Seria Kochamy Dobrego Boga

Podręczniki z serii "Kochamy Dobrego Boga" to wspaniała pomoc do katechezy. Odpowiednio przygotowane pomoce, w interesujący sposób przekazują informacje, ucząc dzieci miłości do bliźniego, dobrego życia i bliskości z Bogiem.

W serii "Kochamy Dobrego Boga" znajdują się trzy części podręczników. Pierwszą publikacją z pakietu jest "Nasza Boża Rodzina. Podręcznik do religii dla dzieci trzyletnich", druga to "Bóg kocha dzieci. Podręcznik do religii dla dzieci czteroletnich", natomiast trzecim podręcznikiem jest katechizm pt. "Kochamy dobrego Boga. Jesteśmy dziećmi Boga. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla klasy 0".

Dzięki treściom, zawartym w katechizmach, dziecko dowiedzieć się więcej na temat najważniejszych wydarzeń z życia Jezusa Chrystusa, a także poznać znaki religijne. Publikacje, stworzone z myślą o najmłodszych, odwołują się do spojrzenia z dziecięcej strony na wspólnotę. W podręcznikach można również odnaleźć ćwiczenia uzupełniające, kartki z naklejkami, a także "Modlitwy dziecka". Dzięki przyjaznym ćwiczeniom i zabawom najmłodsi zyskują szansę do poznania ważnych treści, dostosowanych do ich poziomu nauczania. Dzięki katechizmom dzieci mogą również poznać teksty piosenek religijnych.

Podręczniki z serii "Kochamy Dobrego Boga" są zgodne z programem nauczania Komisji Wychowania Katolickiego KEP z dnia 09.06.2010 r.

Podręczniki z serii Kochamy Dobrego Boga

Może zainteresują Cię również