Seria Komiks Wiedźmin

Komiks “Wiedźmin” to doskonała seria dla wszystkich fanów wiedźmina Geralta! Ponownie odbędziemy wędrówkę śladami zabójcy potworów - tym razem w wersji komiksowej.

Jeśli i dla ciebie saga o wiedźminie to pozycja już kultowa, koniecznie sięgnij również po komiksy! Seria komiksowa “Wiedźmin” zapewni niezapomniane emocje i pozwoli jeszcze raz spotkać ulubionych bohaterów.

Wszystko rozgrywa się w zupełnie innych okolicznościach, poszerzając to, czego doświadczyliśmy już podczas gier i czytania książek. Komiksy koncentrują się bowiem na losach znanego już wszystkim zabójcy potworów. Geralt z Rivii stał się postacią ponadczasową.  Tym razem powrócił, by zapewnić nową dawkę wrażeń. Oczywiście komiksy spodobają się nie tylko czytelnikom, którzy mieli już do czynienia z wiedźminem. To doskonała okazja, aby poznać ten świat i sprawdzić, czy przypadnie nam do gustu. Geralt będzie miał za zadanie zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, między innymi poradzić sobie z tajemniczą postacią z Domu ze Szkła. Pewien mężczyzna twierdzi, że jego żona, podobno zmarła, wciąż zamieszkuje tę posiadłość, a na dodatek stała się żądna krwi! Czy to w ogóle możliwe? Dla Geralta oczywiście nie ma sytuacji bez wyjścia, więc i tym razem udowodni, że zna się na swojej pracy jak mało kto.

Komiks “Wiedźmin” jest serią, która dostarczy nam niezapomnianych wrażeń i ponownie przywoła ulubiony fantastyczny świat.