topniejące serca” oraz “Kraina Lodu. Czar dzieciństwa”.
 
“Anna i Elsa. Magia i wspomnienia” - Tytuł przedstawiający relację sióstr, która łączyła je za czasów ich beztroskiego dzieciństwa. W skład serii “Anna i Elsa” wchodzą również: “Anna i Elsa. Niezwykły wynalazek”, “Anna i Elsa. Gorące powitanie” oraz pozycje anglojęzyczne “Anna & Elsa. The Arendelle Cup” a także “Anna & Elsa. All Hail the Queen”.

 

"Kraina Lodu. Ukryta moc" - kolejna częśc przygód bohaterów filmu, tym razem Anna, Elsa i ich przyjaciele będą musieli onaleźć zaginioną dziewczynkę Heddę. Czy im się uda? Jakim niebezpieczeństwom będą musieli sprostać? Sprawdź koniecznie.
 
Kraina Lodu. Najpiękniejsze opowieści" - 192-stronicową książkę opartą bezpośrednio na filmowym pierwowzorze.

Produkty z serii Kraina Lodu