Próba. Fallen Crest. Tom 4

Autor:

Tijan

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2019
Seria
Ilość stron
424
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł Taniej o: 20%

Już niedługo będziemy mieli możliwość kolejnego spotkania z bohaterami serii Tijan Meyer pt. “Fallen Crest”.

Na książkę "Próba" czytelnicy poprzednich powieści czekają z nieskrywaną niecierpliwością.

Poprzednie trzy pozycje przyniosły już sporą dawkę emocji, namiętności, zwrotów akcji, niespodzianek. Teraz ma być jeszcze ciekawiej, jeszcze bardziej wciągająco, bohaterowie odkryją swoje inne twarze. 

Samanthę i Masona poznaliśmy już w pierwszym tomie serii “Fallen Crest. Akademia”. W wyniku rozwodu rodziców dziewczyna trafia do domu kochanka matki, który jest ojcem dwóch najprzystojniejszych chłopaków, jakich kiedykolwiek poznała. Po okresie wzajemnej, delikatnie mówiąc, niechęci Sam i Mason zakochują się w sobie i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Łączy ich miłość namiętna i wyjątkowo silna. Dowodzą tego w drugim tomie serii (“Rodzina”), kiedy to przychodzi im zmierzyć się ze zdecydowanym sprzeciwem matki dziewczyny. Analise nie może znieść utraty kontroli nad córką i podejmuje desperackie próby rozdzielenia zakochanych. Sam okazuje się niezależną młodą kobietą i w tomie 3 (“Szkoła”) przenosi się do nowej szkoły, w której uczą się Mason i Logan. Tam chce zacząć od nowa. Ma szansę zdobyć stypendium sportowe, realizować się, przede wszystkim być obok ukochanego. Czas pokazuje, że i tutaj czyha na dziewczynę wróg. Kate chce zniszczyć partnerkę największego przystojniaka w szkole. Samantha próbuje poradzić sobie z problemami sama, ale przynosi to więcej szkody niż pożytku. Dziewczyna zaczyna coraz więcej trenować.

Sport pomoże też bohaterce w ucieczce od problemów w tomie czwartym. A przyjdzie jej się zmierzyć z przeciwnościami losu: z przeszłością, w jej życiu pojawia się biologiczny ojciec i z teraźniejszością - Logan kocha ją bynajmniej nie jak przyszywaną siostrę, a także z wizją przyszłości - czy Sam dostanie się na tę samą uczelnię co Mason? Czy będą dalej razem? Czy przejdą tytułową próbę?


Fragment książki

Minął już prawie miesiąc, odkąd odwieźliśmy Masona na uczelnię. Musiał wyjechać wcześniej ze względu na treningi futbolu. Kiedy wróciłam do Fallen Crest, odcięłam wszelkie emocje. Pracowałam w Manny's. Biegałam i unikałam Logana, ale dziś złapał mnie w pracy, żeby upewnić się, że będę na jego imprezie. Byłam na kilku latem, dosłownie na kilku. Były chyba ze trzy, na które zostałam zaciągnieta, w tym dwie przed wyjazdem Masona na studia. Heather obiecała, że wpadnie później, ale musiała iść na jakiś czas do Channinga. Świetnie. Bez Masona i z Loganem złączonym ustami ze swoją dziewczyną jak glonojady przypominałam sobie swój pierwszy miesiąc w drugiej klasie. Czułam się samotna. Trochę niepewna. Odczuwałam coraz większą potrzebę, by biegać. Gdy przechodziłam przez ulicę, widziałam, jak przed domem Loganazatrzymał się samochod i wysypała się z niego grupka ludzi, którzy pobiegli w stronę budynku. Wybuchnęłam śmiechem. CO za ironia. Wśród nich była Becky, osoba, która przyjaźniła się ze mną na początku drugiej klasy. Gwałtownie zamilkłam, kiedy zauważyłam, kim byli pozostali. Elita Akademii. Kiedy, do cholery, Becky zaczęła się z nimi zadawać?


O książce

Tojan potrafi zamieszać! Fallen Crest. Próba to zderzenie dwóch światów! Skrzętnie ukrywane sekrety w końcu wychodzą na jaw. Czy związek Samanthy i Masonaprzetrwa tę próbę? Czy para upora się z kłamstwami i doczeka się szczęśliwego zakończenia?

Emilia Zaręba, "Po drugiej stronie okładki"


O autorce

Tijan Meyer jest utalentowaną autorką bestsellerowych powieści obyczajowych z dreszczykiem. Na polskim rynku zadebiutowała w 2017 roku i od razu skradła serca czytelników, nie tylko młodzieży. Książki “Hate to Love You”, “Pozwól mi zostać” czy “Anti-stepbrother” zaliczane są do gatunku New Adult, który jest współczesną wersją powieści o dojrzewaniu. Jej bohaterami są uczniowie lub studenci po przejściach postawieni w obliczu nowych konfliktów. Tak jak Sam i Mason, którzy chcąc osiągnąć spokój i szczęście, pakują się w kolejne tarapaty.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Proszę Was bardzo, jeżeli nie czytaliście poprzednich tomów, albo nie chcecie wiedzieć, co się wydarzy w tej części, to nie czytajcie opisu z tyłu okładki. Znajduje się tam mega spoiler, którego nie mogę przeboleć. I nawet, pomimo tego ja postaram się w recenzji nie puścić pary z ust i niczego Wam nie zdradzać. Będzie to o tyle trudne, że cały czas wracamy do wątku z zakończenia z poprzedniego tomu.

  Sam dowiedziała się ważnej i istotnej rzeczy, która, gdy ujrzy światło dziennie może zniszczyć ją samą i braci Kade.

  Ten rok też nie będzie należał do łatwych. Masoj wyjeżdża na uniwersytet, a dla Sam jest to ostatni rok liceum.

  Mason pomimo wyjazdu ma nadzieję na koniec intryg, kłamstw i spisków. Chciałby mieć czas na odpoczynek i treningi, które są dla niego bardzo ważne. Football jest dla niego najważniejszy i ma zamiar się temu poświęcić. Niestety, bardziej nie może się mylić. Popadnie w niełaskę przez Nate'a.

  Odległość od Sam powoduje, że nie potrafią się wspierać nawazajem i nie rozmawiają ze sobą szczerze, przez co z dnia na dzień, coraz bardziej się od siebie oddalają.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy wiecznie coś tracimy, boimy się ufać temu, że może spotkać nas coś dobrego. Otaczamy się murem, by nie czuć i nie być podatnym na kolejne zranienia, czasem jednak ktoś może przebić się przez nasz kokon bezpieczeństwa i sprawić, że uwierzymy w to, że jednak możemy być kochani i ważni. Wtedy… wtedy zrobimy wszystko, by tego nie stracić.

  Sam przeszła już więcej w swoim życiu niż niejeden mógłby znieść i to przetrwała. Zyskała nową rodzinę, która stoi za nią murem i wydawać by się mogło, że teraz może liczyć na w miarę spokojne życie. Niestety przed wakacjami ktoś zrzucił na nią bombę, która może odebrać jej to, co dla niej najcenniejsze. Stara się sobie z tym poradzić i zapomnieć, ale to tylko powoduje, że odsuwa się od tych, których kocha najbardziej. Jak poradzi sobie Sam bez Masona u boku, który rozpoczął studia, z tym, czego się dowiedziała oraz z powrotem swojego biologicznego ojca?

  Próba to już czwarty tom serii Fallen Crest, którą naprawdę lubię i na każdy kolejny tom czekam z utęsknieniem, bo jak najszybciej chciałabym dowiedzieć się, co będzie dalej. Trochę kontrowersyjna, pełna emocji i nieprzewidywalna. Jak na tle poprzednich części wypadła ta najnowsza?

  Muszę przyznać, że po tym, jak szokująca okazała się Szkoła, liczyłam na to, że Próba będzie utrzymana w tym samym tonie. Okazało się inaczej i chociaż koniec końców odbieram książkę bardzo pozytywnie, to z początkiem miałam niemałe problemy. Nadal czuć w historii styl Tijan, która nie stawia na proste rozwiązania i mocno komplikuje losy swoich bohaterów. Ponownie zaciera granice między tym, co dobre i złe, a emocje czuć w niemalże każdym zdaniu i uderzają w odbiorcę. Muszę jednak przyznać, że w tej części wszystko jest jakby bardziej stonowane i dopiero od połowy książki coś się zmienia i wszystko nabiera rozpędu. Autorka skupia się tym razem bardziej na emocjach i problemach rodzinnych oraz związku Sam i Masona.

  Na plus jest na szczęście też kreacja bohaterów, bo ponownie poznajemy historie z punktu widzenia Sam oraz Masona, a dzięki temu nadal wiemy co myślą i czują. Jak znoszą rozłąkę i dystans stworzony przez dziewczynę oraz to, jak silne jest ich uczucie. Tijan pokazuje też na przykładzie Sam, jak mocno uderza w nas to, co przeżywamy i ile czasu potrzebujemy na przepracowanie wszystkich krzywd i otrzymanych ran. Z tomu na tom można zaobserwować zmiany zachodzące w każdej z postaci, ale również odkryć w nich coś nowego.

  Próba nie wciągnęła mnie od samego początku i potrzebowałam kilku podejść, by w końcu się w nią wczytać. Tak naprawdę nie do końca rozumiem, czemu się tak stało, bo oprócz tego, że pierwsza połowa była jakby dłuższym wstępem, nie mam powieści nic do zarzucenia. Całość jest przemyślana i pełna zwrotów akcji, chociaż może na to nie wyglądać. Tutaj najważniejsze są emocje. Żal, tęsknota, lęk, strach i nadzieja. One wszystkie trafiły do mojego serca i sprawiły, że wraz z bohaterami zmagałam się z tym całym bałaganem. Tijan może i troszkę obniżyła tutaj poprzeczkę, ale zakończenie daje nadzieję na powrót do szczytowej formy.

  Pomimo tego początku będę wracać do tej części, chociażby dla opisów więzi łączących Przerażającą Trójkę i tych wszystkich dobrych oraz złych momentów, które trafiły do mojego serca i umysłu. Próba jest warta przeczytania, by dowiedzieć się, z czym jeszcze musi zmierzyć się Sam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tijan zagościła na polskim rynku wydawniczym na dobre, choć nie wszyscy dali się złapać w sidła jej prozy. Są tacy, którzy zarzucają jej niedoszlifowany warsztat i brak oryginalności, są i tacy, którzy chłoną zawiłe losy jej bohaterów z zapartym tchem. Ja jestem gdzieś pośrodku zauważając niedociągnięcia, ale za każdym razem dając jej nową szansę. I tak też, nie licząc książek wchodzących w skład innych serii, dotarłam z nią do czwartego tomu cyklu Fallen Crest, poświęconemu historii jednej i tej samej pary. Na recenzję „Fallen Crest. Próba” zapraszam zatem te czytelniczki, które miały okazję sięgnąć po poprzednie części. Już na początku zaznaczam, że wyrywkowe łapanie za czwórkę jest jak porywanie się z motyką na księżyc. Tutaj trzeba zacząć od początku.

  ZARYS FABUŁY

  Czy związek na odległość ma szansę przetrwać? Z tym bywa ciężko. Przed taką właśnie próbą stają Samantha i Mason, kiedy chłopak musi opuścić dziewczynę, by zmierzyć się z nauką na studiach. I być może sytuacja nie byłaby tak skomplikowana gdyby nie fakt, że Samatha zostaje z Loganem, bratem Masona, który – co wychodzi na jaw – ją kocha! Dystans, wyzwania szykowane przez szkołę, zazdrości i tłumione problemy. Czy Samantha udźwignie ciężar trosk, który na nią spadł? Czy ona i Mason przetrwają próbę, na jaką zostało wystawione ich uczucie?

  KAŻDY MA SWÓJ SEKRET

  Poprzednie tomy skłaniały mnie do wyrażenia mieszanej opinii względem głównych bohaterów. Wydaje mi się, że teraz zabrakło irytujących cech, być może dlatego, że postaci chowają się za rozlicznymi tajemnicami i problemami. Ich samych, prawdziwych, jest zaś po prostu mało. Paradoksalnie, bo to przecież im został poświęcony cały tom. Samantha skupia się na szkole, tłumiąc w sobie wiedzę pozyskaną na temat Logana. Przytłoczona myślą, że jej ukochanego nie ma obok czerpie energię wyłącznie z tych chwil, kiedy ma okazję spotkać się z Masonem. Z kolei Mason, owiany sławą dobrego zawodnika sportowego, musi znosić towarzystwo osób, których na pewno nie spodziewał się spotkać w nowym środowisku. Dzieleni dystansem, chcąc oszczędzić sobie trosk, oboje skrywają pewne sekrety. Jaki może być efekt, kiedy opuszczą one swoje kryjówki? Można się domyślić.

  PLUSY I MINUSY AKCJI

  Cały tom skupia się na tytułowej próbie uczucia głównych bohaterów. Ona próbuje pogodzić się z myślą, że kocha ją brat Masona, który swoją drogą jest jej przyjacielem, ON skupia się na sporcie, rozmowach z nowym współlokatorem oraz na tęsknocie za Sam. W książce brak jakichś szczególnych zwrotów, cały czas wałkowany jest jeden i ten sam temat. Historia jest wiarygodna, nie ma w niej chaosu charakterystycznego dla początkowych części cyklu, ale mam wrażenie, że autorka nie miała na ten tom pomysłu i ciągnęła to wszystko byleby po prostu jakoś dobrnąć do końca. Pojawiło się parę tematów, które mnie zainteresowały. Jest wątek zazdrości, pewien wypadek, jest całkiem ciekawe zakończenie… Ale to wszystko raczej pod koniec. Gdyby tak wyjąć dynamikę poprzednich części i warsztat oraz dopracowane dialogi z tej, byłoby całkiem dobrze. Tymczasem kontynuacja wyszła po prostu przeciętnie, nie źle – ale na pewno mogło być lepiej.

  PODSUMOWANIE

  Myślę, że fani zainteresowani losami pary całej serii i ci, którzy zamierzają sięgnąć po kolejny tom – który niewątpliwie się pojawi, powinni to przeczytać. Prawie każda seria ma swoje słabsze tomy i mam ważenie, że tym razem padła kolej na ten tytuł. Jak już wspomniałam, zakończenie okazało się dobre, co daje mi nadzieję na ciekawą kolejną część. Autorka dopracowała warsztat i dialogi, więc jeśli będzie miała dobry pomysł na akcję, może być ciekawie. Czas pokaże, a ja na pewno będę miała zamiar się o tym przekonać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tijan
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Fallen Crest
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 424
 • Format: 13.5 x 20.5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366338623
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Fallen Fourth Down
 • Tłumacz: Barbara Kardel-Piątkowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366338623
 • EAN: 9788366338623
 • Wymiary: 13.5 x 20.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -20%
  Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5

  Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5

  Poruszający romans w znanych klimatach amerykańskich uniwersytetów. Zemsta najlepiej smakuje na zimno i warto zadbać o każdy jej szczegół. Sam i Mason postanawiają zmienić uniwersytet. Bez większego trudu dostają się tam, gdzie uczęszcza Logan. I choć relacje tej trójki są dość skomplikowane, a w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Szkoła. Fallen Crest. Tom 3

  Szkoła. Fallen Crest. Tom 3

  Trzeci tom uzależniającej serii Fallen Crest! Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, do której chodzą Mason i Logan. Już pierwszego dnia wiadomo, że Sam będzie miała wielu wrogów w nowym miejscu. Jednym z nich jest Kate, która najwyraźniej uknuła już jakąś intrygę. Jednak przetrwanie w nowej szkole...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Dom. Fallen Crest. Tom 6

  Dom. Fallen Crest. Tom 6

  Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia… Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny - jej biologiczna matka. Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

  Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

  Ostatni z siedmiu tomów serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Samantha powiedziała "tak". Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija. Sam i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Rodzina. Fallen Crest. Tom 2

  Rodzina. Fallen Crest. Tom 2

  Druga część jednej z najpopularniejszych serii New Adult na świecie Samantha i Mason są w sobie szaleńczo zakochani. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze ich miłości, jednak pojawia się problem, bo nie wszyscy akceptują ten związek. Matka Samanthy to typ kobiety, która nie powstrzyma się przed...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Akademia. Fallen Crest. Tom 1

  Akademia. Fallen Crest. Tom 1

  Pierwsza część uzależniającej serii o dziewczynie i dwóch gorących braciach z Fallen Crest Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o których marzy każda dziewczyna z...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Bez końca. Uwikłani. Tom 6

  Bez końca. Uwikłani. Tom 6

  ALAYNA I HUDSON WRACAJĄ W NOWYM TOMIE ELEKTRYZUJĄCEJ SERII UWIKŁANI! NIEPRZEWIDYWALNY I NIEBEZPIECZNY. ROMANS, KTÓRY ROZPALA DO CZERWONOŚCI. Po wielu burzliwych przejściach Alayna i Hudson prowadzą spokojne rodzinne życie. Wszystko do czasu, gdy Chandler oznajmia, że zamierza się ożenić. Jego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,68 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Alannah. Bracia Slater. Tom 5.5

  Alannah. Bracia Slater. Tom 5.5

  Bracia Slater #5.5 Dalszy ciąg piątego tomu powieści. Kontynuacja bestsellerowej serii irlandzkiej pisarki L.A. Casey Alannah Ryan zmaga się z demonami: nawiedzająca ją w snach twarz zamienia jej noce w koszmar. Zachowuje to dla siebie, chcąc chronić ukochanego, uginającego się pod ciężarem...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Damien. Bracia Slater. Tom 5

  Damien. Bracia Slater. Tom 5

  Piąty tom bestsellerowej serii Bracia Slater, która uwiodła tysiące czytelniczek na całym świecie! Alannah Ryder zawsze cierpiała w milczeniu. Czasem cisza stawała się tak ogłuszająca, że doprowadzała ją niemal do szaleństwa. Kiedyś zamarzyła o przygodzie, o czymś innym niż zwykłe życie, które...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -50%
  Cry baby

  Cry baby

  Nowa powieść autorki bestsellera "Chłopak taki jak ty"! Kiedy już chciał się poddać, ona wszystko zmieniła W życiu Tristana jest miejsce tylko na gang. Całe jego życie to pasmo zbrodni i przemocy. Nie zawsze był ofiarą, od wielu lat jest katem. Nie może sobie pozwolić na życie zwykłego nastolatka i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Fallen Crest. Tomy 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze 5/5 Nasza cena:
215,46 zł 279,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Fallen Crest. Tomy 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze

Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze Akademia. Fallen Crest. Tom 1 Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o...
Dom. Fallen Crest. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom. Fallen Crest. Tom 6

Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia… Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny - jej biologiczna matka. Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina...
Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

Ostatni z siedmiu tomów serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Samantha powiedziała "tak". Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija. Sam i...
Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5

Poruszający romans w znanych klimatach amerykańskich uniwersytetów. Zemsta najlepiej smakuje na zimno i warto zadbać o każdy jej szczegół. Sam i Mason postanawiają zmienić uniwersytet. Bez większego trudu dostają się tam, gdzie uczęszcza Logan. I choć relacje tej trójki są dość skomplikowane, a w...
Szkoła. Fallen Crest. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkoła. Fallen Crest. Tom 3

Trzeci tom uzależniającej serii Fallen Crest! Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, do której chodzą Mason i Logan. Już pierwszego dnia wiadomo, że Sam będzie miała wielu wrogów w nowym miejscu. Jednym z nich jest Kate, która najwyraźniej uknuła już jakąś intrygę. Jednak przetrwanie w nowej szkole...
Rodzina. Fallen Crest. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina. Fallen Crest. Tom 2

Druga część jednej z najpopularniejszych serii New Adult na świecie Samantha i Mason są w sobie szaleńczo zakochani. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze ich miłości, jednak pojawia się problem, bo nie wszyscy akceptują ten związek. Matka Samanthy to typ kobiety, która nie powstrzyma się przed...
Akademia. Fallen Crest. Tom 1 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akademia. Fallen Crest. Tom 1

Pierwsza część uzależniającej serii o dziewczynie i dwóch gorących braciach z Fallen Crest Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o których marzy każda dziewczyna z...
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Chłopak na zawsze 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopak na zawsze

Łączy ich miłość bez końca, dzieli przepaść bez dna. Dadzą sobie szczęście czy unicestwią się wzajemnie? Heather kochała Channinga niemal przez całe życie. Od pierwszej klasy, kiedy próbował zabrać jej teczkę i w rezultacie oberwał nią po głowie. Ich przyjaźń kwitła, nieuchronnie przeistaczając się...
Anti-stepbrother 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anti-stepbrother

Wspaniały polski debiut bestsellerowej autorki new adult i dark romance Gdy ojciec Summer bierze ślub, w życie dziewczyny wkracza Kevin, syn jej macochy. Choć w praktyce chłopak jest jej przybranym bratem, dziewczyna nie może oprzeć się chemii, która rodzi się między nimi niemal natychmiast. Nie...
Księżniczka. Crew. Tom 2 4/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księżniczka. Crew. Tom 2

Witaj z powrotem w rzeczywistości Bren Monroe. Bycie częścią ekipy wiąże się z lawirowaniem między dwoma światami. Do zmartwień tego normalnego należą bal, imprezy, college. W świecie ekipy wyzwania są inne: gliny, prochy, awantury. Dzień jak co dzień. Związek Bren z Crossem się rozwija, ale...
Miłość. Crew. Tom 3 4/5 Nasza cena:
22,09 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość. Crew. Tom 3

Niespokojne serca nie znają czegoś takiego jak „zwykłe życie”. Bren miała swoją oddaną ekipę i to jej wystarczało. A potem wszystko zaczęło się zmieniać. Zakochała się, choć nigdy tego nie planowała. Ponownie nawiązała relację z bratem, mimo że  nigdy nie liczyła na jego powrót. Teraz jest w Cain,...
Wybrane bestsellery
Nic wam nie jestem winna 5/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
30,68 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,47 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,42 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
17,38 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Agla. Alef 5/5 Nasza cena:
39,60 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
53,24 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
LEGO City Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
39,16 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
LEGO Friends Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Friends Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula