Rozmowy z seryjnymi mordercami

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 17
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2020
Inne wersje (4)
Książka, op. miękka
za 22,67 zł
eBook, mobi, epub
od 25,49 zł
Nasza cena: 25,92 zł 39,99 zł Taniej o: 35%

Książka, jakiej jeszcze nie było. Jest kontrowersyjna, a zarazem niezwykle intrygująca, a co więcej – wszystko, co w niej opisano , wydarzyło się naprawdę. Sięgnij po najnowszą książkę dokumentalną od Christophera Berry-Dee i poznaj zupełnie inny świat.

Czy ktokolwiek z Was zastanawiał się kiedyś, jak to jest żyć, będąc całkowicie skreślonym przez społeczeństwo? Żyć z ciężarem na sercu i wyrzutami sumienia, jednocześnie codziennie pokutując za dopuszczenie się karygodnych czynów wobec drugiego człowieka? Christopher Berry-Dee nie tylko się zastanawiał. On postanowił poznać realia tego świata, rozwiać wszelkie niepewności i zaspokoić ciekawość wśród ludzi i samego siebie.

Tym sposobem poznajemy światowej sławy kryminologa śledczego, który od lat zajmuje się najtrudniejszymi przypadkami w historii przestępstw. Jest niezwykle odporny psychicznie i przygotowany każdego dnia na nowe, przerażające odkrycia, które nie raz pozwoliły mu zwątpić w człowieczeństwo. Berry-Dee postanowił zawiesić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Jego osoba zdobyła zaufanie niejednego seryjnego mordercy, na każdym kontynencie kryminolog pozostawił swój ślad, jednocześnie zyskując niepowtarzalne dla siebie jako człowieka doświadczenia. Strzeżone więzienia z ogromnym rygorem, setki morderców, których historie mrożą krew w żyłach, zbrodnie spędzające sen z powiek... o tym wszystkim Berry-Dee słyszał i na własne oczy widział.

"Rozmowy z seryjnymi mordercami" to nowy typ wywiadu. To nie są zwykłe dialogi z ludźmi z ulicy – to historie przedstawiające prawdziwe oblicze ludzi, którzy zostali skazani na wieczną nienawiść ze strony społeczeństwa i dożywotnią pokutę za swoją brutalność. Ta książka niemal od razu stała się wyznacznikiem reportaży kryminalnych. Dzięki pracy Berry’ego-Dee czytelnik ma możliwość wglądu w psychikę człowieka, który dopuścił się tak amoralnego czynu jak zabójstwo drugiej osoby.


O autorze

Christopher Berry-Dee jest doświadczonym kryminologiem, który publikuje na łamach czasopisma "New York Times". Jego twórczość obejmuje głównie książki psychologiczne. Spod jego pióra wyszła także książka "Rozmowy z psychopatami". Aby zrealizować swój plan i stworzyć tego typu książki, autor przeprowadził rozmowy z blisko trzydziestoma przestępcami z całego świata.

Recenzje (17)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,ROZMOWY Z SERYJNYMI MORDERCAMI"

  Christopher Berry-Dee to światowej sławy kryminolog śledczy.Przez lata zdobywał zaufanie morderców z różnych kontynentów,odwiedzał ściśle strzeżone więzienia i szczegółowo analizował potworne zbrodnie.

  ,,Zrodziła się" z tego książka,w której opisuje historie 10 psychopatów,którzy z zimną krwią gwałcili,mordowali,a niekiedy nawet zjadali fragmenty ciał swoich ofiar.

  Są szczegóły zbrodni,przemyślenia.

  Poznajemy życie osobiste i przede wszystkim dzieciństwo tych bestii,które jak przeczytamy-było równie potworne jak oni sami.

  Książka jest na pewno bardzo ciekawa.

  Przyznam szczerze,że po raz pierwszy zapoznałam się z historiami o tylu psychopatach na raz.

  Na pewno mocno zaciekawiła mnie zbrodnia w Antywille.Jest w niej wiele niedomówień i z pewnością poszukam w tym temacie czegoś więcej.

  Minusem było dla mnie to,że czytając,w sumie jedno i to samo,książka już pod koniec zrobiła się dla mnie trochę nużąca.

  Spodziewałam się rozmów z tymi mordercami,a tych było,niestety,jak na lekarstwo.

  Niemniej jednak oczywiście polecam przeczytać,aby wiedzieć,jakie ,,licho"potrafi siedzieć w zwykłym,z pozoru,człowieku i jak bardzo trzeba uważać na przygodnie poznanych ,,znajomych".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta obfituje w naprawdę mocne i konkretne zeznania, a autor też w bardzo dobry i dopracowany sposób prezentuje sylwetki morderców i gwałcicieli. Każdy fan tej tematyki na pewno poczuje się w dużej mierze usatysfakcjonowany tą lekturą. Świetnie napisana, porywająca, intrygująca, ale też wstrząsająca. Wiem jednak, że wielu czytelników szuka w tego typu opracowaniach prawdy, nawet jeżeli miałaby ona być wyjątkowo brutalna – a tutaj zdecydowanie ją znajdziecie.

  Cała recenzja: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mam dość spory problem z oceną tej książki, bo niby mnie nie zawiodła, a jednak liczyłem na więcej.

  Pierwsza część książki jest zdecydowanie lepsza, ale to „zasługa” opisywanych morderców po prostu byli ciekawsi i bardziej kreatywni, w drugiej części było słabiej jednak nadal interesująco.

  Mylący jest trochę tytuł tego reportażu, ponieważ rozmów to tutaj mamy niewiele, raptem kilka szczątkowych fragmentów. Więcej o tych rozmowach piszę sam autor na zasadzie jak ciężko było do nich doprowadzić i ile lat trwały starania jednak rezultatu tych starań to niestety nie poznajemy. No chyba, że autor przedstawił cały zapis tych rozmów, jednak wtedy muszę stwierdzić, że bardziej konkretne rozmowy to ja prowadzę z rezolutnym Panem Oczko doliniarzem spod okolicznej Biedronki.

  Ten reportaż to w zasadzie zlepek suchych faktów, co nie jest jego wadą. Ukazuje nam przebieg przestępstw, modus operandi przestępców oraz zatrzymań opisywanych morderców nie mamy tam żadnych interpretacji czy komentarzy. Liczyłem też na jakąś analizę psychologiczną, a tego niestety zabrakło, momentami wydawało mi się, że autor przeklepał policyjne raporty. 
Co ciekawe książka ukazuje też nieco ciemniejsze oblicze policji i organów ścigania, ale to już sobie sami doczytacie moi mili.

  Dla mnie książka jak najbardziej na plus, co prawda rozmów brak, ale to sobie na jakieś infolinie podzwonię i sam sobie pogadam z kimś to mi się jakoś wyrówna, natomiast fakty i zdarzenia przedstawione rzeczowo i konkretnie, a w zasadzie to jest dla mnie najważniejsze.

  Jeśli ktoś lubi tego typu tematykę to jak najbardziej polecam tylko miejcie świadomość, że rozmów tutaj nie znajdziecie, jednak mimo to jest ciekawie, brutalnie i mocno czyli tak jak część z Was lubi moi mili zwyrole.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Biorąc się za tą książkę byłam przekonana, że będzie to forma przeprowadzonych wywiadów autora z seryjnymi mordercami. Czekałam na szczere rozmowy i trudne pytania zadawane tym bestiom, oraz to co nimi kierowało popełniając tak okrutne rzeczy😬

  Okazało się jednak, że książka to reportaż opisujący najgroźniejszych morderców i psychopatów na świecie w większości skazanych na karę śmierci💀

  Chociaż liczyłam na coś innego to i tak się nie zawiodłam. Pozycja okazała się mocna i zarazem przerażająca. Niewyobrażalne jednak jest to do czego jest w stanie posunąć się człowiek, robiąc tak potworne rzeczy i przy tym nawet nie okazać ani odrobiny skruchy. Nic więc dziwnego, że zaliczają się oni do najgroźniejszych przestępców🔫🔪

  ✒✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✒

  🔹

  Książka powstała dzięki światowemu kryminologowi, który wiele lat pracuje w zawodzie. Oryginalne wydanie w języku angielskim swoją premierę miało w 2003 roku, chociaż wywiady przeprowadzone zostały w latach 90-tych. W Polsce książka swoją premierę miała dopiero w tym roku.

  🔹

  Każdy rozdział to historia innego mordercy. Fakty na temat ich wcześniejszego życia, dorastanie w rodzinach patologicznych. Autor doszukuje się u każdego z nich przesłanek, które mogłyby świadczyć o tym, że to jednak dzieciństwo i wpływ osób z otoczenia mógł wpłynąć na ich późniejsze podejmowane złe decyzje.

  🔹

  Relacje autora ze skazanymi kończą się na ich skazaniu, przeważnie na karze śmierci. Christopher Berry-Dee wykonał kawał dobrej roboty, pisząc tą książkę. Sporo czasu i nerwów go kosztowało zebranie materiałów do książki oraz odwagi na spotkania oko w oko z bestiami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witajcie ❤ Dzisiaj przychodzę do was z tragicznymi, prawdziwymi historiami. "Rozmowy z seryjnymi mordercami" Christopher Berry Dee. Za egzemplarz dziękuję Czarna Owca ❤😘🥰🌹

  Jeżeli lubicie opowiadania na faktach, w których włosy jeżą się na głowie, to dobrze trafiliście. Nie dla czytelników o słabych nerwach. Opisane są tutaj paskudne, mrożące krew w żyłach zbrodnie. Autor doskonale przedstawia kilku morderców. Zaglądamy w ich umysły, a nawet w ich wyniki badań. Christopher Berry Dee przedstawia nam dzieciństwo besti, jak to się stało, że stała się potworem, zbrodnie i co się z nią stało po zatrzymaniu. Autor z każdym mordercą/morderczynią rozmawiał osobiście, telefonicznie i listownie. Oprócz tego rozmawiał z rodzinami seryjnych, z rodzinami ofiar, policjantami, prokuratorami, adwokatami, sędziami i wszystkimi innymi związanymi z daną sprawą. Doskonała robota 10/10.

  90% seryjnych morderców-stało się nimi przez rodziców i rodzinę. Możecie przeczytać jaki oni mieli na to wpływ... Maltretowani fizycznie i psychicznie uciekali z domu, wpadali w alkohol, narkotyki i złe towarzystwo. Chcieli zemścić się na rodzicach dlatego mordowali... Jedna seryjna mordowała samych mężczyzn, ponieważ była maltretowana przez dziadka. Kolejny morderca mordował same starsze kobiety, ponieważ nienawidził matki, babki i ciotek. Młode dziewczyny zostawiał przy życiu. Kolejny wymordował całą swoją rodzinę, ponieważ nienawidził ojca, który terroryzował całą rodzinę. Także kochani - uważajcie jak wychowujecie własne dzieci. To od was po części zależy kim będą w życiu.

  Najbardziej jestem przerażona faktem, że w USA wypuszcza się na wolność seryjnych morderców, z powodu braku miejsc dla kolejnych więźniów. Więzienia są przepełnione w 125%. Przytoczę słowa jednego sadysty "(...) Wypuśćcie mnie, a zostawię trupa na waszym progu. Gwarantuję wam to.(...)". Czy to was nie przeraża? Niestety wypuścili go... od razu zabił 2 dziewczyny, a potem jeszcze ponad 150... Po znalezieniu 2 pierwszych zwłok policja wiedziała, że to ON ale miała zakaz go złapania.😱😱 Wielkie brawa dla Christopher Berry-Dee 😘 Włożył dużo pracy i nerwów, żeby powstała ta książka. Polecam przeczytajcie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i przerażeniem. Ta powieść zmroziła mi krew w żyłach. Czytając o ich dzieciństwie i morderstwach nie raz opadała mi szczęka. I napływały mi łzy do oczu... Mam takie coś, że przed przeczytaniem życiorysu danego mordercy musiałam zobaczyć jego twarz. Wyszukiwałam w internecie. I potem spokojnie czytałam. Książka zawiera kilka fotografi morderców. Tylko dla mnie to za mało😉. Też tak robicie? Czy tylko ja tak mam?😱 Uwielbiam zaglądać w umysły seryjnych morderców. A wy? Wasze klimaty? Czy raczej za mocny temat? Polecam #rozmowyzseryjnymimordercami ❤️❤️❤️ #czarnaowca #wydawnictwoczarnaowca #christopherberrydee

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 12 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Christopher Berry-Dee
 • Wydawnictwo Czarna Owca
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381432245
 • Język: polski
 • Podtytuł: Mrożące krew w żyłach studium zwyrodnialców
 • Oryginalny tytuł: Talking with Serial Killers (I)
 • Tłumacz: Wyżyński Tomasz
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381432245
 • EAN: 9788381432245
 • Wymiary: 14x21 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -36%
  Psychopaci

  Psychopaci

  Zabiłem moich najbliższych przyjaciół – rzekł wolno. – Jaki człowiek robi coś takiego? Wysunąłem się zza stołu. Taki, który jest chory – odparłem, podchodząc do drzwi. – Dlatego jesteś tu, a nie w więzieniu. Kiedy psychiatra Stephen Seager rozpoczął pracę w kalifornijskim szpitalu psychiatrycznym...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,47 zł 42,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -35%
  Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni

  Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni

  Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych mordercach, tym razem bezkompromisowo analizuje psychikę kobiet w rodzaju Aileen Wuornos i Joanne Dennely, które nie tylko zabijały, ale robiły to wielokrotnie. Morderczynie, zwłaszcza seryjne, są znacznie rzadszym zjawiskiem niż...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,67 zł 34,99 zł
  w magazynie
 • -28%
  Dylemat

  Dylemat

  Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała... Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,32 zł 37,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie

  Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie

  Christopher Berry-Dee to człowiek rozmawiający z seryjnymi zabójcami. Jako światowej sławy kryminolog śledczy zdobył zaufanie morderców z różnych kontynentów, odwiedzał ściśle strzeżone więzienia, w których przebywają, i szczegółowo dyskutował o ich potwornych zbrodniach. Unikatowe wywiady...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,67 zł 34,99 zł
  w magazynie
 • -36%
  Seryjni mordercy

  Seryjni mordercy

  Torturowali, gwałcili, mordowali. Ich czyny budzą odrazę. W społecznej świadomości uchodzą za przykład tego, jak zły może być człowiek. Jednak w seryjnych mordercach jest też coś, co nas intryguje. Jakie mają IQ? Kim najczęściej są z zawodu? Według jakiego klucza wybierają ofiary? Prowadzą podwójne...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,42 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Położna z Auschwitz

  Położna z Auschwitz

  Przejmująca opowieść o Stanisławie Leszczyńskiej W piekle obozu koncentracyjnego ocaliła tysiące dzieci. Do KL Auschwitz trafia kolejny transport więźniarek. Wśród nich jest położna z Łodzi, która na własną prośbę zaczyna pracę w nieludzkich warunkach: bez wody, podstawowych narzędzi medycznych i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,69 zł 46,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Światło ukryte w mroku

  Światło ukryte w mroku

  Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich - Heleny i Stefanii, które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów, ukrywając ich na poddaszu własnego domu. Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć… Przemyśl, 1943 rok. Nastoletnia Stefania...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,74 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera

  Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera

  Wstrząsające zbrodnie. Prawdziwe historie. Autorka bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach przedstawiają najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego. Autorzy krok po kroku prowadzą czytelników przez kolejne etapy poszukiwań...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Tatuażysta z Auschwitz

  Tatuażysta z Auschwitz

  Powieść oparta na faktach Prawdziwa historia Lalego Sokołowa, który tatuował numery na przedramionach więźniów osadzonych w Auschwitz. Milczał przez ponad pół wieku, tuż przed śmiercią zdecydował się opowiedzieć swoje losy. Tatuażysta z Auschwitz to właśnie opowieść Sokołowa, którą usłyszała i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,84 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Stażystka

  Stażystka

  “Stażystka" łączy w sobie elementy romansu i thrillera psychologicznego. Młoda stażystka zostaje uwiedziona przez własnego szefa. Tyle że jej dwie poprzedniczki zaginęły, a ciało jednej z nich właśnie znaleziono. Klaudia Neter aplikuje na staż w firmie Marka Skalskiego. Doskonale wie, że może się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Stalkerzy 4/5 Nasza cena:
22,67 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi mordercami. Stalkerzy

Rozejrzyjcie się wokół siebie. Macie wrażenie, że ktoś was obserwuje? To może być stalker, seryjny morderca szukający ofiary. Christopher Berry-Dee, brytyjski kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych zabójcach, tym razem analizuje psychikę, motywy i metody działania stalkerów. Przez wiele lat...
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie 4/5 Nasza cena:
22,67 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie

Christopher Berry-Dee to człowiek rozmawiający z seryjnymi zabójcami. Jako światowej sławy kryminolog śledczy zdobył zaufanie morderców z różnych kontynentów, odwiedzał ściśle strzeżone więzienia, w których przebywają, i szczegółowo dyskutował o ich potwornych zbrodniach. Unikatowe wywiady...
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat 4/5 Nasza cena:
22,67 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat

Znowu ją dusiłem, aż zemdlała. Kiedy się obudziła, kazałem jej policzyć do dziewięciu i znowu dusiłem. Bawiłem się z nią jak kot z myszą. Później kazałem jej liczyć do ośmiu, siedmiu, sześciu, pięciu. Łamałem jej wolę życia. Keith Hunther Jesperson Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat...
Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni 3/5 Nasza cena:
22,67 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych mordercach, tym razem bezkompromisowo analizuje psychikę kobiet w rodzaju Aileen Wuornos i Joanne Dennely, które nie tylko zabijały, ale robiły to wielokrotnie. Morderczynie, zwłaszcza seryjne, są znacznie rzadszym zjawiskiem niż...
Rozmowy z seryjnymi morderczyniami 0/5 Nasza cena:
25,92 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi morderczyniami

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych mordercach, tym razem stara się wniknąć w głąb psychiki kobiet, które nie tylko zabijały, ale robiły to wielokrotnie. Morderczynie, zwłaszcza seryjne, są znane znacznie mniej niż seryjni mordercy. Z tego powodu nowe studium...
Rozmowy z psychopatami. Masowi mordercy i szaleńcy 4/5 Nasza cena:
24,80 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z psychopatami. Masowi mordercy i szaleńcy

Stale słyszałem strzały. Zmienił magazynek w pistolecie. Był bardzo dobrze przygotowany. Chodził spokojnie po korytarzach. Jukka Forsberg o masowym morderstwie w Kauhajoki w Finlandii we wtorek 23 września 2008 roku Christopher Berry-Dee, brytyjski kryminolog, autor bestsellerów o seryjnych...
Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła 0/5 Nasza cena:
25,92 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła

Owinąłem taśmę klejącą wokół jej ust i nosa i patrzyłem, jak dusi się na śmierć… potem wróciłem do pracy. ~ Były pułkownik David Russell Williams z Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych, 2010 Christopher Berry-Dee, autor bestsellerów, powraca z książką, w której jeszcze bardziej zagłębia się w...
Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła 4/5 Nasza cena:
22,67 zł 38,49 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z psychopatami. W otchłani zła

Owinąłem taśmę klejącą wokół jej ust i nosa i patrzyłem, jak dusi się na śmierć… potem wróciłem do pracy. - Były pułkownik David Russell Williams z Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych, 2010 Christopher Berry-Dee, autor bestsellerów, powraca z książką, w której jeszcze bardziej zagłębia się w...
eBook Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. mobi epub 4/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. mobi epub

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych mordercach, tym razem stara się wniknąć w głąb psychiki kobiet, które nie tylko zabijały, ale robiły to wielokrotnie. Morderczynie, zwłaszcza seryjne, są znane znacznie mniej niż seryjni mordercy. Z tego powodu nowe studium...
eBook Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie mobi epub

Christopher Berry-Dee powraca. Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie to kolejna podróż w mroczny świat potworów. Tym razem autor zapuszcza się jeszcze głębiej. Nie oszczędzając czytelnikom wstrząsających szczegółów, analizuje życie i kłamstwa seryjnych morderców i wyjaśnia motywy ich...
eBook Rozmowy z psychopatami mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Rozmowy z psychopatami mobi epub

„Owinąłem taśmę klejącą wokół jej ust i nosa i patrzyłem, jak dusi się na śmierć… potem wróciłem do pracy”. ~ Były pułkownik David Russell Williams z Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych, 2010 Christopher Berry-Dee, autor bestsellerów, powraca z książką, w której jeszcze bardziej zagłębia się...
eBook Rozmowy z seryjnymi mordercami mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Rozmowy z seryjnymi mordercami mobi epub

„Znowu ją dusiłem, aż zemdlała. Kiedy się obudziła, kazałem jej policzyć do dziewięciu i znowu dusiłem. Bawiłem się z nią jak kot z myszą. Później kazałem jej liczyć do ośmiu, siedmiu, sześciu, pięciu. Łamałem jej wolę życia”. KEITH HUNTER JESPERSON Rozmowy z seryjnymi mordercami. Głosy zza krat...
Wybrane bestsellery
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Godzina wiedźm 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Godzina wiedźm

„Godzina wiedźm” to porywająca powieść, w której świat fantasy przeplata się z wątkami magicznymi. To historia o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną magię. Intrygująca książka, nagrodzona Horror AND for Debut Novel (2020), Best Debut Novel (2020)...
Stary człowiek i morze 5/5 Nasza cena:
24,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stary człowiek i morze

Wracamy do tej książki całe życie, bo klasyka dziś okazuje się niezwykle aktualna. Rybak Santiago po wielu dniach bezowocnych połowów postanawia samotnie wypłynąć na dalekie wody, aby udowodnić wszystkim, że jeszcze nie jest bezużytecznym starcem. Jego przynętę połyka imponujący marlin. Santiago...
Obcy 5/5 Nasza cena:
25,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obcy

Są ludzie, którzy twierdzą, że zło to brak dobra. A ja jestem pewny, że zło to tylko i wyłącznie człowiek. Retlowowie przyjeżdżają do polski jako repatrianci. Osiadają w spokojnej wiosce, a ich największym marzeniem jest stać się „swoimi”. Co muszą zrobić, żeby zostali zaakceptowani? Czy to w ogóle...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Zbuduj swój dom wokół mojego ciała 5/5 Nasza cena:
34,39 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała Powieść „Zbuduj swój dom wokół mojego ciała” została uznana przez  „The New York Times” i „Kirkus” za jedną z najlepszych książek 2021 roku, znalazła się w finale 2021 First Novel Prize, jest określana jako „fantastyczna” („The Sunday Times”), „ robiąca ogromne...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
79,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach 5/5 Nasza cena:
28,30 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach

W maju 2014 roku Sonia Faleiro zobaczyła w mediach społecznościowych zdjęcie: ciała dwóch młodych dziewczyn wiszące na drzewie. Internauci pisali, że dorastające w Indiach kuzynki, czternastoletnia Lalli i szesnastoletnia Padma, zostały zgwałcone i zamordowane przez mężczyzn z wyższej kasty....
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu 5/5 Nasza cena:
30,40 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu

Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula