Piekarnia czarodzieja

Autor:

Gu Byeong-mo

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 15
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
224
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 15,70 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Jakie jest Twoje największe życzenie? Pieniądze? Szczęście? Zdrowie? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, magia podąża własnymi ścieżkami. "Piekarnia czarodzieja" to przedstawienie wzruszającego, ale też brutalnego obrazu świata.

Młody chłopak miał skomplikowane i trudne życie, a jego jedynym schronieniem była pobliska piekarnia. Zawsze unosił się tam aromatyczny zapach. Chętnie spędzał tam każdą wolną chwilę, chociaż nie przepadał za pieczywem.

Najpierw został porzucony przez matkę. Błąkał się po stacji kolejowej. Nie wiedział, co się dzieje, nie rozumiał, dlaczego nagle został sam. Z czasem trafił pod opiekę macochy Bae. Tam nie było lepiej. Kobieta razem ze swoją córką, Muhee, skutecznie pozbawiły go wszelkich marzeń i odseparowały od życia rodzinnego. Zawsze zdany był na siebie.

Tym razem wszystko bardzo się pokomplikowało. Chłopak został oskarżony o potworną zbrodnię, a jego życie jest zagrożone. Czy był winny stawianych mu zarzutów? Sam już tego nie wie. Niespodziewanie zostaje przygarnięty przez Piekarza, który chroni go przed całym złem. W zamian musi jedynie prowadzić stronę internetową i reklamować pyszne produkty. Kto by się nie skusił na Diabelskie Ciastko Cynamonowe, Pokojowego Scone'a z Rodzynkami czy Migdałową Laseczkę Wspomnień?


Uwaga: książka porusza problem przemocy seksualnej wobec nieletnich – jej treść nie jest odpowiednia dla osób poniżej 16. roku życia.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorze

Gu Byeong-mo jest koreańskim pisarzem fantasy i science fiction. "Piekarnia czarodzieja" to pierwsza książka autora, która została przełożona na język polski. Przedstawia wzruszającą i piękną historię, a także ukazuje brutalność świata rzeczywistego. Wszystko to w nawiązaniu do znanych wierzeń i legend wprost z Korei.

Recenzje (15)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  W mojej głowie odzywa się głos rozsądku. Wspomnienia trzeba trzymać w pudełku. Pudełko się zakurzy, pokryje nalotem, zapleśnieje. Potem, pewnego dnia, wyrzuci się je bez zastanowienia. Rzeczy fantastyczne są wartościowe, dopóki pozostają fantastyczne. Wracanie tam, gdzie kiedyś znalazłeś otuchę, nie jest sposobem na przyszłość. Nie dorośniesz, trzymając się kurczowo magii dzieciństwa.

  - fragment

  Biorąc się za tą pozycję miałam gdzieś z tyłu głowy książkę, którą kiedyś czytałam „Basza smaku”, myślałam, że będą one podobne na tej samej zasadzie. Nie do końca. Tamta też jest pod pewnymi względami wyjątkowa, ale bardziej skupiała się na przepisach, zemście. Tutaj jak sama nazwa wskazuje jest piekarnia w tle, ale ma głębsze postrzeganie świata i rzeczywistości.

  Cała historia piękna choć brutalna – nie ma tutaj aż takiego totalnego oderwania od rzeczywistości. Bardzo też podobała mi się narracja – płynna i prowadzona tak, jakbyś stał obok i widział wszystkie rozgrywające się rzeczy. Dla niektórych mała ilość dialogów i filozoficzne podejście autora może być uciążliwe choć według mnie gdyby nie ten styl pisania ta książka nie miałaby sensu, ten jasny przekaz nie zostałby uwieczniony, wyparlibyśmy ją z głowy. W opisie piszą, że jest to koreańska baśń i tak jak każdy ten gatunek literacki ma być pouczająca – choć nie jest to standardowa walka dobra ze złem. Chodzi o ponoszenie konsekwencji za swoje zachowania - rodzice, którzy nie zajmują się dzieckiem, samobójstwo, molestowanie, porzucenie, przemoc psychiczna. Zakończenie też zrobione inaczej mamy „co by było gdyby” i przedstawione wszystkie opcje. Tak, że czytelnik wie, że nawet jak wybierzesz jedną z opcji to znaczy, że oby dwie były w jakiś sposób właściwe.

  Jak na ilość stron wydaje się, że książka jest krótka – za to bardzo treściwa. Na pewno sięgając po nią nie spodziewałam się tego wszystkiego. Morza uczuć i czytania z zapartym tchem. Dodatkowo to wydanie jest naprawdę przepiękne, idealnie dobrane do treści.

  Dla mnie magiczna książka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Narratorem tej opowieści jest pewien chłopiec. Poznajemy go jako jąkającego się szesnastolatka, który stopniowo, strona po stronie odkrywa przed nami swoją historię. Jako sześciolatek został porzucony przez mamę na stacji kolejowej. Można odnieść wrażenie, że nie do końca pamięta, co się z nią stało. Uciekła? Umarła? Wspomnienia nastolatka są mgliste, jednak niewątpliwie da się odczuć, że ze zniknięciem jego matki wiąże się jakaś bolesna, skrywana przez lata tajemnica. Gdy chłopiec miał dziesięć lat, w jego życiu pojawiła się pani Bae. Kobieta wraz z dwuletnią córką Muhee wprowadza się do jego rodzinnego domu. Druga żona ojca miała posklejać ich rodzinę, zapewnić chłopcu ciepło i matczyną bliskość. Stało się jednak zupełnie inaczej…

  Nie wiadomo, co takiego sprawiło, że pani Bae zaczęła traktować chłopca jak zło konieczne. Jej agresja i psychiczna przemoc wobec pasierba narastała z roku na rok. Czy to dlatego nastolatek zaczął się jąkać? Brak wsparcia tak w domu, jak w szkole sprawiły, że chłopiec czuł się samotny, niezrozumiany… W milczeniu znosił kolejne awantury, bez sprzeciwu słuchał obelg z ust macochy. Pewnego jednak dnia zdarzyło się coś, co zmusiło go do ucieczki z domu pełnego przemocy i cierpienia. Gdy Muhee, przyrodnia siostra oskarża go o molestowanie seksualne, chłopiec wie, że nikt mu nie uwierzy. Wściekłość na twarzy macochy i milczenie ojca są dla niego jak wyrok. Przerażony wybiega z domu. Nogi prowadzą do pobliskiej piekarni. Czy znajdzie tam ratunek? Gdy dziwaczny, uważany w okolicy za wariata piekarz każe mu wejść do pieca, chłopak jest pewien, że trafił do tragicznej baśni o Jasiu i Małgosi. Wtedy nie wiedział jeszcze, że piekarz jest Czarodziejem, a ciastka, które sprzedaje mają niezwykłą moc. Jaką? Sięgnijcie po „Piekarnię Czarodzieja” i przekonajcie się sami!

  „Piekarnia Czarodzieja” to niezwykle poruszająca książka, która aż kipi od emocji. Świat czarów i baśni przeplata się tu z przerażająco smutną rzeczywistością głównego bohatera. To, że nie poznajemy jego imienia jest niezwykle wymowne. Poniekąd daje to do zrozumienia czytelnikom, że narrator czuje się nieistotny, mimo że przecież opowiada swoją własną historię. Lata psychicznej przemocy i brak wsparcia ze strony rodziny i nauczycieli sprawiły, że nastolatek wydaje się być pogodzony ze swoim losem. Ba, momentami wręcz upatruje w sobie winy za nieudane relacje z macochą i przyrodnią siostrą. Gdy jednak trafi do Piekarni Czarodzieja zobaczy, że nic na świecie nie dzieje się bez przyczyny.

  Gu Byeong-Mo stworzyła piękną opowieść. Cieszę się, że magia jest tu subtelna. Ciasta wypiekane w piekarni owszem, są czarodziejskie i mają niezwykłą moc, jednak nie są panaceum na całe zło. Obserwując pracę Czarodzieja i działanie magicznych wypieków przekonujemy się, że wszystko to, co robimy w jakiś sposób do nas wraca. Autorka pokusiła się, by ten baśniowy wątek posłużył to wytłumaczenia pewnej nieuchronności losu, przeznaczenia. Przede wszystkim jednak obserwując perypetie bohaterów czytelnikom nasuwa się jeden, bardzo ważny wniosek. To, jak traktujemy ludzi, nasze intencje, motywy naszych działań, to wszystko ma swoje konsekwencje, tak dla nas, jak i dla innych.

  Nie będę ukrywać, „Piekarnia Czarodzieja” to niełatwa książka. Historia narratora jest porażająco wręcz tragiczna. Przemoc, agresja, zupełny brak uwagi ze strony ojca, absolutny brak czułości to jedynie przedsmak tego, co czeka nas w tej książce. Czarodziejskie ciastka i szczypta magii pomagają przetrwać u boku bohatera. Jednak nawet czary mają w tej opowieści swój koszt i to niemały. Zapewniam jednak, że jest to lektura, którą chcecie przeczytać. Pozostawia ona ślad, potrząsa czytelnikiem, czy to nastoletnim, czy dorosłym. Nie sposób obok tej książki przejść obojętnie.

  Polecam tę nowość czytelnikom od 15. roku życia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Koreańska baśń, w której spełniają się niebezpieczne życzenia. Recenzja magicznej nowości od Wydawnictwa Kobiecego. Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, jednak w tym wypadku trudno nie wspomnieć o tym jak pięknie wydana jest ta książka. Uwagę przyciąga [Adres usunięty]. piękny fioletowy kolor i złocenia na okładce oraz strony tytułowe rozdziałów. Szata graficzna książki słusznie kojarzy się z bajkową opowieścią dla dzieci i młodzieży i tego oczekuje się od jej treści, jednak prawda jest zupełnie inna. Już po przeczytaniu pierwszych stron daje się odczuć powagę opowieści, która tak bardzo kontrastuje z piękną okładką. W tej książce magia schodzi na drugi plan, staje się tłem dla tragicznych wydarzeń, takich jak: porzucenie dziecka przez matkę, samobójstwo, wykorzystanie seksualne nieletniej i znęcanie się (zarówno fizyczne, jak i psychiczne) nad dzieckiem. Jest to smutna historia, która zmusza do refleksji nad tym jak ludzkie wybory mogą kształtować rzeczywistość. Zaskakującym zabiegiem wykorzystanym w tej książce są jej dwa możliwe zakończenia. To od czytelnika zależy jaki będzie koniec historii. Połączenie magii, brutalności i piękna koreańskiej kultury daje naprawdę interesującą mieszankę, przez co trudno oderwać się od tej książki. Jej długość (224 strony) zachęca do przeczytania całości na raz, przez co czytelnik może szybko zaspokoić swoją ciekawość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciastko budyniowe, które chroni przed pechem. Scone z rodzynkami, które zachęca do przyjęcia przeprosin. Ananasowa magdalenka, która działa na złamane serce. Słodkości, które pomagają w codzienności, ale ich skutki lubią odbijać się na korzystającym z magii. Ludzie za ich pomocą próbują załatwić swoje sprawy, ale zapominają, że wszystko ma swoją cenę. I że nie zawsze oczekiwane skutki będą jednak dla nas korzystne.

  „Piekarnia czarodzieja" to koreańska współczesna baśń, gdzie znajdziemy wzmianki o Jasiu i Małgosi, Królewnie Śnieżce oraz Roszpunce, ale cały jej czar znacząco różni się od tego, co zwykle znajdujemy w literaturze tego typu. Jest gęsto i mrocznie. Trochę przytulnie i trochę boleśnie. Głównym bohaterem jest chłopiec, który dopiero wszedł w wiek nastoletni. Nie zawsze rozumie ON działania Piekarza-Czarodzieja, więc ich relacja jest dla niego prawdziwą szkołą życia. Świat wokół nich to przemoc, samobójstwa, gwałty, pedofilia czy stalkerstwo, ale jest to przedstawione początkowo dość niewinnie, by z czasem uderzyć w czytelnika pełną mocą.

  „...i przede wszystkim dlaczego ludzkie uczucia nie mogą się rozpuścić jak sól w gorącej wodzie? U niektórych puszka tuńczyka ma dłuższy termin ważności niż emocje.

  Nagle zdałem sobie sprawę, że sól się rozpuszcza, ale nie znika. Bez siłowego oddzielenia pozostanie w wodzie na zawsze."

  Powieść potencjał miała duży, ale mniejsze oraz większe potknięcia sprawiły, że traciła w moich oczach. Można było znaleźć w niej kilka kwiatków pokroju "potarałem wierzchołkiem głowy pulsującą twarz i łzy, które spłynęły mi po policzku", a bohater czasami zmieniał zdanie w sposób, którego nie rozumiałam. Nie dominowało to tekstu i nie sprawiało, że lektura stawała się nieprzyjemna, ale niestety zmniejszało jakość książki, która momentami była przecież piękna.

  Passat, powieść została wydana cudownie i jest to zasługa Urszuli Goreń.

  tłum. Anna Diniejko, Łukasz Janik

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czekałam na "Piekarnię Czarodzieja" odkąd pierwszy raz zobaczyłam ją na bookstagramie! Okładka na żywo prezentuje się zachwycająco. Treść za to czaruje ciepłem i dobrocią. Dawno nie czytałam tak optymistycznej książki, która zachęca do tego, by zawsze próbować walczyć o swoje szczęście... Bardzo podobały mi się opisy piekarni oraz momenty, w których piekarz zdradzał tajniki pieczenia chleba. Żałuję jedynie, że "Piekarnia" nie była ciut dłuższa - chętnie dłużej pozostałabym w tak magicznym świecie i poznała inne sekrety bohaterów. Polecam wszystkim osobom, które kochają wzruszające baśnie i tym, którzy w wolnym czasie uwielbiają piec! Smakowite przysmaki z "Piekarni" inspirują do tego, by stworzyć coś pysznego!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Piekarnia czarodzieja
 • Autor: Gu Byeong-mo
 • Wydawnictwo Young
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 224
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366815117
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Wizard's Bakery
 • Tłumacz: Anna Diniejko-Wąs, Łukasz Janik
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366815117
 • EAN: 9788366815117
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Almond. Ten, który nie czuł

  Almond. Ten, który nie czuł

  Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Tkając świt. Krew Gwiazd. Tom 1

  Tkając świt. Krew Gwiazd. Tom 1

  „Project Runway” w połączeniu z „Mulan”? Porywająca opowieść o młodej dziewczynie, która udaje chłopca, by rywalizować o rolę cesarskiego krawca. Maia Tamarin marzy o byciu najlepszą krawcową w kraju. Kiedy królewski posłaniec wzywa jej schorowanego ojca do wzięcia udziału w wielkim konkursie, Maia...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,42 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Nasz ostatni dzień

  Nasz ostatni dzień

  Bestsellerowy autor Raczej szczęśliwego niż nie i Zostawiłeś mi tylko przeszłość zachwyca nową poruszającą powieścią.Piątego września, krótko po północy, Mateo Torrez i Rufus Emeterio otrzymują wiadomość telefoniczną: dzisiaj bezpowrotnie odejdą z tego świata. Mogą jednak odpowiednio przygotować...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,07 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Pieśń o Achillesie

  Pieśń o Achillesie

  Pod lśniącą zbroją bohatera kryje się człowiek z krwi i kości. W historii Achillesa obok okrucieństwa i siły jest miejsce na miłość i poświęcenie. Nad Achillesem, synem króla i pięknej nimfy, ciąży straszliwe fatum. Tylko ON może zapewnić Grecji wygraną w wyniszczającej wojnie. Ale zwycięstwo...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,06 zł 44,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -43%
  Cień i kość. Trylogia Grisza. Tom 1

  Cień i kość. Trylogia Grisza. Tom 1

  Żołnierka. Przywoływaczka. Święta.Osierocona i nikomu niepotrzebna Alina Starkov jest żołnierką, która wie, że może nie przeżyć swojej pierwszej wyprawy do Fałdy Cienia - połaci nienaturalnego mroku, na której wprost roi się od potworów. Kiedy jednak jej pułk zostaje zaatakowany, Alina wyzwala w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 22,23 zł 39,00 zł
  w magazynie
 • -33%
  Niewidzialne życie Addie LaRue

  Niewidzialne życie Addie LaRue

  „Nigdy nie módl się do bogów, którzy odpowiadają po zmroku”. Francja, rok 1714. Uciekająca sprzed ołtarza młoda dziewczyna imieniem Adeline popełnia niewyobrażalny błąd. Zawiera umowę z diabłem. Faustowski pakt nakłada na nią ograniczenie – możliwość wiecznego życia bez szansy na bycie zapamiętaną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 33,26 zł 49,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -39%
  Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

  Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

  Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,42 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -31%
  Ropuszki. Niezwykłe historie ze świata Thornu

  Ropuszki. Niezwykłe historie ze świata Thornu

  Nie wszystko, co dobre musi się kończyć! Idealna pozycja dla tych, którzy tęsknią za Thornem, Dorą Wilk i całą jej wesołą kompanią! Humor, przygoda i Wasi ulubieńcy w nowej porcji opowieści. Jak nastoletnia Dora poznała Leona? Jak wygląda muzyczny pojedynek nekromantów? Co się dzieje, gdy anioł...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 38,21 zł 54,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Przypadki Morrigan Crow. Nevermoor. Tom 1

  Przypadki Morrigan Crow. Nevermoor. Tom 1

  Nevermoor roztacza przed nami świat niesamowity, zupełnie nowy, magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia, smaku dodaje wyśmienity czarny humor, a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry'ego Pottera! Dawno, dawno temu w zwyczajnym, nudnym świecie żyła sobie pechowa dziewczynka. Urodziła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,53 zł 39,00 zł
  w magazynie
 • -38%
  Okrutny książę. Tom 1

  Okrutny książę. Tom 1

  Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – lecz dumni elfowie gardzą śmiertelniczką, a wzgardliwszy od innych jest książę Cardan, najmłodszy i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,63 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Opowieści z Narnii. Tomy 1-7: Lew, czarownica i stara szafa, Książę Kaspian, Podróż "Wędrowca do świtu", Srebrne krzesło, Koń i jego chłopiec, Siostrzeniec czarodzieja, Ostatnia bitwa 5/5 Nasza cena:
49,26 zł 79,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Opowieści z Narnii. Tomy 1-7: Lew, czarownica i stara szafa, Książę Kaspian, Podróż "Wędrowca do świtu", Srebrne krzesło, Koń i jego chłopiec, Siostrzeniec czarodzieja, Ostatnia bitwa

Autorem Opowieści z Narnii – siedmioczęściowego zbioru opowieści o krainie Narnii, jest C.S. Lewis, angielski wykładowca literatury na uniwersytecie w Oksfordzie, bliski przyjaciel J.R.R Tolkiena, kolegi po fachu. Książka powstała w latach pięćdziesiątych i odniosła wielki sukces na całym świecie....
Dziedzic czarodziejów. Kroniki Dziedziców. Tom 2 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziedzic czarodziejów. Kroniki Dziedziców. Tom 2

Szesnastoletni Seph McCauley w ciągu ostatnich trzech lat był nieustannie wyrzucany z kolejnych szkół. Powodem był szereg magicznych wypadków – a ostatnio tragedii – które zdają się go prześladować. Seph jest czarodziejem, sierotą bez żadnej wiedzy o swojej mocy, która staje się coraz większa i...
Czarodzieje Hateway 4/5 Nasza cena:
42,29 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarodzieje Hateway

Demetriusz Hateway jest zwykłym studentem medycyny ze Szczecina, dopóki jego życiem nie wstrząsa ciąg niezwykłych zdarzeń. Niespodziewana śmierć ojca w wypadku samochodowym sprawia, że na jaw wychodzą długo skrywane sekrety rodziny, ujawniają się jej starzy wrogowie, a chłopaka zaczynają nawiedzać...
eBook Piekarnia czarodzieja mobi epub 0/5 Nasza cena:
15,70 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Piekarnia czarodzieja mobi epub

KOREAŃSKA BAŚŃ, W KTÓREJ SPEŁNIAJĄ SIĘ NIEBEZPIECZNE ŻYCZENIA. Diabelskie Ciastko Cynamonowe, Migdałowa Laseczka Wspomnień, a może Pokojowy Scone z Rodzynkami? W piekarni czarodzieja czekają na ciebie magiczne przysmaki, jednak uważaj, co wybierasz. Całodobowa piekarnia, z której unosi się...
Nie igraj z ogniem 4/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie igraj z ogniem

Sekret, który spala od środka. Porywający thriller Amandy Searcy, amerykańskiej autorki bestsellerów z gatunku Young Adult Przeprowadzka do ojca i zamieszkanie w remontowanym właśnie hotelu w ponurej, przerażającej mieścinie były dla Jenny koniecznością. Bardzo daleką od jej marzeń i pragnień, ale...
Żarliwa dusza. Heart of Thorns. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żarliwa dusza. Heart of Thorns. Tom 3

Pokręcone Siostry znowu w akcji! „Żarliwa dusza” autorstwa Bree Barton to ostatnia część serii fantasy Heart of Thorns, na którą złożyły się książki „Serce z cierni” i „Mroźne łzy”. Książę Quin powraca do Glas Dir, gotów stanąć na czele rebelii i odzyskać tron. Przysięga, że zniszczy Mię, Pilar i...
Tam gdzie mieszkam 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam gdzie mieszkam

Mogłoby się wydawać, że Linden Rose prowadzi życie typowej nastolatki. Spotyka się z przyjaciółmi, unika wrednych dziewczyn i codziennie chodzi do szkoły. Miejsca, które jest jej domem w dosłownym znaczeniu tego słowa. Linden mimo młodego wieku wiele przeszła i nie ma gdzie mieszkać. Gdy wszyscy...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Ognista królowa. Królowa. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ognista królowa. Królowa. Tom 2

Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezwykłą moc władania ogniem. Jako setna wybranka radży Tarka musiała zmierzyć się z jego pozostałymi żonami i kurtyzanami. Jednak krwawy turniej i śmierć tyrana były jedynie początkiem jej problemów. Razem z...
Krwawa klątwa. Trylogia Mistrza Magii. Tom 3 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawa klątwa. Trylogia Mistrza Magii. Tom 3

„Krwawa klątwa” – trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii urban fantasy na świecie! Kiedy Clio dostała zadanie od Bastiana, żeby wykraść zaklęcia z Podziemia, była przekonana, że w ten sposób ocali swój kraj. Była jednak w błędzie. Mimo że udało jej się ujść z życiem i opuścić Podziemie, jej...
Setna królowa. Królowa. Tom 1 4/5 Nasza cena:
9,90 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Setna królowa. Królowa. Tom 1

Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu! W świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn jedna kobieta położy kres krwawej tradycji. Kalinda jako niemowlę została porzucona przez bliskich i wychowana przez kapłanki. Swoje osiemnastoletnie życie poświęciła na modlitwie i...
Królestwo 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królestwo

Witaj w bajkowym Królestwie, w którym technologia pomaga ożywić marzenia! Najlepsi naukowcy w pocie czoła pracowali nad przywróceniem do życia wymarłych gatunków. Tylko tutaj możesz doświadczyć lotu na wirtualnych smokach albo poznać prawdziwe Czarodziejki! Siedem perfekcyjnych kobiet, które wyszły...
Wybrane bestsellery
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
109,19 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina 5/5 Nasza cena:
47,78 zł 64,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Najbardziej sensacyjna biografia roku. Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w...
Mortalista 4/5 Nasza cena:
27,25 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mortalista

Od śmierci nie można uciec. Nigdzie. W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany...
Siedem lat ciemności 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem lat ciemności

Mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej! Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym...
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
35,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu 5/5 Nasza cena:
28,21 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu

Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu,...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
77,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie 5/5 Nasza cena:
39,04 zł 43,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie

Książka jest cegiełką, ze sprzedaży której część dochodu przekazana zostanie Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz pomocy Ukrainie. Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie, to – przygotowane specjalnie na potrzeby tej książki – wywiady z reporterami, pisarzami, dziennikarzami i specjalistami od...
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w codziennych zmaganiach może liczyć tylko na wsparcie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula