Rodzina

Autor:

Louise Jensen

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
432
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,35 zł
Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Lubisz thrillery psychologiczne i szukasz czegoś nowego? A może uwielbiasz czytać książki, których akcja rozgrywa się w niewielkich, zamkniętych społecznościach?

Jeśli tak, nie zastanawiaj się ani chwili i jak najszybciej dodaj do swojego koszyka najnowszą powieść Louise Jensen o znamiennym tytule “Rodzina”.

Dotychczasowe życie Laury ulega całkowitemu przeobrażeniu - jej mąż niespodziewanie umiera, a jego rodzina nie chce jej już znać. Do tego dochodzą długi, które rosną w zastraszającym tempie, groźba natychmiastowej eksmisji i firma ubezpieczeniowa, która nie chce wypłacić odszkodowania. Poza tym po śmierci męża kontakt z jej nastoletnią córką, Tilly, ulega znacznemu pogorszeniu. Zresztą w życiu dziewczyny też nie brak problemów. Pogrążona w depresji po stracie jednego z rodziców, stroni od rówieśników i staje się wyrzutkiem szkolnym, a jej prześladowczyni - Katie - odbija jej chłopaka.

W tym samym czasie Laura traci też wsparcie kuzynki i zarazem swojej najlepszej przyjaciółki. Niespodziewane nagromadzenie nieszczęść ma ogromny wpływ na matkę i jej córkę, które muszą teraz same stawić czoła całemu światu. Na pomoc przychodzi im Alex - właściciel biofarmy znajdującej się za miastem i przywódca tamtejszej wspólnoty. Laura i Tilly otrzymują opiekę i pomoc, jakiej w tamtym momencie potrzebują, a obcy ludzie z czasem stają się im coraz bliżsi, prawie jak rodzina. Niestety żadna z nich jeszcze nie wie, że nikomu z tej farmy nie powinno się ufać…


Fragment książki

Ogarnia mnie panika. Wszystko wokół traci kolor i pogrążam się w odcieniach czerni i bieli. Mocniej ściskam jej dłoń, bojąc się, że zqaraz stracę przytomność. Że pozwolę jej odejść. Ale wtedy. Drżenie powiek. Ruch warg. Szept. [...]

Kładę się obok niej, delikatnie przytulając ją do siebie. Nie mogę, nie opuszczę jej. Rodzina powinna trzymać się razem. Chronić się nawzajem.

Nigdy nie powinnyśmy były tu przyjeżdżać. Nigdy nie powinnam była pisać do Anwyn, że potrzebujemy pomocy. To moja wina.


O autorce

Louise Jensen zadebiutowała w 2016 roku powieścią “Siostra”, która bardzo szybko stała się bestsellerem i długo utrzymywała się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się książek w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu autorka wydała jeszcze cztery książki, a ostatnią z nich jest właśnie “Rodzina”. Każda z nich opowiada historię w obrębie tego samego gatunku, czyli thrillera psychologicznego. Jensen z łatwością się w nim odnajduje, a intrygi, jakie tworzy na kartach swoich powieści, z pewnością przerażą niejednego czytelnika.

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Skoro jest przyczyna,

  jest także jej skutek i następstwo.

  Oraz znamienna liczba trzy...

  "Trzy to potężna liczba i chociaż nie wiedziałam o tym w tamtym czasie, dowiedziałam się tego później. Potrzeba było trzech mężczyzn - Noego, Daniela i Hioba - by doświadczyć trzech rzeczy: stworzenia, zniszczenia i odnowienia. Potrzeba było trzech decyzji, żeby zniszczyć moje życie."

  Mam bardzo mieszane odczucia, co do "Rodziny". I choć prolog thrillera był bardzo obiecujący, to przez większość powieści w zasadzie niewiele się dzieje. Lwia część fabuły dotycząca żałoby oraz rodzinnych tajemnic Laury oraz Tilly wydaje się zbytnio rozwleczona i nazbyt przez bohaterki analizowana, a sama autorka rozkręca się dopiero pod koniec, gdzie faktycznie zaczyna serwować nam elementy charakterystyczne dla thrillera. Sam motyw swoistej sekty, czy też prania mózgu nieco mnie rozczarował - może dlatego, że wspólnota założona przez Alexa działała raczej na małą skalę i składała się z nielicznych członków; później zaś okazało się, że ktoś inny tak naprawdę pociągał za sznurki, choć charyzma Alexa i jego pierwotne intencje nie pozostawały bez wpływu na pozostałych bohaterów.

  "Wszyscy popełniamy błędy, prawda? Dryfujemy między światłem a cieniem, błądzimy w odcieniach szarości. "

  Jako, że było już o minusach "Rodziny", to teraz przejdziemy do jej plusów. Z pewnością jest to powieść bardziej przemyślana od "Randki" i jednocześnie bardziej wielowarstwowa. Ciekawym zabiegiem jest danie głosu zarówno matce, jak i córce, co wyraźnie ukazało różnice w postrzeganiu tych samych sytuacji i pokazało, że nie istnieje coś takiego, jak obiektywna prawda, a także to, że niezwykle łatwo ulec pozorom. I o ile, Laura oraz Tilly są tutaj narratorkami pierwszoosobowymi, o tyle chaos w głowie Alexa obserwujemy oczami narratora wszechwiedzącego. Niewątpliwym atutem może być również niejednoznaczne zakończenie, dające wolne pole dla wyobraźni.

  "Po raz pierwszy od dawna byłam czegoś pewna. Moje imię było czymś realnym i solidnym, ciężarem, który mogłam unieść w obu dłoniach. Pomostem między przeszłością a teraźniejszością"

  Podsumowując: nie była to najgorsza powieść, ale nie zaliczyłabym jej do tych, które czyta się jednym tchem. Z pewnością można byłoby skrócić jej objętość, nie tracąc przy tym na jakości fabuły. No i wciąż nie nazwałabym Louise Jensen "mistrzynią thrillera psychologicznego". Tyle ode mnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Rodzina, Louise Jensen

  Czytałam już kilka książek tej Autorki i muszę przyznać, że poprzednie tytuły bardziej mi się podobały. Ta książka nie należała do najgorszych, ale jakoś ten dziwny pomysł na fabułę zniechęcił mnie i jeszcze ta główna bohaterka, która z niczym nie potrafiła sobie poradzić. Bo jak można swoje prywatne sprawy, dostęp do kont bankowych, sprawy spadkowe, i inne, powierzyć tak naprawdę obcemu mężczyźnie?

  Ogólnie, książka trzyma w napięciu i jest całkiem dobra. Na pewno czyta się ją z zapartym tchem, jednak ta końcówka, tak jakbym już gdzieś to słyszała, całkiem schematyczne to zakończenie. Po drugie, ogólnie cała wspólnota, w której zamieszkała bohaterka z córką, od samego początku byli dziwni i nietypowi. Później, dodatkowo bohaterka znalazła podejrzane listy, które kazały mieć się jej na baczności, a ona i tak, powierzyła wszystko Alexowi, nic o nim nie wiedząc, zaufała mu. Cała ta grupa była jak dla mnie zbyt życzliwa i zbyt miła, proszę Was, to było aż do przesady przereklamowane. Na dodatek, jakby tego było mało, Laura zaczyna mieć problemy ze swoją córką Tilly, która już od samego początku zakochuje się w Alexie. I ponownie pojawia się bezradność bohaterki, która nic nie może zrobić, w żaden sposób odciągnąć i odepchnąć ją od mężczyzny.

  Poprzednie książki tej Autorki były o wiele lepsze, czytałam je z zapartym tchem, a ich zakończenie wbijało mnie w fotel. A tutaj, nie było niespodzianki i zaskoczenia. Lecz ogólnie książka nie była najgorsza.

  Laurze umiera mąż w tragicznym wypadku, a ona zostaje sama na pastwę losu z córką buntowniczką- TIlly. Nikt nie chce im pomóc, rodzina się odsuwa, oszczędności kończą się, a na domiar złego, nie wiadomo jeszcze czy w ogóle otrzymają odszkodowanie za wypadek męża. Na szczęście na drodze staje im Alex wraz ze swoją bezpieczną i ekologiczną oazą, w której wszyscy mieszkają jak jedna wielka rodzina. Dziewczynom od razu przypada ten pomysł do gustu, postanawiają zamieszkać wraz z nowo poznanymi ludźmi. Nikt z nich jednak nie wie, że to jednak nie była najlepsza decyzja…

  Ocena 7/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Poznajemy historię naprzemiennie z perspektywy Laury i Tilly. Laura od wczesnych lat miała w życiu pod górkę. Odrzucenie ze strony rodziców i wyrzucenie z domu za to, że zaszła w ciążę. Bolesne wydarzenia wciąż odbijały się echem w jej głowie i mimo upływu lat wciąż bolały i paliły żywym ogniem. W pewnym momencie poznała Gavana, za którego wyszła za mąż i myślała, że w końcu coś jej się w życiu zaczyna układać. Mąż pokochał córkę jak swoją, prowadził firmę, a Laura mogła się zająć kwiaciarnią. Była to praca, którą pokochała i dawała jej tak długo wyczekiwane wytchnienie. Do czasu.

  Oskarżenia rzucane w stronę męża spowodowały upadek firmy. Jej nowa rodzina, którą pozyskała w dniu ślubu, odwróciła się od niej. Po raz kolejny odczuła samotność i siłę odrzucenia. Śmiertelny wypadek Gavana na budowie, rozluźnienie więzi z córką, utrata płynności finansowej i kwiaciarni spowodowały, że stanęła na skraju rozpaczy i biedy. W trudnej sytuacji nie pomagał również ostracyzm społeczny jej i 17- letniej córki Tilly tak bardzo znamienny w małych społecznościach. To wszystko popchnęło ją do decyzji przeprowadzenia się na farmę. Ludzie ją zamieszkujący tworzyli dla siebie rodzinę. Wspólnie pracowali przy owocach i warzywach, kobiety ubrane na biało, pracujące od świtu do zmierzchu. Kręgi zwierzeń prowadzone przez charyzmatycznego i przystojnego przywódcę Alexa.

  Czy rzeczywiście Laura i Tilly znalazły swoją upragnioną rodzinę marzeń? Czasami decyzje rezonują w przeróżny sposób i nie wszystkie podjęte w akcie desperacji są właściwe i bezpieczne.

  Odbierałam to, jako historię o próbie poprawienia świata i stworzenia go według swoich wyobrażeń, historię o kłamstwie, zatajaniu uczuć, myśli i prawdy. Historię o próbie porozumienia i szukaniu swojej wartości i miejsca na świecie. Historię o bólu odrzucenia. O tym, jak smutek, rozpacz i bezsilność osłabia instynkt samozachowawczy. O tym, jak sekrety i niedomówienia potrafią zniszczyć życie i doprowadzić do niebezpiecznych decyzji.

  Przez cały czas lektury czułam pełzający po plecach niepokój. Kto kim był naprawdę, komu ufać, w co wierzyć?

  Czytałam z wypiekami na twarzy. Ciekawie poprowadzona fabuła, wciągająca narracja i spora dawka emocji, która towarzyszyła odkrywaniu tajemnicy metodą krok po kroku. Książka miała duszną atmosferę, którą tak sobie cenię w thrillerach. Zakończenie ścisnęło mnie za gardło. Zdecydowanie zapoznam się z innymi historiami stworzonymi przez Louise Jensen.

  Za możliwość zapoznania się z treścią książki dziękuję Wydawnictwu Burda.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorkę znam z poprzedniej powieści i zachęciła mnie do siebie do tego stopnia, że postanowiłam niezaprzeczalnie sięgać po kolejne. Nowa historia była ku temu idealna. Czy sama treść okazała się równie dobra?

  'Czasami, gdy dzieje się coś okropnego, człowiek już po fakcie przesiewa wspomnienia i rozpaczliwie próbuje ustalić dokładny moment, w którym sprawy potoczyły się nie tak.'

  Świat Laury rozpada się kawałek po kawałku. Zaczyna się od śmierci męża, a kończy na odmowie wypłaty ubezpieczenia na czas, co skutkuje utratą domu. Gdzie ma się podziać wraz z córką? Po kalkulacji minusów i plusów obie postanawiają osiedlić się na farmie, gdzie przywódcą jest Alex. Mężczyzna jest prawnikiem i zgadza się pomóc kobiecie. Jednocześnie oferuje im dach nad głową. Czy Laura podjęła słuszną decyzję?

  'Są blizny, które stale ze sobą nosimy, Tilly. Blizny, których nie widać, ale to nie oznacza, że są mniej bolesne.'

  Autorka przedstawiła bardzo trudny temat, jakim jest pranie mózgu. Pokazuje, jak osoby pozostawione same sobie, bez jakichkolwiek perspektyw są podatne na wpływ silniejszych jednostek. Laura i Tilly właśnie takimi ofiarami się stały. Nie miały nic trafiając na farmę, liczyły na wsparcie wspólnoty i pomoc Alexa. Nie spodziewały się, że decyzja może stać się dla nich tragiczna. Że zostaną zmanipulowane.

  Historia pełna tajemnic i zwrotów akcji. Wciągnęła mnie od samego początku i trzymała w napięciu do samego końca. W momencie kiedy myślałam, że znam rozwiązanie zagadki, okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Nie spodziewałam się kompletnie otrzymanego finału.

  'Wspieramy się nawzajem, a nie przewracamy, jak to się zdarza w niektórych rodzinach. Przyjaciele bywają bardziej integralni dla naszego emocjonalnego i fizycznego dobrostanu niż członkowie rodziny.'

  Jeśli nie znacie twórczości Louise Jensen to gorąco polecam najnowszy tytuł. Z pewnością książka trafi w gust każdego fana thrillerów psychologicznych. Nie pozostaje wam nic innego jak sięgnąć po ten tytuł. Na pewno nie pożałujecie podjętej decyzji i czasu spędzonego przy lekturze!

  'Czy karma naprawdę istnieje? Jeśli zrobisz coś złego, skrzywdzisz kogoś, czy to naprawdę do ciebie wraca? Jeśli tak, to powinnam być ostrożna.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy życie nam się wali, szukamy wsparcia w rodzinie. To ona daje nam poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty. Czy więcej znaczą więzy rodzinne, czy może rodzina, którą wybieramy sobie sami?

  Po nagłej śmierci męża, Laura zostaje sama z nastoletnią córką, z problemami, długami i brakiem wsparcia z jakiejkolwiek strony.

  I tu okazuje się z jaką łatwością sekty, komuny oplatają swoimi mackami osoby potrzebujące, na zakręcie życia, szukające zrozumienia i pocieszenia.

  Czy sekrety, które obie kobiety chowają w sercu nie spowodują rozpadu i tak trudnych i chwiejnych więzi pomiędzy nastolatką i jej matką? Co tu jest prawdą, a co fałszem? Czy zawsze prawda oczyszcza atmosferę, czy lepiej by jednak pozostała ukryta?

  „Czasami, jeśli coś sobie wmówisz, to staje się twoją wersją rzeczywistości”

  Książka wywołała u mnie mieszane uczucia. Z jednej strony pomysł na fabułę ciekawy, a klaustrofobiczny i mroczny klimat wywołuje niepokój. Również poruszony temat zachęca do refleksji. Z drugiej jednak całość wydaje się nieco przekombinowana i chaotyczna. Mimo to oceniam ją pozytywnie i zachęcam byście przeczytali i sami wyrobili sobie opinię, szczególnie jeśli macie w domu nastolatkę, lub nastolatka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Powiem tylko raz. Ile tajemnic może mieć jedna rodzina? 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiem tylko raz. Ile tajemnic może mieć jedna rodzina?

Trzy kobiety: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara, która teraz pomaga ścigać oprawców. Dwie traumatyczne historie, które łączą się, kiedy w pewnym domu zostają znalezione zwłoki. I rodzinny sekret, skryty głęboko pod warstwami półprawd i kłamstw. Przed szesnastoma laty Evie Carter...
Rodzina prezydencka 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina prezydencka

Trzymający w napięciu thriller medyczny, doskonale oddający intensywną atmosferę panującą w Białym Domu! Prezydent Geoffrey Hilliard i jego rodzina żyją w ciągłym blasku politycznego świata. Biały Dom nie jest łatwym miejscem do dorastania, kiedy więc syn prezydenta, Cam, szesnastoletni mistrz...
Rodzina corleone 5/5 Nasza cena:
25,39 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina corleone

POWIEŚĆ O LOJALNOŚCI I ZDRADZIE, O PRZEMOCY I WIERNOŚCI TRADYCJI. Historia walki Vita Corleone o wpływy i początków kariery mafijnej jego najstarszego syna Sonny′ego i przybranego syna Toma Hagena. Nowy Jork, rok 1933. Większość mieszkańców odczuwa skutki wielkiego kryzysu. Są jednak tacy,...
Diabeł, laleczka, szpieg. Sara Goldstein. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,48 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł, laleczka, szpieg. Sara Goldstein. Tom 2

Kontynuacja thrillera szpiegowskiego dla młodzieży „Sierota, bestia, szpieg” – mocna, wstrząsająca, niezapomniana. Jest rok 1940, a Sara Goldstein ukrywa się przed nazistami, zmieniając się w Ursulę Haller, ulubienicę śmietanki towarzyskiej stolicy hitlerowskich Niemiec. Pomaga aliantom, zdobywając...
Nielubiana 5/5 Nasza cena:
38,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nielubiana

Pierwszy tom bestsellerowej serii z parą przenikliwych śledczych z gór Taunus w zupełnie nowej odsłonie. W sierpniowy niedzielny poranek policja znajduje zwłoki prokuratora. Na miejsce przybywa komisarz Oliver von Bodenstein i jego nowa współpracowniczka, Pia Kirchhoff, by już po godzinie udać się...
Kto sieje wiatr 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kto sieje wiatr

Kolejny świetny kryminał  z górami Taunus w tle. Tym razem akcja toczy się wokół śledztwa związanego z farmą wiatrową, przeciwko której protestują okoliczni mieszkańcy. Pia Kirchhoff i Oliver von Bodenstein muszą znaleźć winnych śmierci dwóch osób, a krąg podejrzanych ciągle się poszerza...
Głębokie rany 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głębokie rany

W swoim podfrankfurckim domu zostaje zamordowany David Goldberg, milioner, filantrop, Żyd ocalony z Oświęcimia. Niedługo po nim ginie kolejny osiemdziesięciolatek. Ofiary łączą zagadkowe cyfry zapisane przez mordercę na miejscu zbrodni oraz bliska znajomość z Verą Kaltensee, równie sędziwą...
Przyjaciele po grób 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaciele po grób

Gdy pracownik zoo w Kronbergu znajdzie ludzką rękę, komisarz Oliver von Bodenstein i jego koleżanka Pia Kirchhoff wdrożą śledztwo, które zatoczy szeroki łuk, nie omijając bogatych udziałowców holdingów budowlanych, najwyższych urzędników miejskich, genialnych młodych informatyków oraz...
Śnieżka musi umrzeć 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śnieżka musi umrzeć

Po dziesięciu latach wychodzi na wolność Tobias Sartorius, morderca dwóch nastolatek. Nie pamięta wydarzeń feralnego wieczoru, chociaż wszystkie poszlaki wskazywały na niego. Wraca do rodzinnej wsi, gdzie czeka na niego tylko podupadły na duchu ojciec, zrujnowany dom rodzinny i wściekli mieszkańcy,...
Żywi i umarli 0/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywi i umarli

W siódmej części bestsellerowej serii wraz z Pią Kirchhoff śledzimy snajpera zabójcę uderzającego zawsze z ukrycia, często ze znacznego oddalenia. Przesyła ON policji specjalnie przygotowane nekrologi z informacją, dlaczego dana osoba musiała zginąć. Ofiary to niewinni ludzie, bliscy osób, które...
W lesie 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W lesie

W środku nocy na leśnym kempingu przy Ruppertshain wybucha pożar. W zgliszczach policja znajduje ludzkie szczątki. Zaraz potem dochodzi do morderstwa w hospicjum. Oliver von Bodenstein i Pia Sander muszą wrócić do sprawy sprzed czterdziestu lat, kiedy zaginął Artur, najlepszy przyjaciel Olivera....
Dzień Matki 5/5 Nasza cena:
31,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień Matki

Rodziny się nie wybiera. Ale rodzina może wybrać ciebie. Przez czternaście dni nikt się nie zainteresował zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha. Gdy policja wreszcie się pojawia, Pia Sander i Oliver von Bodenstein odkrywają na posesji zmarłego szczątki kilku kobiet. Czy...
Wybrane bestsellery
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,78 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 4/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Stulecie Winnych. Początek 4/5 Nasza cena:
21,06 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
26,75 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,60 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula