Noc, kiedy umarła

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 32
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 27,20 zł
Audiobooki mp3
za 32,75 zł
Nasza cena: 26,53 zł 37,90 zł Taniej o: 30%

Jeśli szukasz lektury trzymającej w napięciu do ostatniej strony, nie możesz przejść obojętnie wobec najnowszej pozycji autorstwa Jenny Blackhurst - "Noc, kiedy umarła”.

Zanurz się w niezwykłą historię pełną tajemnic i spróbuj wyjaśnić to, czego z pozoru nikt nie mógł się domyślić!

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu wszystkich zakochanych. Stanowi symbol nowej drogi życia i sposób na celebrowanie miłości - uczucia uznawanego za najpiękniejsze i najpotężniejsze na świecie. Kojarzy się z radością, beztroską i nadzieją oraz bajkowym wręcz nastrojem. Czasem nawet tak wspaniałe wydarzenie może w mgnieniu oka zamienić się w katastrofę. Zupełnie tak jak stało się to w dniu ślubu Evie Bradley, bohaterki książki autorstwa Jenny Blackhurst, noszącej tytuł "Noc, kiedy umarła”. Sięgnij po tę lekturę i przekonaj się, jak niewiele czasem wystarczy, by sytuacja zmieniła się w sposób diametralny. Kto wie, może jeśli będziesz uważnie śledzić wydarzenia, rozwiążesz tę zagadkę szybciej niż bohaterowie?

Evie bardzo lubiła udawać się nad wodę, by wpatrywać się w fale ze stromego klifu. Gdy postanowiła zrobić to również w dzień swoich zaślubin, nikt nawet nie śmiał przypuszczać, że będzie to ostatni raz w jej życiu. Kobieta ubrana w suknię ślubną, zupełnie tak, jakby dopiero co odeszła od ołtarza, skoczyła, pozwalając pochłonąć się wzburzonej i niespokojnej morskiej toni. Wszystko to na oczach przerażonych i pogrążonych w szoku świadków, którzy nie mieli żadnych szans na to, by ją zatrzymać. Dotychczasowa radość zamienia się w żałobę, a najbardziej zdruzgotani są Richard, mąż Evie, oraz Rebecca, jej najlepsza przyjaciółka. Mężczyzna nie może uwierzyć w śmierć ukochanej, zważywszy na to, że nigdy nie odnaleziono jej ciała. Czy ma rację?

Wymowna wiadomość "Mogłaś mnie uratować”, którą Rebecca otrzymuje miesiąc później, zdawałaby się potwierdzać te przypuszczenia. Z drugiej strony alternatywą jest niepokojąca myśl, że ktoś zaczął grać z nimi w wyjątkowo przerażającą i niebezpieczną grę. Stopniowo na jaw wychodzą sekrety i tajemnice, które Evie do tej pory skrzętnie ukrywała. Sprawiają one, że Rebecca zaczyna wątpić, czy tak naprawdę znała swoją przyjaciółkę. Jakie jeszcze mroczne wydarzenia skrywa przeszłość? I co tak naprawdę wydarzyło się w dzień ślubu Evie i Richarda? Sięgnij po “Noc, kiedy umarła” i przekonaj się!


O autorce

Jenny Blackhurst, autorka, to znana pisarka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Tworzy powieści z gatunku thrillerów psychologicznych, w czym dodatkowo pomaga jej fakt, że z wykształcenia jest psychologiem. Dotychczas wydała już takie książki jak: "Tak cię straciłam”, "Czarownice nie płoną” czy "Zanim pozwolę ci wejść”.

Recenzje (32)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytając „Noc, kiedy umarła” czułam bardzo duże ilości sprzecznych emocji. Jako że autorkę książki, Jenny Blackhurst, już znałam, byłam pozytywnie nastawiona do lektury. „Tak cię straciłam” jej autorstwa przeczytałam w jeden dzień i wprost nie mogłam oderwać się od lektury. Z „Nocą, kiedy umarła” z początku było tak samo, ale później coś się popsuło, nie jestem do końca pewna co. Być może to „Dziady” Adama Mickiewicza czy „Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olgi Tokarczuk czytane równolegle do niej sprawiły, że zupełnie przestałam cieszyć się, widząc tę książkę na biurku. Zdecydowanie na minus zadziałała trochę przeciągana akcja. Szczerze powiedziawszy, czytając ostatnie rozdziały, wciąż miałam wrażenie, że czytam wstęp. Brakowało mi punktu kulminacyjnego, czegoś, co sprawi, że ta książka zapadnie mi w pamięć na długie lata.

  Historia opowiada o młodej kobiecie, która wkrótce po wyjściu za mąż popełnia samobójstwo, jeszcze podczas trwania przyjęcia weselnego. Oczywiście wszyscy są wstrząśnięci, przejęci, nie rozumieją, co mogło skłonić Evie do tego czynu. Na główny plan wychodzi jej najlepsza przyjaciółka Rebecca, która ponoć wie, dlaczego doszło do tej strasznej tragedii. Nie mówi jednak o tym głośno, dowiadujemy się tego od narratora. Później przez dłuższy czas doświadczamy retrospekcji z perspektyw różnych bohaterów, które układają się w pełną historię.

  Przyznam szczerze, liczyłam na coś innego, równie mocnego, jak w „Tak cię straciłam”. Tu niestety nie wiem, czy autorce zabrakło pomysłu, czy weny, ale niestety już od mniej więcej połowy książki domyślałam się, jak cała opowieść się skończy, a ostatni rozdział jedynie potwierdził moje przekonania.

  Ogólnie, patrząc na wszystko z perspektywy czasu, książka zdecydowanie nie była najgorszą, jaką czytałam, ale niestety była przeciętna. A szkoda, bo naprawdę miała duży potencjał...

  M.K., lat 17

  źródło: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Na początku nie byłam przekonana do tej książki. Bardzo się z nią męczyłam i stale zastanawiałam się czy chcę dobrnąć w ogóle do końca. Te pierwsze sto stron szło mi jak flaki z olejem i martwiłam się, że ją odlożę, bo bardzo mało się w niej działo.

  Z tym, że po przeczytaniu tych magicznych stu stron, wszystko się zmieniło. Fabuła nabrała tak jakby sensu, bohaterowie stali się wyraźiści i ogólnie wątek rozwikłania zagadki bardzo mnie zaciekawił i oczarował.

  Z początku przeszkadzało mi, że w tej książce jest tak mało bohaterów, ale potem? Zaczęłam to wręcz doceniać. Po prostu miałam wrażenie, że z tej książki ,, nie da się wyjść" bez poznania zakończenia i tyle. I szczerze? Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona zakończeniem, bo nie przypuszczałam, że będzie ono aż tak dobre. Najlepsze jest właśnie to, że nie domyśliłam się końca, a to się bardzo ceni w takiego rodzaju książkach.

  Co więcej? Wydaję mi się, że w tę książkę trzeba się po prostu i najzwyczajniej wciągnąć. Ja ją czytałam przez tydień i wiecie co, nie żałuję. Może właśnie dlatego byłam tak oczarowana tą lekturą? Bo czytałam ją po woli i to dało mi wiele do myślenia. Mogłam się tą książką po woli delektować.

  W ogóle, Autorka bardzo fajnie rozłożyła akcje w czasie. Poznajemy historię zarówno tą obecną, która rozgrywa się teraz jak i w przeszłości, z perspektywy dwóch osób. Z tego punktu widzenia, poddawane są nam stale jakieś wskazówki, ale nie do końca to wygląda tak jak być powinno, bo wiele faktów jest mylących. Myślę, że jest to właśnie celowy zabieg, aby nieco zgubić czytelnika.

  Jest to książka bardzo dobra, ale nie idealna. Czytałam poprzednie ksiażki tej Autorki i śmiało mogę powiedzieć, że poprzednie wypadły one znacznie lepiej. To nie zmienia jednak faktu, że ta książka jest dobra i warto po nią sięgnąć.

  Opis fabuły

  To miał być jej dzień. Jedyny i niepowtarzalny. Miała wziąć ślub, być szczęśliwa i pełna zadowolenia.

  Stała nad klifem w sukni ślubnej, z welonem, pełna przemyśleń i skupienia. Nikt jednak nie przypuszał, że będzie w stanie skoczyć, ale skoczyła, dopuściła się tego. Nikt jednak nie wie dlaczego to zrobiła, bo przecież to miał być jeden z najszczęśliwszych dni w jej życiu.

  Policja prowadzi śledztwo, ale nic z niego nie wynika, bo nie są w stanie znaleźć ciała Evie.

  Prawdę zna jednak jedna osoba - Rebecca, najlepsza przyjaciółka Evie.

  Po jakimś czasie od zaginięcia, Evie otrzymuje dziwne wiadomości w stylu ,,Mogłaś mnie uratować", z konta na facebooku, które rzekomo należy do Evie.

  Nawet sama Rebecca zaczyna się w tym wszystkim gubić i nie jest pewna tego co jest prawdą w sprawie, a co nie.

  Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Albatros.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jenny Blachurst zadebiutowała bardzo wciągającym thrillerem psychologicznym. Obecnie w Polsce ukazały się już jej cztery powieści.

  Eve i Rebecca przyjaźniły się ze sobą od czasu studiów. Wiele udało im się razem przejść, a nie zawsze były to szczęśliwe chwile. Eve w dzieciństwie i młodości naprawdę wiele przeszła, jednak nie o wszystkim mówiła przyjaciółce. Teraz nadszedł czas na ślub Eve. Niestety, kobieta w sukni ślubnej skoczyła z klifu. Dlaczego to zrobiła?

  Miałam względem tej książki chyba za duże oczekiwania, biorąc pod uwagę poprzednie powieści autorki. Ta okazała się dla mnie za bardzo przewidywalna. Już na długo przed tym, nim autorka to zdradziła, odkryłam dwa kluczowe elementy fabuły i to przeszkodziło mi w cieszeniu się niedopowiedzeniami.

  Zapoznałam się do tej pory z wszystkimi czterema thrillerami Jenny Blackhurst. Ten w moim odczuciu jest najbardziej przewidywalny. Nie oznacza to jednak, że Wam tak szybko też uda się poukładać brakujące elementy układanki. Może zakończenie będzie dla Was wielką niespodzianką.

  "Noc, kiedy umarła" Jenny Blackhurst to powieść, w której wydarzenia z przeszłości przeplatają się z tymi teraźniejszości, dnia ślubu, przed i po ślubie. Bohaterów jest mała ilość, więc nie sposób się w tym względzie zagubić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  MIAŁA ROZPOCZĄĆ NOWE ŻYCIE… WIĘC CZEMU SKOCZYŁA?

  W noc swojego ślubu, podczas przyjęcia weselnego, Evie Bradley rzuca się z klifu do morza. Zwłoki nie zostają odnalezione. Samobójstwo? Policja ma wątpliwości i jak zawsze w takich wypadkach pierwszym podejrzanym jest mąż – Richard Bradley. On również nie wierzy w samobójstwo; co więcej, nie traci nadziei, że ukochana wciąż żyje. Tylko Rebecca Thompson, najbliższa przyjaciółka jego żony, nie ma wątpliwości – wie, że Evie zginęła. I wie również dlaczego. Jakie mroczne tajemnice skrywa przeszłość? Kto targa się na własne życie w chwili, w której powinien czuć pełnię szczęścia?

  „- Musisz znaleźć sposób, żeby ludzie patrzyli na świat twomi oczami. I nie pozwól nigdy, żeby świat zmienił to, co widzisz. Kochamy ludzi niezależnie od tego, do jakiej należą warstwy społecznej, niezależnie od ich statusu, wyznania i koloru skóry. I kochamy ich bez lęku. Bo gdyby odrzeć ich z tego wszystkiego, okaże się, że serce osoby, która trzyma tacę, jest takie samo jak serce osoby, która z niej je. Nie pozwól, by ktokolwiek mówił Ci, ile jesteś warta. Sama musisz to odkryć.” ~ Jenny Blackhurst, Noc, kiedy umarła

  Świetny thriller, wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do zakończenia, którego się nie spodziewałam. Jenny Blackhurst napisała rewelacyjną historię w której nic nie jest takie, jakie się wydaje. Książka jest przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji, które potrafią wprawić w osłupienie i dać do myślenia, przez co czyta się ją przyjemnie i szybko. Autorka przeplata przeszłość z teraźniejszością, pozwalając nam dokładnie poznać i zrozumieć całą sytuację, która doprowadziła do miejsca, w którym zaczęła się opowieść. Na pewno sięgnę po więcej twórczości Jenny Blackhurst. A tę książkę jak najbardziej polecam! Ani trochę mnie nie rozczarowała.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To było moje pierwsze spotkanie z powieścią Jenny Blackhurst. Ciekawość i w tym przypadku zwyciężyła. Czułam, że to będzie coś mocnego, coś co mi się spodoba a może nawet będzie numerem jeden w przeczytanych do tej pory thrillerach, choć zapewne nie jest ich jeszcze setki- wszystko przede mną ;) Noc, kiedy umarła to thriller i uważam, że najlepszy jaki do tej pory czytałam!. Niesamowicie trzyma w napięciu do samego końca. Spodobały mi się takie książki, choć co jakiś czas dla odmiany od dreszczyku emocji sięgam po coś lżejszego.

  *

  Już na samym początku zastanawiające jest to, dlaczego kobieta w dniu swojego ślubu, gdy powinna być najszczęśliwszą osobą na ziemi- skacze z klifu. Akcja książki toczy się między dwiema przyjaciółkami: Evelyn Bradley i Rebeccą, i ich przemyśleniach. Poznajemy urywek z życia Evelyn podczas przyjęcia zorganizowanego w ich domu, na którym poznaje Jamesa juniora- syna jednego z rywali jej ojca. Dowiadujemy się o życiu Evie przed ślubem min.: że bardzo kochała skakać z klifów do wody. Następnie sam dzień ślubu i zniknięcie Evie oraz to, co się dzieje teraz.

  Odkąd Evelyn i Rebecca się poznały były praktycznie nierozłączne. Wszystko o sobie wiedziały, ale jak się okazało nie do końca...

  Miesiąc po zaginięciu, Rebecca dostaje zaproszenie do grona znajomych na Facebooku od nieżyjącej Evie, a Rebecca jest przekonana, że ktoś ją wrabia i tylko podszywa się pod jej przyjaciółkę ponieważ doskonale wie, że gdyby Evie naprawdę żyła, na pewno nie kontaktowałaby się przez Facebooka. Postanawia zablokować wiadomości, ale wkrótce zaczyna otrzymywać sms-y o treści: "Mogłaś mnie ocalić". Rebecca jest w szoku, bo dobrze wie jak nikt inny, że Evelyn nie żyje!. Zaczyna popadać w obłęd i stale podejrzewa kto mógłby jej to zrobić. Richard po śmierci żony jest w totalnej rozsypce, nie może uwierzyć, że jego ukochana zginęła bez śladu. Zaczyna się zaniedbywać, więc Rebecca postanawia mu pomóc zacząć normalnie funkcjonować, bo wiedziała że kiedyś w końcu musi się otrząsnąć po bolesnej stracie. Ona ma też inny plan... Jednak nie zaznaje spokoju... Wciąż targają nią myśli, czy aby na pewno dobrze znała swoją najlepszą przyjaciółkę? Przecież wszystko miały dokładnie zaplanowane. Znała jej mroczne, ukrywane sekrety. Ale czy wszystkie?

  *

  Chyba nie zdziwi Cię fakt kiedy napiszę, że naprawdę jestem zachwycona tą książką, bo tak naprawdę jest! :) Bardzo mi się podobała i choć wiem, że na pewno znajdą się miłośnicy jak i przeciwnicy tego typu powieści, to mnie osobiście ujęła, a zakończenie zaskakujące!. Czyta się przyjemnie, a przy tym jest bardzo wciągająca, co uważam za plus, bo nie męczy- a umówmy się, że nie ma nic gorszego od męczącej fabuły, w której nic kompletnie się nie dzieje.

  Sięgnę po więcej twórczości Jenny Blackhurst, bo aż jestem ciekawa jakie mroczne historie pokazuje w pozostałych książkach ;)

  Serdecznie polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 26 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Kiedy będziemy deszczem 4/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy będziemy deszczem

Pewnego, z pozoru zwyczajnego, dnia Inga de Graaf wychodzi na niewinny spacer z psem. Jednak już nigdy z niego nie wraca. Przerażony mąż zgłasza zaginięcie, nie mogąc uwierzyć, że kobieta mogłaby porzucić wszystko i odejść w tak bezduszny sposób. Policja zaczyna akcję poszukiwawczą. Choć...
Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7 5/5 Nasza cena:
22,02 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
Labirynty. Kiedy płaczą świerszcze 5/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Labirynty. Kiedy płaczą świerszcze

— Dlaczego one płaczą?Annie zastanowiła się przez chwilę.— Ponieważ wiedzą.— Co wiedzą? — zapytałem.Spojrzała na mnie, jak gdyby to było zupełnie oczywiste…Po śmierci ukochanej żony pogrążony w żalu Reese postanawia odciąć się od świata. Porzuca pracę i przyjaciół, aby pod zmienionym imieniem ukryć...
Cicha noc. Świąteczne zbrodnie 4/5 Nasza cena:
23,28 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Świąteczne zbrodnie

Wybór najlepszych świątecznych opowiadań kryminalnych Magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia szczególnie sprzyja wszelkiego rodzaju tajemnicom i niezwykłym wydarzeniom. Właśnie dlatego autorzy kryminałów tak często umieszczają akcję swoich książek w świątecznej scenerii. Książka, którą trzymasz...
Julia Dobrowolska. Tom 2. Noc z czwartku na niedzielę 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Julia Dobrowolska. Tom 2. Noc z czwartku na niedzielę

Weekend może być naprawdę długi... Prywatna detektyw, Julia Dobrowolska, przyjmuje intratną pracę w detektywistycznym show u boku gwiazdy telewizyjnej, Wiktora Bergena. Odtąd jej śledztwom towarzyszy ekipa telewizyjna, a Julia musi się podporządkować dość ekscentrycznym wymaganiom Bergena. Gdy...
Gdy zapadnie noc 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdy zapadnie noc

Detektyw Gemma Woodstock znów prowadzi śledztwo, tym razem w dużym mieście, do którego niedawno się przeprowadziła. Samotna i zagubiona, cierpi z powodu ważnych życiowych decyzji, które musiała podjąć. Jej nowe miejsce pracy to prawdziwe pole minowe, a partner, którego jej przydzielono, jest...
Pokochać noc 5/5 Nasza cena:
33,18 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokochać noc

Rachel Childs, córka sławnej pisarki i była dziennikarka telewizyjna, żona dziedzica wielkiej firmy, Briana Delacroixa, prowadzi życie, które może wzbudzać zazdrość. Ale pozory mylą. Mieszka w luksusowym apartamentowcu i boi się z niego wychodzić. Skrywa tajemnicę, a ta doprowadza ją do obłędu....
Noc ślepowrona 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc ślepowrona

Li Huasheng, więzień 5995 zwany Fistaszkiem, po dwudziestu latach odsiadki ucieka z obozu karnego. Przedziera się przez pustynne tereny północno-wschodnich Chin i dociera do Pekinu. Dwadzieścia lat wcześniej szpiegował dla brytyjskiego wywiadu; teraz, aby przetrwać, musi nawiązać kontakt ze swoimi...
Prowadź swój pług przez kości umarłych 5/5 Nasza cena:
24,61 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prowadź swój pług przez kości umarłych

Inspirująca, głośno dyskutowana powieść. Thriller moralny z metafizyczną zagadką, zaskakującą pod każdym względem. Zimą piękna Kotlina Kłodzka jest miejscem mało przyjaznym i opustoszałym. Wsród nielicznych mieszkańców pozostała Janina Duszejko - miłośniczka astrologii, która w wolnych chwilach...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula