Seria Encyklopedia

W serii Encyklopedia zagościły publikacje książkowe, dzięki którym mali odkrywcy, naukowcy, i pasjonaci tematów wszelakiej maści, mogą znaleźć coś dla siebie. W serii znajdziemy mnóstwo wiedzy, jednak przedstawionej w sposób kolorowy i niezwykle urozmaicony, by zachęcić najmłodszych do poznawania otaczającego świata.

Znajdziemy tu elementy przyrody, ważne wydarzenia, ludzi, układ słoneczny, rozmaite dyscypliny sportowe i wiele innych dziedzin. Jest to idealny sposób na zajęcie wolnego czasu. Encyklopedia to publikacje, które obfitują w sporą ilość informacji, ale przede wszystkim są to także barwne ilustracje, które z pewnością zainteresują czytelników w różnym wieku. Jest to istna skarbnica wiedzy pozwalająca kształtować i rozwijać naukowe podejście do świata.

Najmłodszych czytelników zainteresują ilustracje i możliwość poznawania otaczającego nas świata: zwierząt, roślin, planet, technologii. Nieco starsi znajdą tu mnóstwo fascynujących i również ważnych informacji. Poza przyrodą czy geografią, znajdują się tutaj także informacje oraz ilustracje związane między innymi z rzeźbą i malarstwem, kulturą, sztuką i całą gamą innych dziedzin, przedstawioną w bardzo przystępny sposób.

Książki z serii Encyklopedia