Rywale

Autor:

Vi Keeland

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 49
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Format
13.5 x 20.5 cm
Ilość stron
384
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Gorące, rodzące się uczucie na tle wielkiego, trwającego długie lata konfliktu między wpływowymi rodzinami.

"Rywale" Vi Keeland to powieść przepełniona radością, złością, smutkiem, strachem i śmiechem, opowiadająca o miłości, która nie wybiera, nie odpuszcza i daje wiele szans.

Fabuła “Rywali” opiera się na wielopokoleniowym konflikcie dwóch rodzin. Kłótnia zapoczątkowana przez dziadków stała się tradycją skrupulatnie kontynuowaną przez ojców i dzieci. Dziadkowie - niegdyś najlepsi przyjaciele, stają się wrogami na śmierć i życie, walczącymi o serce partnerki biznesowej. Obaj ponoszą klęskę w walce o względy ukochanej, lecz otrzymują w spadku bezcenny hotel, stający się przedmiotem sporu.

Wnuki zwaśnionych mężczyzn próbują posprzątać zostawiony przez przodków bałagan. Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko - są jak ogień i woda. Jednak im zacieklejszą walkę prowadzą, tym bardziej siebie pragną. Czy nienawiść okaże się silniejsza niż pożądanie?

Przeczytaj darmowy fragment


Fragment książki

Odwróciłam się z nachmurzoną miną. Rano był gładko ogolony, a teraz jego mocną szczękę pokrywał lekki zarost. Nadawało mu to złowrogi wygląd. Marynarka, która opinała jego szerokie ramiona, zapewne kosztowała więcej niż cała szafa swetrów Liama. Weston Lockwood reprezentował wszystko, czego nienawidziłam w mężczyznach – bogaty, przystojny, zarozumiały, arogancki i nieustraszony. Liam by go nienawidził. Mój ojciec już go nienawidził. I w tej chwili Weston dzięki temu zyskiwał punkty.Podczas gdy ja zmagałam się z reakcją swojego ciała na jego zapach i z tym, jak bardzo podobał mi się zarost na jego twarzy, Weston powoli wyciągnął rękę i położył ją na moim biodrze. Najpierw pomyślałam, że sądzi, iż potrzebuję podparcia, tak jak wtedy, kiedy zachwiałam się w barze. Czyżbym znów się zachwiała? Wydawało mi się, że nie, ale widocznie tak.


O autorce

Vi Keeland to amerykańska, bestsellerowa autorka. W swoim dorobku ma głównie powieści erotyczne i romanse. Jej najbardziej znanymi powieściami są "Bossman" i "MMA fighter". Książki pisarki często goszczą na listach bestsellerów magazynu "New York Times". Łączny nakład jej powieści to ponad milion egzemplarzy, przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków! Inne jej powieści dostępne po polsku to m.in. "Bossman", Gracz", "Przebaczenie", "Drań z Manhattanu", "Przebaczenie", "Tylko twój".

HL

Recenzje (49)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Vi Keeland - kocham Cię! Za wszystko. Za każdą książkę. Za każdego bohatera. Jak tylko pojawia się jakakolwiek informacja o tym, że Twoja książka pokaże się na rynku, to jestem pierwszy do tego, aby ją kupić. Tym razem padło na "Rywale". Jest tak jak być powinno. Romantyczna komedia z pazurem, gdzie nie brakuje zabawnych dialogów. To książka, która bawi i sprawia, że czytelnikowi jest w stanie poprawić się od razu humor. Weston i Sophia to bohaterowie, których można polubić od ręki. Chętnie bym się z nimi spotkał, żeby się przekonać, jakimi osobami są oni naprawdę. A tak pozostaje mi się z nimi zaprzyjaźnić dzięki tej książce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Wątek hate love w romansach, co o tym sądzicie?

  Jak jest dobrze napisany to zdecydowanie działa na zmysły. Człowiek nie może się oderwać od książki! Wszystko jest okraszone namiętnością i emocjami, które aż iskrzą! Vi Keeland należy do jednych z moich ulubionych autorek romansów. "Rywale" to jej nowa powieść, która miała premierę zaledwie 24.03.2021!

  Shopia pochodzi z rodziny potentatów hotelowych. Tym razem czeka ją nie lada wyzwanie, jej rodzina w prawie 50% przejęła akcje w spadku nad jednym z najlepszych hoteli w NY. Ale prawie drugie tyle otrzymali jej rodzinni odwieczni rywale. W momencie kiedy Shopia i Weston natykają się na siebie i wiedzą, że muszą ze sobą współpracować, aż iskrzy! Kto zdobędzie w tej rywalizacji większy pakiet akcji by móc zarządzać hotelem? Czy między bohaterami nastąpi coś więcej niż tylko namiętne zbliżenie?

  Przez książki Vi się płynie. I tak było tym razem. Strony uciekały pod palcami nawet nie wiem kiedy. Relacja między głównymi bohaterami była bardzo burzliwa, co dało się mocno wyczuć. Autorka świetnie utrzymuje napięcie. Oczywiście, jak to w książkach Keeland, wszystko przeradza się w romantyczną historię. Po burzy wyszło słońce i wszystko skończyło się dobrze. Bardzo lubię jak fabuła jest pokazana z perspektyw obu bohaterów. Jest to fajny zabieg, by jeszcze mocniej wczuć się w odczucia postaci. Ta historia bardzo mi się podobała, jednak uważam, że w duecie z Penelope Ward autorka wypada lepiej. Ich wspólne pisanie jest bardziej ostre, pikantniejsze, z większym zadziorem. I chociaż nie mam się jak przyczepić do tej książki, myślę że nie zapamiętam jej na długo, bo trochę gubi się w gąszczu również dobrych romansów. Najważniejsze, że milo spędziłam czas z książką z fajną fabułą, dobrze i lekko napisaną, wolną od absurdów. Mnie to wystarcza.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Sophia i Weston pochodzą z dwóch zwaśnionych ze sobą rodów. Ich dziadkowie w przeszłości kochali jedną kobietę i niestety to ich poróżniło. Teraz obie rodziny odziedziczyły luksusowy hotel. Sophia i Weston mają zająć się jego zarządzaniem.

  Jest jeden problem. Delikatnie mówiąc, niezbyt za sobą przepadają. Wiele ich różni, ale też siła pożądania, przyciąga ich do siebie jak magnez.

  Czy się dogadają? Czy będą potrafili ze sobą pracować?

  "Rywale" to powieść, pełna skrajnych emocji. Czasem od nienawiści do miłości prowadzi niedaleka droga. Czy tak będzie w przypadku dwójki głównych bohaterów?

  Będzie gorąco, erotyczne, zmysłowo. Między bohaterami pojawią się iskry. Każde z nich chce osiągnąć sukces, a uprzedzenia z przeszłości nie ułatwią im dobrej i owocnej współpracy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nigdy nie przepadałem za wątkiem, gdzie wrogowie stają się kochankami. To po prostu nie moja bajka. Książka Vi Keeland nie była najgorsza - widać, że potrafi przelać myśli na papier i potrafi to zrobić w piękny sposób. Jednak postacie nie zwaliły mnie z nóg. Weston jest typowym draniem, którego można spotkać w każdej innej książce. Jasne, przeszedł przez trudne chwile, ale czy to daje mu prawo, żeby być dupkiem? Nie sądzę. Każdą zwykłą konwersację zamienia w sprośną gadkę. Tylko Sophie wydaje się normalna. Jest silna i dąży do swoich celów. Ogółem mówiąc, ta książka niewiele różni się od mnóstwa innych książek. Wątek jest oklepany i mimo chemii między nimi myślę, że Sophie zasługuje na kogoś lepszego. Tą historię poleciłbym jedynie ludziom, którzy lubią oklepanych męskich bohaterów oraz dużo scen erotycznych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  📍📍📍Recenzja przedpremierowa📍📍📍

  Premiera
  24.03.2021 r.

  "Rywale" - Vi Keeland

  Vi Keeland to jedna z moich ulubionych autorek, uwielbiam jej styl pisania, wykreowanych bohaterów i nietuzinkową fabułę. "Rywale" to kolejna świetna, zabawna, pikantna ale także poruszająca i pouczająca historia.

  Świetnie się przy niej bawiłam a wszelkie docinki i kłótnie bohaterów powodowały śmiech, tylko czasami użyte przez nich konkretne słowa, były dla mnie ciut za wulgarne. Jednak przez większość czasu uśmiech nie schodził mi z twarzy. Daje ona zastrzyk pozytywnej energii, na samą myśl o ich docinkach, usta rozciągają się wielkim uśmiechu.

  Za to pikantnych momentów na pewno wam nie zabraknie. Autorka wprowadza nas w świat erotycznej nienawiści, dzięki której poliki będą was palić żywym ogniem. Czwarty hot Level na okładce jest w 100% zasłużony.

  Oczywiście nie zabraknie także scen bardzo trudnych dla naszych bohaterów. Powodują one gorycz, ból, poczucie niesprawiedliwości, złość a wszystko to zakrapiane jest łzami.

  Historia zawiera także wiele mądrości. Wcześniej myślałam, że to będzie lekka i bardzo niegrzeczna historia ale dostałam coś więcej. Dostałam historia dzięki której możemy się czegoś nauczyć, dzięki której możemy spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy.

  Pokazuje, że dobro tkwi w każdym człowieku, chociaż ON sam tego nie zauważa, trzeba tylko umieć to dostrzec i pokazać mu jaki jest wspaniały.

  Sophie to młoda kobieta biznesu, która wie czego chce, zna się na swojej pracy, chcę wszystko doprowadzić do końca ale jest także kobietą delikatną, potrzebującą chwil ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Niestety na codzień musi walczyć ze stereotypami, że kobieta nadaje się tylko i wyłącznie do prowadzenia domu, że do niczego innego się nie nadaje, chcę pokazać wszystkim, że kobiety są równie dobre jak mężczyźni. Aż mnie krew zalewała, kiedy była źle traktowana.

  Sophie to silna bohaterką, która udowadnia nam, że kobiety mogą prowadzić biznesy i być w tym bardzo dobre, a przy każdej jej ruchu i decyzji bije od niej piekielna siła i niezależność.

  Weston to bardzo seksowny, wiedzący czego chce facet ale niestety boryka się z wieloma problemami.

  Cały czas musi z nimi walczyć a większość z nich miała i ma dalej bardzo mocny wydźwięk na jego życie. Ale pomimo tego radzi sobie w życiu, zawsze dba osoby na których mu zależy. Jest mocno opiekuńczy i dba o to by tej drugiej osobie było jak najlepiej. W każdy tego słowa znaczeniu 😈

  Na początku widziałam go trochę jako egoistycznego i aroganckiego samca alfa ale gdy bliżej go poznałam i odkryłam jego historię to zmieniłam zdanie.

  Kolejna świetna książka z motywem od nienawiści do miłości. Cała fabuła została bardzo dobrze poprowadzona, ani chwili się nie nudziłam, wręcz przeciwnie byłam podekscytowany tym co się tam dzieje.

  Więc na koniec mogę Wam ją gorąco polecić. A słowa zawarte na okładce "Wojna jeszcze nigdy nie była tak seksowna", idealnie odzwierciedlają ich historię.

  9,5/10😈

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 44 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: The Rivals. Rywale
 • Autor: Vi Keeland
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 384
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366815056
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Rivals
 • Tłumacz: Małgorzata Bortnowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366815056
 • EAN: 9788366815056
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -45%
  Dwa tygodnie i jedna noc

  Dwa tygodnie i jedna noc

  Jest koszmarnym szefem. Ciągle chce więcej. Nie można od niego uciec. Tara, po miesiącach niepowodzeń, wreszcie uwierzyła, że los się do niej uśmiechnął – została zauważona przez boskiego Prestona Parkera, kilkukrotnego mistera Nowego Jorku, nieziemsko przystojnego miliardera. Nie spodziewa się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,30 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Sprośne listy

  Sprośne listy

  Historia miłosna, która rozpoczęła się od przyjaźni między dziewczyną i chłopcem, a rozkwitła, gdy nawiązali kontakt ponownie - jako dorośli ludzie. Griffin Quinn był moim korespondencyjnym powiernikiem z dzieciństwa, angielskim chłopcem, od którego różniło mnie wszystko. Z biegiem lat, wraz z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,97 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1

  Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1

  Bogaci mężczyźni, eleganckie kobiety i namiętności, które burzą krew w żyłach. Ten facet to diabeł wcielony. Bierze, co chce, i nie ogląda się na nikogo. A teraz chce mieć Celię Werner. Jest zimny, okrutny, wyrachowany, a jednocześnie jego obecność wywołuje w kobiecie dreszcz podniecenia. Edward...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -32%
  Przeklęty kontrakt

  Przeklęty kontrakt

  Richard VanRyan był cholernie dobry w swoim biznesie. Parł do celu jak taran, z całą bezwzględnością. Jeśli po drodze kogoś zniszczył - przyjmował to z obojętnością. Nie miał skrupułów i nie liczył się z nikim. Jeśli pojawiała się przy nim jakaś kobieta, była jego zabawką najwyżej przez kilka nocy....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,26 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -45%
  Naga prawda

  Naga prawda

  Prawda jest taka: jeśli dostajesz od losu drugą szansę, lepiej ją dobrze wykorzystaj. Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na karierę zawodową. Kiedy więc dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy, przyjmuje ją bez wahania. Jej nowy klient to Grayson...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Mój szef. Mój AS

  Mój szef. Mój AS

  Kontynuacja bestsellerowej komedii romantycznej Mój szef, którą pokochały tysiące kobiet. Gorące sceny, humor i bohaterowie, których nie da się zapomnieć. I oto jestem. Punkt ósma. W poniedziałek po świąteczno-noworocznej przerwie. Siostra Maria odziana w habit – gotowa duchem i ciałem na posługę....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,38 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -45%
  Król demonów. Wezwanie Lucyfera. Tom 1

  Król demonów. Wezwanie Lucyfera. Tom 1

  Zawarłam pakt z diabłem. Teraz ON uważa, że należę do niego. Kiedy moja najlepsza przyjaciółka zaginęła w Las Vegas, wiedziałam, że tylko jedna osoba będzie w stanie mi pomóc. Lucas Yfer, playboy milioner, król Miasta Grzechu i… diabeł we własnej osobie. Jest mroczny, niebezpieczny i zabójczo...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Licho nie śpi. Bieszczadzkie demony. Tom 1

  Licho nie śpi. Bieszczadzkie demony. Tom 1

  Kiedy demony śpią, budzi się namiętność. Dla Damiana Bieszczady są kryjówką. Były policjant ucieka przed swoją przytłaczającą przeszłością, uzależnieniem i mrokiem, który czai się głęboko w jego duszy. Praca w tartaku ma zagłuszyć palące wyrzuty sumienia, a odosobnienie przynieść upragnione...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,91 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Seks, nie miłość

  Seks, nie miłość

  Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość? Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland! Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,91 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Blade

  Blade

  Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych panienek. Zdecydowanie nie miał czasu nikogo niańczyć. A właśnie to go czekało, ponieważ obiecał koledze, że gdyby temu stało się coś złego, Blade zajmie się jego siostrą....
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,86 zł 38,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Czary codzienności. Tomy 1-3: Siostry, Przyjaciele i rywale, Słoneczna przystań 0/5 Nasza cena:
54,38 zł 84,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Czary codzienności. Tomy 1-3: Siostry, Przyjaciele i rywale, Słoneczna przystań

"Czary codzienności", bestsellerowa saga Agnieszki Krawczyk! Trzy tomy: "Siostry", "Przyjaciele i rywale" i "Słoneczna przystań" w jednym pakiecie. Niech uwiodą was czary codzienności zaklęte w magii górskiego miasteczka, położonego wśród lasów i pachnących kwiatami łąk. Piękna saga o małym,...
Przyjaciele i rywale. Czary codzienności. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaciele i rywale. Czary codzienności. Tom 2

Beztroskie i pełne niezmąconego szczęścia dni w Zmysłowie dobiegają końca – życie sióstr Niemirskich wkrótce bardzo się zmieni. Agata odkrywa bowiem starannie tajoną przez matkę tożsamość ojca swej najmłodszej siostry, Tosi. Czy będzie to początek czegoś nowego i dobrego, czy wręcz przeciwnie –...
Przyjaciele i rywale. Czary codzienności. Tom 2 0/5 Nasza cena:
52,35 zł 56,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaciele i rywale. Czary codzienności. Tom 2

Beztroskie i pełne niezmąconego szczęścia dni w Zmysłowie dobiegają końca - życie sióstr Niemirskich wkrótce bardzo się zmieni. Agata odkrywa bowiem starannie tajoną przez matkę tożsamość ojca swej najmłodszej siostry, Tosi. Czy będzie to początek czegoś nowego i dobrego, czy wręcz przeciwnie -...
Przyjaciele i rywale. Czary codzienności Tom 2 (pocket) 0/5 Nasza cena:
11,62 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaciele i rywale. Czary codzienności Tom 2 (pocket)

Beztroskie i pełne niezmąconego szczęścia dni w Zmysłowie dobiegają końca - życie sióstr Niemirskich wkrótce bardzo się zmieni. Agata odkrywa bowiem starannie tajoną przez matkę tożsamość ojca swej najmłodszej siostry, Tosi. Czy będzie to początek czegoś nowego i dobrego, czy wręcz przeciwnie -...
MMA fighter. Przebaczenie 5/5 Nasza cena:
22,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

MMA fighter. Przebaczenie

Piorunujące zwieńczenie trylogii o najgorętszych zawodnikach MMA. Obłędny fighter MMA, Jax Knight jest żywym dowodem na to, że kiedy mężczyzna zachowuje się jak dżentelmen w salonie, to wychodzi z niego rasowy ogier w sypialni. W towarzystwie? To kulturalny mężczyzna o ujmującym stylu bycia. Jednak...
Egomaniac 5/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egomaniac

Zadziorne Love Story bestsellerowej autorki "Gracza" i serii "MMA Fighter" Emerie Rose poznaje Drew Jaggera w nietypowych okolicznościach. Bierze go za przestępcę, który włamał się do jej biura. Okazuje się jednak, że przystojniak jest właścicielem lokalu, a Emerie została oszukana przez człowieka,...
Rytm. Na scenie. Tom 2 4/5 Nasza cena:
20,39 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rytm. Na scenie. Tom 2

Gorąca miłość w rytmie rocka! Lucky może uważać się za prawdziwą szczęściarę. Umawia się ze sławną gwiazdą rocka, pociągającym Dylanem Ryderem, w którym podkochiwała się jeszcze jako nastolatka. Wydaje się, że jej marzenia się spełniły. Jednak kiedy do trasy koncertowej jej chłopaka, w której...
Drań z Manhattanu 5/5 Nasza cena:
27,21 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drań z Manhattanu

Czy władczy finansista z ogromnymi pieniędzmi i jeszcze większym mniemaniem o sobie jest odpowiednim facetem dla krągłej Włoszki z Bensonhurst, której cechami charakterystycznymi są niewyparzony język i oryginalna fryzura? Soraya Venedetta doskonale zdawała sobie sprawę, że nic z tego nie będzie....
Bossman 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bossman

Niesamowita historia z gorącym szefem w roli głównej! Reese nie wywarła dobrego wrażenia na świeżo poznanym facecie, który udzielił jej reprymendy na korytarzu jednej z nowojorskich restauracji. Ona relacjonowała nieudaną randkę przyjaciółce, a ON zwrócił jej uwagę, że to niestosowne i zaoferował...
Show. Na scenie. Tom 1 4/5 Nasza cena:
20,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Show. Na scenie. Tom 1

Udział w telewizyjnym show, w którym Kate będzie rywalizowała z innymi uczestniczkami o uwagę kawalera, miał być dla niej szansą, żeby wspomóc finansowo rodzinę. Zgodziła się więc na wszystkie warunki kontraktu, w tym na nierandkowanie poza programem. Jednak nie przewidziała, że w głowie zawróci...
Zbuntowany dziedzic. The Rush. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,24 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbuntowany dziedzic. The Rush. Tom 1

Piękne lato w Hampton wcale nie musi się dobrze skończyć. Niestety, Gia nie wiedziała, jakie skutki będzie miała jej uprzejmość wobec przyjaciółki. To właśnie tej nocy poznała wytatuowanego faceta z trzydniowym zarostem na twarzy. Miał cudowne, wysportowane ciało i nieprzyzwoicie intensywne...
Świąteczny układ. Opowiadania 5/5 Nasza cena:
23,92 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczny układ. Opowiadania

Autorki bestsellerów New York Timesa przedstawiają cztery seksowne opowiadania pod choinkę! "Świąteczny Uber" Była najpaskudniejsza Wigilia, jaką można sobie wyobrazić. Meredith musiała jechać do sądu. Raczej nie miała szans na pomyślne zakończenie sprawy. Aby zaoszczędzić, zamówiła dzielony...
Wybrane bestsellery
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 5/5 Nasza cena:
27,16 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
137,54 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula