Perversion. Perwersja. Tom 1

Autor:

T. M. Frazier

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 51
Darmowy fragment:
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2021
Seria
Ilość stron
280
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł Taniej o: 45%

Oddaj się w pełni mrocznemu romansowi stworzonemu przez bestsellerową autorkę, T. M. Frazier. "Perversion", pierwszy tom serii "Perwersja", zabierze Cię w niezapomnianą podróż po subtelnym świecie zmysłów i intryg.

Kiedy Tristan w końcu znalazł rodzinę zastępczą i opuszczał dom dziecka, jako jeden z niewielu, nie wykazywał nadmiernego entuzjazmu. Oznaczało to w końcu rozstanie z Emmą. Pamięta łzy błyszczące w jej pięknych oczach i przekonującą desperację, z którą próbowała wcisnąć mu kota, żeby zaopiekował się nim w nowym domu. Dopiero w drodze zauważył, że zniknął jego portfel. Emma! Mógł się tego spodziewać. Uśmiech nie schodził mu z ust do końca dnia.

Żadne z nich nie spodziewało się, że w przyszłości zmuszeni będą stanąć po przeciwnych stronach barykady. Mimo wszystko miłość kieruje się własnymi prawami, a żadne zasady w niej nie obowiązują.

Tristan został zabójcą Bractwa Bedlam, a Emma Jean jest złodziejką na usługach ich największego wroga. Wykorzystują się wzajemnie i biorą udział w zmysłowym tańcu, którego zakończenia nikt nie jest w stanie przewidzieć. Oboje doskonale wiedzą, że powinni oddalić się od siebie, nim będzie za późno. Wygląda jednak na to, że czas na to już dawno minął...

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorce

T. M. Frazier jest autorką bestsellerowych powieści romantycznych, a napisane przez nią serie "King" i "Mroczne pożądanie" biją rekordy popularności. "Perversion. Perwersja. Tom 1" jest początkiem nowej, zniewalającej i wyjątkowo mrocznej trylogii "Perwersja".

Książki T. M. Frazier wyróżniają się oryginalnym klimatem i nieszablonową fabułą, która niejednokrotnie zaskoczy Czytelnika i nie pozwoli mu oderwać się od kolejnych stron lektury. Spod pióra Frazier wychodzą zwykle powieści obyczajowe, choć najnowsza trylogia pisarki zawiera w sobie elementy low fantasy.

HL

Recenzje (51)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  T.M. Frazier - ta ceniona, utalentowana i popularna na całym świecie autorka gorących romansów z erotyką i sensacją w tle, powraca oto z nowym powieściowym cyklem! Mowa tu o serii "Perversion Trilogy", przedstawiającej losy dwojga niezwykle intrygujących bohaterów, których połączy namiętność, a podzieli wszystko inne. Dziś mam przyjemność opowiedzieć wam nieco więcej o pierwszej część cyklu - "Perwersji", którą otrzymałam od księgarni TaniaK[Adres usunięty]!

  Oto oni - Tristan i Emma. Po raz pierwszy spotykają się w wieku nastu lat, gdy ON przenosi się właśnie do kolejnej rodziny zastępczej, a ona próbuje go oszukać pod przykrywką prośby o przygarnięcie kota. To krótkie spotkanie wywiera na obojgu wielkie wrażenie, nie pozwalając o sobie zapomnieć... Pięć lat później ich życiowe ścieżki ponownie się ze sobą łączą, tyle tylko, że są już oni kimś zupełnie innym. Tristan jest zabójcą, Emma złodziejką, zaś oboje działają dla dwóch konkurujących ze sobą gangów. Czy pamięć, pożądanie i miłość pokonają świat, w jakim oboje żyją...?

  Najnowsze dzieło amerykańskiej pisarki wpisuje się perfekcyjnie w dotychczasowy charakter jej twórczości, oferując nam opowieść o namiętności, zbrodni i niesprawiedliwości losu. Czytelnicy odnajdą w niej potężną porcję sensacji, gorący romans, erotykę i czarny humor, czyli dokładnie wszystko to, czego mogliby tu oczekiwać. I choć znajdziemy tu wiele podobieństw do poprzednich książek tej autorki - [Adres usunięty]. cyklu "The King", to jednak historia ta intryguje, bawi i fascynuje czytelnika od pierwszych chwil, a to jest wszakże zawsze najważniejsze.

  Konstrukcja powieści przybiera popularny podział na dwutorową relację, gdzie to z jednej strony mamy relację przedstawiającą punkt widzenia Emmy, z drugiej zaś narrację Tristana, które to obie z każdą kolejną stroną się wzajemnie uzupełniają, tworząc spójną i widowiskową całość. A tę wypełnia przede wszystkim ukazanie przeszłości i teraźniejszości tych bohaterów, ich specyficznych fachów i zagrożenia, jakie wynika dla obojga z faktu ich ponownego spotkania. To również konieczność dokonania wyborów, które tak naprawdę mogą zadecydować o ich całej przyszłości. A gdzieś w tym wszystkim jest oczywiście miłość - trudna, wymagająca poświęceń, niebezpieczna, ale też i najprawdziwsza. Całość cechuje wielka dynamika, widowiskowość i niezwykłe emocje...

  Tristan i Emma, czyli kąpany w gorącej wodzie, charakterny i nazbyt pewny siebie mężczyzna oraz wyrachowana, nieufna i mająca wielki żal do losu, kobieta. To właśnie ta para bohaterów decyduje w dużej mierze o jakości tej opowieści, która tak naprawdę odkrywa demony przeszłości ich obojga, zmiany, jakie w nich zaszły oraz bardzo odmienne spojrzenia na to, co chcą zrobić ze swoim życiem. Oboje są barwni, prawdziwi i intrygujący, aczkolwiek nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to jednak postać Emmy jest tą bardziej fascynującą, nieodgadnioną i piękną. Oczywiście, poznamy tu także wielu innych ciekawych bohaterów z drugiego planu, którzy odegrają ważną rolę w tej historii.

  Autorka zadbała tu również o właściwe proporcje pomiędzy sensacją i namiętnością. Z jednej strony mamy tu obraz funkcjonowania, hierarchii i codzienności życia w gangsterskiej strukturze, co z pewnością ucieszy miłośników owych klimatów. Z drugiej zaś nie zabrakło kwintesencji tej twórczości, czyli romansu, namiętności i bardzo nowoczesnego spojrzenia na miłość, gdzie to trudno o romantyzm, a o wiele łatwiej o erotyczne napięcie. Dobre jest to, że oba te wątki odgrywają tu równie ważną rolę, dzięki czemu też książka ta jest tak klimatyczną i niejedno wymiarową.

  Miłośnicy twórczości T.M. Frazier będą w pełni usatysfakcjonowani lekturą powieści "Perwersja", gdyż znajdą w niej wszystko to, za co uwielbiają twórczość tej autorki. Jednocześnie tytuł ten stanowi także doskonałą okazję do poznania tej pisarski przez nowe grono odbiorców, które być może również oczaruje się tym niezwykłym, sensacyjno-miłosnym spojrzeniem na współczesny świat i życie. Jakby nie było pewnym jest to, że lektura tej książki gwarantuje wielkie emocje, znakomitą rozrywkę i niezapomniane wrażenia. Polecam - naprawdę warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio sięgnęłam po książkę, którą tutaj widzicie i byłam pewna, że jest to książka bardzo gorąca, jeśli wiecie o co mi chodzi. Perwersja jednak kojarzyła mi się z niegrzecznym seksem, ale tutaj dostajemy przede wszystkim coś kompletnie innego.

  Nasza bohaterka oraz nasz bohater nie mieli łatwego dzieciństwa. Rodziny zastępcze i różne problemy nie ułatwiały normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. U każdego z nich w końcu następuje moment, gdzie mogłoby się wydawać, że nastąpi przełom, pozytywny zwrot w ich życiu. Ale czy na pewno oboje będą mieli tyle szczęścia?

  Pierwszy tom fenomenalnej serii, która zdecydowanie trafi do moich top serii. Autorki powieści potrafi wcxiagnaxc swojego czytelnika w historie już w pierwszym rozdziale. Ogrom emocji jakie zawarła na kartach tej powieści niejednokrotnie przyprawiały mnie o szybsze bicie serca i ból głowy. Z każdym kolejnym rozdziałem akcja się zagęszcza aby na koniec autorka nam zrzuciła kolejna bombę.

  Było to moje pierwsze spotkanie z autorką, ale zdecydowanie mam niedosyt i chcę więcej i więcej.

  Ogromnie polecam!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy zobaczyłam tytuł i poznałam wiele pozytywnych opinii dotyczące tej części, zapragnęłam się zapoznać z książką. Zastanawiałam się, czy również mnie zachwyci, czy jednak spowoduje, że jej znienawidzę. Czy to będzie team love, czy team hate. I już wiem, dlaczego tyle osób pokochało Perversion Trilogy.

  Zacznę może od tego, że nim zaczęłam czytać książkę, ona już dobiegała końca. Tak mnie fabuła wciągnęła w swoje odmęty, że nie potrafiłam jej odłożyć, dopóki jej nie skończę. Bardzo polubiłam postacie, które przewijają się przez powieść. Zarówno tych złych, poharatanych, jak i tych z odrobiną dobroci. Ogromnym plusem powieści jest fakt, że miłość i sceny łóżkowe nie borą góry nad fabułą. Mamy czas na zaznajomienie się z całą resztą, która jest kluczowa w opowiadanej historii. Poznajemy trzy różne gangi, jakie realia w nim panują. Czym się kierują, co stawiają na pierwszym miejscu.

  Fabuła podzielona jest na dwie części. Poznajemy przeszłość głównych bohaterów, jak to się stało, że ich drogi się skrzyżowały. Druga część rozgrywa się pięć lat po tych wydarzeniach. Wiele w ich życiu się zmieniło, wiele w swojej rzeczywistości doświadczyli i dużo rzeczy się nauczyli. Też podobał mi się fakt, że mogłam poznać myśli i przeżycia zarówno Ponurego jak i Sztuczki, dzięki czemu bardziej zapałałam do nich sympatią, podobało mi się ich poczucie humoru i zażyłość z bliskimi osobami. Jestem ciekawa, jak potoczą się ich dalsze losy, gdyż zakończenie jest dość szokujące i oczekiwanie na kontynuację rośnie. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tristan i Emma Jean to piękne połączenie bohaterów. Początek historii strasznie mnie rozbawił, mogłabym powiedzieć, że był przeuroczy. Dzięki temu ta historia była dla mnie piękna, a samo zakończenie zostało w idealnym momencie urwane. Tak, że czytelnik zostaje z własnymi myślami, że koniecznie musi sięgnąć po kolejną część. Ma wtedy nadzieje, że Emma i Tristan odnajdą się, że to co pomiędzy nimi się wyklarowało nie skończy się od tak..

  "Bycie czyjąś własnością czyni człowieka niczym. Oddanie się komuś z własnej woli daje wszystko. To właśnie robimy. Już na zawsze. Oddajemy się sobie nawzajem w całości. Z miłością, namiętnością i przyzwoleniem."

  Historia jaką podarowała nam autorka, czyta się w ekspresowym tempie, bohaterowie są świetnie wykreowani i na pewno do siebie pasują. W pierwszej części mamy taki mały obrys ich dzieciństwa. Pierwsze ich spotkanie było dość nietypowe, bowiem mała dziewczynka próbowała wcisnąć koteczka chłopakowi. Ona jest w rodzinie zastępczej, a ON przenosi się z domu dziecka do nowej rodziny. Właśnie wtedy, gdy się pakował do auta aby wyjechać stanęła przed nim - Ona rozgadana, przejęta losem Pana Pusia, a ON zdezorientowany cały tą sytuacją nie wiedział co ma zrobić.. Na pewno, gdy będziesz czytała tą sytuacje poczujesz to 'coś'. Ale najbardziej ujęła mnie scena z tym, jak Emma zaczęła bronić Tristana, gdy usłyszała jak Pani przekazuje informacje, że możliwe, że ON nic nie słyszy. Zauroczyłam się pierwszym rozdziałem i tak oto z miętki sercem zaczęłam czytać te historię.

  Jeśli szukasz książki, przy której spędzisz przyjemnie czas i ten czas minię Ci bardzo szybko, to jest właśnie ta książka, ta seria. Ostrzegam, lepiej zaopatrzyć się w całą trylogie od razu, aby później nie czekać na kuriera i się niecierpliwić ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tristan i Emma Jean spotykają się przypadkiem. Dziewczynka że łzami w oczach próbuje znaleźć nowy dom dla kota, ponieważ w przeciwnym razie zostanie ON uśpiony. Nastolatek ma burzliwą przeszłość i nigdy z nikim nie rozmawia, lecz pod urokiem Emmy zrobił wyjątek. Zauroczyła go do tego stopnia, że nawet nie wie, w którym momencie kot znalazł się w jego rękach.

  Od tamtego czasu tych dwoje wymienia korespondencję i czują się do siebie coraz bardziej przywiązani. Tristan za wszelką cenę pragnie pomóc dziewczynie i obiecał, że będzie ją chronił przed wszelkim złem...

  Pewnego dnia okazuje się, że Emma została zaadoptowana i na tym jej ślad się urywa.. Nikt nie wie, gdzie może być, wszystko jest zaplanowane w taki sposób, by nikt nie mógł jej odnaleźć...

  Po latach tych dwoje spotyka się na nowo, ale już nic nie jest takie jak dawniej...

  Ta historia oczarowała mnie już od pierwszej strony. To było moje pierwsze spotkanie z autorką i teraz jestem pewna, że nie ostatnie. Ogromnie się cieszę, że poczekałam i mam możliwość czytania całej serii, bez oczekiwania na kolejny tom. Nie wiem jak bym to zniosła, gdybym musiała czekać dłużej na kontynuację...

  W tej części poznajemy prawdziwą i piękną historię miłosną i co może zdziwić, nie jest to wcale mocy erotyk. Nie ma tutaj perwersji jak wskazywałby tytuł. Są gangi, mafia i świetnie wykreowani bohaterowie. Jak dla mnie bomba! Zaczęłam już czytać drugi tom...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 46 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Stalowe niebo. Wiatr ze wschodu. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stalowe niebo. Wiatr ze wschodu. Tom 2

Anastazja i Kazimierz, rozdzieleni przez wojnę i ludzką niegodziwość, usiłują na nowo ułożyć sobie życie. Jest rok 1920. Krwawa łuna rewolucji nad dawnym imperium rosyjskim ustępuje miejsca szarej bolszewickiej codzienności. Po wyjściu z więzienia Anastazja przyjeżdża do Petersburga, próbuje...
Dziki łubin. Czas burz. Tom 2 5/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziki łubin. Czas burz. Tom 2

Trzecia Rzesza, rok 1938. W państwie pod rządami Adolfa Hitlera panuje antysemityzm, a przeciwnicy władzy muszą się liczyć z represjami. Za chwilę oblicze Europy i całego świata się zmieni, ale młodziutka Belle Lombard nie interesuje się polityką. Ma ambitne plany, marzy o zostaniu gwiazdą filmową...
Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. After. Tom 2 4/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. After. Tom 2

Wydanie specjalne z dodatkowym rozdziałem i listem autorki do czytelników. Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie Wattpad. Film „AFTER 2” w kinach we wrześniu. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i...
Ernest. Powrót. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,55 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ernest. Powrót. Tom 2

Kontynuacja serii „Powrót” Ernest ma zasady, jest pewny tego, co chce osiągnąć w życiu. Zawsze marzył o karierze. Udało mu się zdobyć wykształcenie i pozycję w wojsku, a nawet na dziesięć lat zapomnieć o rodzinnym piekle… Nie jest jednak w stanie wyrzucić z głowy tych, których kocha. Ich ból i...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,04 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2 4/5 Nasza cena:
16,45 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby. Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne...
Olszany. Kamienna róża. Tom 2 4/5 Nasza cena:
31,44 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Olszany. Kamienna róża. Tom 2

O miłość warto walczyć. Do samego końca. W pierwszej części Julia podjęła największe życiowe wyzwanie i ryzyko – zdecydowała się zamieszkać w Olszanach, związała się z Wiktorem, znalazła przyjaciół i uświadomiła sobie, jak bardzo zależy jej na poznaniu historii swojej rodziny. Odkryła tajemnicę...
Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2

Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem… Dalsze losy bohaterów „Grzesznego zdobywcy” autorki bestsellerów, Laurelin Paige. Elizabeth wszystko dokładnie zaplanowała. Chociaż ślub z Westonem Kingiem był zwyczajną transakcją biznesową, nie przewidziała, że poczuje do niego...
Perwersyjna miłość. Kuszący duet. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perwersyjna miłość. Kuszący duet. Tom 2

Odkąd Sabrina odkryła, że jest jednym z sekretów Donovana, nie może poukładać własnych myśli i zrozumieć swoich uczuć. On sam zniknął i nie daje znaku życia. Z pomocą przybywa siostra Sabriny, Audrey. Dzięki niej nowa rzeczywistość staje się łatwiejsza do zniesienia. Szybko okazuje się jednak, że...
Bezpieczna przystań. Bracia Warner. Tom 2 4/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezpieczna przystań. Bracia Warner. Tom 2

Tylko miłość może być najlepszym schronieniem Sutton Warner czuje, że zawiódł wszystkich. Szczególnie kobietę, o której nie może zapomnieć. Tę, która prawie straciłaby przez niego życie. Emry Santos czuje w swoim życiu wielką pustkę i chciałaby wreszcie to zmienić. Dochodzi do wniosku, że musi...
Księżniczka. Crew. Tom 2 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księżniczka. Crew. Tom 2

Witaj z powrotem w rzeczywistości Bren Monroe. Bycie częścią ekipy wiąże się z lawirowaniem między dwoma światami. Do zmartwień tego normalnego należą bal, imprezy, college. W świecie ekipy wyzwania są inne: gliny, prochy, awantury. Dzień jak co dzień. Związek Bren z Crossem się rozwija, ale...
Take. Pokusa. Tom 2 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Take. Pokusa. Tom 2

Logan i Tate są w związku, jednak wolą unikać tego określenia. Życie w lekkim niedopowiedzeniu wydaje się dla nich odpowiednim rozwiązaniem. Kiedy Diana, była Tate’a, wraz z jego siostrą odkrywają ich relację, nadchodzi czas, by zmierzyć się z nieuniknionym. Rodzina Tate’a nie przyjmuje do...
Wybrane bestsellery
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
52,76 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 5/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,05 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula