Przepowiednia

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
232
Rok wydania
2020
Nasza cena: 27,00 zł 34,90 zł Taniej o: 23%

Twoje dziecko ma szansę odkryć ponadczasowe prawdy i uniwersalne wartości przenosząc się do bajkowo-realnego świata pełnego cygańskich wróżb i magii. Pragniesz, by pociecha zamieniła komputer na książkę? Dzięki tej pozycji bez wątpienia tak się stanie.

''Przepowiednia" Emilii Kiereś to cudowna, trzymająca w napięciu baśń traktująca o wolności, miłości i poszukiwaniu swojej drogi przy jednoczesnej odpowiedzialności za drugiego człowieka. Twoje dziecko przeniesie się do świata osieroconego rodzeństwa: Adasia i Klary, które do pewnego momentu wiedzie całkiem spokojne życie.

Wszystko zmienia się wraz z odwiedzinami gościa, po których para naszych bohaterów zostanie wystawiona na próbę. Ich drogi się poplączą, dotychczas nierozłączni, zostaną rozdzieleni, a już dawno zapomniana, przykryta warstwą kurzu przeszłość odżyje. Wszystko to za sprawą cygańskiej wróżby, stawiającej rodzeństwo przed koniecznością rozwiązania tajemnicy i cofnięcia tego, co pozornie nieodwracalne. Czy im się to uda?

Historia od pierwszych zdań działa na wyobraźnię, wchłaniając czytelnika w magiczną historię. Książka uważana za jedną z lepszych na rynku pozycji z gatunku literatury dziecięcej, która pod pozorem pełnej niesamowitych zdarzeń opowieści przekazuje pociechom bardzo ważne przesłanie o sile miłości i bezinteresownej pomocy.

Emilia Kiereś ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest autorką książek dla dzieci i młodzieży, tłumaczką, ilustratorką i redaktorką. Jej powieści przygodowe łączą rzeczywistość i baśń w historie pozwalające na odkrywanie uniwersalnych prawd i ponadczasowych wartości. Jej książki zyskują coraz szersze grono odbiorców.

Emilia Kiereś jest zdobywczynią licznych nagród, w tym nagrody czytelników w konkursie wortalu literackiego granice.pl "Najlepsza książka dla młodych czytelników", w kategorii "Książka dla najmłodszych" za "Srebrny dzwoneczek", który uzyskał również wpis na listę Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium, wyróżnienie w konkursie 19. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za ''Brat", nagroda "Guliwer w krainie Olbrzymów" przyznana przez redakcję czasopisma o książce dla dziecka "Guliwer" i wiele innych.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Adam i Klara to kochające się rodzeństwo. Nie mają rodziców i zdani wyłącznie na siebie wiodą spokojne życie w swoim dworku. Dziewczynka, choć niewidoma, świetnie radzi sobie z codziennymi obowiązkami. Adam, który jest garncarzem od czasu do czasu wyjeżdża na targ, aby sprzedać swoje wyroby. Dzięki temu jest w stanie utrzymać siebie i młodszą siostrę. Spokojne życie tej dwójki pęknie jak mydlana bańka, a wszystko to za sprawą niespodziewanego gościa - pewnej starszej kobiety, która pojawi się w dworku i tym samym zaburzy jego porządek. Bolesna rozłąka, tajemnica sprzed lat... a do tego cygańskie wróżby i przepowiednia!

  Razem z taborem, pośród tylu kolorów, pięknych ozdób, przy dźwiękach cygańskiej muzyki wyruszamy w niesamowitą podróż! Ostrzegam! Nie będzie to zwykła wędrówka, bowiem budzi się magia... A to, co zostało powiedziane przed laty - zacznie się wypełniać.

  "Przepowiednia" to pełna ciepła baśń o miłości i wielkiej odwadze. Książka, choć przeznaczona jest dla młodszych czytelników, zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Na podstawie losów Klary i Adama, autorka świetnie pokazała, czym jest odpowiedzialność za drugiego człowieka. Baśń ta niezwykle chwyta za serce i z całą pewnością uczy.

  Jeśli chodzi o wygląd wizualny to jestem oczarowana przepiękną okładką! Książka wydana jest naprawdę świetnie, w grubej oprawie. W środku czeka na nas wiele pięknych ilustracji, które dodają całej historii uroku.

  Jak najbardziej polecam, zarówno młodszym jak i starszym czytelnikom, bowiem ukazane w niej wartości powinien znać każdy.

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwo Akapit Press

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cała historia zaczyna się w taborze cygańskim. Trzy dni wcześniej na świat przyszło nowe dziecko, niestety jego matka zmarła. Pewna staruszka Mura zaczaiła się właśnie obok wozu, w którym znajduje się maleństwo. Oczekuje na wieszczki losu, by dowiedzieć się, co przepowiedzą nowo narodzonemu życiu. Gdy wieszczki opuszczają wioskę, pozostawiając za sobą złowrogą wróżbę, tabor atakują zbójcy. Mura wie, że musi ukryć dziecko, a następnie wrócić i pomóc swoim.

  Kilkanaście lat później spotykamy się z Klarą i Adamem. To osierocone rodzeństwo, które pomimo trudnej sytuacji, patrzy z nadzieją na każdy kolejny dzień. Pewnego razu w ich domu pojawia się nieznajoma kobieta, w rękach trzyma kosz mirabelek. Od samego początku wzbudza w Klarze niewyjaśniony niepokój. Czy na pewno dobrze zrobiła, pozwalając jej zatrzymać się na noc? Czy staruszka może być powiązana z przepowiednią z przeszłości?

  'Przepowiednia' wprowadziła mnie w niesamowity baśniowy świat, poruszając jedne z najpiękniejszych kwestii: bezgraniczne oddanie, miłość, troskę...i to wszystko pomiędzy Klarą, a Adamem - rodzeństwem, którego historia porusza serce. Do ich domu przybywa nieznajoma kobieta, która od samego początku wzbudza w Klarze niepokój i jak się okaże, intuicja jej nie zawiedzie. Adam wyrusza w ostatnią przedzimową podróż na targ, by sprzedać swoje garnki. Nikt nie spodziewa się czekającej na tę dwójkę tragedii, gdy spełniać zaczyna się stara cygańska wróżba. Klara jest dla mnie wzorem największej odwagi, bo mimo swojej niepełnosprawności (jest niewidoma), nie waha się ani chwili, gdy podejmuje decyzję o odnalezieniu brata. 'Przepowiednia' to przepiękna baśń, w której pojawiają się tajemnicza i niewyjaśniona magia, budząca niepokój w innych ludziach; pojawia się także element zła, który miesza w życiu bohaterów...jednak mimo wszystko zwycięża braterska miłość dająca nadzieję i moc do poradzenia sobie ze wszystkimi trudnościami. Ta historia ma piękne zakończenie i przyznam, że potrafi zaskoczyć. Pokochałam tą książkę całym sercem, bo pokazała mi, jak wiele można zrobić dla drugiego człowieka, gdy jest dla nas ostoją, skłoniła do refleksji. Polecam ją każdemu, kto chce na moment zatrzymać się w tej pędzącej codzienności i wejść do miejsca, w którym rządzi prastara magia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Adaś i Klara to osierocone rodzeństwo, którzy po śmierci rodziców zamieszkali w lesie. Pewnego dnia przychodzi do nich tajemnicza kobieta, a wraz z nią kłopoty i dziwne wydarzenia. Rodzeństwo zostaje rozdzielone, a tajemnicza przepowiednia cygańskiej kobiety w przeszłości zaczyna nabierać sensu..

  Tak. Mam 22lata. Tak. Sięgnęłam po literaturę dziecięcą i wiecie co? Jestem kompletnie zaskoczona!

  Krótka historia przedstawiająca losy rodzeństwa już od pierwszych stron działa na wyobraźnię budząc gdzieś głęboko w moim sercu nieznane mi dotąd uczucia. To przesiąknięta magią historia, która pochłonie w całości młodszego, jak i trochę starszego czytelnika.

  To niezwykle wartościowa książka, która zachwyci was i zauroczy baśniową aurą, a dodatkowo zaskoczy przesłaniem jakie za sobą niesie: bezinteresowna pomoc i troska o drugiego człowieka, a także siła prawdziwej miłości..

  Jako dorosła osoba jestem nią bardzo pozytywnie zaskoczona, dlatego uważam, że to jedna z lepszych pozycji dla młodszych czytelników, którzy nie dość, że dostaną pięknie wydaną, ciekawą historię, to jeszcze będą mogli wyciągnąć z niej wnioski.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Co sprawiło, że piszę o tej książce, choć przeczytałam zaledwie kilkadziesiąt stron? Chodźcie, powiem Wam!

  Cała historia zaczyna się w taborze cygańskim. Trzy dni wcześniej na świat przyszło nowe dziecko, niestety jego matka zmarła. Pewna staruszka Mura zaczaiła się właśnie obok odległego wozu, w którym znajduje się maleństwo. Oczekuje na wieszczki losu, by dowiedzieć się, co przepowiedzą nowo narodzonemu życiu. Gdy wieszczki opuszczają wioskę, pozostawiając za sobą złowrogą wróżbę, tabor atakują zbójcy. Mura wie, że musi ukryć dziecko, a następnie wrócić i pomóc swoim.

  Kilkanaście lat później spotykamy się z Klarą i Adamem. To osierocone rodzeństwo, które pomimo trudnej sytuacji, patrzy z nadzieją na każdy kolejny dzień. Pewnego razu w ich domu pojawia się nieznajoma kobieta, w rękach trzyma kosz mirabelek. Od samego początku wzbudza w Klarze niewyjaśniony niepokój. Czy na pewno dobrze zrobiła, pozwalając jej zatrzymać się na noc? Czy staruszka może być powiązana z przepowiednią z przeszłości?

  Przeczytałam zaledwie 4 rozdziały, a już czuję, że to będzie dobra historia! Przede wszystkim zauroczyła mnie tajemnicza tematyka. Lubię, kiedy początek opowieści ma w sobie wiele nieznajomych, by potem odkrywać je jedna po drugiej. Relacja Adama i Klary jest niesamowita, niewinna. Klara jest niewidoma od urodzenia, a jej brat robi wszystko, aby jak najlepiej opisać otaczający ich świat. Jestem bardzo zaintrygowana nieznajomą kobietą. Czy to, że jest byłą pomocą domową ich zmarłych rodziców, to jedyny powód, dla którego pojawiła się w życiu rodzeństwa? No i przepowiednia niewróżąca niczego dobrego...kogo dotkną jej skutki? Stoi przede mną bardzo dużo pytań i mam zamiar znaleźć na nie odpowiedzi, zagłębiając się w tą opowieść jeszcze bardziej. Jeśli i Wy jesteście zauroczeni baśniowym i tajemniczym światem, koniecznie zainteresujcie się tym tytułem!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  DLACZEGO UWIELBIAMY BAJKI PRZEZ CAŁE ŻYCIE ?

  Będąc dorosłymi ludźmi nadal chętnie sięgamy po bajki i baśnie ? Dlaczego ? Dlatego, że dzieciństwo jest dużo prostsze niż dorosłość. Bajki i baśnie, to świat uniwersalny i ponadczasowy, każdy może odnaleźć w nim swoje pragnienia, tęsknoty, niespełnione marzenia, radości i smutki. Nierzadko ich bohaterowie stają się naszym lustrzanym odbiciem, wyrażają nasze ukryte oblicze lub demaskują stan ducha, niekiedy przywołują obraz nas samych z lat dziecięcych. Niestety często stając się dorośli, tracimy kontakt z naszą dziecięcą naturą. Pragniemy z całych sił dorosnąć, aby samemu decydować o sobie i trudno jest zatrzymać niewinność małego dziecka, żeby jak najbardziej przedłużyć ten piękny okres, który nigdy więcej nie wróci. Dorastanie wiąże się z nowymi doświadczeniami, z jednej strony chcemy już być dorośli, a drugiej pociąga nas wiele rzeczy z dzieciństwa, z czasów niewinności, który pozwalał wierzyć w baśnie i gdzie czas się nie liczył .

  „Przepowiednia” jest nie tylko przepięknie napisana, ale także ozdobiona niesamowitymi ilustracjami znanego artysty Marcina Minora, który włożył w nie całe serce i swój kunszt. Piękna bajka, w której nie dzieją się cuda w postaci pojawiających się wróżek, które zmieniają los bohaterów. Jest cygański tabor i wróżba, którą by zrozumieć trzeba lat i różnych kolei losów. Jest cud miłości i więzi tak silnych, że nic nie jest w stanie ich rozerwać. Ani zła osoba, ani rozłąka, ani brak więzów krwi. Dwa cienie, które trzymają się za ręce i wspierają się wzajemnie w tułaczce w poszukiwaniu własnej drogi i tożsamości. Odbicie w lustrze, które zatrzymuje kawałek kochanej osoby by przypominać o sobie tym co pozostali w domu. Napisane moim zdaniem bardziej w formie przenośni, którą zrozumiałam będąc sama babcią, ale także wtedy gdy dosięgło mnie nieszczęście choroby i gdy strach związany z nią, sieje spustoszenie w mojej głowie. Strach, który jest nieustannym stresem i myślami o tym, w jakim stanie będę jutro? I wtedy myślę sobie to jakiś koszmar, z którego się obudzę, bo nie czegoś takiego od życia chciałam. Chociaż życie to nie bajka, ale i tak w nią wierzę, bo to pozwala mi utrzymać się na powierzchni. Dom jest podróżą do brzegu życia i jest tam gdzie znajdują się nasi bliscy. Czasem bardziej potrzebujemy pieszczoty ukochanej osoby i słów otuchy od kogoś bliskiego niż pożywienia. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż znaleźć się w ramionach kogoś, kto cię kocha. Chociaż dzięki trudnościom, przekonałam się jak wielu kochających ludzi mnie otacza i podobnie jak bohaterowie „ Przepowiedni” tak wiele dróg musiałam przejść by odnaleźć prawdziwy dom, który znajduje się tam gdzie mogę być sobą. Tam gdzie mieszkają moi bliscy, którzy wspierają mnie w kryzysowych sytuacjach. Najważniejsza jest rodzina właśnie i bliskie naszemu sercu osoby, które potrafią zrozumieć: złość, gniew, rozpacz oraz poczucie bezsilności, bo sami w tym uczestniczą. Jak powiedział Jan Paweł II – „ Drodzy bracia i siostry nie zapominajcie jak wielką wartością jest rodzina”, dalej pisze „Miłość wpółweseli się z prawdą, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. „

  Wszystkich czytelników, którzy jeszcze się wahają zachęcam gorąco do przeczytania tej cudownej baśni pt. „Przepowiednia” autorstwa Pani Emilia Kiereś, Wydawnictwo Akapit Press z ilustracjami Pana Marcin Minor.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -25%
  Miedziany listek

  Miedziany listek

  Kontynuacja "Srebrnego dzwoneczka" i "Złotej gwiazdki". Tereska bardzo chce mieć przyjaciółkę. I bardzo chce mieć rodzeństwo. Co robić, kiedy nie ma się ani jednego, ani drugiego, a w dodatku w okolicy pojawia się Potwór? "Miedziany listek", tak jak dwie pierwsze części serii, to ciepła, rodzinna...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 23,31 zł 30,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -25%
  Złota Gwiazdka

  Złota Gwiazdka

  Kontynuacja Srebrnego dzwoneczka, ulubionej lektury dzieci i rodziców.Kiedy zbliża się Boże Narodzenie, Antek z rodziną przyjeżdża do cioci Ani i wujka Eryka. Podczas gdy cały dom przygotowuje się do świąt, chłopiec niespodziewanie trafia na trop zagadkowej dziewczynki. Podążając jej śladem,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 23,31 zł 30,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -6%
  Haczyk

  Haczyk

  Czy chciałbyś zobaczyć siebie w przyszłości? Albo zajrzeć w drugą stronę czasu ? w przeszłość? Znalezione przez Huberta szkiełko ujawni zapomnianą tajemnicę i splecie losy chłopca z życiem Weroniki i Karola. Przypadek czy przeznaczenie? Trzymająca w napięciu powieść z dreszczykiem prowadzi młodych...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 30,08 zł 32,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -8%
  Brat

  Brat

  Pewnej księżycowej nocy dwaj bracia wyruszają na łowy, ale nieświadomie popełniona wina sprowadza na nich gniew tajemniczych i groźnych potęg. Wbrew zaklętemu losowi bracia będą próbowali odnaleźć się nawzajem w świecie, który dotąd znali tylko z gawęd snutych przy domowym ognisku. Czy im się to...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,67 zł 27,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -8%
  Kwadrans

  Kwadrans

  Są miejsca, które przyciągają dziwne wydarzenia.Są chwile, które decydują o wszystkim.Co się może zdarzyć w ciągu kwadransa?I jak długo może trwać kwadrans?Kiedy Filip znajduje stary zegar, sprawy się zazębiają, a czas zaczyna się mylić.Tajemnicza i porywająca opowieść Emilii Kiereś prowadzi...
  Ocena: 1/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,43 zł 30,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -38%
  Lapis

  Lapis

  Kiedy po raz pierwszy ujrzałam Lapis, jaśniało w słońcu, misterne jak rzeźba z kości słoniowej. Ogarnął mnie zachwyt (…). Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że Lapis jest miastem z legendy, a świetliste mury, które tak mnie zachwyciły, kryją mroczne tajemnice (…). Ta historia ma początek w odległych,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 24,82 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Kapelusz Pani Wrony

  Kapelusz Pani Wrony

  Dowcipne i mądre opowiadania, których akcja dzieje się w lesie, ogrodzie i na łące. Poczytamy o tym, w jaki sposób odnalazł się zaginiony kapelusz pani Wrony, jakiego bohaterskiego czynu dokonał bojaźliwy Wystraszek, poznamy historię niezwykłego małżeństwa bociana Mikołaja z piękną żabką i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 18,95 zł 26,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -28%
  Piaskowy wilk

  Piaskowy wilk

  Kiedy ani mama, ani tata nie chcą się z nią bawić, Karusia idzie nad brzeg morza i rozmawia z Piaskowym Wilkiem. On zawsze ma dla niej czas oraz ochotę na robienie ciekawych rzeczy. Piaskowy Wilk ma błyszczące futerko w kolorze piasku i był na świecie od zawsze. Opowiada rzeczy zapierające dech w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 21,48 zł 29,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -28%
  Listy w butelce. Opowieść o Irenie Sendlerowej

  Listy w butelce. Opowieść o Irenie Sendlerowej

  Pewnego dnia 1941 roku siostra Jolanta zrozumiała, że to, co robi dla zamkniętych w getcie przyjaciół, nie wystarczy, aby ich ocalić. „Będę pomagać inaczej”, postanawia, i narażając życie swoje i ogromnej siatki ludzi, którzy myślą jak ona, codziennie ratuje kilkoro dzieci. Ich lista, umieszczona w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 19,45 zł 26,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -43%
  Zbuntowane słowa

  Zbuntowane słowa

  Najnowsza książka Joanny Papuzińskiej z serii Wojny dorosłych ? historie dzieci. W PRL-u w paczkach makaronu przemycano zakazane przez władzę książki, drukowane na powielaczu, przekazywane z narażeniem życia kolejnym czytelnikom. Obowiązywała zasada ?PRZECZYTAJ ? NIE NISZCZ ? PRZEPISZ ? PODAJ...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 14,23 zł 24,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Zachód słońca. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zachód słońca. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 6

Zanim zapanuje pokój, poleje się krew, a jezioro spłynie czerwienią... Duchy przeszłości nadal nawiedzają las, a Jeżynowego Pazura odwiedza mroczna, żądna zemsty postać, która przetestuje jego lojalność wobec Klanu Pioruna. Dla niektórych wojowników nadchodzi czas, by dokonać wyborów, które...
Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,28 zł 172,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja. Tom 2

Cztery klany kotów od pokoleń żyją w lesie we względnym spokoju. Jednak od pewnego czasu rosną międzyklanowe napięcia, a Klan Pioruna musi potwierdzić swoją siłę, by nie stracić terytorium na rzecz żądnych władzy sąsiadów. W tym pełnym niepokoju czasie rodzi się Błękitka. Przepowiednia mówi, że...
Świt. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świt. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 3

Młode koty, które wyruszyły w podróż wiele księżyców temu, wróciły zchłodną wiadomością: Klany muszą odejść do nowego miejsca, albo zagrażać im będzie niebezpieczeństwo. Ale zagrożenia czekające poza granicami są do nieprzewidzenia, a koty nie mają pojęcia dokąd pójść. To czego potrzebują, jest...
Zmierzch. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 5 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 213,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmierzch. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 5

Nowe terytorium przynosi kolejne kłopoty dla klanowych kotów. W cieniu czyhają na nich niebezpieczeństwa, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia, a dawni sojusznicy zachowują się jak wrogowie. Kiedy podziały między klanami rosną, córki Ognistej Gwiazdy stają przed trudnymi wyborami....
Przepowiednia Synów Słońca. Kroniki Archeo. Tom 7 4/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepowiednia Synów Słońca. Kroniki Archeo. Tom 7

Tym razem akcja powieści skupiać się będzie w Ameryce Południowej. Niezwykłe wakacje w posiadłości lady Ginevry Carnarvon przerywa dramatyczne wezwanie o pomoc. Młodzi Ostrowscy oraz ich przyjaciele Gardnerowie wyruszają do serca peruwiańskiej dżungli, aby zmierzyć się z Przepowiednią Synów Słońca....
Przepowiednia Dżokera 0/5 Nasza cena:
23,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepowiednia Dżokera

Podczas podróży z ojcem dwunastoletni Hans Thomas daje się wplątać w przedziwną historię. Jedząc bułeczkę od dorfskiego piekarza, łamie prawie ząb na zapieczonej w niej książeczce, która jest tak maleńka, że nie można odczytać liter bez użycia lupy. Hans Tomas ma odpowiednią lupę. Ale zaraz,...
Pan. Mroczna przepowiednia króla elfów 0/5 Nasza cena:
29,95 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan. Mroczna przepowiednia króla elfów

Felicity jest główną i jedyną podejrzaną w sprawie morderstwa strażnika króla Oberona. Tymczasem Lee, który miał oczyścić ją z zarzutu zabójstwa, znika bez śladu. Czy za zniknięciem Lee stoją smoki? Kim naprawdę jest Ciaran, nowy nauczyciel historii w szkole Felicity? Czy uda jej się opanować...
Jonatan - Czas przepowiedni 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jonatan - Czas przepowiedni

Groźna i podstępna mgła ogarnia Miasto, usypia ludzi i porywa ich do Świata Wyobraźni. Prywatny detektyw Jonatan i zaprzyjaźniona z nim 13-letnia Alicja próbują rozwiązać kryminalną zagadkę kradzieży 30 milionów dolarów, oraz tajemnicę mgły. Spotykają dziwne postacie ? Cyndie, rycerza, Filipa....
Nadal uzupełniam Jeżycjadę. Na Jowisza! Tom 2 5/5 Nasza cena:
40,86 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nadal uzupełniam Jeżycjadę. Na Jowisza! Tom 2

Całkiem nowa gratka dla miłośników JEŻYCJADY! Prawie 100 alfabetycznie ułożonych haseł, listy, skarby i pamiątki, archiwalne i kolorowe zdjęcia, a także wyjątkowe ilustracje! Obejrzyjcie namalowane specjalnie dla Was portrety dorosłej Genowefy Bombke i jej córek, a także podobizny czterech sióstr...
Uzupełniam Jeżycjadę. Na Jowisza! Tom 1 0/5 Nasza cena:
40,86 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uzupełniam Jeżycjadę. Na Jowisza! Tom 1

„Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę” to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Borejków i „Jeżycjady” – bez względu na wiek i płeć. Ponad 130 alfabetycznie ułożonych haseł, kolorowe zdjęcia, nigdy dotąd niepublikowane ilustracje, ciekawostki, anegdoty, cytaty i powiedzonka to tylko niektóre...
Lapis 5/5 Nasza cena:
24,82 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lapis

Kiedy po raz pierwszy ujrzałam Lapis, jaśniało w słońcu, misterne jak rzeźba z kości słoniowej. Ogarnął mnie zachwyt (…). Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że Lapis jest miastem z legendy, a świetliste mury, które tak mnie zachwyciły, kryją mroczne tajemnice (…). Ta historia ma początek w odległych,...
Złota Gwiazdka 0/5 Nasza cena:
23,31 zł 30,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złota Gwiazdka

Kontynuacja Srebrnego dzwoneczka, ulubionej lektury dzieci i rodziców.Kiedy zbliża się Boże Narodzenie, Antek z rodziną przyjeżdża do cioci Ani i wujka Eryka. Podczas gdy cały dom przygotowuje się do świąt, chłopiec niespodziewanie trafia na trop zagadkowej dziewczynki. Podążając jej śladem,...
Wybrane bestsellery
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula