Poznaj siebie. Karty emocji

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Format
145 x 185 x 40 mm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
52
Nasza cena: 51,14 zł 89,90 zł Taniej o: 43%

Nie ma podróży bardziej rozwojowych niż te w głąb siebie. Praca nad sobą i przestrzenią własnego umysłu to najlepsza inwestycja, której rezultaty zostaną z nami na lata, ucząc i wyrabiając nasz charakter.

Z odpowiedzią na pytanie "jak zacząć" przychodzą Katarzyna Miller oraz Joanna Olekszyk.

"Poznaj siebie" to karty emocji, które zostały stworzone z myślą o ludziach chcących bardziej zrozumieć własne potrzeby, ale też zachowania. Jedną z ważniejszych lekcji jest zrozumienie, że każda emocja jest dobra, właściwa, potrzebna. Nie ma podziału na emocje odpowiednie oraz te mniej. Ktoś poupychał w szuflady naszą wrażliwość i sytuacje ciężkie sprowadził do minimum życiowego znaczenia. Chcąc gonić za idealnym zestawem zachowań i działań, omijamy wzrokiem to, co też nas tworzy - całą resztę. Każde potknięcie, zbyt emocjonalne zachowania, smutki i rozterki.

Rozdrażnienie, żal, a nawet każda wynikająca z tego łza to elementy, które są niezbędne do życia. Jako ludzie miewamy te lepsze oraz gorsze chwile. Często zapominamy o tym, że one też potrzebują zrozumienia i po prostu akceptacji. Bez umiejętności analizy ciężkich momentów nie bylibyśmy w stanie doceniać tych dobrych, bo na jakiej podstawie odróżniać jedne od drugich?

Najcięższymi rozmowami są te o emocjach, a kiedy trzeba przeprowadzić je ze samym sobą, nie wiadomo, od czego zacząć. Karty emocji pozwolą poznać siebie. Podejście do życia oraz ludzką odmienność przeżywania, która powoduje naszą różnorodność i buduje wrażliwość. Co więcej, pozwalają zrozumieć podróż, którą prowadzi każdy z nas na co dzień.


O autorkach

Katarzyna Miller to psycholożka, psychoterapeutka, a przede wszystkim autorka bestsellerowych poradników. Jej wiedza na temat terapii grupowych, małżeńskich czy indywidualnych stała się źródłem inspiracji oraz kierunkiem zmian Polaków. Można ją kojarzyć z takimi tytułami, jak "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi", "Instrukcja obsługi kobiety", "Kup kochance męża kwiaty", "Instrukcja obsługi faceta" oraz "Seksownik".

Joanna Olekszyk to znana dziennikarka oraz współautorka książek o tematyce rozwoju osobistego. Związana jest z działalnością magazynu "Zwierciadło" oraz "SENS", przy których tworzeniu współpracuje ze wspomnianą wyżej Katarzyną Miller.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy byliśmy dziećmi, to bez ograniczeń wyrażaliśmy swoje emocje. Jeśli byliśmy smutni, to płakaliśmy. Jeśli byliśmy źli, to krzyczeliśmy bez opanowania. A jeśli cieszyliśmy się, to uśmiechaliśmy i śmialiśmy się. To wydaje się takie oczywiste, lecz w pewnym momencie musieliśmy poznać normy społeczne, a następnie się do nich przystosować. To również wydaje się oczywiste, ale czy na pewno dobre? Czy na pewno chcieliśmy słyszeć, że mamy się zachowywać, nie krzyczeć, być silnym, nie płakać, nie śmiać się na całe gardło, nie przesadzać z zachwycaniem się? Prawie każdy z nas usłyszał coś podobnego od rodziców, nauczycieli czy nawet rówieśników. Nie pozostało nam nic innego niż pozbyć się niektórych emocji z naszego życia. Jednakże czy nie łatwiej i zarazem lepiej byłoby, zamiast się ich pozbywać, nauczyć się ich kontrolować?

  Wielokrotnie wspominałam w swoich recenzjach, że mam małą obsesję na punkcie psychologii i chwytam się każdego tematu związanego z nią. Tym razem padło na emocje, które już od dawna zgłębiam w kontekście naukowym i z radością przyjęłam powstanie poradnika "Poznaj siebie" i kart emocji do niego dołączonych. Co takiego przyciągnęło mnie do niego?

  Pomysł! Może nam się wydawać, że znajomość emocji jest czymś naturalnym i uczonym nas od dzieciństwa. Lecz mój wstęp powinien mówić sam za siebie. Z wiekiem rozwijamy się, dojrzewamy i poznajemy coraz to nowsze emocje, które nie zawsze są akceptowane przez nasze otoczenie albo wiąże się z nimi negatywny stereotyp. A nie bez powodu dostaliśmy olbrzymią gamę emocji. Dlatego uważam, że ta mała książeczka i 52 karty mogą za pomocą wiedzy i przepięknej wizualizacji przynieść wiele dobrego.

  W samym poradniku czytelnik odnajduje opis wszystkich emocji przedstawionych na kartach. Opisy są napisane luźnym i przyjemnym językiem, który nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Język autorek jest też bezpośrednio skierowany do czytelnika, dzięki czemu można mieć odczucie, że prowadzimy ciekawą dyskusję, która dotyczy nas. Lecz nie ma tam miejsca na nieścisłości, ponieważ przy każdej emocji najpierw mamy opis w postaci najzwyklejszej definicji, a następnie bardziej przyziemne jej wyrażenie, by ukazać konkretne przykłady odczuwania danych emocji. Osobiście przypadło mi to do gustu, gdyż nie zawsze słowa są w stanie wytłumaczyć wszystkie aspekty, a przykład niesie ze sobą rozwiązanie.

  Pisarki w książce wykazują, że nie ma niepotrzebnych emocji. Jeśli nawet jakieś nie lubimy lub jest ona kłopotliwa, to nie pojawia się przypadkiem. Dzięki niej jesteśmy w stanie zdać sobie sprawę z niektórych sytuacji, trudności czy nawet przewidzieć przyszłość. Sama baza 52 emocji to gama różnorodności i barwności naszej osobowości. Pomyślcie, ile z nich daje nam odczucie szczęścia! A że istnieją negatywne? Nie ma w tym nic złego – bez nich nie byłoby już dawno nas na Ziemi. Jeśli nadal macie co do tego wątpliwości, to w tym krótkim poradniku znajdują się ćwiczenia pozwalające na zrozumienie oraz refleksję.

  A teraz najważniejsza część! Bo książek o emocjach czy to w formie naukowej, czy poradników jest naprawdę dużo. Jednak "Poznaj siebie" się wyróżnia na tle innych – kartami emocji! Zacznę od tego, że są one piękne i mocno oddziaływają na wyobraźnię. To coś więcej niż nazwa emocji i jakaś tam ilustracja. To emocjonalna uczta dla naszych umysłów. Niektóre są wyjątkowo intensywne i można to odczuć z perspektywy sztuki, ale również zafascynowania i zachwytu. Lecz poza wizualnym aspektem, po co one są? By lepiej zrozumieć, a dzięki najróżniejszym sposobom wykorzystywania ich nie czułam się ograniczona. Można odnajdywać emocje, które w tym momencie czujemy, można losować, by sprawdzić, czy rozumie się daną emocję i czy jest przez nas używana. Kto, co zapragnie.

  "Poznaj siebie. Karty emocji" to niezwykła przygoda, którą można odczuć w aspekcie duchowym, ale i umysłowym. Wymaga od czytelnika zaangażowania i patrzenia w głąb siebie. Za tym idzie odwaga i chęć ewentualnych zmian. Nie musimy się ograniczać do tego, co nas nauczyły często wypaczone wzorce. Świat niesie ze sobą coś więcej, a te karty razem z poradnikiem udowadniają to.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka “Poznaj siebie. Karty emocji” pomogła mi zrozumieć tkwiące we mnie emocje. Podczas lektury zdałam sobie sprawę, że nie wszystko jest takie jak nam się wydaje, czasem potrzebujemy instrukcji obsługi samego siebie. Książka pomogła mi ustalić co tak naprawdę dzieje się w moim wnętrzu, co sama przed sobą ukrywałam i jak błędnie interpretowałam pewne aspekty życiowe. Nie przesadzę, stwierdzając że moje życie stało się łatwiejsze, po uświadomieniu sobie własnych uczuć. Książka będąca współpracą psycholożki Katarzyny Miller i dziennikarki Joanny Olekszyk to wspaniałe dzieło, pomagające zrozumieć samego siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Według mnie jest to świetne narzędzie do lepszego poznania i nauki panowania nad emocjami. Same karty są pięknie wykonane, a korzystanie z nich to naprawdę istna przyjemność. Podoba mi się też to, że z kart i książki można korzystać na różne sposoby - można metodycznie przeczytać całą książkę od deski do deski, przerabiając każdą emocję po kolei i wykonując zadania. Można też losować emocje z talii kart i w ten sposób zapoznawać się z ich opisami lub wybierać konkretne karty opisujące emocje, które towarzyszą nam danego dnia. Niezwykle przydatne narzędzie dla osób, które chcą pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, ale nie jest to rozwiązanie dla osób niesamodzielnych i leniuszków ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka "Poznaj siebie. Karty emocji" to moja kolejna przygoda z odkrywaniem własnego umysłu oraz swoich potrzeb i emocji. Od niedawna jestem bardzo nastawiony na pracę sama ze sobą i chciałbym polepszyć jakość swojego życia. Ta książka oraz karty są naprawdę bardzo pomocne i pozwalają wysnuć dużo refleksji dotyczących emocji w swoim życiu, zarówno tych aktualnych, jak i tych z przeszłości. Myślę, że to doskonałą alternatywa dla osób, które nie chcą współpracować z psychologiem czy psychoterapeutą, tak jak to jest właśnie w moim przypadku. Naprawdę świetna sprawa i polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu oraz poznać siebie lepiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -41%
  To Twoje życie. Pokochaj je

  To Twoje życie. Pokochaj je

  To nie jest książka, która ma cię nauczyć, jak żyć. Bo tego nauczy cię samo życie. Ta książka może dodać otuchy, a czasem nawet i rozbawić. Jeśli się wahasz - wskaże właściwy kierunek. Jeśli się boisz - natchnie odwagą. Jeśli zbytnio przejmujesz - podpowie, co jest naprawdę ważne, a co niewarte ani...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,49 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -40%
  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,89 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -41%
  Daj się pokochać dziewczyno

  Daj się pokochać dziewczyno

  Wielu z nas zadaje sobie podobne pytania. Psychoterapeutka Katarzyna Miller nie daje prostych odpowiedzi ani nie składa pustych obietnic. Przekonuje, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z cierpieniem, podporządkowaniem drugiej osobie, ani z oddaniem wolności. Nie znosi poświęceń, ale jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,72 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -34%
  Być córką i nie zwariować

  Być córką i nie zwariować

  To książka dla wszystkich kobiet, bo wszystkie jesteśmy córkami. Często słyszy się, że nie jest łatwo być matką. Równie niełatwo, a może czasem jeszcze trudniej być… córką. W Polsce od czasów romantyzmu matka Polka to mit, którego nie powinno się podważać. Nadeszły jednak czasy obalania wielu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,28 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Karty Wewnętrznego Rozpoznania (książka + karty)

  Karty Wewnętrznego Rozpoznania (książka + karty)

  Zestaw "Karty Wewnętrznego Rozpoznania" zawiera praktyczny przewodnik oraz talię 48 pięknych i inspirujących kart. W drodze do wnętrza Rozpoznać własne cele Rozwiązać problemy Uzdrowieć relacje Odnaleźć siebie samego Dlaczego czujesz określone emocje? Jakie są twoje wewnętrzne mocne strony? Jakie...
  Ocena: 0/5
  Pocket, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 67,82 zł 118,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Kup kochance męża kwiaty

  Kup kochance męża kwiaty

  Zdrada. Jak jej uniknąć? Jak się po niej podnieść? W bestsellerowym poradniku pod przekornym tytułem Kup kochance męża kwiaty Katarzyna Miller mierzy się ze zdradą ? jednym z najboleśniejszych doświadczeń, które mogą dotknąć człowieka. To oczywiste, że nikt nie chce być zdradzony. Jednocześnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,79 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Mam faceta i mam... problem

  Mam faceta i mam... problem

  Odkryj tajemnice udanego związku. Większość kobiet marzy o udanym związku. Myślą, że największy kłopot to znalezienie właściwego partnera. Tymczasem okazuje się, że większość problemów dopiero nadejdzie… Jak skutecznie komunikować się z partnerem? A jak z jego rodziną? Jak pogodzić pragnienia i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Być kobietą i nie zwariować

  Być kobietą i nie zwariować

  Dwanaście kobiet w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych (singielki, mężatki, rozwódki) spotyka się na kilkudniowej terapii, aby ulepszyć swoje życie. Stopniowo wychodzą na jaw ich problemy. Kobiety docierają do ukrytych przyczyny złego samopoczucia. Zaczynają inaczej oceniać siebie i widzą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,98 zł 35,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Zrób to kochanie

  Zrób to kochanie

  Wiele ograniczeń tkwi wyłącznie w naszej głowie.„Nie wolno”, „nie wypada”, „nie rób”, „nie dotykaj” słyszymy od najmłodszych lat. W książce Zrób to kochanie Katarzyna Miller będzie namawiać do różnych rzeczy. A właściwie do zrobienia różnych rzeczy. Różnica jest istotna. Pewnie każdy zauważył, jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,64 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -39%
  Instrukcja obsługi kobiety

  Instrukcja obsługi kobiety

  Jak zrozumieć kobietę? I czy to w ogóle jest to możliwe? Po sukcesie książki Instrukcja obsługi faceta nadszedł czas, by dowiedzieć się więcej o „bardziej skomplikowanej” połowie ludzkości – kobiecie. Kolejny przewodnik po damsko-męskiej komunikacji Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, to także...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,64 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Poznaj, zaakceptuj i pokochaj siebie 5/5 Nasza cena:
28,74 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznaj, zaakceptuj i pokochaj siebie

Poczucie własnej wartości to nasze wyobrażenie o nas samych. Wysokie lub niskie odgrywa zasadniczą rolę w tym, jaką drogę wybieramy w obliczu codziennych wyzwań – sprawia, że czujemy się szczęśliwi i spełnieni lub przybici i bezwartościowi. Kobietom jest szczególnie trudno – są oceniane na każdym...
Bliżej siebie (książka + karty KIS) 0/5 Nasza cena:
74,34 zł 118,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bliżej siebie (książka + karty KIS)

Bliżej siebie to zbiór 90 kart i opowiadań o ludzkich losach i sile autoterapii, przeznaczonych do rozwoju osobistego. Na kartach zapisanych jest 88 ważnych w naszym życiu słów wraz z ich graficznymi symbolami. Dzięki nim możemy poszerzyć swoją świadomość, zyskać dodatkowy wgląd lub poprosić o znak...
Droga pokory. Poznaj siebie. Spotkaj Boga 5/5 Nasza cena:
22,91 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga pokory. Poznaj siebie. Spotkaj Boga

Jeżeli chcesz poznać Boga, poznaj najpierw samego siebie Ewagriusz z Pontu Dwaj mistrzowie duchowości benedyktyńskiej zapraszają do wyruszenia w drogę pokory, do zobaczenia i zaakceptowania własnych ograniczeń oraz słabości. Paradoksalnie to one, a nie próby samodzielnego osiągnięcia doskonałości,...
Życie odnalezione 0/5 Nasza cena:
32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie odnalezione

Żeby odnaleźć własne ?ja?, trzeba siebie poznać, przyjąć i pokochać. Żeby prawdziwie żyć, trzeba zdemaskować iluzję świata, nauczyć się być sobą i wreszcie ? zaakceptować siebie. Książka psychoanalityka ks. Noëla uczy, jak odrzucić poczucie winy, dojść do prawdy o sobie oraz zadbać o swój...
Poznaj siebie i zrozum innych 0/5 Nasza cena:
37,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznaj siebie i zrozum innych

W ramach serii Skarby Mądrości ukazał się trzeci tom: Poznaj siebie i zrozum innych - Alfred J. Palla Poznaj siebie i zrozum innych. Rozpoznaj swoją osobowość, temperament i dary duchowe. - Alfred J. Palla CO JEST TWOJA PASJA? JAKIE ZAJĘCIA SPRAWIAJĄ, ZE ZAPOMINASZ O CZASIE? CO WYZWALA W TOBIE...
Poznaj siebie 0/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznaj siebie

Krzysztof Sadecki ? polski finansista i analityk biznesowy, trener mentalny, publicysta, autor cyklu książek ?Własny business ? dlaczego tak??. Obecnie Ambasador Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka oraz World Institute of Peace, redaktor naczelny magazynu ?Businessman Today?....
Narzędzia rozwoju osobistego 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Narzędzia rozwoju osobistego

W tej ksiażce znajdziesz najważniejsze informacje i wskazówki dotyczące rozwoju osobistego. Autor opisuje proces polegający na stawaniu się lepszym człowiekiem, jak również na polepszaniu ludzkiego życia w różnych obszarach. Najprościej mówiąc, jest to dążenie do maksymalizacji ludzkiego...
Jak przyciągać dobre rzeczy. Zrozumieć siebie, umiejętnie wykorzystać emocje i zmienić swoje życie na lepsze 4/5 Nasza cena:
25,90 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak przyciągać dobre rzeczy. Zrozumieć siebie, umiejętnie wykorzystać emocje i zmienić swoje życie na lepsze

Jak przyciągać dobre rzeczy to budująca książka, która pokazuje, jak poprzez zrozumienie siebie i umiejętne wykorzystanie emocji, możemy zmienić swoje życie na lepsze. Próbuje wyjaśnić, jak toksyczne myślenie, mające swoje źródło w destrukcyjnych słowach i zachowaniach powoduje problemy umysłu,...
Dotyk serca droga do poznania siebie 5/5 Nasza cena:
21,82 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dotyk serca droga do poznania siebie

Przepiękna książka Małgorzaty Przygońskiej, autorki inspirującej publikacji o rozwoju duchowym i odkrywaniu siebie – Cuda są naturalne. Niebo jest w nas. Zanim zaczęłam odkrywać niebo, musiałam odkryć serce i poznać jego moc. Dotykałam z największą czułością i akceptacją tego, co w nim ukryłam, by...
Ego mężczyzny prawdziwy przewodnik po uczuciach 0/5 Nasza cena:
28,41 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ego mężczyzny prawdziwy przewodnik po uczuciach

Twoje ego to twoja podświadomośćWszyscy jesteśmy przekonani, że w pełni świadomie podejmujemy decyzje. Jednak naukowcy udowodnili, że nasza świadomość jedynie w 10 procentach bierze w tym udział. To nasza podświadomość ma przewagę. W 90 procentach decyduje o tym, jakie decyzje podejmujemy. Ma...
Detoks umysłu 0/5 Nasza cena:
24,80 zł 34,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Detoks umysłu

Jak przebaczyć sobie i innym, pozbyć się negatywnych emocji i żyć pełnią życia? Na te i inne niezwykle ważne pytania w swojej fascynującej książce „Detoks umysłu” odpowiada nam Tatiana Jewsiejewa! Zatrważające tempo życia i pogoń za osiągnięciem perfekcji, to powszechny obraz współczesnych ludzi,...
Zajadanie emocji Jak sobie z tym poradzić? 0/5 Nasza cena:
24,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zajadanie emocji Jak sobie z tym poradzić?

CZY ZAJADASZ EMOCJE? Stoisz przed lodówką, choć wcale nie jesteś głodna? Próbujesz zagłuszyć stres, złość, zmęczenie albo frustrację za pomocą smacznego batonu czekoladowego bądź pysznych frytek? Być może jest to oznaką ?zajadania? emocji. Co by się stało, gdybyś się odważyła z nimi skonfrontować,...
Wybrane bestsellery
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,54 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,36 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula