Spokojne i poukładane życie Sabiny i Krzysztofa przewraca do góry nogami nowy mieszkaniec Idy. Czy miłość rzeczywiście jest w stanie przezwyciężyć każdą przeszkodę? Czy jest w stanie aż tyle wybaczyć?
Książka "Ogród księżycowy" autorstwa Agnieszki Krawczyk zabiera czytelnika po raz kolejny do Idy, malowniczej, położonej na uboczu, z dala od wielkiego świata miejscowości, gdzie życie toczy się swoim własnym, powolnym rytmem. Akcja powieści rozpoczyna się wiosną, gdy główna bohaterka, pisarka Sabina Południewska, nadzoruje remont swojego starego domu. W planach ma stworzenie przy nim ogrodu księżycowego.
Przy wsparciu swoich przyjaciół - hrabiny Tyczyńskiej, Marka Rokosza i Mili Mossakowskiej - stara się stworzyć najpiękniejsze i jednocześnie tajemnicze miejsce w całej okolicy. Wszystko staje jednak pod znakiem zapytania, kiedy pewnego dnia do Idy przyjeżdża osoba, która może zaburzyć dotychczasowe szczęście Sabiny. Czy uda się jej pokonać błędy z przeszłości, które nagle powrócą ze zdwojoną siłą?
Powieść "Ogród księżycowy" to trzeci tom z serii "Magiczne Miejsca".
O autorce
Agnieszka Krawczyk (ur. 1972 r.) - polska pisarka pochodząca z Krakowa. Pisze zarówno powieści obyczajowe, jak i kryminały. Z wykształcenia polonistka po Uniwersytecie Jagiellońskim, a zawodowo dziennikarka i redaktorka w wydawnictwie. Swoją pierwszą książkę pt. "Napisz na priv" wydała w 2009 r. Aktualnie ma ich na koncie już kilkanaście, w tym cykl "Czary codzienności" oraz kilka kryminałów retro osadzonych w dawnym Krakowie.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa lub z serii Magiczne miejsce
