MENU

Poznaj bliżej TaniaKsiazka.pl

W 2023 r. minęło 17 lat odkąd jesteśmy z Wami! To dzięki Wam rozwijamy się i ulepszamy - DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE CZYTACIE I JESTEŚCIE!
Zanim przeczytasz, dlaczego wybór naszej księgarni jest wyborem idealnym, oraz dowiesz się o tym, kim są ludzie tworzący TaniaKsiazka.pl, poznajmy się oficjalnie. Poniżej znajdziesz najważniejsze dane rejestracyjne właściciela księgarni TaniaKsiazka.pl.

Dane właściciela księgarni:

Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6,
15-111 Białystok

NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, GIODO: 149527
zarejestrowany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w KRS pod numerem: 569207

Dane kontaktowe:
e-mail: sklep@taniaksiazka.pl
telefon: +48 85 674 36 19

 
Ciekawsza część poniżej :)


W 2022 roku księgarnia TaniaKsiazka.pl skończyła 16 lat! W ciągu tych kilkunastu lat z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyliśmy się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat!

Przez te wszystkie lata, podążając za sugestiami naszych Klientów, stawaliśmy się coraz lepsi. Zresztą, mamy na to niezbite dowody w postaci licznych nagród, które otrzymujemy.

TaniaKsiazka.pl w statystykach:

 • Zrealizowaliśmy ponad 10 mln zamówień.
 • Sprzedaliśmy prawie 30 mln produktów.
 • Zaufało nam aż 3,5 mln osób.
 • Mamy w ofercie ponad 400 tyś. produktów.

  TaniaKsiazka.pl to przede wszystkim ludzie :)

  KsiążkoManiacy mają zwyczaj regularnego rozmyślania o wymarzonym obliczu królestwa książek. O takim swoistym raju, przygotowanym specjalnie pod książkowych zapaleńców. Czy to niekończąca się, ogromna, wypchana po brzegi książkami biblioteka z kawiarnią, posiadającą wszystkie napoje i słodkości świata? A może wielka polana, a obok niej las składający się z najrozmaitszych odmian drzew, gdzie każde z nich, zamiast liśćmi i owocami, obdarowuje człowieka świeżutkimi, pachnącymi farbą drukarską książkami? Im więcej marzycieli, tym więcej wersji książkowego edenu…


  Jednak nie zapominajmy o wersjach wspomnianego raju na ziemi. Czy księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl spełnia wszystkie potrzebne wymagania? Przekonajmy się:

  Jesteśmy w 100% polską firmą.

  Zdobywamy wiele nagród i wyróżnień i nie spoczywamy na laurach.

  Charakteryzuje nas profesjonalna obsługa klienta.

  Szybka wysyłka oraz bezpłatny odbiór osobisty w ponad 40 punktach w całej Polsce

  Nieustannie pojawiające się promocje i rabaty.

  Masa nagród książkowych, które można wygrać w konkursach na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

  Bieżące informacje o nowościach i bestsellerach książkowych.

  Łatwy proces zakupowy.

  Mnóstwo nowości książkowych.

  Miła atmosfera.

  Dostępne do przeczytania za darmo fragmenty książek.

  Wspieranie potrzebujących – z Waszą pomocą wspomagamy Fundację "Pomóż Im", za co nasz Szef otrzymał tytuł Mecenasa Dobroczynności.

  Mnóstwo KsiążkoManiaków - tym terminem można scharakteryzować zarówno nas, jak i naszych Klientów! :)

  Istny raj na ziemi, prawda? Zapraszamy na zakupy :)
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Białegostoku. Od początku działalności właścicielom, jak i pracownikom przyświecają klarowne postanowienia: być w gronie najlepszych, sukcesywnie rozwijać się, czerpiąc z e-biznesu i konkurencji to, co najlepsze i tym samym powiększać imperium Czytelników w Polsce. Dzięki sumiennej i solidnej pracy oraz dopracowanym z największą pieczołowitością rozwiązaniom, księgarnia TaniaKsiazka.pl zyskała aprobatę ponad miliona Klientów.

Naszą firmę tworzy młody, dobrze zorganizowany zespół. Dbamy o rozwój Podlasia, środowisko, promujemy uczciwą konkurencyjność oraz niesiemy pomoc potrzebującym – z każdego złożonego zamówienia przekazujemy część pieniędzy na rzecz Fundacji "Pomóż Im" prowadzącej Hospicjum dla Dzieci. Na każdym kroku staramy się pokazać, iż prorodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami ma rację bytu na współczesnym rynku.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać
Współpracujemy z:

współpracujemy z: