Pozdrowienia z kosmosu

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13,5x20,5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
280
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

“Pozdrowienia z kosmosu” to niezwykłe kompendium wiedzy, w którym znajdziesz wiele odpowiedzi na pytania dotyczące świadomości,  rozwoju duchowego i Wszechświata. Sięgnij po nią koniecznie!

Podobno zawsze lepiej jest o coś zapytać i wygłupić się, niż pozostać "głupim bez odpowiedzi". Każdy ma w swojej głowie pytania, które boi się zadać, lub nie wie, jak powinien to zrobić. Warto jednak pytać, bowiem na każde pytanie istnieje jakaś odpowiedź, nawet jeśli nie jest ona w pełni satysfakcjonująca. "Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?" jest tylko wierzchołkiem góry lodowej w kontekście tej pozycji książkowej.

Mike Dooley za pomocą medium (Tracy Fraquhar) rozmawia z cywilizacją Franka, a raczej z kolektywem ośmiu wysoko rozwiniętych istot przebywających w odległej od Ziemi galaktyce. Zadaje ON im pytania dotyczące duchowości, egzystencji, nauki i postępu. Pyta o to, jak z ich perspektywy radzą sobie Ziemianie jako społeczeństwo, dlaczego owo społeczeństwo jest tak różnorodne i podzielone oraz oczywiście jak radzić sobie z napotkanymi trudnościami.

Mike Dooley dowiaduje się, że cywilizacja Franka mierzyła się dokładnie z tym samym, co my obecnie, i rozmowę kończy z poczuciem, że również i Ziemianie są w stanie poradzić sobie z dręczącymi ich problemami, a także z pakietem dobrych rad od nietypowych, aczkolwiek bardziej doświadczonych w kontekście egzystencji rozmówców.

Pobierz darmowy fragment


Pochwały za "Pozdrowienia z kosmosu"

Pozdrowienia z kosmosu to naprawdę niezwykła książka. Uwielbiam ją.

Shirley MacLaine, aktorka, autorka, poszukiwaczka

Pozdrowienia  zkosmosu to książka oferująca głębokie, niepowtarzalne przemyślenia i wglądy, które czynią świat lepszym wraz z każdą osobą, która ją przeczyta.

James van Praagh, autor bestsellerów "New York Timesa", nauczyciel duchowy i medium

Jeśli kiedykolwiek myślałeś: Gdybym tylko wiedział wtedy to, co wiem teraz, całe moje życie byłoby znacznie spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące, to musisz przeczytać tę piękną schannelingowaną książkę zawierającą prastarą mądrość przodków mówiących do nas z odległego kosmosu, oferujących właśnie tego rodzaju mądrość. W fascynującym, a zarazem praktycznym "liście miłosnym" do ludzkości, wysoko rozwinięta grupa istot kolektywnie zwanych Frankiem chętnie i szczodrze dzieli się mądrością nabytą po stawieniu czołai przetransformowaniu wyzwań podobnych do tych, z jakimi zmagamy się tu, na Ziemi. Książka ta to ewidentny dar dla nas wszystkichj, który ofiarowano nam w samą porę i dzięki któremu zyskamy więcej pokoju we własnych wnętrzach i na naszej planecie. Nie mogłam przestać czytać tej książki.

Sonia Choquette, autorka bestsellera "New York Timesa"

Nie codziennie masz okazję komunikować się z naprawdę mądrymi istotami pozaziemskimi, które żyją w odległości 3,6 mld lat świetlnych od Ziemi. A co dla mnie jest jeszcze bardziej niezwykłe, wydają sie one podzielać te same idee, co ja, np. że poprzez radosną, pełną zabawy postawę najlepiej wyrażamy siebie; że przesuwanie granic i rzucanie wyzwań utartym schematom stanowi teraz nasze najważniejsze wezwanie oraz że wyobraźnia jest napotężniejszą nadprzyrodzoną siłą. Do przekazania tego odmieniającego życie przesłania oistoty te  wybrały jedną z moich ulubionych osób. Dziękuję Ci, Mike, za to, że jesteś jednym z tych artystów, wolnomyślicieli i anarchistów (cytując Franka), którzy są na tyle otwarci, by przekazać nam te przełomowe nauki.

Pam Grout, autorka bestsellerów "New York Timesa"


O autorze

"Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata" to książka Mike'a Dooley'a, autora, który niejednokrotnie dał się poznać jako szanujący ludzkie słabości i naturę Wszechświata człowiek. Jego "Sekret" i "Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie", to pozycje, które mają swoich miłośników na całym świecie. A zaprezentowane w nich informacje to garstka wiedzy i rozmyślań tego lubianego autora, dążącego do harmonii człowieka ze światem i kosmosem.

Recenzje (4)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest to dobrze opracowana pozycja dla osób, które są zainteresowane kwestiami parapsychicznymi, duchowością  i dążeniem do doskonalenia. Z pewnością zainteresują się nią także ludzie, którzy pragną poznać odpowiedzi na tak nurtujące pytania, jak odwiedziny kosmitów lub kwestie związane z zatopieniem Atlantydy. Muszę zresztą przyznać, że te ostatnie były dla mnie w sumie najbardziej ciekawe.

  Ogromnym plusem tej książki jest atmosfera mądrości i spokoju, która przebija się z niemal każdej strony. Widać, że istoty, z którymi rozmawiało medium mają ogromny zasób wiedzy i wiedzą, że konflikty oraz wojny nie prowadzą do niczego. Czytając opisy ich świata można dojść do wniosku, że idealny świat jednak istnieje...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy można tak naprawdę wyjaśnić rzeczywistość w której żyjemy? Czy da się to zrobić w sposób obiektywny, nie posiłkując się różnymi systemami wierzeń, czy nawet własnymi emocjami? Czy mogą w tym pomóc odległe wymiary?

  Niezależnie od tego, jakie mamy poglądy, jak sceptycznie jesteśmy nastawieni, jeśli chodzi o różne rewolucyjne poglądy i jak mocno stoimy na ziemi, to musimy przyznać, że są zdarzenia, które w niepojęty sposób składają się w spójną całość, nawet jeśli niekoniecznie ich źródło tkwi w racjonalizmie. Jednym z takich przykładów, może być objaśnienie tego co nas otacza, będące wynikiem channelingu. Wspomniany channeling jest umiejętnością nieznacznej zmiany świadomego skupienia w celu umożliwienia duchowej energii innej istoty (lub własnemu wyższemu ja) skomunikowania się. W ten sposób możemy czerpać wyjątkową wiedzę, niekiedy jako pierwsi mając do niej dostęp.

  O wiedzy pochodzącej z kosmosu, o tym, jak żyć, jak tworzyć lepszy świat, jakich wyborów dokonywać, zajmująco pisze w swojej książce Mike Dooley, wraz z channelującą Tracy Farquhar. Książka pt. „Pozdrowienia z kosmosu”, to opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pozycja z gatunku ezoteryka i parapsychologia, dla wszystkich czytelników o otwartych sercach i umysłach, pragnących rozwijać się i działać na rzecz wspólnego dobra. To również książka dla tych, którzy poszukują wskazówek, którzy zadają trudne pytania dotyczące tego, dokąd zmierza współczesny świat, dla tych, którzy wiedzą i czują więcej, wykraczając poza swoje ograniczenia i schematy.

  Dooley przedstawia nam Franka, kolektyw ośmiu istot z planety oddalonej od Ziemi o miliardy lat świetlnych. I choć brzmi to niczym powieść science fiction, to wspomnianego Franka channeluje Farquhar, profesjonalna medium i nauczycielka rozwoju umiejętności parapsychicznych. Z nią i jej siostrą skontaktowała się grupa podróżników z galaktyki Macelonix, którzy – zgodnie z ich słowami – opracowali metodę przenoszenia duszy, która pozwoliła im odwiedzać inne światy. Książka opracowana przez Dooleya zawiera odpowiedzi tych oświeconych istot, a zarazem jest podstawą do zmiany, pozwalającą budować lepszą jakość życia.

  Dla wielu osób już samo channelowanie oraz opowieść o istotach z odległej galaktyki będzie podstawa do zaprzestania lektury książki po przeczytaniu zaledwie paru stron. Tych bardziej wytrwałych zachęcam jednak, by dotrwali przynajmniej do pierwszej części książki, a właściwie do drugiej, stanowiącej kompendium wiedzy o Ziemi i jej mieszkańcach, tyle że z perspektywy Franka. Wspomniana pierwsza część opisuje natomiast historię planety, z której pochodzą Frank (mówimy o nim/nich w liczbie mnogiej), jej drogi do destrukcji oraz odrodzenia, które miało miejsce. Z kolei część trzecia daje nam możliwość poznania prawd uniwersalnych, odnoszących się do wszelkich form życia, nie tylko ziemian. Odpowiedzi na zadawane przez autora pytania dają nam do myślenia, stanowić mogą bodziec do głębokiej refleksji na temat dotychczasowego funkcjonowania zarówno społeczeństwa, jak i pojedynczej jednostki.

  Ostatnie dwie części to droga prowadzająca może nie ku doskonałości, ale ku doskonaleniu się. Zarówno w kwestii budowania lepszego życia, jak i zadawania lepszych pytań, na które odpowiedzi mogą realnie zmienić nasza codzienność, a co więcej, wpłynąć na przyszłe pokolenia. Choć książka „Pozdrowienia z kosmosu” nie jest lekturą dla wszystkich, to warto – nawet przy całym naszym sceptycyzmie – zapoznać się z jej treścią. Chociażby po to, by dać się zaskoczyć celnością spostrzeżeń i słowami, które motywują nas do działania, które budzą w nas społecznika, które sprawiają, że chcemy stać się lepszym człowiekiem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na [Adres usunięty] ta książka jest opisana jako literatura popularnonaukowa. Nie zgodzę się z tym. To pozycja ezoteryczna. Zdecydowałam się na jej lekturę z czystej ciekawości, by przekonać się, co autorzy mają mi do powiedzenia i przy okazji odpocząć chwilę od kryminałów.

  Mamy tu rozmowy z Frankiem. Kim jest Frank - już tłumaczę. To kolektyw ośmiu wysoko rozwiniętych istot, które żyją w odległej galaktyce. Frank przemawia do Mike'a za pomocą Tracy, czyli medium.

  Wiem, że to nie będzie książka dla każdego, bo nie wszyscy lubią taką tematykę, ale muszę powiedzieć, że dla mnie to było bardzo ciekawe przeżycie. Wyobraźcie sobie, że tam nad naszymi głowami żyją sobie jakieś istoty pozaziemskie. Nie chcielibyście przekonać się o tym, jak wygląda ich świat? Czym różni się od naszego? Bo ja bym chciała.

  Z rozmów możemy przekonać się, jak wygląda wychowywanie dzieci, czy istnieje coś takiego jak religia czy ustrój społeczny. Możemy też poznać punkt widzenia Franka, jeśli chodzi o to, co dzieje się na naszej planecie.

  Książkę czytało się szybko, dla mnie była czymś w rodzaju odskoczni od rzeczywistości. Jest napisana prostym językiem. Jeśli lubicie ezoteryczne klimaty, może to być książka dla Was. Ja co prawda nie czytam często takich publikacji, ale przyjemnie spędziłam przy niej czas. To było dla mnie coś nowego. Nie spotkałam się z czymś takim.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hej, hej! Czytacie czasami książki typowo popularnonaukowe? Ja z chęcią po takie sięgam. Ostatnio raczej po te związane ze zwierzętami, ale nie mogłam odpuścić "Pozdrowień z kosmosu"!

  Ta książka, tak szczerze mówiąc, jest raczej mało popularna, a uważam, że naprawdę jest godna uwagi. Dlatego zaraz Wam o niej więcej opowiem i mam nadzieję, że zachęcę do sięgnięcia po nią.

  Muszę powiedzieć, że według mnie ta pozycja powinna znaleźć się w gatunku sci-fi, a nie w popularnonaukowym. Już tłumaczę dlaczego. Otóż, w "Pozdrowieniach z kosmosu" poznajemy dwóch bohaterów. Jeden z nich, za pośrednictwem drugiego porozumiewa się z odległymi istotami, które opowiadają o swoim świecie. Jakim cudem taka rozmowa jest prowadzona? No właśnie. Mike Dooley prowadzi rozmowy z Tracy Farquhar czyli medium.

  Z tym rozmów z dziwnymi, odległymi istotami dowiadujemy się, które żyją w odległej galaktyce i przeszły przez to wszystko, przez co my w tej chwili przechodzimy i mogą nam podpowiedzieć jak sobie radzić. Bardzo nam też współczują. I serio, uważacie, że gdyby coś takiego istniało rzeczywiście, to byśmy zmagali się w tej chwili z globalnym ociepleniem, śmiertelnymi chorobami, itp? Przecież te superinteligentne istoty, które już przez to przeszły, powinny nam podpowiedzieć jak sobie z tym poradzić.

  Więc no generalnie myślę, że to jedna wielka bzdura, a nie popularnonaukowa książka. Ktoś po prostu usiadł i wymyślił coś takiego. Dla mnie to taka książka nieco fantastyczna i nic poza tym, ale w sumie śmiało można powiedzieć, że nie jest niemożliwe to, że gdzieś tam w kosmosie, w innej galaktyce istnieje jakieś życie i to być może bliskie nam na tyle biologicznie i intelektualnie, abyśmy mogli się z nimi porozumieć. Natomiast przez medium? No ja w takie rzeczy nie wierzę, ale z chęcią poczytałam nie biorąc tego wszystkiego na poważnie.

  Czy polecam? W zasadzie to tak, bo jest ciekawie napisana, ale tak, jak wspomniałam wyżej, nie traktując jej poważnie można po nią sięgnąć.

  Wydawnictwu Kobiece serdecznie dziękuję za egzemplarz!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autorzy: Mike Dooley, Tracy Farquhar
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 280
 • Format: 13,5x20,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366611214
 • Język: polski
 • Podtytuł: Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata
 • Oryginalny tytuł: From Deep Space with Love: A Conversation about Consciousness, the Universe, AND Building a Better W
 • Tłumacz: Anna Gąsowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366611214
 • EAN: 9788366611214
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kosmos mój prywatny. Wielki wybuch w ziernistej przestrzeni 0/5 Nasza cena:
17,85 zł 21,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmos mój prywatny. Wielki wybuch w ziernistej przestrzeni

Kosmos mój prywatny. Wielki wybuch w ziarnistej przestrzeni zawiera postulaty wysuwane przez autora, które są oczywiście niezgodne z ustaloną wiedzą na temat ewolucji kosmosu i astrofizyką. Wywołają zapewne sprzeciw i potępienia profesjonalistów. Autor uznał jednak, że jeżeli choć jedna myśl w  tej...
Kosmos Duszy 0/5 Nasza cena:
31,85 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmos Duszy

Wkraczając w trzecie millenium, stajemy przed proroctwami przyszłości kończącej się apokalipsą, poprzez dewastację ziemi, klimatu i obecnego porządku świata. Według jasnowidzącej Patricii Cori, świadomość sądu ostatecznego wniknęła w każdą warstwę ludzkich myśli i zachowań - pozbawiło nas to siły i...
Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie 0/5 Nasza cena:
29,87 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie

Jeśli uznajesz, zgodnie z głównym nurtem fizyki kwantowej, że czas i przestrzeń są iluzją, a ponadto, jak zdecydowana większość ludzi, wierzysz w istnienie życia pozagrobowego, czy nie wydaje Ci się oczywistym, że bliscy zmarli po poznaniu tajemnic życia i śmierci próbują się skontaktować z...
eBook Pozdrowienia z kosmosu mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pozdrowienia z kosmosu mobi epub

Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu? Często zadajemy sobie powyższe pytania,...
eBook Dziesięć najważniejszych przesłań, które chcą Ci przekazać zmarli pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,88 zł 34,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dziesięć najważniejszych przesłań, które chcą Ci przekazać zmarli pdf mobi epub

Zmarli chcą się z Tobą skontaktować, więc podzielili się swoją wiedzą z Autorem, którego książki zostały przetłumaczone na 25 języków, i który jest jedną z gwiazd filmu Sekret. Ci, którzy odeszli ujawniają, że sami wybraliśmy życie w obecnych, dość prymitywnych czasach. Rzuca to zupełnie nowe...
eBook Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,41 zł 34,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie mobi epub

Jeśli uznajesz, zgodnie z głównym nurtem fizyki kwantowej, że czas i przestrzeń są iluzją, a ponadto, jak zdecydowana większość ludzi, wierzysz w istnienie życia pozagrobowego, czy nie wydaje Ci się oczywistym, że bliscy zmarli po poznaniu tajemnic życia i śmierci próbują się skontaktować z...
Przestań się oceniać 3/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przestań się oceniać

Uwolnij się od toksycznych emocji, zazdrości i poczucia winy! Kiedy oceniasz kogoś, zapewniasz sobie szybką dawkę poczucia racji i bycia lepszą od innych. Skutkiem ubocznym jest tłumione poczucie winy i wstyd, które są główną przyczyną wszelkich blokad psychicznych, niedowartościowania i poczucia...
Wszechświat cię wspiera 5/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszechświat cię wspiera

Wszechświat wie, co robi - zaufaj przesłaniu, które płynie z potęgi uniwersum! Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś małym nieznaczącym elementem Wszechświata, to się mylisz. To właśnie ON jest źródłem energii, która wspiera niesamowity proces transformacji. To dzięki niemu dokonują się niebywałe...
Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat

Ty też otrzymujesz znaki z drugiej strony - dowiedz się, jak je rozpoznawać i odczytywać ich znaczenie! Mogą być subtelne: motyl lądujący na naszym ramieniu, tablica rejestracyjna z numerami układającymi się w datę urodzin bliskiej nam zmarłej osoby, pusty SMS… Znaki są wokół nas. To proste i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula