Seria All Clear

"All Clear" to podręczniki i zeszyty ćwiczeń do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Materiały edukacyjne są całkowicie zgodne z nową podstawą programową.

Materiały zawarte w serii “All Clear” spełniają wszelkie założenia, dzięki którym uczeń może jak najlepiej przygotować się do egzaminu na koniec ósmej klasy. Podręczniki "All Clear" odznaczają się klarowną strukturą, dzięki której przyswajanie wiedzy przez uczniów jest znacznie przyjemniejsze i bardziej efektywne. Dodatkowo, każda partia materiału gramatycznego jest zakończona krótkim podsumowaniem, co znacznie ułatwia opanowanie nabytej wiedzy. Podręczniki z serii "All Clear" są przeznaczone do nauki języka angielskiego dla uczniów klas 7-8 w szkołach podstawowych. Dzięki kodom dostępu do Culture Watch uczniowie mogą także korzystać z materiałów wideo i nagrań.

"All Clear" to również zeszyty ćwiczeń, które pomagają w utrwalaniu zdobytej wiedzy. Zeszyt ćwiczeń posiada dwadzieścia dodatkowych stron z zadaniami w formie testowej. Materiały te są bardzo pomocne podczas przygotowań do egzaminu ósmoklasisty.

Seria "All Clear" została opracowana w taki sposób, by spełniała potrzeby zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Materiały, zawarte w podręcznikach i zeszytach ćwiczeń pozwalają opanować wiedzę, niezbędną do zaliczenia egzaminów na koniec ósmej klasy.

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej