Rozmowy z seryjnymi mordercami

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,74 zł
Nasza cena: 25,19 zł 39,99 zł Taniej o: 37%

Książka, jakiej jeszcze nie było. Jest kontrowersyjna, a zarazem niezwykle intrygująca, a co więcej – wszystko, co w niej opisano , wydarzyło się naprawdę. Sięgnij po najnowszą książkę dokumentalną od Christophera Berry-Dee i poznaj zupełnie inny świat.

Czy ktokolwiek z Was zastanawiał się kiedyś, jak to jest żyć, będąc całkowicie skreślonym przez społeczeństwo? Żyć z ciężarem na sercu i wyrzutami sumienia, jednocześnie codziennie pokutując za dopuszczenie się karygodnych czynów wobec drugiego człowieka? Christopher Berry-Dee nie tylko się zastanawiał. On postanowił poznać realia tego świata, rozwiać wszelkie niepewności i zaspokoić ciekawość wśród ludzi i samego siebie.

Tym sposobem poznajemy światowej sławy kryminologa śledczego, który od lat zajmuje się najtrudniejszymi przypadkami w historii przestępstw. Jest niezwykle odporny psychicznie i przygotowany każdego dnia na nowe, przerażające odkrycia, które nie raz pozwoliły mu zwątpić w człowieczeństwo. Berry-Dee postanowił zawiesić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Jego osoba zdobyła zaufanie niejednego seryjnego mordercy, na każdym kontynencie kryminolog pozostawił swój ślad, jednocześnie zyskując niepowtarzalne dla siebie jako człowieka doświadczenia. Strzeżone więzienia z ogromnym rygorem, setki morderców, których historie mrożą krew w żyłach, zbrodnie spędzające sen z powiek... o tym wszystkim Berry-Dee słyszał i na własne oczy widział.

"Rozmowy z seryjnymi mordercami" to nowy typ wywiadu. To nie są zwykłe dialogi z ludźmi z ulicy – to historie przedstawiające prawdziwe oblicze ludzi, którzy zostali skazani na wieczną nienawiść ze strony społeczeństwa i dożywotnią pokutę za swoją brutalność. Ta książka niemal od razu stała się wyznacznikiem reportaży kryminalnych. Dzięki pracy Berry’ego-Dee czytelnik ma możliwość wglądu w psychikę człowieka, który dopuścił się tak amoralnego czynu jak zabójstwo drugiej osoby.


O autorze

Christopher Berry-Dee jest doświadczonym kryminologiem, który publikuje na łamach czasopisma "New York Times". Jego twórczość obejmuje głównie książki psychologiczne. Spod jego pióra wyszła także książka "Rozmowy z psychopatami". Aby zrealizować swój plan i stworzyć tego typu książki, autor przeprowadził rozmowy z blisko trzydziestoma przestępcami z całego świata.

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,ROZMOWY Z SERYJNYMI MORDERCAMI"

  Christopher Berry-Dee to światowej sławy kryminolog śledczy.Przez lata zdobywał zaufanie morderców z różnych kontynentów,odwiedzał ściśle strzeżone więzienia i szczegółowo analizował potworne zbrodnie.

  ,,Zrodziła się" z tego książka,w której opisuje historie 10 psychopatów,którzy z zimną krwią gwałcili,mordowali,a niekiedy nawet zjadali fragmenty ciał swoich ofiar.

  Są szczegóły zbrodni,przemyślenia.

  Poznajemy życie osobiste i przede wszystkim dzieciństwo tych bestii,które jak przeczytamy-było równie potworne jak oni sami.

  Książka jest na pewno bardzo ciekawa.

  Przyznam szczerze,że po raz pierwszy zapoznałam się z historiami o tylu psychopatach na raz.

  Na pewno mocno zaciekawiła mnie zbrodnia w Antywille.Jest w niej wiele niedomówień i z pewnością poszukam w tym temacie czegoś więcej.

  Minusem było dla mnie to,że czytając,w sumie jedno i to samo,książka już pod koniec zrobiła się dla mnie trochę nużąca.

  Spodziewałam się rozmów z tymi mordercami,a tych było,niestety,jak na lekarstwo.

  Niemniej jednak oczywiście polecam przeczytać,aby wiedzieć,jakie ,,licho"potrafi siedzieć w zwykłym,z pozoru,człowieku i jak bardzo trzeba uważać na przygodnie poznanych ,,znajomych".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta obfituje w naprawdę mocne i konkretne zeznania, a autor też w bardzo dobry i dopracowany sposób prezentuje sylwetki morderców i gwałcicieli. Każdy fan tej tematyki na pewno poczuje się w dużej mierze usatysfakcjonowany tą lekturą. Świetnie napisana, porywająca, intrygująca, ale też wstrząsająca. Wiem jednak, że wielu czytelników szuka w tego typu opracowaniach prawdy, nawet jeżeli miałaby ona być wyjątkowo brutalna – a tutaj zdecydowanie ją znajdziecie.

  Cała recenzja: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Biorąc się za tą książkę byłam przekonana, że będzie to forma przeprowadzonych wywiadów autora z seryjnymi mordercami. Czekałam na szczere rozmowy i trudne pytania zadawane tym bestiom, oraz to co nimi kierowało popełniając tak okrutne rzeczy😬

  Okazało się jednak, że książka to reportaż opisujący najgroźniejszych morderców i psychopatów na świecie w większości skazanych na karę śmierci💀

  Chociaż liczyłam na coś innego to i tak się nie zawiodłam. Pozycja okazała się mocna i zarazem przerażająca. Niewyobrażalne jednak jest to do czego jest w stanie posunąć się człowiek, robiąc tak potworne rzeczy i przy tym nawet nie okazać ani odrobiny skruchy. Nic więc dziwnego, że zaliczają się oni do najgroźniejszych przestępców🔫🔪

  ✒✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✒

  🔹

  Książka powstała dzięki światowemu kryminologowi, który wiele lat pracuje w zawodzie. Oryginalne wydanie w języku angielskim swoją premierę miało w 2003 roku, chociaż wywiady przeprowadzone zostały w latach 90-tych. W Polsce książka swoją premierę miała dopiero w tym roku.

  🔹

  Każdy rozdział to historia innego mordercy. Fakty na temat ich wcześniejszego życia, dorastanie w rodzinach patologicznych. Autor doszukuje się u każdego z nich przesłanek, które mogłyby świadczyć o tym, że to jednak dzieciństwo i wpływ osób z otoczenia mógł wpłynąć na ich późniejsze podejmowane złe decyzje.

  🔹

  Relacje autora ze skazanymi kończą się na ich skazaniu, przeważnie na karze śmierci. Christopher Berry-Dee wykonał kawał dobrej roboty, pisząc tą książkę. Sporo czasu i nerwów go kosztowało zebranie materiałów do książki oraz odwagi na spotkania oko w oko z bestiami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witajcie ❤ Dzisiaj przychodzę do was z tragicznymi, prawdziwymi historiami. "Rozmowy z seryjnymi mordercami" Christopher Berry Dee. Za egzemplarz dziękuję Czarna Owca ❤😘🥰🌹

  Jeżeli lubicie opowiadania na faktach, w których włosy jeżą się na głowie, to dobrze trafiliście. Nie dla czytelników o słabych nerwach. Opisane są tutaj paskudne, mrożące krew w żyłach zbrodnie. Autor doskonale przedstawia kilku morderców. Zaglądamy w ich umysły, a nawet w ich wyniki badań. Christopher Berry Dee przedstawia nam dzieciństwo besti, jak to się stało, że stała się potworem, zbrodnie i co się z nią stało po zatrzymaniu. Autor z każdym mordercą/morderczynią rozmawiał osobiście, telefonicznie i listownie. Oprócz tego rozmawiał z rodzinami seryjnych, z rodzinami ofiar, policjantami, prokuratorami, adwokatami, sędziami i wszystkimi innymi związanymi z daną sprawą. Doskonała robota 10/10.

  90% seryjnych morderców-stało się nimi przez rodziców i rodzinę. Możecie przeczytać jaki oni mieli na to wpływ... Maltretowani fizycznie i psychicznie uciekali z domu, wpadali w alkohol, narkotyki i złe towarzystwo. Chcieli zemścić się na rodzicach dlatego mordowali... Jedna seryjna mordowała samych mężczyzn, ponieważ była maltretowana przez dziadka. Kolejny morderca mordował same starsze kobiety, ponieważ nienawidził matki, babki i ciotek. Młode dziewczyny zostawiał przy życiu. Kolejny wymordował całą swoją rodzinę, ponieważ nienawidził ojca, który terroryzował całą rodzinę. Także kochani - uważajcie jak wychowujecie własne dzieci. To od was po części zależy kim będą w życiu.

  Najbardziej jestem przerażona faktem, że w USA wypuszcza się na wolność seryjnych morderców, z powodu braku miejsc dla kolejnych więźniów. Więzienia są przepełnione w 125%. Przytoczę słowa jednego sadysty "(...) Wypuśćcie mnie, a zostawię trupa na waszym progu. Gwarantuję wam to.(...)". Czy to was nie przeraża? Niestety wypuścili go... od razu zabił 2 dziewczyny, a potem jeszcze ponad 150... Po znalezieniu 2 pierwszych zwłok policja wiedziała, że to ON ale miała zakaz go złapania.😱😱 Wielkie brawa dla Christopher Berry-Dee 😘 Włożył dużo pracy i nerwów, żeby powstała ta książka. Polecam przeczytajcie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i przerażeniem. Ta powieść zmroziła mi krew w żyłach. Czytając o ich dzieciństwie i morderstwach nie raz opadała mi szczęka. I napływały mi łzy do oczu... Mam takie coś, że przed przeczytaniem życiorysu danego mordercy musiałam zobaczyć jego twarz. Wyszukiwałam w internecie. I potem spokojnie czytałam. Książka zawiera kilka fotografi morderców. Tylko dla mnie to za mało😉. Też tak robicie? Czy tylko ja tak mam?😱 Uwielbiam zaglądać w umysły seryjnych morderców. A wy? Wasze klimaty? Czy raczej za mocny temat? Polecam #rozmowyzseryjnymimordercami ❤️❤️❤️ #czarnaowca #wydawnictwoczarnaowca #christopherberrydee

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Podobnie jak żyjące drzewo zawiera w sobie swój pierwotny rdzeń, w głębi każdego z nas istnieje Dziecko, którym kiedyś byliśmy. Stanowi ono fundament tego, czym się staliśmy, czym jesteśmy i czym będziemy." Rhawn Joseph

  Kiedy miesiąc temu zapoznawałam się z "Rozmowami z seryjnymi morderczyniami" Christophera Berriego-Lee, publikacją będącą studium profili seryjnych zabójczyń i ich przerażających czynów, stwierdziłam, że z zainteresowaniem sięgnę po inną książkę autora, która wgryza się w tę tematykę, ale z perspektywy męskich kryminalistów. „Rozmowy z seryjnymi mordercami” okazały się publikacją ciekawą i szokującą. Rozmiar i jakość zbrodni bardzo przygnębiały, to relacje nie dla osób o słabych nerwach, nie fikcja literacka obdarzonego mroczną wyobraźnią pisarza, a faktyczne zdarzenia zbadane i przedstawione przez światowej sławy kryminologa śledczego.

  Staramy się jak najdalej uciekać od zła, a zwłaszcza w czystej postaci, aby umieć się przed nim bronić, trzeba je poznać, rozpracować, wyszukać współzależności i odrębności. Ale czym innym jest dostrzeżenie nieprawidłowości i symptomów, a czym innym zrozumienie i usprawiedliwienie. Berry-Dee wskazuje na konkretne oblicze zła, przedstawia ogrom krzywd wyrządzonych przez seryjnych morderców. Poszerza grupę nie tylko o bezpośrednie ofiary i oprawców, ale rodziny, przyjaciół i znajomych. Patrzymy na cierpienie w społecznym wymiarze. Dociekamy, na ile traumatyczne zdarzenia z dzieciństwa, potwierdzenie zespołu istnienia chromosomów XYY, rodzaj wykształcenia, mają wpływ na skalę przemocy i bezwzględności. Szukamy powtarzających się wzorów i statystyk. Potwierdzamy, że nie ma mowy, aby stały się czynnikami umniejszającymi zbrodnicze szaleństwo, skrajnie sadystyczne i wyrachowane, tworzące otoczkę kłamstw i negacji. Czy kryzys w życiu osobistym, dodatkowy stres, kłótnie rodziców, maltretowanie przez dorosłych, to główne wyzwalacze patologicznych prób zdobycia władzy, rekompensaty niepowodzeń, zemsty za krzywdy? A może już od początku niektórzy rodzą się pod gwiazdą zbrodni?

  Przyglądając się zwyrodniałym umysłom, bestiom w ludzkiej postaci, potworom zamieszkującym w wypaczonych osobowościach, dostajemy odpowiedzi na pytania psychologów i kryminologów. Badając szczegółowo zbrodnie i prześwietlając zachowania sprawców, poszukując śladów modus operandi, zaglądamy w najmroczniejsze głębie ludzkiej psychiki. Książka ukazuje, co dzieje się, gdy przewagę ma dzikość, brutalność i dwulicowość. Poznajemy życiorysy sławnych seryjnych morderców, grozę czynów, rozmiar destrukcji psychiki. Zastanawiamy się, jak wielkiej potrzeba determinacji, by badać opisywane przypadki, wydobywać na światło dzienne przerażającą prawdę, weryfikować zeznania, docierać do kąta spojrzenia zwyrodnialców na świat i ludzi. Już czytanie o tym sprawia, że wystawiamy się na spory dyskomfort psychiczny, przechodzą ciarki, wyzwalają się ogromne pokłady empatii wobec ofiar, a co dopiero przebywanie w jednym pomieszczeniu z więźniem, aby przeprowadzić wywiad. Po takie książki sięgam nie tylko po to, aby przenikać złożoną psychikę człowieka, ale również aby lepiej wczuwać się w przeżywanie kryminałów.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Christopher Berry-Dee
 • Wydawnictwo Czarna Owca
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381432245
 • Język: polski
 • Podtytuł: Mrożące krew w żyłach studium zwyrodnialców
 • Oryginalny tytuł: Talking with Serial Killers (I)
 • Tłumacz: Wyżyński Tomasz
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381432245
 • EAN: 9788381432245
 • Wymiary: 14x21 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie 4/5 Nasza cena:
33,95 zł 53,89 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie

Christopher Berry-Dee to człowiek rozmawiający z seryjnymi zabójcami. Jako światowej sławy kryminolog śledczy zdobył zaufanie morderców z różnych kontynentów, odwiedzał ściśle strzeżone więzienia, w których przebywają, i szczegółowo dyskutował o ich potwornych zbrodniach. Unikatowe wywiady...
Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni 3/5 Nasza cena:
22,04 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z seryjnymi morderczyniami. Królowe zbrodni

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów o seryjnych mordercach, tym razem bezkompromisowo analizuje psychikę kobiet w rodzaju Aileen Wuornos i Joanne Dennely, które nie tylko zabijały, ale robiły to wielokrotnie. Morderczynie, zwłaszcza seryjne, są znacznie rzadszym zjawiskiem niż...
Ted Bundy. Rozmowy z mordercą 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą

Ta książka stała się inspiracją dla najbardziej sensacyjnego serialu dokumentalnego stacji Netflix w 2019 roku. Największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń. Ted Bundy. Rozmowy z mordercą zawiera w sobie treść wywiadu przeprowadzonego z samym Tedem Bundym. Nagrania z...
Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów 4/5 Nasza cena:
22,04 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów, ukazuje czytelnikom mroczne zakamarki psychiki najbardziej bezlitosnych i niebezpiecznych morderców na świecie. Przez wiele lat prowadził wywiady z przestępcami przebywającymi w więzieniach – w tym osławionymi seryjnymi zabójcami - i odkrył,...
Ostatni sprawiedliwi. Rozmowy z Polakami, którzy ratowali Żydów podczas II Wojny Światowej 4/5 Nasza cena:
31,80 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni sprawiedliwi. Rozmowy z Polakami, którzy ratowali Żydów podczas II Wojny Światowej

Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat. „Tam każda sekunda to była śmierć“ - mówi dziś Sprawiedliwy wśród Narodów Świata, jeden z bohaterów książki. Dwadzieścia rozmów. Kilkadziesiąt uratowanych istnień. Prawdziwe wspomnienia, ludzkie emocje i opowieści ostatnich żyjących uczestników tamtych...
Nie ma się czego bać. Rozmowy z mistrzami 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie ma się czego bać. Rozmowy z mistrzami

Rozmowy ze starymi ludźmi są fascynujące. Ponieważ starzy ludzie są szczerzy - uważa Justyna Dąbrowska. Niczego nie rozgrywają, walą prosto z mostu. A ja pytam o sprawy fundamentalne. O miłość, nadzieję, wiarę, sens życia. O to co jest warte starania, a co można sobie darować. O przemijanie. O...
Szczęśliwa służba. Rozmowy z kapłanami 0/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwa służba. Rozmowy z kapłanami

Czy biskupowi wypada uczyć w szkole? A egzorcyście strzelać z karabinu? O księdzu poecie już wielu słyszało, miłośnik pielgrzymek też nie jest rzadkością. Jednak niewielu z nas zna osobiście emigranta misjonarza. Barceloński architekt i członek Opus Dei, zakochany w Polsce, też może zaskakiwać,...
Modna Polka. Rozmowy o modzie, urodzie i życiu z polskimi ikonami stylu 0/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Modna Polka. Rozmowy o modzie, urodzie i życiu z polskimi ikonami stylu

16 kobiet. Wyjątkowych. Inspirujących. Stylowych. To miały być rozmowy tylko o modzie, a są też trochę o życiu. Nie da się przecież mówić o wizerunku, nie zahaczając o tematy kobiecości, dojrzałości, samoakceptacji czy nawet feminizmu. W końcu styl to głównie osobowość. Dlatego do rozmowy o nim...
Rozmowy z Bogiem. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z Bogiem. Tom 2

Wydanie 2012r. Oprawa broszurowa. Strony 324. Format 12,5x19,5cm. Neale Donald Walsch niesie duchowe przesłanie pokoju, które nie przestaje poruszać serc i umysłów niemal na całym świecie. Jego książki, przetłumaczone na 37 języków, docierają do milionów ludzi, inspirując ich do dokonywania...
Rozmowy z Bogiem T.4 0/5 Nasza cena:
31,08 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmowy z Bogiem T.4

2 sierpnia 2016 r., w środku nocy, Neale Donald Walsch nieoczekiwanie rozpoczął rozmowę z Bogiem, stawiając sobie dwa pytania: Czy ludzka rasa otrzymuje pomoc od Wysoko Rozwiniętych Istot z Innego Wymiaru? Czy ludzie będą grać ważną rolę we własnej ewolucji, biorąc udział we wspólnej misji...
Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia

Kierowca rajdowy, aktor, muzycy, gwiazda internetu, bokser. Każdy z nich osiągnął sukces, każdy ma swoją historię, każdy z nich jest tatą. Co narodziny dziecka zmieniają w życiu? Kiedy mężczyzna zaczyna się czuć ojcem? Jak przeżywać ojcostwo, nie zatracając siebie? Dlaczego tacierzyństwo nadal nie...
Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem 0/5 Nasza cena:
33,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem

"Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem" to pierwsza książka pokazująca dotąd mało znane życie prywatne Krzysztofa Zanussiego i jego żony Elżbiety. Tę sferę wybitny reżyser przez lata otaczał dyskrecją. Jego legendarna powściągliwość i arystokratyczny dystans sprawiają, że jest...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula