Seria Direkt Neu

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania dobrego podręcznika do języka niemieckiego, to seria "Direkt Neu" właśnie na Ciebie czeka! Niezależnie od tego, jak zaawansowany jest Twój niemiecki, podręcznik "Direkt Neu" dopasuje się do Ciebie, ponieważ nie są to książki oznaczone klasami, ale poziomem na którym jesteś. Dzięki temu, zamiast bezradnie siedzieć i spisywać zadania od bardziej zaawansowanych kolegów i koleżanek, możesz naprawdę robić postępy.

"Direkt Neu" świetnie przygotuje nie tylko do zdania matury z języka niemieckiego, ale także, a może przede wszystkim, do posługiwania się językiem w codziennym życiu. Zadania zawarte w książkach zazwyczaj opierają się na prawdziwych artykułach lub wypowiedziach znanych osób, co pozwala poznać język potoczny i oswoić się z naturalną, niewymuszoną schematami gramatyką. Oprócz tego seria poświęca tyle samo miejsca zadaniom ze słuchu, co tym pisemnym, dzięki czemu uczymy się od razu prawidłowej wymowy i akcentowania słów oraz zwrotów związanych z omawianym tematem.

Książki "Direkt Neu" to połączenie podręcznika z ćwiczeniami, co jest wielkim ułatwieniem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Na końcu książki znajduje się słowniczek podzielony według rozdziałów, co znacznie skraca czas poszukiwania tłumaczenia nieznanego zwrotu. "Direkt Neu" to seria warta zaufania, choćby ze względu na fakt, że została stworzona przez bestsellerowe wydawnictwo Klett, które w swojej ofercie ma także takie książki do języka niemieckiego, jak "Magnet", czy "TeamDeutsch".

Podręczniki z serii Direkt Neu

Może zainteresują Cię również

Bestsellery - podręczniki do 1 klasy liceum i technikum - język niemiecki

Nowości

więcej