Perfekcyjna rodzina

Autor:

Alex Dahl

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
496
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,33 zł
Nasza cena: 25,74 zł 42,90 zł Taniej o: 40%

Jej córeczka miała pierwszy raz w życiu nocować u koleżanki. Dziecięca zabawa zmieniła się jednak w tragedię…

Lucia Blix po szkole poszła się pobawić z nową przyjaciółką Josie. Wieczorem mama Lucii, Elisa, przywiozła do Josie piżamkę i wypiła kieliszek wina z jej mamą. Pocałowała córeczkę na dobranoc i pojechała do domu.

Więcej nie zobaczyła już swojego dziecka.

Następnego dnia dom świecił pustkami. Nie było mebli, rodziny. Nie było Lucii. To była szczęśliwa rodzina kto uprowadził Lucię? dlaczego to zrobił?

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy znika ukochane dziecko, wali się cały świat. Mała cząstka siebie, umiera bezpowrotnie a strach przechwyca nasze myśli, tworząc najgorsze scenariusze..

  Ocena: 8/10

  #perfekcyjnarodzina #thrillerbooks @filiamrocznastrona @authoralex #book

  To miał być zwyczajny dzień. Dziewczynki miały się spotkać po szkole. Wspólne nocowanie stało się dla nich nie lada atrakcją, dlatego też rodzice Lucii zgodzili się na tę jedną noc. Niestety... Rano ślad po Lucii zaginął a wraz z nią cała rodzina jej nowej koleżanki...

  Od jakiegoś czasu zauważyłam że na rynku wydawniczym pojawiają się książki, w których bohaterzy wiodą na pozór idealne życie. Zdaje się że do pewnego momentu, żadne z naszych ludzkich problemów ich nie dotyka.

  Dlatego tak chętnie sięgam po te "idealne" historie.

  Muszę przyznać że jako matce było mi bardzo trudno czytać o zaginięciu dziecka. Dlatego też, lektura przywołała we mnie wiele depresyjnych emocji. Chociaż w mojej ocenie powieść była bardzo emocjonalna. Wraz z mamą zaginionej przeżyłam smutek, ale i wstępowała we mnie nadzieja, na odnalezienie dziewczynki.

  Fabuła zainteresowała mnie już na samym początku. Prolog - choć krotki, nakierował mnie na ogromny tragizm tej historii ale i zachęcił do odpowiedzi na pytanie: Dlaczego Lucia ?

  Akcja rozwijała się swoim tempem. Nie mogę napisać że była zawrotnie szybka lub bardzo wolna. Myślę że było to tempo które pozwalało mi nie tylko na przeżywanie tej historii ale i na układanie tej zagadki w całość. W mojej ocenie, bardzo dużą rolę odegrało przedstawienie historii z perspektywy kilku bohaterów. Każdy z nich cechuje się bardzo dobrze opisanym profilem psychologicznym. Ich emocjonalność ale i działania jakie podejmują, stanowią ich wizytówkę ale i stają się kartą przetargową do rozwiązania zagadki.

  Jak już wspomniałam książka wywołała we mnie wiele emocji. Począwszy od smutku kończąc na złości. Muszę przyznać że historia została napisana bardzo chronologicznie przez co nie sposób się w niej pogubić. Jedynym mankamentem do którego mogłabym się przyczepić są dość obszerne opisy. Co prawda wprowadzały mnie w pewien wyjątkowy klimat, natomiast było ich za dużo. Już sama historia powodowała że momentami Miałam gęsią skórkę, a do tego ogromna dawka emocji które fundowali bohaterzy spowodowała że książkę przeczytałam bardzo szybko. Przyczynił się do tego również styl autorki. Jest bardzo obrazowy, i łatwo przyswajalny. Sięgając po tą książkę, wiedziałam że będzie to jedna z cięższych lektur ale tych lepszych ! Miałam okazję poznać autorkę, a raczej jej poprzednia książkę która także mi się podobała. Muszę przyznać że motyw dziecięcy ostatnio staje się coraz bardziej modny. Widzę że autorka właśnie w nim uciera swoje szlaki. Czekam na kolejne książki autorki a Wam polecam Perfekcyjną rodzinę

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Alex Dahl potrafi tworzyć treści poruszające i burzące krew w żyłach. Poprzednia książka autorki „Życie za życie”, dotycząca trudnego tematu przeszczepów organów u dzieci, zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Gdy zobaczyłam więc, że wyszła kolejna, to wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Tym bardziej, że tytuł „Perfekcyjna rodzina” automatycznie sugeruje, że ta z pewnością taka nie będzie.

  Przeciętna, szczęśliwa rodzina zostaje dotknięta niewyobrażalną tragedią. Ich mała, ukochana córeczka zostaje podstępnie uprowadzona. Porywacze nie kontaktują się ze zrozpaczonymi rodzicami, zadającymi sobie pytanie, na które nie ma odpowiedzi - dlaczego ktoś miałby porwać właśnie ich dziecko?

  Z czasem pojawia się trop związany z przestępcami handlującymi żywym towarem. Czy tak okrutny los spotkał ich piękną córeczkę? A może powód uprowadzenia jest zupełnie inny? Czy decyzje, które podjęli w przeszłości mogły mieć wpływ na bieżące wydarzenia? Co ukrywa ta, wydawałoby się, perfekcyjna rodzina? Czy skrywane przez nich tajemnice mogły doprowadzić do uprowadzenia dziewczynki?

  W poszukiwania angażuje się policja, ale również dociekliwa reporterka, dla której przełom w tej sprawie stanowi o jej zawodowym być, albo nie być. Wiele czasu minie, nim uda się złapać wątłe nici prowadzące do kłębka, ale czy przywiodą Lucię do domu?

  Począwszy od momentu porwania, autorka umiejętnie balansuje emocjami czytelnika, podtrzymując napięcie i stopniowo ujawniając kolejne elementy budujące mroczną i zawiłą tajemnicę. Zupełnie nie spodziewałam się, że rozwiązanie zagadki pójdzie w tym kierunku, że będzie tak drastyczne i bulwersujące. Okazuje się jednak, że z najbardziej ohydnym trupem w szafie da się żyć, prowadząc niemal perfekcyjne życie. Niemal. Bo jej drzwi prędzej czy później się uchylą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „PERFEKCYJNA RODZINA”

  Alex
  Dahl Wydawnictwo Filia

  Niesamowicie trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Wyobrażacie sobie taką tragedię: wasze dziecko pierwszy raz chce nocować u nowej przyjaciółki. Zgadzacie się na nocowanie. Zostawiacie je w domu rodziców jej przyjaciółki. Następnego dnia jedziecie odebrać swoje szczęście. Zastajecie pusty dom. Rodzina przyjaciółki się wyprowadziła. Nie ma ich ani waszego dziecka. Co teraz? Dzwonicie po policję. Oni ich szukają, ale czy j znajdą?

  Lucia Blix zaginęła. Nikt nie wie, gdzie podziała się dziewczynka. Jej mama Elisa przechodzi załamanie. Kto miał motyw, żeby uprowadzić jej dziecko? Pojawiają się różne możliwości, tylko które z nich jest prawdziwe? Dlaczego zaginęła również Josie i jej mama? To co wykaże śledztwo przerazi nie jednego czytelnika. Czy Lucia przeżyje? Czy wróci do domu? Sprawa niestety nie jest prosta i szybko nie dojdzie do finału.

  Sekrety niestety potrafią zniszczyć niejedną rodzinę. Tajemnice wychodzą na jaw. Perfekcyjna rodzina okazuje się bardzo pogubioną i zakłamaną. Bardzo mocny i wciągający thriller.

  Jeżeli lubicie bardzo realistyczne powieści to zapraszam do przeczytania. Włosy jeżą się na głowie. Niesamowita historia.

  Książki Alex Dahl biorę w ciemno. Wiem, że każda z nich przyprawi mnie o zawał serca, wyciśnie łzy i wbije w fotel. Bardzo dobra wartka akcja. Niesamowicie mocny motyw uprowadzenia. Doskonale prowadzeni bohaterowie. Historię poznajemy z punktu widzenia kilku osób między innymi Elisy i Lucii.

  Mam dreszcze na samą myśl, że ta historia mogłaby mieć miejsce. Jest tak bardzo realistyczna. Porwania dzieci niestety często się zdarzają. Motywy tego są bardzo różne.

  Z czystym sumieniem polecam „Perfekcyjną rodzinę”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hej, haj, helloł 🖐🏻🖐🏻🖐🏻

  Mieliście już kontakt z autorką @authoralex? Na mojej półce już od jakiegoś czasu spoczywa powieść "Życie za życie". Mam na nią wielką ochotę, no ale oczywiście czasu brak 😅 Jednak udało mi sie sięgnąć po jej najnowszą książkę "Perfekcyjna rodzina". Jak myślicie, to było udane spotkanie?

  ⭐RECENZJA⭐

  Lucia Blix prawie od razu zaprzyjaźniła się z nową dziewczynką z klasy - Josie. Jej mama, Elisa, zezwala na nocowanie u nowej koleżanki. Następnego dnia, po powrocie z pracy, miała ujrzeć córeczkę całą i zdrową. Jednak tak się nie stało. Lucia została uprowadzona przez mamę Josie. Jaki był powód tego porwania? Czy wpływ na to miała tajemnica tak bardzo skrywana przez Elisę?

  👣

  Tę powieść czytało mi się bardzo przyjemnie, jednak momentami były opisy, które uważam za niepotrzebne i po prostu mnie nużyły. Akcja toczyła się jednostajnie, powoli dawkując nam nowe informacje i wrażenia. Bohaterowie dobrze wykreowani, z przeszłością, która miała brutalne skutki w teraźniejszości. Jest tu ukazany ogromny ból, który doprowadził do okropnej zemsty. Są manipulacje, kłamstwa i tajemnice. Jednak zawsze prawda wychodzi na jaw... Nieustannie się zastanawiałam, co takiego mogła uczynić Elisa, że czuła się winna porwania własnej córki. Zakończenie mnie nie powaliło, a wręcz było takie... nijakie. Czekałam na jakieś "wow", a w sumie dostałam spokojny opis, który tak naprawdę nic nie wniósł. Troszkę szkoda. Poza tym powieść jest naprawdę ciekawa. Uważam, że warto ją przeczytać. Polecam! 😃

  👣

  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @filiamrocznastrona @wydawnictwofilia 🖤

  👣

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Perfekcyjna rodzina" to najnowszy kryminał od Alex Dahl, amerykańsko-norweskiej powieściopisarki kryminalnej.

  Gdy córka Elisy, Lucia dostaje propozycje nocowania u koleżanki, kobieta długo się nie zastanawiała i zgadza się bez żadnych wątpliwości. Na drugi dzień Elisa pojawia się z mężem pod wskazanym adresem, aby odebrać swoją córkę, ale to co oboje tam zastają przechodzi ich najśmielsze oczekiwania. Rodzice nie zastają tam swojego dziecka oraz domowników. Okazuje się bowiem, że dom jest do wynajęcia, a cała sytuacja z nocowanie to zawiła intryga, która miała na celu na chwilę odwrócić uwagę i uśpić czujność rodziny Blix. Ktoś bardzo się postarał, by porwać ich córkę. Trwa walka z czasem, aby odzyskać Lucię, jednak szansa na odnalezienie dziewczynki z minuty na minutę maleje...

  "Perfekcyjna rodzina" to pełen skrytych tajemnic kryminał, w którym grzechy przeszłości muszą zostać pomszczone. Fabuła z wieloma zwrotami akcji, gdzie tajemnice skrywane przez lata mają swoje konsekwencje w przyszłości. Razem z główną bohaterką Elisą przeżywamy porwanie jej pierworodnej. Łączymy się z nią w bólu i cierpieniem, ale im bardziej zagłębiamy się w historie tym bardziej postać Elisy staje się dla nas po części wyrafinowana. Gdzieś pod tą całą fasadą cierpienia, które ją dotknęło, sama nie potrafi się przyznać do swoich błędów, by choćby spróbować ratować własne dziecko... a niby tonący brzytwy się chwyta... "podobno(?)". Kobieta na roztrzaskanych odłamkach ludzkiej krzywdy odbudowuje swoje perfekcyjne życie. Gdyż uważa, że czasem trzeba zostawić w spokoju zło, które nas spotkało, i patrzeć tylko naprzód, bo wszyscy nosimy rany. Całą fabułę widzimy perspektywy paru osób [Adres usunięty]. matki porwanej dziewczynki, porywacza czy samej porwanej, Lucii. Przerażająca historia, który może dotknąć każdego z nas, w której trzeba pamiętać, że "ludzie nie znikają bez śladu. Po prostu ślady starannie ukryto". Kryminał z stopniowo budującym napięciem, który pochłonie nas do reszty. Uwielbiam taką tematykę, więc historia mnie kupiła.✌

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Idealna rodzina 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna rodzina

Jeden dom Dwie rodziny Trzy ciała Niedługo po swoich dwudziestych piątych urodzinach Libby Jones dostaje list, na który czekała przez całe życie. Wkrótce poznaje tożsamość swoich biologicznych rodziców oraz dowiaduje się, że jest wyłączną dziedziczką wartej fortunę posiadłości. Dziewczyna zaczyna...
Rodzina 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina

Louise Jensen, mistrzyni thrillerów psychologicznych, zabiera czytelników w mroczną podróż do zamkniętej społeczności, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. Czy nowe więzy w ramach wspólnoty okażą się silniejsze niż więzy krwi? Po tragicznej śmierci męża cały świat Laury legł w gruzach. I to...
Rodzina prezydencka 5/5 Nasza cena:
31,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina prezydencka

Trzymający w napięciu thriller medyczny, doskonale oddający intensywną atmosferę panującą w Białym Domu! Prezydent Geoffrey Hilliard i jego rodzina żyją w ciągłym blasku politycznego świata. Biały Dom nie jest łatwym miejscem do dorastania, kiedy więc syn prezydenta, Cam, szesnastoletni mistrz...
Powiem tylko raz. Ile tajemnic może mieć jedna rodzina? 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiem tylko raz. Ile tajemnic może mieć jedna rodzina?

Trzy kobiety: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara, która teraz pomaga ścigać oprawców. Dwie traumatyczne historie, które łączą się, kiedy w pewnym domu zostają znalezione zwłoki. I rodzinny sekret, skryty głęboko pod warstwami półprawd i kłamstw. Przed szesnastoma laty Evie Carter...
Perfekcyjna żona 4/5 Nasza cena:
28,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjna żona

Perfekcyjna żona. Perfekcyjne życie. Na zawsze Abbie budzi się w szpitalu. Jest oszołomiona. Nie pamięta, kim jest ani jak się tu znalazła. Mężczyzna przy jej boku twierdzi, że jest jej mężem. Mówi, że jest tytanem nowych technologii, założycielem jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów w...
Rodzina corleone 5/5 Nasza cena:
28,54 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina corleone

POWIEŚĆ O LOJALNOŚCI I ZDRADZIE, O PRZEMOCY I WIERNOŚCI TRADYCJI. Historia walki Vita Corleone o wpływy i początków kariery mafijnej jego najstarszego syna Sonny′ego i przybranego syna Toma Hagena. Nowy Jork, rok 1933. Większość mieszkańców odczuwa skutki wielkiego kryzysu. Są jednak tacy,...
Zupełnie normalna rodzina 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zupełnie normalna rodzina

Idealna rodzina jest największym kłamstwem. Przed salą rozpraw siedzi mężczyzna. Czeka na przesłuchanie. Teraz zeznaje jego żona. Na ławie oskarżonych ich dziewiętnastoletnia córka. Adam i Ulrika boją się o swoje dziecko. I ciągle nie wiedzą, co powiedzieć przed sądem. Są zupełnie zwyczajną...
Rodzina 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina

„Rodzina” Karoliny Dietrich to kontynuacja świetnie przyjętej wielorodzinnej sagi „Grabarz” – skomplikowanej, wielowątkowej historii polskich rodzin poszukujących swojej drogi do szczęścia Autorka ponownie zabiera nas do mrocznego Gniezna. Wartka akcja sprawia, że z niecierpliwością czekamy na to,...
Perfekcyjna dziewczyna 4/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjna dziewczyna

Autorka bestsellera New York Timesa! Każdy, kto zna Zoe Maisey ? cudowne dziecko, talent muzyczny uważa ją za ideał. A jednak przed kilku laty Zoe spowodowała śmierć trzech nastolatków. Poniosła karę i jest wolna. "Perfekcyjna dziewczyna" to wnikliwa analiza psychiki nastolatki dźwigającej brzemię...
Perfekcyjna śmierć 0/5 Nasza cena:
40,32 zł 44,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjna śmierć

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni… Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?Nowy kryminał z inspektorem Callanachem i nadinspektor Avą Turner, bohaterami brytyjskich bestsellerów "Perfekcjonista" i "Dobrzy ludzie muszą umrzeć".Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna....
Życie za życie 4/5 Nasza cena:
27,91 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie za życie

DWIE MATKI. DWIE CÓRKI. JEDNO SERCE. Minął rok, kiedy życie Alice Miller rozpadło się na kawałki, po tym jak utonęła jej córka, Amelie. Rok wypełniony słowami otuchy ze wszystkich stron i nie kończącymi się kondolencjami. Jednak Alice znajduje ukojenie tylko w alkoholu i pigułkach nasennych....
Audiobook CD MP3 Życie za życie 0/5 Nasza cena:
26,96 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Życie za życie

DWIE MATKI. DWIE CÓRKI. JEDNO SERCE.Jak daleko się posuniesz, by uratować życie swojemu dziecku?Minął rok, kiedy życie Alice Miller rozpadło się na kawałki, po tym jak utonęła jej córka, Amelie. Rok wypełniony słowami otuchy ze wszystkich stron i nie kończącymi się kondolencjami. Jednak Alice...
Wybrane bestsellery
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Wielka księga Kici Koci 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 0/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula