Jesteś na diecie wegetariańskiej? Masz już dosyć ciągłego zastanawiania się, co jutro przygotować na obiad?
Książka pod tytułem "Raz na tydzień. Kuchnia wege dla zabieganych" autorstwa Chloé Sucrée rozwiąże Twój problem raz na zawsze.
Coraz więcej osób z różnych względów, czy to zdrowotnych, czy światopoglądowych, czy jeszcze innych przechodzi na dietę wegetariańską. W dzisiejszym zabieganym świecie coraz mniej jest też czasu na stanie w kuchni i gotowanie posiłków. Zastanawianie się nad tym, co przygotować, aby się nad tym nie napracować, a jednocześnie by było zdrowe, zbilansowane i sycące, jest prawdziwą zmorą mnóstwa osób.
Książka zatytułowana "Raz na tydzień. Kuchnia wege dla zabieganych" może być pomocna w przerwaniu tego błędnego koła. Autorka tej pozycji opiera się na popularnej idei batch cooking, czyli przygotowania składników do konkretnych dań z wyprzedzeniem. Wdrożenie porad i wskazówek zamieszczonych w tej lekturze niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Pozwala między innymi zaoszczędzić czas oraz pieniądze, ponieważ wszystkie zakupy są dokładnie przemyślane. Dzięki informacjom, jakimi dzieli się z Czytelnikami autorka, znacznie zmniejsza się też ilość produkowanych resztek jedzenia, a co za tym idzie - mniej żywności się marnuje.
Chloé Sucrée jest założycielką popularnego i chętnie czytanego bloga o nazwie Being Biotiful. Jej inspirujące rady pomogły już wielu osobom na ich drodze zdrowego odżywiania.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii książki kucharskie
