Sentymentalna bzdura

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
576
Rok wydania
2020
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Sięgnij po książkę pt. "Sentymentalna bzdura”, którą napisała Ludka Skrzydlewska i przekonaj się, do czego są w stanie posunąć się niektórzy ludzie, by osiągnąć swój cel!

Relacje międzyludzkie to wyjątkowo skomplikowane zagadnienie. Wiążą się z różnorodnymi emocjami, przeżyciami i potrafią odcisnąć trwałe piętno na losach danego człowieka. Jedni podchodzą do nich mniej, a inni bardziej ostrożnie.

W przeprowadzce do Londynu Victoria upatrywała szansy na rozpoczęcie nowego życia z dala od jej rodzinnego, małego angielskiego miasteczka. Szybko odnalazła się w tej odmiennej rzeczywistości i podjęła pracę, w ciągu pięciu lat wielokrotnie ją zmieniając. Współpracowała z różnymi korporacjami, w wolnym czasie oddając się treningom krav magi i skutecznie odrzucając zaloty wielu adoratorów. Z tego powodu uchodzi za zdystansowaną i zimną, zwłaszcza w relacjach z płcią przeciwną. Nikt jednak nie wie, że jest to spowodowane bolesnymi przeżyciami z przeszłości, z którymi ponownie musi się zmierzyć w momencie, gdy otrzymuje zaproszenie na ślub swojej starszej siostry.

Jej rodzice za wszelką cenę pragną, aby Veronica zbliżyła się do brata pana młodego, Cartera, uważając, że stworzą razem idealny związek. Nie mają pojęcia, że to właśnie ten mężczyzna jest potworem, przed którym uciekła do Londynu. Chcąc uniknąć niezręcznych prób swatania, Veronica gorączkowo poszukuje partnera, który uda się z nią na wesele i odegra rolę jej narzeczonego. Z pomocą przychodzi jej przyjaciel, Tony, który proponuje, by wybrała się na uroczystość z jego bratem. Henry, bo tak ma na imię ów bohater, jest sympatycznym gejem i zgadza się na opracowany przez kobietę plan. Wygląda na to, że kryzys został zażegnany. Okazuje się jednak, że Henry skrywa pewną tajemnicę. Czy Veronica w porę ją odkryje?


O autorce

Ludka Skrzydlewska to początkująca polska pisarka i miłośniczka słowa pisanego. "Sentymentalna bzdura” to jej literacki debiut, mimo iż różnego rodzaju historie pisze już od wczesnego dzieciństwa. Tworzy opowieści z takich gatunków literackich jak: romans, literatura obyczajowa, thriller oraz literatura kobieca.

Recenzje (18)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Sentymentalna bzdura" to wcale nie taka bzdura, książka pokazuje nam historię młodej dziewczyny, która nie miała wsparcia w rodzinie, po pewnym incydencie, który miał miejsce w jej rodzinnym domu, wyprowadziła się do innego miasta, całkiem sama.

  Los skrzyżował drogę Veronic z Tonym, który był jej najlepszym przyjacielem i jedynym mężczyzną, z którym potrafiła przebywać w pobliżu, choć największy wpływ miała na to jego orientacja seksualna. Nie interesował się kobietami.

  Dziewczyna odcięła się od rodziny na 5 lat, jednak teraz przyszedł czas, a raczej okazja, na którą chcąc nie chcąc, musi się pojawić. Kolejnym problemem jest "nieistniejący narzeczony", którego musi przedstawić w domu.

  To jest tylko jeden z problemów, którym Ron musi stawić czoło.

  Ta młoda kobieta, boi się mężczyzn nie bez powodu, jest świadoma, że ten powód będzie czekał na nią w domu, wtedy pojawia się on, prawdziwy rycerz w złotej zbroi :)

  Henry jest bratem Tonego, przedstawiony jako gej, tylko jak się okazuje, to jest niewinne kłamstwo.

  Mężczyzna ten skradł moje serce od pierwszych stron z jego udziałem, czarujący, przystojny, stanowczy, no dobra jest jedno, ale, o którym musiscie się przekonać sami.

  W tej książce dzieje się dużo, Veronica nie potrafi zaufać Henremu i ja się jej wcale nie dziwię, fakt ta dziewczyna nie raz i nie dwa, działała mi na nerwy i usłyszała kilka epitetów o de mnie, ale to tylko tak, po przyjacielsku.

  Cała historia to ciekawa opowieść, pokazująca, że kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw i może narobić wiele szkód, których cofnięcie będzie bardzo trudne .

  Swoją drogą, podziwiam Vee, że dalej odbierała telefony od rodziny, po tym, co jej zgotowała własna matka i siostra, przełożyły jej dobro nad pieniądze, bardzo chętnie na jej miejscu, zmieniłabym nazwisko, dziewczyna przez pięć lat, nie miała swojego miejsca na świecie, dopiero poznając Henrego, uwierzyła, że jej życie może wyglądać inaczej,

  Pewnie zastanawiacie się, gdzie jest ten wątek sensacyjny?

  Oj kochani zapewniam was, że jest i dodaje jeszcze więcej akcji, napięcia, pomyśleć, że mając pieniądze i znajomości, można wyjść bez szwanku z większości opresji.

  Podsumowując, ta książka jest bardzo dobra i z pewnością nie jedna z was polubi Henrego tak jak ja.

  Także śmiało możecie zamawiać już dziś i czekać aż kurier do was zapuka z "Sentymentalną bzdurą"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  UKRYCI ZA ZASŁONĄ KŁAMSTW, CZYLI SŁOWO O BOHATERACH

  Niekrótka to przygoda i pełna wrażeń, choć nie od samego początku byłam przekonana co do dobrej jakości tej historii. Ale może po kolei, by nie zdradzić zbyt wiele, a zarazem nakreślić obraz powieści oferowanej przez nieznaną mi dotąd autorkę. Główną bohaterką książki zostaje moja imienniczka, Veronica. Zachowawcza, chłodna, zdystansowana. Nie bez przyczyny. I zbyt powierzchowne i niesprawiedliwe byłoby określenie, że zadziera nosa. Przeszłość kobiety i napotkani przez nią ludzie mieli ogromny wpływ na zbroję, którą na siebie przyodziała. Pojawiły się momenty, kiedy jej zachowanie wydało mi się deczko przesadzone i irytował mnie fakt niewdzięczności za ratunek w opałach. Niemniej jednak ostatecznie Veronica okazała się waleczną i niezwykłą osobą, która dzielnie stawia czoła niespodziankom szykowanym przez los. Z kolei Henry, zdeklarowany gej, dość szybko uświadamia, że nie jest odporny na wdzięk pięknych kobiet. Tajemnicą poliszynela dla czytelnika jest jego sfałszowana orientacja, chociaż nie wiadomo, dlaczego chłopak ukrywa się pod maską homoseksualisty. Zna się na prawie, jest czuły, namiętny i napalony… Kim tak naprawdę jest Henry? Tego zdradzić Wam nie mogę.

  CZARNA OWCA

  Do kontrastu stawia autorka postać człowieka, który ze względu na status społeczny rodziny uważa, że jest bezkarny. Carter, czarna owca tej historii potrafi napsuć czytelnikowi wiele nerwów. Bezczelny, typowy napalony „samiec”, który nie liczy się z uczuciami i poczuciem bezpieczeństwa kobiet. Co najgorsze, według rodziców bohaterki dobry kandydat na męża! Czy spotka się ze sprawiedliwością? I kto postanowi mu ją wymierzyć?

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Veronica od pięciu lat mieszka w Londynie. Nie potrafi znaleźć sobie zajęcia, które ją usatysfakcjonuje, więc z tego powodu często zmienia pracę. Stroni od mężczyzn, szczególnie tych, którym się podoba.

  Zostaję zaproszona na ślub siostry i ta podróż wiąże się z powrotem do domu oraz spotkaniem z Carterem, bratem Pana młodego oraz ich wpływowej rodziny. Na domiar złego rodzice chcą, by Veronica się z nim związała. Dziewczyna, by tego uniknąć, postanawia zabrać ze sobą narzeczonego, ale że żadnego nie ma, jej najlepszy przyjaciel Tony podsuwa jej swojego brata Henry'ego. Mężczyzna jest gejem, dzięki temu Veronica nie ma problemu, by czuć się w miarę swobodnie w jego towarzystwie i umiejętnie wraz z nim odgrywać rolę zakochanej pary.

  Jak się okazuje, Henry nie jest gejem, a za jego postępowaniem kryje się misterny plan.

  Jestem oczarowana tą książką, fabułą bohaterami i stylem Ludki. Jeszcze chyba nigdy nie zdarzyło mi się czytać romansu z wątkiem sensacyjnymi, który będzie podobał mi się tak bardzo.

  Od początku czułam ogromną sympatię do głównej bohaterki, ale nie rozumiałam, dlaczego jej zachowanie oraz spostrzeżenia są takie, a nie inne. Momentami mnie to trochę irytowało, a także intrygowało, więc nie mogłam doczekać się, gdy znajdę chwilę, by spędzić z książką trochę czasu i odkryć, o co w tym wszystkim chodzi. Zaczęłam wgłębiać się w fabułę i już wiedziałam, że to jest idealny strzał w mój gust.

  Bohaterowie są świetni i nie chodzi mi tylko o główne postacie, bo oprócz nich bohaterowie poboczni, czy nawet czarne charaktery zostały wykreowane w dość realistyczny sposób. Sądzę również, że to też zasługa stylowi autorki. Posługuje się bogatym zasobem słów i dobiera je w bardzo umiejętny sposób. Oczywiście wszystko jest bardzo zrozumiałe do tego stopnia, że książka okazała się jedną z najlepszych powieści, jakie miałam okazję czytać w tym roku.

  Wątek romantyczny był cudowny, no wprost genialny, a później zaczęła się dziać akcja, która była idealnym zwieńczeniem wydarzeń, które urozmaicały fabułę. Wtedy nie byłam już niczego pewna, bo było to zdumiewające, a zakończenie zaskakujące.

  Jeśli lubicie świetne romanse z dobrze zbudowanym wątkiem sensacyjnym, a przede wszystkim przemyślanym, to ta książka jest dla Was i gwarantuje, że jest ona cudowna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  SENTYMAENTALNY DEBIUT

  „To
  miało być to? Henry ze mną flirtował? (…) – Dlaczego niby miałbyś to robić? – prychnęłam. Henry roześmiał się, co mnie jeszcze bardziej wkurzyło. – Myślałem, że to jasne. Bo mi się podobasz, Vee”.

  Powyższy cytat to tylko jeden z wielu innych świetnych z debiutanckiej książki Ludki Skrzydlewskiej, „Sentymentalna bzdura”. Zanim przeczytałam tę książkę, zapoznałam się trochę ze stylem autorki, dzięki platformie wattpad, na której publikuje swoje prace. Wiedziałam już zatem, że pisze świetnie. „Sentymentalna bzdura” jedynie stanowi tego potwierdzenie.

  Główną bohaterką jest dwudziestotrzyletnia Veronica Cross, która mimo że zna krav magę, wydaje się bardzo niepewna i wystraszona. Nie umie zagrzać na stałe miejsca w żadnej pracy, bo też w żadnej nie czuje się wystarczająco dobrze i swobodnie. Mieszka razem z homoseksualnym przyjacielem, Tonym, w londyńskim mieszkaniu. Veronica ucieka przed rodziną, z którą, właściwie nie wiadomo dlaczego, od pięciu lat nie utrzymuje kontaktu.

  Jednak uciekanie Ron, jak mówią do niej znajomi i rodzina, będzie musiało się skończyć. Bowiem otrzymała zaproszenie na ślub swojej siostry i musi wrócić do rodzinnego Brockenhurst. Robi to niechętnie, wsparta obecnością brata swojego przyjaciela, który podobno też jest gejem, Henry’ego Valentine, udającego jej narzeczonego. Veronica potrzebuje tego wsparcia, bardziej niż sama jest w stanie się do tego przyznać. Kiedy tylko pojawia się w rodzinnych stronach, staje się jasne, że przyczyną jej ucieczki i totalnej bezradności jest niejaki Carter Evans. Tak się składa, że to brat przyszłego męża jej siostry i idealny kandydat na męża dla Ronnie, według jej rodziny.

  A ta rodzina… Cóż. Dość powiedzieć, że trzęsło mnie ze złości, gdy czytałam pewne fragmenty, w których się pojawiali. Całe szczęście, że jest Jake, brat dziewczyny, któremu, chyba jako jedynemu członkowi klanu ufa.

  Evansovie to majętni ludzie. Wpływowi. Wręcz potężni w Brockenhurst. Tak samo, jak ich synowie. A zwłaszcza, wspomniany już Carter, który jest prawnikiem. Dla niego Veronica jest tylko rybką w wielkim stawie, nic nie znaczącą płotką. Carter zrobi wszystko, by uprzykrzyć jej życie i pokazać, jak niemądrze postąpiła pewnego dnia te kilka lat wcześniej.

  Natomiast Henry Valentine… Powiem tylko tyle, że ta męska postać jest na pewno ucieleśnieniem marzeń nie jednej kobiety, ale o tym, drogie panie, musicie już przekonać się same.

  Tę książkę czytało mi się bardzo przyjemnie. Przez tekst niemal płynęłam i choć jest spora objętościowo, w ogóle tego nie czułam. Ciężko było mi się oderwać od lektury i gdyby nie nawał innych rodzinno-domowych obowiązków, skończyłabym ją pewnie w dwa dni. Ponieważ „Sentymentalna bzdura” to książka, która tak wciąga, że po każdym zakończonym rozdziale, czytelnik nie wytrzyma, póki nie dowie się, co dalej. Ta powieść was wciągnie, przeniesie do zimowej Anglii i sprawi, że zrobi się wam cieplej na sercu.

  Ten sentymentalny debiut Skrzydlewskiej na pewno zasługuje na wielkie brawa. Ta autorka właśnie dołączyła do grona moich ulubionych pisarek.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O tej powieści dowiedziałam się jakiś czas temu, przeglądając tak naprawdę stronę wydawnictwa. Po jej premierze jej okładka rzuciła mi się w oczy tylko na jednym profilu i szczerze mówiąc, zastanawiam się: czemu? Dlaczego Sentymentalna bzdura została zignorowana przez wiele osób i tak mało się o niej mówi?

  Veronica Cross to młoda kobieta, która porzuciła możliwość życia w bogactwie i uciekła do Londynu. Budzi to grozę w jej rodzinie, ponieważ Ronnie nie ma skończonych studiów, a tym samym żadnych perspektyw na uzyskanie dobrej pracy. Kiedy dostaje zaproszenie na ślub swojej siostry, wie, że musi znaleźć sobie kogoś, kto będzie grał jej narzeczonego. Niestety jej przyjaciel Tony nie może w tym czasie pojechać z nią, więc znajduje zastępstwo: swojego brata. Ronnie nie ma się czego obawiać, bo Henry jest gejem i nie w głowie mu staranie się o względy kobiety. No, tylko że... Henry nie jest homoseksualny, a zgodził się na wyjazd z zupełnie innych powodów.

  Książka z Wattpada nie do końca może przekonywać czytelników i przyznaję, że ja również podchodziłam do tej pozycji z rezerwą. Czy potrzebnie? Nie. Sentymentalna bzdura okazała się bardzo dobrą powieścią, ale o tym napiszę niżej.

  Główna bohaterka powieści, Veronica zwana również Ronnie jest kobietą, która ma dosłownie w nosie to, co myślą o niej inni, a szczególnie rodzina. Opuściła rodzinne miasto bez narzeczonego, skończonych studiów i właściwie bez jakiejkolwiek wizji swojej przyszłości. Dla jednych może być ona po prostu głupia, skoro odrzuciła takie możliwości, ale ja jestem pełna podziwu w stosunku do tej bohaterki. Mimo wielu kłód, jakie życie i rodzina rzucają jej pod nogi, Ronnie nie poddaje się i twardo idzie do przodu. Choć nie obyło się bez zgrzytów, gdzie główna bohaterka naraziła się na moje przewracanie oczami. Otóż Ronnie jest dość uparta i przez sporą część książki powtarzała, że nie wierzy w to, czy tamto - choć było to potwierdzane przez innych bohaterów wiele razy.

  Chciałabym wspomnieć również o postaci drugoplanowej, siostrze Ronnie, Grace. Myślałam, że będzie to bohaterka pozytywna, która wzbudzi moją sympatię. No cóż, nie mogłam się chyba bardziej pomylić. Grace to tak irytująca, upierdliwa i wredna kobieta, że dziwię się, że Ronnie nie zrobiła jej krzywdy. Serio. Nie rozumiem, jak można być tak nieczułym i głuchym na strach i uczucia własnej siostry.

  Szczerze mówiąc, zaczynając Sentymentalną bzdurę, oczekiwałam pełnowartościowego romansu, który okaże się idealny na wiosnę, na przekór temu, że akcja powieści toczy się właściwie na przełomie jesieni i zimy. Nie spodziewałam się jednak, że ta dość duża cegiełka (w końcu prawie 600 stron to nie byle co) tak bardzo przypadnie mi do gustu i tak mocno mnie wciągnie. Na okładce widnieje napis, iż jest to połączenie romansu i powieści sensacyjnej. No i ja nie do końca dawałam temu wiarę, no bo jak to... sensacja, a przecież głównie skupiamy się tu na relacji między Ronnie a Henrym. No ale moi drodzy!

  Ludka Skrzydlewska dość “delikatnie” wprowadza do akcji wątek sensacyjny, który z czasem zaczyna się coraz bardziej rozrastać i przyspieszać. Punkt kulminacyjny tak naprawdę jest jednym z ogromnych plusów tej powieści. Po prostu nie da się obok niego przejść obojętnie. Dodatkową zaletą powieści jest to, że autorka pisze bardzo dobrze i ma się wrażenie, że jest to książka zaliczana do literatury zagranicznej, a nie polskiej.

  Powieść z wattpada jak widać może być dobrze napisana, mieć dobrze skonstruowanych bohaterów oraz akcję. Jestem pod wrażeniem tego debiutu i z niecierpliwością czekam na więcej powieści autorki, ponieważ Ludka Skrzydlewska pretenduje do pozycji mojej ulubionej autorki.

  Jeśli lubicie romanse, ale takie, w których dzieje się coś znacznie więcej niż tylko cukierkowa miłość, to koniecznie sięgajcie po Sentymentalną bzdurę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Chaser. Dive Bar 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chaser. Dive Bar

Wróć do Dive Bar, by znów spotkać pełnokrwistych bohaterów, dzięki którym to miejsce jest jedyne na świecie Tym razem Eric, który w pełni zasłużył na złą opinię, zorientował się, że ma duży problem ze znalezieniem interesującej kobiety. Trzeba przyznać, że było to dla niego frustrujące odkrycie....
Nieujarzmiona przeszłość. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nieujarzmiona przeszłość. Kaci Hadesa

Tylko bezgraniczna miłość może uciszyć szepty przeszłości... Skrzywdzona kobieta. Zraniony mężczyzna. Wolny duch, który chce uratować ich oboje. Elysia "Sia" Willis wiedzie samotne życie. Ma tylko starszego brata Kylera, zajmującego wysoką pozycję w hierarchii niesławnych Katów Hadesa. Kocha go,...
Wszystko albo nic 4/5 Nasza cena:
27,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko albo nic

Młodość. Miłość. Tajemnica Natalie ma bogatego ojca, przyjaciółkę Gen, która poszłaby za nią w ogień, i krąg znajomych, z którymi spędza czas na zabawie, plotkach i wygłupach. Na pozór: nastolatka jakich wiele. Co prawda niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem Aaronem, ale na horyzoncie pojawił...
Podstawy praktyki buddyjskiej 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podstawy praktyki buddyjskiej

Podstawy praktyki buddyjskiej Wiele osób, które dorastały w społeczeństwach zachodnich, chce zgłębiać tradycyjne nauki buddyjskie. Angażują się w buddyzm, przyjmując racjonalne podejście oparte na logicznych wyjaśnieniach i oczekując, że uzyskana wiedza zachowa sens i spójność. Ponieważ jednak...
Uzdrów sam siebie 0/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uzdrów sam siebie

Oto rewolucyjny plan, który pomoże Ci wzmocnić odporność i cieszyć się doskonałym zdrowiem! Medycyna od lat czyni ogromne postępy, jednak odpowiedzialność za Twoje zdrowie spoczywa w Twoich rękach. Jeśli chcesz się cieszyć dobrym samopoczuciem i witalnością, musisz codziennie dokonywać właściwych...
Gwiazdeczka 4/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdeczka

Upalne warszawskie lato. W redakcji psychologicznego magazynu dla kobiet „Przemiany” trwają już przygotowania do wydania świątecznego numeru na grudzień. Józia, młoda dziewczyna z Białkowej, stawiająca pierwsze kroki w korporacyjnej dżungli, z zapałem, ale i z ukrytym powątpiewaniem wciela w życie...
Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3

Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem jest Flame - morderczy szaleniec, czujący w żyłach tylko płomienie, które nigdy nie gasną. Płomienie, które karmią się wspomnieniami...
Spotkania. Opowieść o wierze w człowieka 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkania. Opowieść o wierze w człowieka

„Moje życie ukształtowały wspaniałe spotkania. Nie byłbym dzisiaj tym, kim jestem, gdyby nie ludzie, których spotkałem na mojej drodze” – usłyszałem kiedyś od prof. Mariana Zembali . Nie sposób było przejść obojętnie wobec takich słów. Tym bardziej, że wypowiadał je człowiek, który wykonał tysiące...
Biegając boso 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biegając boso

Josie Jensen była nieśmiałą trzynastolatką. Miała niezwykły talent: rozumiała muzykę i kochała ją. Pewnego dnia w szkolnym autobusie poznała Samuela Yazziego, osiemnastoletniego Indianina z plemienia Nawaho. Zaczęli rozmawiać, a wraz z kolejnymi spotkaniami, rozważaniami na temat książek i muzyki...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula