Książki dla nauczycieli

Jeżeli dopiero zaczynasz pracę nauczyciela lub jesteś już doświadczonym pedagogiem, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. W kategorii Książki dla nauczycieli zebraliśmy wszystkie niezbędne dla każdego nauczyciela pozycje, które stanowią nieocenioną pomoc w rozwijaniu umiejętności pedagogicznych. Książki w tej kategorii zostały dodatkowo podzielone na szczegółowe podkategorie, dzięki czemu każdy może z łatwością znaleźć interesujące go pozycje.
 
Pedagodzy nauczający w przedszkolu i klasie zerowej znajdą tu książki, które zawierają program wychowania dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Z pomocą przyjdą im różnorodne książki zawierające scenariusze gier, zabaw i inscenizacji teatralnych, dzięki którym czas spędzony w przedszkolu i zerówce nie upłynie dzieciom wyłącznie pod znakiem nauki, ale także świetnej zabawy.
 
W kategorii Książki dla nauczycieli znajduje się także zbiór pomocy dydaktycznych przeznaczonych dla pedagogów nauczających w szkole podstawowej, gimnazjum oraz w szkołach średnich i zawodowych. Zostały tu zebrane nie tylko podręczniki, ale również poradniki, które z pewnością pozwolą nauczycielom na urozmaicenie zajęć w szkole oraz ułatwią przekazywanie uczniom wiedzy. Znajdują się tu m.in. scenariusze zajęć, tematy do dyskusji podczas godzin wychowawczych, programy metodyczne do poszczególnych serii podręcznikowych oraz przykłady sprawdzianów wiedzy.
 
To i wiele więcej znajdziesz w kategorii Książki dla nauczycieli, która została podzielona na grupy odpowiadające poszczególnym etapom kształcenia w szkołach.

Poniżej możesz wybrać odpowiadającą Ci podkategorię:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

Piórniki

Artykuły szkolne