Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
1128
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 47,60 zł
Nasza cena: 50,54 zł 69,90 zł Taniej o: 28%

Jeśli uwielbiasz "Władcę Pierścieni", to koniecznie zainteresuj się cyklem "Koło czasu"! To już klasyka swojego gatunku, a twórcę serii określa się godnym spadkobiercą Tolkiena. Monumentalna i epicka powieść "Ognie niebios" jest tego doskonałym potwierdzeniem!

Wiele różnych wydarzeń zaczyna splatać się ze sobą, kreując przyszłość i przeznaczenie Świata Koła. Wybrani uwalniają się i nie marnując czasu, planują Dzień Powrotu - to właśnie wtedy Czarny ponownie będzie wędrował po Ziemi. Z kolei Rand al?Thor, który jest obecnie Smokiem Odrodzonym, ukrywa się na Pustkowiu Aiel, nie chcąc przyciągać zbytniej uwagi. Przebywając w zakazanym mieście, Rhuidean skrzętnie pilnuje, żeby nie zdradzić swoich planów - nawet Egwene i Moiraine nie znają jego zamiarów.

Tymczasem w Białej Wieży Elaida do Avriny a?Roihan pochłonięta jest przygotowywaniem strategii, która umożliwi jej skuteczną walkę ze złem. Swoje mroczne idee wciela również w życie uwolniony Rahvin. Chcąc zapewnić sobie zwycięstwo nad Smokiem Odrodzonym, spotyka się ze Sprzymierzeńcami Ciemności. Wkrótce też nadciągnie największe zło w postaci Czarnego, który budzi się w swoim zapieczętowanym więzieniu w Shayol Ghul.

Która ze stron zwycięży? Jaki los spotka Świat Koła? Emocjonująca powieść z pewnością dostarczy wszystkich odpowiedzi na te i inne pytania. Przygotuj się na dzieło napisane z wielkim rozmachem!

Serię "Świat Koła" stworzył Robert Jordan - amerykański pisarz znany także z kontynuacji książek o przygodach Conana Barbarzyńcy. Warto poznać również inne powieści związane ze Światem Koła. Są to: "Oko świata", "Wielkie polowanie", "Smok Odrodzony" czy też "Wschodzący cień".
Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ognie niebios to kolejny, bardzo dobry tom cyklu Koło Czasu, liczący ponad 1100 stron. W książce śledzimy głównie trzy wątki: Randa, Min oraz Nynaeve z Elayne. Jak się łatwo domyślić, najwięcej dzieje się w pobliżu Smoka Odrodzonego, który coraz lepiej odnajduje się w swojej roli, zmienia się i musi się zmagać z wieloma nowymi, jak i starymi wyzwaniami. Natomiast dwa pozostałe wątki są chwilami, jak na mój gust, zbyt przegadane i spokojnie można byłoby je skrócić. Wiele rozdziałów, szczególnie z Nynaeve i Elayne, nie wnosiło bowiem zbyt wiele nowego do fabuły, świata przedstawionego, czy kreacji bohaterek. Ponadto, w całej książce autor bardzo często porusza wątki miłosne, co jest przyzwoite, co nie itp., które w mojej ocenie zbyt mocno zdominowały niektóre rozdziały. Nie twierdzę, że są to niepotrzebne wątki, jak najbardziej powinny być, ale autor chwilami zbyt często poświęcał im dużo czasu.

  W piątym tomie nie mamy jednego, wielkiego wydarzenia, choć zakończenie jest bardzo interesujące i wiele się w nim dzieje. Ognie niebios można zatem określić jako kolejny etap umacniania władzy przez Randa, ale również pierwsze poważne konfrontacje z Przeklętymi. W książce znów znajdziemy znakomitą kreację świata, która kolejny raz mnie niesamowicie urzekła. Mnogość różnych wątków, imion i wydarzeń w całej historii jest ogromna, więc jestem pełen podziwu dla Roberta Jordana, że wszystko bardzo dobrze połączył się ze sobą w spójną całość. Żałuję tylko, że autor w Ogniach niebios jedynie raz, czy dwa wspomina o losach Perrina, ale domyślam się, że było to podyktowane zbyt dużą liczą różnych historii obecnych w tym tomie. Mam nadzieję, że w Triumfie chaosu będzie więcej jego przygód.

  Ognie niebios to kolejny bardzo dobry tom cyklu Koło Czasu. Znów dużo się dzieje i to na wielu płaszczyznach, zaś końcówka nie pozwala się oderwać od książki. Chwilami jednak niektóre rozdziały wydają się być troszkę zbyt przegadane, w szczególności te dotyczące Nynaeve i Elayne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta seria bardzo mi się podobała i z niecierpoliwośćią czekałam na każdy kolejny tom. Tom piąty pojawił się w moich rękach i od razu zaczęłam go cyztać chcąc siędowiedzieć, jak dalej potoczyły się losy bohaterów.

  Jednak tym razem książka mnie nie urzekła, a mogę wręcz powiedzieć, że odrobinę męczyłam się z czytaniem tego sporego klocka .

  Dlaczego jestem na nie?

  Jak dla mnie było tu zdecydowanie zbyt wiele zbędnych (moim zdaniem) opisów, które ciągnęły się w nieskończoność. Czasami miałam wrażenie, że nie wiem o którym z bohaterów czytam, ponieważ po tych niesamowicie długich opisach zaczynały się wypoweidzi bohaterów, którzy nie byli imienni opisywanie, ale używano czasowników osobowych. Męczyło mnie to bardzo i równie mocno zniechęcało.

  Osobiście nie sięgnę po kolejną część i żadną następną. '

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Oj tym razem znacznie dłużej ją czytałam. Nie chodzi o to, że szła mi opornie, ale z powodu choroby dzieci. Byłam jej jednak niezmiernie wdzięczna, że właśnie w tym czasie mi towarzyszyła. Czytając o walce w książce przedkładałam sobie to na walkę z chorobą i czułam się silniejsza. W ogóle już sam początek był prowadzony w bardzo napiętej atmosferze.

  ,,Wiele wysiłku włożono w pojmanie Taima, jeszcze więcej w zatajenie jego ucieczki. Nic dobrego nie wyniknie dla Wieży, jeśli świat dowie się, że nie potrafiły poradzić sobie z fałszywym Smokiem, i to po tym, jak go już schwytały".

  Jak widzicie historia nieco się poplątała. Nic nie poszło po ich myśli, choć były już u celu. Ogólnie nieco więcej tutaj bohaterowie dyskutują i zastanawiają się, co by było gdyby. To ich najmocniejsza strona. Być może nie wszyscy lubią, kiedy rozmowy niewiele wnoszą, jednak dla kogoś, kto nie zna poprzednich tomów, a ta książka wpadła mu w ręce przypadkiem byłoby świetnym wprowadzeniem do serii.

  Sporo osób wyda tutaj ostatnie tchnienie, aczkolwiek i tutaj można by polemizować. Mimo wrogich scen, wydaje mi się, że to chyba najbardziej krwawa pozycja z dotychczasowej tomów. Na plus był również fakt, iż niektórzy potrafili się zmienić i byli bardziej przystępni. Jakby ich wieczna irytacja gdzieś tam wyparowała i zastąpiła ją zrozumieniem i bystrością.

  Przyznam się wam, że tą książkę chyba przeżyłam najbardziej. Były momenty, że się wzruszałam i takie, kiedy miałam ochotę kogoś poskromić. Ewidentnie pewnemu władcy wydawało się, że może sobie pozwolić na wszystko. Zazdrościłam Śniącym, że mogły sobie pozwolić na przepowiedzenie przyszłości. Oczywiście zawsze wymagało to wielkiego skupienia. Aż połykałam słowa, kiedy tylko była o nich mowa. Są też osoby, które nader wszystko kochają swój wygląd i bardzo o niego dbają. To wszystko sprawia, że powieść jest tak różnorodna, że każdy znajdzie tutaj jakiś skrawek dla siebie. Nadal zauroczona tą seria daję jej najwyższą punktację i czekam na dalsze losy bohaterów:-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria "Koło Czasu" trafiła w mój gust, jako że lubuję się w literaturze fantasy. Nie mogłam więc przejść obojętnie obok tego cyklu, który należy już do klasyki. Po przeczytaniu poprzednich tomów nadszedł zatem czas na "Ognie niebios". Ilość stron zapowiadała, że z pewnością mogę spodziewać się wielu wrażeń.

  Tak też się stało. Epicka, monumentalna i fascynująca powieść, pomimo że jest naprawdę obszerna, sprawiła mi dużo radości. Jak dla mnie jest ona równie udana, jak poprzednie. Wiem, że niektóre osoby ceniące sobie tę serię mają odmienne zdanie. Oczywiście wszystko to kwestia gustu. Mimo to czytając, byłam zachwycona. Dla mnie to doskonała powieść - zresztą jak i cały cykl. Kto czytał, nie trzeba nic więcej wyjaśniać. A jak ktoś jeszcze tego zrobił, to jest okazja do nadrobienia zaległości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cykl Koło czasu jest jednym z najbardziej znanych, co jakiś czas dzieła Roberta Jordana zostają wydane podobnie w bardzo atrakcyjnej oprawie. Robert Jordan był wybitnym twórcą lubującym się w fantastyce. Stworzył świat, który jest wybitny, rozległy i wyjątkowy, chociaż nie został przez autora ukończony, obecnie liczy czternaście tomów. Robert Jordan zmarł, a ukończenia Koła Czasu podjął się kolejny wybitny twórca Brandon Sanderson.

  „Ognie niebios” to piąta część cyklu Koło Czasu, dzieje się z nim wiele, w końcu to kolejny grubasek liczący sobie ponad tysiąc stron. Znajdziemy w nim nieuchronne widomo tej Ostatecznej Bitwy, na którą my czekamy, jednak Smok Odrodzony z pewnością nieco mniej. Taka presja potrafi mocno podciąć skrzydła i przygnieść, kiedy tak wiele chce i powinno się zrobić. Rand ukrywa się w zakazanym mieście Rhuidean na Pustkowiu Aiel, co ciekawsze swoje własne plany zachowuje dla siebie, nie dzieli się z nimi z przyjaciółmi. To wszystko jest wręcz na wagę złota, zło nie śpi i zbiera własne siły. Rahvin nawiązuje własne sojusze, spotyka się z Sprzymierzeńcami Ciemności, a wszystko po to, aby zadać ostateczny cios Smokowi Odrodzonemu. Czy mu się to powiedzie? Czy Czarny się obudzi?

  „Ognie niebios” utrzymują wysoki poziom, a autorowi udało się podtrzymać czytelnicze zainteresowanie, pomimo tylu tomów, jednak chętnie wracam do historii Smoka Odrodzonego. Nie umknęło mojej uwadze to, że nie „spotkałam” w książce Perrina, ciekawił mnie ten wątek i miałam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć, czegoś nowego. Nic straconego, może w kolejnej części uda się to zrobić. Robert Jordan potrafił mnie zaskoczyć kilka razy nagłym zwrotem akcji, co oceniam na duży plus. Dzieje się wiele i są to ważne wydarzenia, które potrafiły mi w głowie namieszać. „Ognie niebios”, jak i całe Koło Czasu to przede wszystkim niebanalne postacie i bogato rozrysowany świat, w którym chce się przebywać jak najdłużej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Cyngiel niebios. Kłamca. Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,74 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cyngiel niebios. Kłamca. Tom 1

Jest jeden Bóg... To znaczy był, bo odszedł i dziś nikt nie wie, gdzie się podziewa. Zanim jednak zniknął na dobre, dał ludziom wyobraźnię, wolną wolę i siłę wiary, a ci wykorzystali owe dary, by stworzyć sobie nowych bogów, półbogów, tytanów i innych, którzy zasiedlili ziemię i wprowadzili nowe...
Pytanie i odpowiedź 5/5 Nasza cena:
38,25 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pytanie i odpowiedź

Kontynuacja bestsellera Patricka Nessa Na ostrzu noża , na podstawie którego został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych, który wejdzie na ekrany kin w 2021 roku. Witajcie w Nowym Prentisstown! W mieście, które zadaje więcej pytań, niż daje odpowiedzi, w świecie, w...
Niebezpieczne kobiety 0/5 Nasza cena:
46,75 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebezpieczne kobiety

FEMME FATALE W ŚWIECIE FANTASTYKI! Książka wydana pod egidą George′a R.R. Martina i Gardnera Dozois opowiada o niebezpiecznych kobietach. Są wśród nich wojowniczki, przemierzające otchłanie kosmosu kobiety obcych ras, superbohaterki, weteranki wojenne, czarodziejki i buntowniczki, zabójczynie...
Fionavarski gobelin 4/5 Nasza cena:
50,15 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fionavarski gobelin

Wszystko zaczęło się od wykładu, na którym piątka uniwersyteckich studentów poznaje doktora Lorenza Marcusa vel Lorena Srebrny Płaszcz, czarodzieja, człowieka, który nieodwracalnie zmieni bieg ich życia i przeniesie ich z Ziemi, jaką znają, do serca najstarszego ze wszystkich światów - do...
Na ostrzu noża. Ruchomy chaos. Tom 1 4/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na ostrzu noża. Ruchomy chaos. Tom 1

Niezwykła podróż do świata, w którym nie ma kobiet, a wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków, słów i obrazów zwanym Szumem. Tood Hewitt jest jedynym chłopcem w osadzie pełnej mężczyzn. Odkąd osadnicy zostali zarażeni Szumem, Todd słyszy wszystko, co...
Władca Pierścieni. Tom 3. Powrót króla. Wersja ilustrowana 0/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władca Pierścieni. Tom 3. Powrót króla. Wersja ilustrowana

BOGATO ILUSTROWANE, EKSKLUZYWNE WYDANIE JEDNEJ Z NAJSŁYNNIEJSZYCH KSIĄŻEK W HISTORII Zebrały się armie Władcy Ciemności, a jego przerażający cień sięga coraz dalej. Połączone siły ludzi, krasnoludów, elfów i entów stają naprzeciw nawałnicy mroku. Tymczasem Frodo i Sam uparcie wędrują w głąb...
Ogień i krew, część 1 5/5 Nasza cena:
42,66 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogień i krew, część 1

300 lat przed wydarzeniami opisanymi w Grze o tron Kiedy Westeros rządziły smoki... Opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów... Wiele stuleci przed wydarzeniami opisywanymi w pierwszym tomie cyklu, Grze o tron, Targaryenowie, jedyna rodzina smoczych lordów, która przeżyła zagładę...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron 5/5 Nasza cena:
42,66 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego...
Władca Pierścieni. Tom 1. Bractwo pierścienia. Wersja ilustrowana 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władca Pierścieni. Tom 1. Bractwo pierścienia. Wersja ilustrowana

BOGATO ILUSTROWANE, EKSKLUZYWNE WYDANIE JEDNEJ Z NAJSŁYNNIJESZYCH KSIĄŻEK W HISTORII W spokojnej wiosce w Shire młody hobbit Frodo zostaje obarczony niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Ma on podjąć niebezpieczną podróż przez Śródziemie do Szczelin Zagłady, by tam zniszczyć Pierścień Jedyny. Musi...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg. Edycja ilustrowana 4/5 Nasza cena:
83,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg. Edycja ilustrowana

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych,...
Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2 4/5 Nasza cena:
43,77 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2

Porównywany do "Władcy Pierścieni" monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand al'Thor i jego przyjaciele wyruszają na Wielkie Polowanie, by zdobyć upragniony Róg Valere, a wraz z nim sławę i władzę nad światem. Szlak wyprawy wiedzie przez...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica Mieczy. Część 2. Krew i Złoto. 5/5 Nasza cena:
42,66 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica Mieczy. Część 2. Krew i Złoto.

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki. Tymczasem wygnana...
Wybrane bestsellery
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Krwawnik, mniszek, ułudka 0/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
7,49 zł 9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
29,17 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
189,15 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 0/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula