Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Format
135x208 mm
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
288
Nasza cena: 28,91 zł 39,99 zł Taniej o: 28%

Jeżeli świat duchów, przerażających zjawisk paranormalnych i niewyjaśnionych mrocznych zdarzeń jest dla Ciebie intrygujący, to po przeczytaniu "Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń" nie zmrużysz oka.

Przygotuj się na mrożące krew w żyłach historie z różnych miejsc na mapie Polski, które, co gorsza, zdarzyły się naprawdę i wcale nie tak daleko, jak myślisz…

Jedna z mroczniejszych książek ostatnich lat, oparta na prawdziwych historiach osób, które miały do czynienia z niewyjaśnionymi i przerażającymi zjawiskami paranormalnymi na terenie Polski. Autor umiejętnie przedstawia ich relację, wplatając również wątki historyczne, które mają za zadanie tłumaczyć czytelnikowi kontekst odnoszący się do danego miejsca i stanowią przyjemne uzupełnienie całości. Dodatkowo książka ta bez żadnych skrupułów depcze nasze poczucie bezpieczeństwa, pokazując, że paranormalne zjawiska mogą dziać się zupełnie niedaleko, tuż za rogiem…

Pozornie zwykłe, spokojne miejsca na uboczu większych miast czy miejscowości w całej Polsce kryją przerażające tajemnice i historie osób, których życie bezpowrotnie zmieniło się po manifestacji sił paranormalnych. Skutki niektórych zdarzeń mieszkańcy odczuwają do dziś…

"Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń" Michała Stonawskiego to przede wszystkim nieopisywane dotąd historie ludzi z różnych części kraju, którzy z jakiegoś powodu postanowili podzielić się swoimi przerażającymi przeżyciami. Jest to swoistego rodzaju podróż przez strach wywołany nieznanym – niepokojący może być fakt pojawiania się wypowiedzi egzorcystów czy świadków zdarzeń opisywanych w książce, którzy nierzadko mimowolnie stawali się uczestnikami przerażających zdarzeń zmieniających ich spojrzenie na świat raz na zawsze.


O autorze

Michał Stonawski – krakowski game developer, publicysta, pisarz. Bezpardonowo i nierzadko brutalnie pokazuje czytelnikom świat zjawisk paranormalnych, którego wszyscy obawiamy się najbardziej i który jednocześnie bywa niesamowicie intrygujący. Laureat ogólnokrajowego konkursu "Horyzonty wyobraźni" z 2009 roku, autor ponad 50 opowiadań publikowanych w sieci, na polskich portalach czytelniczych, jak również w czasopismach. Redaktor naczelny portalu lubiegroze.pl.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy wierzycie w życie pozagrobowe?

  Duchy?

  To,że w wyniku nagłej śmierci,nieszczęścia,potrafią pozostać na miejscu i wywoływać zjawiska paranormalne?

  Co myślicie o takich nawiedzonych miejscach?

  Prawda czy fałsz?

  Michał Stonawski w swojej książce ,,Paranormalne",próbuje nam właśnie w sposób rzetelny i ciekawy,na to ostatnie pytanie odpowiedzieć.

  Dlatego zabierze nas w podróż po najbardziej przerażających miejscach w Polsce(domy,szpital psychiatryczny,nawet mieszkania!),gdzie nie tylko poznamy jego historię i osobę,która tam ,,straszy",ale wysłuchamy relacji świadków,którzy opowiedzą,co tam przeżyli i wypowiedzi egzorcysty.

  Książka,jak dla mnie,fantastyczna.

  Nie tylko nie miałam pojęcia,że takie miejsca istnieją w naszym kraju,ale dodatkowo sposób w jaki autor opisał to wszystko-a zrobił to bardzo dokładnie i interesująco-sprawił,że sama miałabym ochotę na wycieczkę w takie miejsce,by samemu przekonać się,że coś takiego jest.

  Tylko jedna historia mnie naprawdę przeraziła.Tam do dzisiaj w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie,a mieszkańcy boją się mówić o tym,co tam się wydarzyło.

  Gdzie to jest?

  Dowiecie się z książki.

  Jeśli tylko lubicie takie ciekawostki,to ja Wam ją ogromnie polecam.

  Na pewno nie będziecie się przy niej nudzić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Paranormalne"

  Od dziecka
  uwielbiałam paranormalne historie, choć zarazem potrafiły mnie przerazić. Zglądałam kanały na youtubie, czy tematyczne blogi. I chociaż wiele razy przewijały się książki o podobnej tematyce, ta była pierwszą, którą postanowiłam zakupić.

  Książka jest podzielona na części, a ta na rozdziały, każda część dotyczy czegoś innego. Na początku każdej z nich czeka na czytelników mała niespodzianka. Napisana jest bardzo prostym i przystępnym językiem, co jest bardziej zaletą książki niż jej wadą. Pan Stonowski już na początku uprzedza nas, że nasze wyobrażenie o duchach może być czymś innym niż to co nam przedstawi. I ma rację, przynajmniej w moim przypadku. Wyobrażałam sobie duchy, choć wstyd to przyznać, tak jak w filmach. Autor książki jednak bardzo rzeczowo przedstawia, że symbolem nawiedzenia może być nawet przepotężna, dziwna cisza.

  Bardzo na plus, jest fakt, że Pan Michał postanowił przedstawić polskie miejsca nawiedzeń. Zrobił to też w dogodnym czasie, kiedy cały medialny czasem szum wokół tego miejsca opadał. Książka z zewnątrz może wyglądać jak posty skopiowane z bloga, ale gdy zajrzymy w treść dzieła, odkryjemy, że autor bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich rozmówców i całych przedstawionych wydarzeń.

  Muszę jednak przyznać, że całą książkę traktowałam jak historyczną wycieczkę niż przerażający dowód istnienia duchów. Owszem, straszaków nie brakuje (tu wam nie zepsuje zabawy, musicie odkryć je sami), ale Pan Stonowski bardziej przeprowadza nas przez historię, ubarwiając ją zebranymi przez siebie materiałami.

  Mi najbardziej do gustu przypadła historia nawiedzonego domu spokojnej starości w Warszawie, która jest bardziej współczesna i historyczna część o Marii Wisnowskiej. Da się zauważyć, że jedne historie są rozbudowane bardziej (np. ta o wspomnianym nawiedzonym domu spokojnej starości) niż ta dotycząca szpitala Zofiówki. Może to jednak wynikać z tego, ile Panu Michałowi udało się uzyskać materiału.

  Jeżeli lubicie tak jak ja paranormalne wątki, ta książka będzie dobra na początek. Czytając ją w nocy od czasu do czasu potrafił mi się włos zjeżyć, ale tak jak wspomniałam jest to też dobra wycieczka w przeszłość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Duchy, czy są osoby, które uważają je za wytwór własnej wyobraźni, czy może jednak wierzycie w ich istnienie?

  Jeżeli należycie do tej pierwszej grupy niedowiarków to polecam byście się zapoznali z tą książką, a możecie zmienić zdanie.

  Książka wzbudza wiele emocji, poprzez strach, lęk, przerażenie po niedowierzanie, że takie zdarzenia miały miejsce naprawdę. (Taka mała rada dla Was, abyście nie czytali jej po nocach).

  Do tej pory zastanawiam się ile trzeba mieć odwagi i sporego szaleństwa, aby wejść do takiego nawiedzonego budynku i do tego jeszcze samemu, aby szukać duchów. Ja nigdy w życiu bym się na to nie odważyła. Więc wielki szacunek dla autora za jego pracę nad tą książką.

  Duży plus za to, że ta pozycja nie okazała się kolejnym bełkotem naukowym, a jednak prawdziwymi historiami opowiedzianymi przez świadków.

  ✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏

  Odczuwalne ochłodzenie i niska temperatura w pomieszczeniu może być oznaką silnego nawiedzenia. Duchy przeważnie są wspomnieniem bólu i krzywd im wyrządzonych, są pasożytami które aby istnieć potrzebują energii wyciąganych od ludzi.

  "Paranormalne" to historie nawiedzeń przez duchy opowiedziane przez świadków, które w tym uczestniczyły.

  - Turzyca Wielka, mała miejscowość w której dzieją się dziwne rzeczy, ale mieszkańców łączy zmowa milczenia;

  - Lewitujące krzyże, krew wypływająca spod drzwi, próby skontaktowania się przez demona oraz uciekający ksiądz przy próbie przeprowadzenia egzorcyzmów to wszystko ma miejsce w domu opieki pod Warszawą;

  - Duchy dwóch kobiet ukazujących się w oknach kamienic. Do dnia dzisiejszego bezdomni, którzy spędzają w tych ruinach noc popełniają samobójstwa;

  - "Zofiówka" szpital psychiatryczny z krwawą historią i zbiorową mogiłą. Naziści przeprowadzali w nim akcję T4, polegającą na zabijaniu chorych psychicznie;

  - Nawiedzony komisariat przez ducha dawnego kata UB, który nie może zaznać spokoju bo pragnie wybaczenia.

  I jeszcze więcej, ale o tym sami przeczytajcie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy wierzycie w zjawiska paranormalne? Lubicie się bać? Z ciekawością oglądacie reportaże o duchach, nawiedzonych przedmiotach i miejscach? „Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń” z całą pewnością wpisują się w ten klimat. Michał Stonawski przeprowadza czytelnika przez historie na fatach, w których działy się niepokojące rzeczy. Poznajemy opowieść Edyty, która przeżyła koszmar w szpitalu psychiatrycznym „Zofiówka”, właścicielek domu opieki, które same musiały odprawiać egzorcyzmy, mieszkańców Turzy Wielkiej, w której podobno straszy, ale oni w to nie wierzą. To tylko część rzeczy, które możemy dowiedzieć się z tej pozycji.

  Szczerze powiedziawszy, książka nie wywołała u mnie ciarek na plecach. Oczekiwałam czegoś, co mną wstrząśnie, a otrzymałam dużo krążenia wokół tematu, domysłów autora, ciekawostek historycznych, ale samych akcentów paranormalnych według mnie, w tej książce jest bardzo mało. Czekałam na coś, co mnie zaskoczy, ale z rozdziału na rozdział nudziłam się coraz bardziej. Tak naprawdę nie wiadomo, czy przytoczone historie są prawdziwe, bo nie ma na to żadnych dowodów. Całość jest jakaś taka bez emocji.

  Jeśli miałabym określić gatunek tej pozycji, to stwierdziłabym, że jest to fabularyzowany reportaż, w którym autor przeskakuje z tematu na temat i nieustannie się powtarza. Mroczna okładka, blurb oraz wstęp sprawiają, że chce się po nią sięgnąć, ale dla miłośników zjawisk paranormalnych, literatury z dreszczykiem, będzie ona słaba. Jeśli miałabym ją komuś polecić, to zdecydowanie bardziej według mnie spodoba się ona laikom w tej tematyce.

  Myślę, że sam pomysł na książkę jest dobry, tylko jego wykonanie poszło nieco gorzej. Może gdyby styl byłby inny, to mniej bym marudziła, ale obecnie uważam, że pozycję tę można przeczytać, lecz nazwalałabym ją rozrywką „na jeden raz”. Myślę, że więcej po nią nie sięgnę i dam szansę, by ktoś inny mógł ją przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Historie nawiedzeń.

  Duchy,
  nawiedzenia, sytuacje nie do wyjaśnienia w sposób naukowy… Wspomniane zjawiska to sedno tej książki. Czy się w nie wierzy, czy nie – to już sprawa indywidualna. Michał Stonawski opowiada tutaj jedynie pewne historie, a czy dacie im wiarę, to już wasza sprawa. Jednakże trudno jest zbyć zamieszczone tu opowieści zwykłym machnięciem ręki. I to tym bardziej, że autor nie opowiada o jakichś przypadkach z dalekich stron, lecz o historiach, które miały miejsce w różnych zakątkach naszego kraju – być może tuż obok Was?

  Spore wrażenie robi już od samego początku to, że opisane w książce opowieści oparto na faktach. Przez fakty rozumieć tu należy bazowanie na dostępnej dokumentacji (o ile takowa została sporządzona) oraz na relacjach świadków. Stonawski udał się osobiście w miejsca, o których napisał. Od strony faktograficznej nie ma się więc do czego tutaj przyczepić. Dyskusyjna – jak zawsze w tego typu opowieściach – pozostaje kwestia, czy dawać temu wszystkiemu wiarę. Czy też nie.

  Opisane w książce historie dotyczą dość szerokiego spektrum zjawisk. Będzie zatem opowieść o lewitującym krzyżu, o nawiedzonych pustostanach, o bloku samobójców, o duchach, a także o nawiedzonej wsi, której mieszkańcy z podziwu godną konsekwencją ukrywali fakt, że mieszkające we wsi dziecko zostało opętane. Pojawią się tutaj także relacje o duchach z czasów II Wojny Światowej i historie mniej lub bardziej udanych egzorcyzmów (z relacjami samych egzorcystów włącznie). Będziemy mogli przeczytać także o historii, w której egzorcysta uciekł z miejsca nawiedzenia, a sam obrzęd musiał zostać przeprowadzony przez niewykwalifikowanych cywilów…

  Historie są barwne i z całą pewnością działają na wyobraźnię. Osobiście uwielbiam tego rodzaju opowieści, dlatego też przeczytałem książkę niemalże jednym tchem! :) Oddać bowiem trzeba autorowi, że potrafi ON pisać i opowiadać. Narracja jest bez zarzutu, jest ciekawa i potrafi wciągnąć czytelnika bez reszty. A same historie w sporej części przypadków są w stanie zjeżyć włos na głowie i przyspieszyć bicie serca. Jeśli więc lubicie tego rodzaju klimaty – oto coś dla Was!

  Na koniec pozostaje kwestia tego, co zawsze – czy należy w to wszystko wierzyć… I im bardziej się nad tym zastanawiam, tym bardziej wydaje mi się, że książka ta ani nikogo tak do końca nie przekona, ani nikogo w sposób definitywny nie zrazi do zjawisk paranormalnych. Po pozycję tę sięgną zapewne albo wielbiciele takich opowieści, albo czytelnicy po prostu żądni sensacji, tudzież dreszczyku emocji. Nieprzekonani zapewne nawet jej na półkach nie zauważą. To, jak sądzę, kwestia ukształtowanego światopoglądu – albo się w takie rzeczy wierzy, albo nie.

  Ci jednak, którzy takie tematy lubią i/lub w nie wierzą… będą prawdopodobnie zachwyceni :) Niezależnie od potencjalnych rozważań nad prawdziwością opisanych historii oraz nad prawdomównością świadków książka robi spore wrażenie. I to zarówno za sprawą treści, jak również podejścia autora do całego tematu, Michał Stonawski wykazał się tutaj bowiem naprawdę dużym profesjonalizmem. Same tylko materiały do książki zbierał ON przez dwa lata! A wszystkie relacje świadków i opisy zdarzeń starał się przedstawić możliwie z każdej strony i przy uwzględnieniu wszystkich możliwych zmiennych. Nie da się co prawda zaprzeczyć, że w narracji autora mocno przebija wiara w to, że to wszystko rzeczywiście się wydarzyło, a zjawiska paranormalne, duchy i nawiedzenia to oczywista część naszej codzienności, ale jak wspomniałem na wstępie – ciężko zbyć to machnięciem ręki. Możecie w to wszystko wierzyć lub nie, ale – tak czy inaczej – zapraszam Was do tego, aby opinię wyrobić sobie samemu.

  Książka zrecenzowana dzięki uprzejmości Księgarni [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Michał Stonawski
 • Wydawnictwo Znak
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 288
 • Format: 135x208 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788324057351
 • Język: polski
 • Podtytuł: Prawdziwe historie nawiedzeń
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788324057351
 • EAN: 9788324057351
 • Wymiary: 13.5x20.8 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Trudny przypadek. Prawdziwe historie polskich lekarzy 5/5 Nasza cena:
22,74 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trudny przypadek. Prawdziwe historie polskich lekarzy

Chirurg, internista, ginekolog. Psychiatra z kilkudziesięcioletnim stażem pracy oraz początkujący stażysta w hospicjum. Pielęgniarka wysłana na misję medyczną do toczonej wojną Libii i dentysta gwiazd show-businessu. Psychodietetyczka oraz lekarka posiadająca własne prosektorium. Opowiadają o...
Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić 3/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić

Otwórz drzwi nieznanemu. Poznaj prawdziwe, przerażające historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić. Choć nauka pozostaje wobec nich bezradna, czy mogą nam powiedzieć coś więcej o świecie i nas samych? Pewnego poranka w 2014 roku w stanie Wisconsin przerażony rowerzysta zauważa wyczołgującą się...
Miłość 44 prawdziwe historie powstańczej miłości 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość 44 prawdziwe historie powstańczej miłości

44 prawdziwe historie powstańczej miłości - wzruszające, dramatyczne, niezwykłe opowieści o gorących porywach serca, seksie, który w najstraszniejszych chwilach stawał się namiastką bliskości, a czasem ostatnią przyjemnością w życiu, i o miłości dojrzałej, która przetrwa wszystko. Miłości będącej...
Oko w oko ze złem. Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko w oko ze złem. Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej

Seryjni mordercy, brutalne zabójstwa i zmasakrowane ofiary. Brzmi strasznie? Nie dla niej. Kerry Daynes od ponad dwudziestu lat jest psycholożką sądową. Widziała już chyba wszystko - bo to jej przydzielane są najtrudniejsze przypadki. W tej książce opisała najbardziej wstrząsające sprawy karne, z...
Skazane historie prawdziwe 0/5 Nasza cena:
26,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazane historie prawdziwe

Katarzyna Borowska i Anna Matusiak-Rześniowiecka pojawiły się w warszawskim więzieniu, żeby wysłuchać historii osadzonych tam kobiet. Dwanaście dziewczyn z Grochowa, więźniarek, zgodziło się opowiedzieć im swoje historie, bo jak same mówią: „może ich niełatwe życie posłuży komuś za przestrogę, może...
Metoda Silvy w Polsce. Prawdziwe historie absolwentów 0/5 Nasza cena:
25,50 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metoda Silvy w Polsce. Prawdziwe historie absolwentów

Trzymasz w ręku książkę pisaną przez 20 lat, bo tyle liczy sobie historia Metody Silvy w Polsce. Tak naprawdę napisali ją uczestnicy kursów którzy, ich zdaniem, znaleźli się w krytycznej sytuacji: dotknęła ich choroba, strata, ból, podchodzili do życia bez entuzjazmu, bez pewności siebie, mieli...
Opętania. Historie prawdziwe 4/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opętania. Historie prawdziwe

Kolejny bestseller Warrenów, autorów książki Nawiedzenia. Historie prawdziwe Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata....
Polski lekarz ujawnia. Bez znieczulenia. Prawdziwe historie z polskich szpitali i przychodni 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski lekarz ujawnia. Bez znieczulenia. Prawdziwe historie z polskich szpitali i przychodni

Gdy myślimy o służbie zdrowia, nie jest nam do śmiechu! Pasjonująca wędrówka po świecie, w którym ratuje się życie… Opowieści o decyzjach, od których zależy nie tylko czyjeś zdrowie, ale i istnienie. Prawdziwe historie nieprawdopodobnych przypadków i dziwnych zachowań – zabawnych, fascynujących,...
Dzieci Hitlera. Jak żyć z piętnem ojca nazisty. Prawdziwe historie 5/5 Nasza cena:
33,91 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzieci Hitlera. Jak żyć z piętnem ojca nazisty. Prawdziwe historie

Czy można być żarliwym nazistą i troskliwym ojcem? Josef Mengele wysyła setki tysięcy węgierskich Żydów do komór gazowych. Jednocześnie przeżywa z żoną drugi miesiąc miodowy w Auschwitz. Hans Frank nadzoruje trwającą w Polsce rzeź. Wieczorami jest troskliwym ojcem i godzinami ćwiczy z synem grę na...
Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy

Nowa książka autorki bestsellera "'Dziewczęta z Auschwitz". Prawdziwe opowieści rodzin polskich żołnierzy. Dla nich wojna to codzienność "Rodzina. Jest dla mnie istotna. Żona wiedziała, czym się zajmuję, jeszcze zanim się pobraliśmy. Mogła wybrać krawca albo piekarza, a wybrała mnie. Wiem, że to,...
Deszczowi ludzie.Prawdziwe historie osób z... 0/5 Nasza cena:
16,92 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Deszczowi ludzie.Prawdziwe historie osób z...

Poznaj dziesięć wzruszających historii deszczowych ludzi osób cierpiących na tę samą chorobę, co bohater słynnego filmu Rain Man z Dustinem Hoffmanem.Osoby z autyzmem często spotykają się z brakiem zrozumienia i akceptacji ze strony otoczenia. Czytając piękne i trudne historie zawarte w tej...
Kwiaty Boga prawdziwe historie 5/5 Nasza cena:
15,21 zł 19,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiaty Boga prawdziwe historie

Naiwne, puszczalskie, nieodpowiedzialne…? Dlaczego nie zbudowały szczęśliwych, udanych związków, dlaczego nie ustawiły się w życiu zawodowym, dlaczego musiały szukać schronienia u obcych ludzi? Książka Kwiaty Boga zawiera prawdziwe historie kobiet, które spotykając się na co dzień z pogardą i...
Wybrane bestsellery
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Nie dla mnie 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 0/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula