Powrót (wydanie limitowane)

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Rok wydania
2021
Nasza cena: 32,34 zł 43,90 zł Taniej o: 26%

"Powrót" (wydanie limitowane) to najnowsza książka prawdziwego mistrza powieści romantycznych, Nicholasa Sparksa. Pozwól się porwać autorowi, który przygotował specjalnie dla Ciebie wyjątkową opowieść o miłości, przebaczeniu oraz o trudnej drodze, która prowadzi do odnalezienia prawdziwego szczęścia.

Trevor Benson był lekarzem wojskowym, który podczas pełnienia swoich obowiązku na misji, został poważnie ranny. Po tym wydarzeniu mężczyzna postanawia ukryć się przed światem w odziedziczonej po dziadku starej chacie, która położona jest w miejscowości New Bern w Karolinie Północnej. W miasteczku Trevor poznaje piękną Natalie. Trevorowi wydaje się, że kobieta odwzajemnia jego uczucia, a mimo to trzyma go na dystans. W New Bern mężczyzna poznaje również nastolatkę Callie, która zdaje się wiedzieć coś więcej niż inni mieszkańcy miasteczka o tajemniczej śmierci dziadka Trevora. Czy mężczyzna odnajdzie w końcu szczęście i pozna prawdę o śmierci swojego dziadka? Dowiedz się tego, sięgając po tę książkę.


O autorze

Nicholas Sparks, czyli prawdziwy mistrz romantycznych historii urodził się w 1965 roku w Omaha. Autor ukończył prestiżowy Uniwersytet w Notre Dame, i to z wyróżnieniem. W 1997 roku Sparks wydał swoją pierwszą debiutancką powieść zatytułowaną "Pamiętnik". Książka od razu zdobyła serca czytelniczek na całym świecie. "Pamiętnik", "Jesienna miłość", "List w butelce", "Noce w Rodanthe", "Nowe życie. Nowy początek Wokini", "Ostatnia piosenka", "Bezpieczna przystań" czy "Najdłuższa podróż", to tylko niektóre z wielu wybitnych powieści autora, po które warto sięgnąć.

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nicholas Sparks ma wyjątkową umiejętność snucia życiowych wzruszających opowieści, w których częstokroć bolesną codzienność przeplata magia uczuć, a odkrywane zarówno te dawne jak i zupełnie świeże tajemnice nadają życiu nowy sens. Tak jest i w przypadku „Powrotu”, którego fabuła niesie w sobie masę ciepła, ale i cierpienia, wyrzutów sumienia, ale i nowej nadziei. Mimo dość leniwie toczącej się akcji te emocje trzymają nas za serce, podobnie zresztą jak odkrywane stopniowo sekrety, aż do wzruszającego zakończenia.

  Trevor Benson, lekarz wojenny, wraca z Afganistanu okaleczony zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Skrywa się przed światem w odziedziczonym po dziadku domu w Karolinie Północnej. Nie spodziewa się jednak, że świat nie da mu pozostać na uboczu, a dużą rolę w jego życiu odegrają dwie spotkane tu kobiety i pszczoły.

  Dlaczego Natalie, która ewidentnie odwzajemnia jego uczucie, zrywa kontakt, wymuszając na nim obietnicę tego samego? Jaką tajemnicę skrywa? Czemu nie chce kontynuować znajomości? A jaka więź łączyła nieufną i wycofaną nastoletnią Callie z jego dziadkiem?

  Czy gdy Trevor odkryje znaczenie zagadkowych ostatnich słów dziadka zdoła znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania? I czy to wystarczy, by każde z bohaterów rozprawiło się z dręczącymi ich demonami?

  To opowieść o problemach, z którymi trudno się mierzyć i jeszcze trudniejszej sztuce wybaczenia samemu sobie, ale i uczuciach, przychodzących niespodziewanie, nie zawsze w dogodnym momencie. Budząca ogrom emocji i wzruszeń, po prostu piękna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O tym, ze Nicholas Sparks swoimi powieściami zawładnął sercami milionów kobiet na całym świecie wiem od dawna. Mimo, iż obejrzałam wszystkie zekranizowane jego powieści, z piórem autora spotkałam się po raz pierwszy. Tak, przyznaję się do tego publicznie… A jak to jest u Was? Znacie książki autora, czy tak jak ja widzieliście tylko ich ekranizację?

  Jego najnowsza powieść „Powrót” to historia Trevora - lekarza marynarki wojennej, który w trakcie misji w Afganistanie zostaje ciężko ranny. Rozpoczyna wszystko od nowa w odziedziczonym po dziadku domu w New Bern. W jego życiu pojawiają się dwie kobiety, z których każda kryje w sobie tajemnicę.

  „Powrót” to powieść pełna ciepła i pełna uczuć, ale też nie pozbawiona trudnych emocji. Znajdziemy tutaj życiowe dylematy, których rozwikłanie nie zawsze przynosi ukojenie. Autor niespiesznie prezentuje nam historię Trevora i losu, z którym przyjdzie mu się zmierzyć. A kobiety, które pojawiają się w jego życiu jawią się jako jednostki silne, pełne życiowej mądrości ale też z bliznami na sercu…

  Książka niewątpliwie wzruszy i przeniesie czytelnika w świat miłości, gdzie dokonywane wybory nie zawsze są zgodne z tym, co dyktuje serce. Miłośnicy autora i opowieści o miłości będą usatysfakcjonowani. A nowe wydanie w iście świątecznej szacie graficznej z pewnością będzie wspaniałym pomysłem na prezent…

  Współpraca z @albatros

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ślubowałam wytrwać w tym związku w zdrowiu i w chorobie. Wierność w zdrowiu to nic trudnego, dopiero wierność w chorobie sprawia, że miłość lśni najjaśniej"

  Trevor Benson po śmierci dziadka wraca do New Born w Karolinie Północnej. To czas na domknięcie wszystkich ważnych spraw oraz odpoczynek przed ważnym dla niego okresem. Lekarz z zawodu i weteran wojenny teraz będzie równie dobrym psychiatrą. Czy wszystko pójdzie tak łatwo jak sobie zaplanował?

  Bez problemu od razu pojawiła mi się wizualizacją głównego bohatera, który miał nie jeden widoczny uszczerbek na zdrowiu oraz walczył z własnymi lękami. Doświadczył wielu niebezpieczeństw, a wszystko po to, by służyć innym na czynnej służbie. Dokładnie tak samo jak postać zastępcy szeryfa -Natalii. Tajemnicza i milcząca, która z każdą kolejną stroną coraz mocniej intrygowała czytelnika. Nastoletnia Callie również mocno oddziaływała na moje czytelnicze serce. I to nie tylko swoją skrytą naturą, a nowe okoliczności śmierci dziadka Trevora wprowadzały w całość powieści element zaskoczenia i wywoływały zainteresowanie.

  Historia o tym, że miłość często przez nas nieproszona, przychodzi sama nikogo o to nie prosząc. Najczęściej nagle i nie pytając głównych zainteresowanych o zgodę czy o to czy okoliczności im teraz pasują. W której dużo jest niewypowiedzianego żalu, tęsknoty, nieumiejętności radzenia sobie z ogromną stratą i konfrontacji z problemami.

  Powieść Nicholasa Sparksa jak zawsze była pełna emocji, mocno chwytająca za serce. Piękna i bolesna jednocześnie i którą przeczytałam jednym tchem. Prawdziwi ludzie, szczere uczucia i miłość wystawiona na próbę... Czy będzie miała szansę na przetrwanie? Po odpowiedź zapraszam do lektury.

  ##nicholassparks #powrót #wydawnictwoalbatros #kochamczytać #terazczytać #literaturakobieca #piekielniegrzeszneksiazki #romans #miłość #mybook #czytambolubie #romancereader #instaczyta #relaks #czasdlasiebie #mojaopinia #romancestack #prettybooks #kobietyczytają #czytamksiążki #książka #idąświęta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O tym, że koniec może być nowym początkiem, mogło przekonać się wielu z nas. Niekiedy bowiem zamyka się na nami pewna furtka po to, byśmy mogli zweryfikować swoje plany i zamierzenia, oddać się refleksji nad życiem czy zastanowić, co tak naprawdę chcemy/możemy w nim zmienić. Zwykle jednak takie porządki i zamknięcie pewnego rodzaju rozdziału są bardzo korzystne dla nas i pozwalają dostrzec nowe szanse. Choć i wówczas życie potrafi nas zaskoczyć…

  O tym, jak przewrotny może być los przekonał się Trevor Benson, który wyobrażała sobie, że całe swoje życie poświęci służbie wojskowej. Po traumatycznych wydarzeniach na froncie próbuje pozbierać swoje życie na nowo, dochodząc do zdrowia i zmagając się z zespołem stresu pourazowego, który jest swego rodzaju pamiątką po wybuchu. Teraz próbuje wrócić do zawodu lekarza jako cywil, choć z uwagi na własne problemy, coraz mocniej wciąga go praktyka psychiatryczna i pomoc osobom takim, jak on. Niespodziewanie spada na niego wiadomość o śmierci dziadka, który pozostawił mu sporą posiadłość ze starym domem i pszczołami w miasteczku New Bern w Karolinie Północnej. Zaskakujące jest to, że staruszek, który od lat nie ruszał się z miejsca, zmarł przebywając w Easley, w Karolinie Południowej.

  Trevor wyrusza w podróż do New Bern z zamiarem rozejrzenia się po okolicy, sprzedaży domu, ale też rozwiązania zagadki śmierci dziadka. Jadąc tam nie spodziewa się nawet, jak bardzo zmieni się jego życie i jakie zmiany wprowadzą w nim dwie kobiety, z których każda kryje jakąś tajemnicę. O tym, jakich wyborów dokona Trevor, jak potoczą się jego losy, przekonamy się dzięki powieści pt. „Powrót”, opublikowanej nakładem Wydawnictwa Albatros. Mistrz romantycznych historii, znany chociażby ze spektakularnego i chwytającego za serce „Pamiętnika” znów grać będzie na naszych emocjach, Mimo iż nie jest to najlepsza z powieści autora, to i tak gwarantuje nam kilkugodzinną lekturę wypełnioną uśmiechem i łzami. To doskonała propozycja dla miłośników Nicholasa Sparksa, ale nie tylko. Również osoby z chęcią sięgające po powieści obyczajowe czy też czytelnicy wymagający od książki bodźca do refleksji oraz głębi, znajdą tu coś dla siebie. Książki autora, wypełnione dramatami, bliskie są bowiem codziennemu życiu i pokazują zarówno jego blaski, jak i cienie. Przez to i bohaterowie nie są odrealnieni, a wręcz przeciwnie – wydają się być naszymi dobrymi znajomymi, a niektóre z tych wydarzeń mogłyby dotyczyć również nas.

  Trevor jest przerażony stanem domu dziadka, ale też jego tajemnicami. W jakim celu bowiem staruszek wyjechał z miasteczka? I co wspólnego z jego podróżą może mieć kobieta? Co ważnego dziadek chciał mu przekazać przed śmiercią? To pytania, na które Trevor będzie próbował znaleźć odpowiedź. Pomóc mogłaby mu w tym pewna nastolatka, Callie, ale najwyraźniej obawia się czegoś, mimo iż dobrze znała staruszka i – jak się okazuje – pomagała mu w sprzedaży miodu. Czy chroni ona tajemnice dziadka Trevora czy może swoje własne?

  Tajemnice ma też Natalie Masterson, zastępca szeryfa w miasteczku, kobieta niezwykle ponętna i też najwyraźniej związana z jego dziadkiem. Przynajmniej na tyle, że zadbała o dom po jego śmierci, a teraz przyszła zweryfikować tożsamość Trevora, skradając przy okazji jego serce. Jej urok osobisty, ale też dobroć z niej bijąca, a także pewnego rodzaju dystans, który kobieta zachowuje, paradoksalnie przyciągają mężczyznę i sprawiają że on, zatwardziały kawaler, pragnie ją mieć przy sobie.

  Czy jednak ten związek jest możliwy? Co sprawiło, że Natalie jest taka wycofana? Jakie brzemię nosi? Czy Trevor, który planował krótki pobyt w New Bern, będzie chciał pozostać tu na tyle długo, by robić plany? Czy znajdzie w sobie tyle determinacji, by poznać prawdę o swoim dziadku? To tylko kilka pytań, które nasuwają się w trakcie lektury książki – zagadki, która tak naprawdę nie wiadomo, dokąd nas zaprowadzi. Opowiadana historia, choć może nie elektryzuje, z pewnością przykuwa uwagę i sprawia, że i my pragniemy towarzyszyć bohaterom w odkrywaniu tajemnic oraz uporaniu się z ich przeszłością.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś trudno mi w to uwierzyć, ale kiedyś nie lubiłam książek Nicholasa Sparksa. Uważałam go za nudziarza, przyznaję szczerze. Nie jestem ani fanką "I wciąż ją kocham" ani słynnego "Pamiętnika". Moja miłość do tego autora zaczęła się od "Najdłuższej podróży", najwspanialszej książki jaką kiedykolwiek czytałam, i na szczęście trwa do dziś.

  "Powrót", czyli najnowsza książka Sparksa, to niesłychany rollercoaster emocji. Sięgając po lekturę liczyłam na powieść pełną wrażeń i chwytającą za serce, ale chyba nie spodziewałam się, że aż tak mną wstrząśnie. Początek zaczyna się lekko, wręcz boleśnie powoli i nie do końca przez to czytelnik może przygotować się na to co nadejdzie później, ale to właśnie jest w tym wszystkim najlepsze - fabuła i losy bohaterów wkradają się w psychikę bohatera, z każą stroną stają się mu co raz bliższe aż sami nie wiemy kiedy, na własnej skórze czujemy wszystko to co oni.

  Historia jest intensywna, chociaż nie nazwałabym jej dynamicznej. Właściwie to żadna powieść autora taka nie jest. Sparks lubi stawiać na emocje, na bohaterów, na wydarzenia, ale przy tym nigdzie się nie spieszy, pozwala nam kosztować się daną sceną, poznać wszystko co w niej najważniejsze i przeanalizować wybory bohaterów. Za to cenię go sobie najbardziej, ponieważ nieustannie czuję się obecna w życiu bohaterów i mam wrażenie, że ich historia jest także moją opowieścią. W dodatku autor pisze bardzo obrazowo i tworzy piekielnie trafne sylwetki bohaterów, budując ich postacie na pełnowymiarowych, świadomych ludzi, jak choćby właśnie głównego bohatera, Trevora.

  Trevor Benson nie chciał wracać w rodzinne strony, ale został zmuszony przez wypadek podczas misji wojskowej. Był lekarzem pomagającym rannym, ale sam został dotkliwie poszkodowany. To skłoniło go do powrotu do starej, odziedziczonej po dziadku chaty. Nie spodziewa się jednak, że to będzie dopiero wstęp do zaskakujących wydarzeń. Pozna bowiem Natalie, zastępcę szeryfa, która skradnie jego serce i tak pojawi się przejmujący choć jednocześnie owiany tajemnicą ze strony kobiety wątek romantyczny. A także Trevor zaangażuje się w poszukiwanie prawdy na temat śmierci swojego dziadka a pomoże mu w tym Callie, nastolatka mieszkająca w przyczepie kempingowej. Ich losy nieoczekiwanie się połączą, ale więź okaże się niezwykle silna.

  "Powrót" to wspaniała książka. Chwyta za serce, zmusza czytelnika do myślenia i po prostu, rozkochuje w sobie na milion sposobów. Sparks porusza istotne kwestie miłości, przyjaźni ponad wiekiem, poszukiwanie prawdy, niebezpieczeństwo czy porzucenie własnych przekonań, a to wszystko w zawiłej, pisanej samym życiem powieści, która wydaje się nie tylko niesłychanie mądra, ale i ponadczasowa. Uwielbiam ją!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Z każdym oddechem. Wydanie kolekcyjne 3/5 Nasza cena:
29,01 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z każdym oddechem. Wydanie kolekcyjne

Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem Hope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano poważną chorobę. Hope postanawia więc odciąć się od wszystkiego,...
Z każdym oddechem 0/5 Nasza cena:
32,08 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z każdym oddechem

Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem Hope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano poważną chorobę. Hope postanawia więc odciąć się od wszystkiego,...
Spójrz na mnie 0/5 Nasza cena:
30,23 zł 39,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spójrz na mnie

Nowa powieść króla prozy obyczajowej, który tym razem umiejętnie myli tropy, a zakończenia nie domyśli się nawet wielbicielka powieści detektywistycznych! Collin nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Brak zainteresowania rodziców, dorastanie w szkołach wojskowych, potem problemy z agresją i zatargi z...
Jedno życzenie. Wydanie kolekcyjne 0/5 Nasza cena:
33,88 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie. Wydanie kolekcyjne

Najnowsza powieść Nicholasa Sparksa w wydaniu pasującym do wydanej przez Albatrosa kolekcji „Książki pisane sercem“. Grzbiet pasuje do poprzednich książek z serii. Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie...
Pamiętnik 0/5 Nasza cena:
29,95 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętnik

Wyjątkowe wydanie w oprawie twardej, idealne na prezent. Jedna z najpiękniejszych ponadczasowych powieści o miłości, zekranizowana z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams w rolach głównych. Karty starego notatnika kryją historię romantycznego uczucia, które rozkwitło po zakończeniu II wojny światowej...
Powrót 5/5 Nasza cena:
31,61 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót

Nicholas Sparks powraca z najnowszą powieścią utrzymaną w duchu I wciąż ją kocham i Pamiętnika! Ukrywający się przed światem lekarz oraz dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie… Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie...
We dwoje 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

We dwoje

32-letni Russell Green ma wszystko: wspaniałą żonę, uroczą 6-letnią córkę, prestiżową posadę dyrektora reklamy w dużej firmie oraz wygodny dom w Charlotte. Jego życie przypomina piękny sen, a szczęście skupia się wokół jego miłości, Miriam. Ale na lśniącej powierzchni idealnej bańki mydlanej...
Bezpieczna przystań 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezpieczna przystań

Kiedy w nadmorskim miasteczku pojawia się tajemnicza młoda kobieta, niektórzy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do porzucenia dawnego życia i przeprowadzki w miejsce, w którym nic ciekawego się nie dzieje. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nowych...
Wybór 5/5 Nasza cena:
28,33 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybór

Czy jesteś przygotowany, by spełnić ostatnią wolę ukochanej osoby? Travis Parker nigdy nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza, lojalni przyjaciele i wymarzony domek. Aby uniknąć komplikacji, nie angażował się w poważne związki z kobietami. Czy nowa...
Najdłuższa podróż 5/5 Nasza cena:
29,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najdłuższa podróż

"Najdłuższa podróż" to kolejny bestseller napisany przez jednego z najlepszych współczesnych autorów powieści romantycznych - Nicholasa Sparksa. Autor jako jedyny potrafi w tak pięknych słowach opowiadać o miłości. Każdy chciałby kochać i być kochanym jak bohaterowie jego książek. Po przeczytaniu...
Spójrz na mnie 0/5 Nasza cena:
30,86 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spójrz na mnie

Spójrz na mnie. Będziesz wiedziała, co się wtedy czuje. Taką wiadomość, wraz z bukietem róż, otrzymuje Maria Sanchez, młoda prawniczka, która niedawno wróciła do rodzinnego miasta i rozpoczęła pracę w renomowanej kancelarii. Kolejnemu liścikowi towarzyszą przebite opony w samochodzie. Maria...
Na zakręcie 5/5 Nasza cena:
25,72 zł 33,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zakręcie

Miles Ryan, prowincjonalny szeryf, samotnie wychowuje dziewięcioletniego syna Jonaha. Jego życiową obsesją jest schwytanie człowieka, który przed dwoma laty potrącił samochodem jego żonę i uciekł z miejsca wypadku. Od śmierci Missy dręczą go wspomnienia: pochłonięty pracą i synem nie odczuwa...
Wybrane bestsellery
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,29 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,27 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
135,58 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,49 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Miłość za milion dolarów 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość za milion dolarów

Królowa gorących romansów Katy Evans powraca z nową czytelniczą propozycją. „Miłość za milion dolarów” to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać... Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn....
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,15 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Też tak mam! 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula