Seria Bóg daje nam swojego Syna - Jezusa

Ciekawie opracowane podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii dla uczniów klas szkoły podstawowej. Treści, znajdujące się w tych publikacjach umożliwiają szybkie przyswajanie informacji, niezbędnych młodym ludziom, wkraczającym na ścieżkę wiary.


Seria pt. "Bóg daje nam swojego Syna ? Jezusa" składa się z podręcznika i ćwiczeń, przeznaczonych do nauki religii w klasach szkoły podstawowej. Odpowiednio opracowane materiały umożliwiają proste przekazywanie najważniejszych treści, które powinien poznać każdy młody chrześcijanin.


Podręcznik z serii "Bóg daje nam swojego Syna ? Jezusa" wyróżnia się przejrzyście opracowanymi rozdziałami, ułatwiającymi zapoznanie dzieci z podstawowymi zagadnieniami na temat wiary chrześcijańskiej. Książkę urozmaicają ilustracje, zachęcające uczniów do nauki i aktywnego uczestnictwa w zajęciach.


Zeszyt ćwiczeń, należący do serii, jest natomiast doskonałym uzupełnieniem podręcznika. Dzięki tej publikacji uczniowie mogą w prosty sposób usystematyzować swoją wiedzę, a przy tym mogą jeszcze lepiej zrozumieć istotę wiary, zbliżając się tym samym do Jezusa Chrystusa. Zeszyt ćwiczeń odznacza się przejrzystym układem, dzięki któremu praca z nim staje się przyjemniejsza. Publikacja wyróżnia się też pod względem opracowania graficznego, skutecznie zachęcając dzieci do wykonywania zadań.


O autorze i ilustratorce


Autorem podręczników i zeszytów ćwiczeń z serii "Bóg daje nam swojego Syna - Jezusa" jest ks. dr hab. Stanisław Łabendowicz, twórca wielu materiałów edukacyjnych, przeznaczonych do nauki religii. Ilustracje, znajdujące się w publikacjach z tego cyklu, zostały natomiast przygotowane przez Jadwigę Daszyńską.