Seria Historia Wokół Nas

Historia wokół nas to seria podręczników oraz zeszytów ćwiczeń zgodnych z normą programową, które wprowadzają w świat historii i zaciekawiają uczniów klas 4-6. Produkt dla uczniów klas 4 ma przede wszystkim na celu wprowadzić do zaganień związanych z historią, w kolejnych klasach uczniowie w sposób chronologiczny uzyskują wiedzę z poszczególnych wydarzeń, począwszy od starożytności, a skończywszy na historii współczesnej.

Zalety tej serii to przede wszystkim duży format podręcznika, mnóstwo materiałów ilustracyjnych, w tym zdjęć, infografik oraz rysunków. W serii znajdziemy ponadto sporo ciekawych grafik: inscenizowane zdjęcia strojów i budowli oraz wielu rekonstrukcji historycznych. Klasy 4-6 zapoznają się powoli ze źródłami historycznymi, dostosowanymi do ich wieku. Każda lekcja opatrzona jest również materiałem sprawdzającym.

Zakup wersji papierowej pozwala również uzyskać dostęp do wersji elektronicznej, dzięki której uczniowie zostają zmotywowani do samodzielnej nauki, z kolei nauczyciele mogą na bieżąco monitorować postępy swoich podopiecznych.

Podręczniki z serii Historia Wokół Nas

Może zainteresują Cię również

Bestsellery - podręczniki do 6 klasy szkoły podstawowej

Nowości - podręczniki do szkoły podstawowej - klasy 4-8