Seria Harry Potter. Wydanie ilustrowane - Joanne Kathleen Rowling

Odkryj serię przygód najpopularniejszego czarodzieja na świecie. Teraz w wyjątkowych, bogato ilustrowanych wydaniach, powstałych we współpracy z Jimem Kayem.

Chcecie zagłębić się w świat pełen magii i niesamowitych przygód? Mamy dla Was świetną propozycję. Ilustrowane wydanie serii "Harry Potter" będzie z całą pewnością niezwykłą lekturą. Z pewnością większość z Was poznała już tytułowego czarodzieja za sprawą licznych ekranizacji i poprzednich wydań autorstwa brytyjskiej pisarki Joanne Kathleen Rowling. Cykl ten przeznaczony jest zarówno dla młodszych, jak i starszych Czytelników. Znajdziecie tam niesamowitą fabułę, wspaniałych bohaterów, zabawne i wzruszające momenty. Dodatkowym atutem są ilustracje, których twórcą jest zdobywca nagrody "Kate Greenway Medal" - Jim Kay.

Na początku warto sięgnąć po pierwszą część opowieści o naszym bohaterze "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Najpierw przeczytamy o śmierci rodziców Pottera i o tym, jak jako sierota trafił pod opiekę nienawidzących go Dursleyów. Za wszelką cenę próbują oni ukryć przed bohaterem to kim tak naprawdę jest. Wkrótce wokół niego zaczyna się dziać coś dziwnego. Chłopiec dowiaduje się, że jest czarodziejem. Zostaje uczniem Hogwartu - szkoły magii i czarodziejstwa. Tam będzie musiał stawić czoła niebezpieczeństwu i przeszłości. Jest to część pełna przyjaźni, tajemnic i niebywałych zwrotów akcji.

Kolejną propozycją jest "Harry Potter i Komnata Tajemnic". W Hogwarcie zaczyna się kolejny rok szkolny. Na uczniów czeka wielkie niebezpieczeństwo, o którym naszego bohatera informuje mały skrzat - Zgredek. Z Komnaty Tajemnic uwolnione zostają mroczne siły. Czy nasi młodzi bohaterowie: Harry, Ron i Hermiona poradzą sobie w pokonaniu zła?

Następną książką jest "Harry Potter i Więzień Azkabanu". W tej części z więzienia ucieka oskarżony niesłusznie o zabójstwo przestępca. Jak się okazuje zbiegiem jest Syriusz Black - ojciec chrzestny Harrego. Trójka przyjaciół decyduje się pomóc mu w oczyszczeniu się z zarzutów. Czy im się to uda? Jakie jeszcze niebezpieczeństwa spotkają naszych bohaterów w tej części? Sięgnij po serię "Harry Potter" i przeżyj dużo więcej magicznych przygód pełnych przyjaźni, wzruszeń i zabawy, które teraz można również zobaczyć dzięki wspaniałym ilustracjom Jima Kaya.

Bestsellery - książki fantasy

Nowości - książki fantasy