Niezbity dowód

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
328
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,03 zł
Nasza cena: 25,64 zł 39,90 zł Taniej o: 36%

Porywająca powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!

Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, drogocenna lampa Tiffany’ego, która podobno spłonęła w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwała.

Syn i mąż Adeli zwracają się w tej sprawie do Celiny Stefańskiej. Tropy prowadzą ją aż do Bazylei. Prywatna detektyw staje przed wielkim wyzwaniem, podążając śladem drogocennego antyku, który może stanowić niezbity dowód w sprawie zabójstwa…
Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Są takie osoby, które mają niebywałą zdolność pakowania się w kłopoty, które pojawiają się zawsze w niewłaściwym miejscu i czasie. Tylko nieliczna grupa potrafi wykorzystać tę przypadłość, akceptując w pełni jej konsekwencje. Pozostali po prostu pakują się w problematyczne sytuacje i ponoszą tragiczne nieraz skutki swojej obecności.

  Karolina Szyszkowska, zwana przez przyjaciół Szyszką oraz Celina Stefańska to bez wątpienia dwie kobiety, które przyciągają kłopoty niczym magnes. Ta pierwsza potrafi jednak wykorzystać je do zdobycia doświadczeń, a także przekuć w pomysł na nową książkę, jest bowiem autorką poczytnych kryminałów. Ta duga zaś sama doświadczyła bolesnych konsekwencji, kiedy jej rodzice zostali zamordowani, a ona sama porwana i wieziona przez długi okres czasu. Teraz jednak powoli dochodzi do siebie psychicznie i doskonale radzi sobie w charakterze prywatnego detektywa, przy okazji przepracowując swoje traumy. Jeśli dodać jeszcze, że panie się przyjaźnią, wzajemnie dostarczając sobie tematów do rozpracowania i zagadek do rozwiązania, mamy gotowy przepis na porywający kryminał.

  Osoby, które czytały poprzednie tomy przygód Stefańskiej doskonale wiedzą, czego po „Niezbitym dowodzie” mogą się spodziewać. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona książka nie tylko gwarantuje nam kilkugodzinną dobrą zabawę przy rozwiazywaniu kryminalnej łamigłówki, ale i wprowadza nas w świat dzieł sztuki oraz czasów, kiedy przedmioty użytkowe były prawdziwymi skarbami. Jednocześnie książka Małgorzaty Rogali zachwyca lekkością, tempem akcji oraz plastycznością opisów dzięki którym stajemy się niemal bezpośrednimi uczestnikami wydarzeń. Po książkę zatem sięgnąć mogą nie tylko osoby, które znają i cenią sobie twórczość autorki, ale i te, które poszukują nieoczywistego kryminału, w którym równie ważny jak zbrodnia, jest wątek obyczajowy.

  Spotykamy Szyszkę w momencie, kiedy pracuje nam nową książką. W ramach zbierania do niej materiałów umówiła się na spotkanie z właścicielką sklepu z antykami „Czar Minionych Lat”. Katarzyną Łukaszczyk. Tyle tylko, że kiedy wchodzi do sklepu, zastaje tam … zwłoki. Okazuje się, że zamordowaną nie była sama właścicielka, ale jej pracownica, pracująca na pół etatu emerytka, Adela Naczyńska. Przed śmiercią dowiaduje się, że pewien przedmiot, który należał do jej rodziny, a który rzekomo uległ zniszczeniu w pożarze, znajduje się w obrocie. W jego posiadanie lata temu weszła właśnie szefowa Adeli, zakupując go na pchlim targu od człowieka prawdopodobnie nie mającego pojęcia, ile tak naprawdę jest wart.

  Mowa tu o lampie, oryginalnym wyrobie Tiffany’ego, który powstał w jednym egzemplarzu. Katarzyna nie jest świadoma przeszłości Adeli dlatego nawet nie wie, jakie emocje wzbudziła u swojej pracownicy przynosząc lampę do sklepu, ani jakie będą tego konsekwencje. Lampa ma stać się jednym z eksponatów na wystawie dzieł Tiffany’ego w Bazylei, gdzie zresztą wystawiono jeszcze jeden przedmiot należący do Adeli. Kobieta natychmiast informuje właścicieli galerii, że przedmiot prawdopodobnie pochodzi z kradzieży, co nakręca spiralę wydarzeń.

  Śledztwo w tej sprawie, wobec niekompetencji policji, prowadzi oczywiście Celina, wciągając i czytelnika w niebezpieczną przygodę, a przy okazji wzbudzając w nas zainteresowanie pracami Tiffany’ego oraz rynkiem dzieł sztuki. I nawet, jeśli długo nie będzie nas stać nawet na klosz do takiej lampy, to kto wie – być może po lekturze książki zaczniemy wypatrywać prawdziwych okazji? Oczywiście po tym, jak już odpowiemy na pytanie, kto targnął się na życie Adeli i miał czelność skraść lampę Katarzyny. I choć nie jest to książka, która zapisuje się w pamięci, to emocje przy rozwiązywaniu tej zagadki, podobnie jak przy poszukiwaniach antyków na rodzinnym gruncie są gwarantowane!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Polecam dla fanów kryminałów.

  Tak, wiem jest to kolejna część serii, lecz wcale nie przeszkadza, by zacząć czytać ją od tej pozycji. Moim zdaniem nie ma w niej w ogóle nawiązań do poprzednich, poza pojedynczymi zdaniami/ wzmiankami, że coś się stało i tyle. Szczerze to tylko obudziło we mnie ciekawość, by poznać losy bohaterki- Celiny i zobaczyć jaką drogę przeszła i co po drodze się wydarzyło w jej życiu.

  Wracając jednak do "niezbitego dowodu" przyznaję, iż było to moje drugie spotkanie z twórczością autorki i równie udane. Akcja wciągnęła mnie od pierwszej strony i książkę dosłownie pochłaniałam. Chciałam więcej i więcej... Wiesz jak to jest, musisz dowiedzieć się kto zabił...

  Fabuła trzyma niesamowicie w napięciu, choć muszę przyznać, że chciałam już książkę spisać na straty... 😂 Autorka tak pokierowała historią, iż byłam pewna już w połowie książki, że wiem kto zabił. Dopiero, gdy dalej czytałam nabierałam wątpliwości czy aby na pewno mój typ jest dobry. I wiesz co? Oczywiście, że nie zgadłam. Poległam na całej linii. W ogóle nie spodziewałam się, iż osoba, która była mordercą nią będzie.

  Strasznie polubiłam główną bohaterkę i jej przyjaciółkę. Ich charaktery, wzajemnie uzupełnianie się idealnie to wyszło, pewnie w poprzednich częściach też tak jest 😉

  A jeśli słuchałaś moje story to wiesz również, iż spodobało mi się jedno rozwiązanie, które zastosowane zostało w książce. A mianowicie tytuły rozdziałów. Były one zrobione tak, iż z jednej strony wiedziałam czego się spodziewać, a z drugiej wprowadzały element zaskoczenia. Jak już jesteśmy przy rozdziałach, to były one krótkie i konkretne. A opisy ciekawe i napisane w taki sposób, iż moja wyobraźnia nie miała problemów, by pracować na pełnych obrotach ☺️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książki Małgorzaty Rogali zachwycają mnie od dawna, a cykl z prywatną detektyw Celiną Stefańską lubię bardziej z każdym kolejnym tomem.

  W trzeciej części „Niezbity dowód” możemy śledzić nie tylko sprawę tajemniczego morderstwa w antykwariacie i zaginięcia unikatowej i niezwykle cennej lampy Tiffany’ego, ale również historię jej powstawania. Autorka tak obrazowo opowiada o tych cennych dziełach sztuki, że z ciekawością obejrzałam w Internecie zarówno te oryginalne, jak i stylizowane na Tiffany'ego lampy.

  To co niezmiennie podoba mi się w tej serii, to sięganie do przeszłości. Tutaj również Celina wraz z zaprzyjaźnioną autorką kryminałów znajdą powiązania z tajemniczym pożarem sprzed lat, w którym spłonęło wiele dzieł sztuki. Kobiety śladem zbrodni i zabytkowych lamp odwiedzą wystawę w galerii w Bazylei. Jeśli to miasto choć w połowie ma taki klimat, jak tchnący z kart powieści, to już jest na mojej liście miejsc do odwiedzenia.

  Z każdym kolejnym tomem możemy również śledzić rozwój głównej bohaterki, jej walkę z własnymi ograniczeniami i traumami. A dodatkowym smaczkiem jest niewątpliwie wątek z sąsiadem Karoliny, potwierdzający zasadę, że najciemniej jest zwykle pod latarnią. A może pod lampą? Przed Celiną jednak nic się nie ukryje.

  Jeśli lubicie lekkie, klimatyczne kryminały z ciekawą, powiązaną ze sztuką tematyką oraz budzącymi sympatię bohaterami, to ta seria jest dla Was idealna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo lubię poznawać polskich autorów. Już od dłuższego czasu miałam w planach poznać twórczość pani Małgorzaty Rogali. Na mojej półce pojawiła się nawet jedna jej książka, ale nie miałam jeszcze okazji jej przeczytać. Ta książka nadal czeka, a ja zabrałam się już za poznawanie cyklu z Celiną Stefańską. Pierwsza część bardzo mi się spodobała. Nie zdążyłam przeczytać drugiej, a pojawiła się już trzecia. Nie lubię czytać cykli w losowej kolejności. Lubię zachowywać porządek. Jednak dla tego cyklu zrobiłam wyjątek, gdyż pojawiła się okazja przeczytania trzeciej części. Mimo, że nie czytałam drugiej to zabrałam się za nią i postanowiłam, że później wrócę do poprzedniczki.

  Czytanie książki „Niezbity dowód” to czysta przyjemność. Z wielką radością wróciłam do świata Celiny Stefańskiej. Kobieta zdecydowanie zmieniła się od pierwszej części i z ciekawością przyglądałam się, jak wygląda teraz jej życie. Książkę czytało mi się bardzo szybko i z dużym zainteresowaniem. Znalazłam tu intrygującą zagadkę kryminalną, którą z chęcią rozwiązywałam wraz z bohaterami. Spotkałam się tutaj ze światem sztuki, z którym łączy się zagadkowe morderstwo. Miałam także okazję poznać ciekawych bohaterów, których polubiłam od pierwszej strony.

  Po przeczytaniu pierwszej części o Celinie Stefańskiej sięgnęłam po trzecią. Nie polecam tego sposobu. Bez problemu odnalazłam się w historii, ale było dużo odniesień do wydarzeń z drugiej części, a to sprawiało, że żałowałam, że jeszcze jej nie przeczytałam. Wygrała tutaj moja niecierpliwość i chciałam jak najszybciej przeczytać „Niezbity dowód” po tym jak wpadł w moje ręce. Cykl o Celinie Stefańskiej ląduje wysoko w moim prywatnym rankingu książek. Muszę koniecznie poznać inne książki pani Rogali, bo coś czuję, że może stać się jedną z moich ulubionych pisarek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Małgorzata Rogala całkiem niedawno rozpoczęła wydawanie drugiej serii, w której akcja toczy się wokół dzieł sztuki. ,,Niezbity dowód" jest kolejnym tomem tego cyklu.

  Czasami wydarzenia sprzed lat mogą mieć odbicie także w teraźniejszości. Gdyby pewna sprzedawczyni w sklepie nie zauważyła, że klientka ma coś, co znała z dawnych czasów być może nadal by żyła. Stało się jednak inaczej i policja, a osobno prywatna detektyw rozpoczęli śledztwo.

  Najbardziej podoba mi się seria z Górską i Tomczykiem, ale do tej też zaczynam się coraz bardziej przekonywać. Z przyjemnością w bardzo krótkim czasie i z olbrzymim zainteresowaniem zapoznałam się w tym tomie, w którym kluczową rolę odegrała pewna unikatowa lampa.

  ,,Niezbity dowód" Małgorzaty Rogali to już trzeci tom tej serii, który względnie można czytać jako oddzielną całość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami. Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3

Starsza aspirant Agata Górska rozpoczyna prywatne śledztwo w tajemnicy przed przełożonymi, gdy okazuje się, że śmierć jej koleżanki, Leny, nie była przypadkowa. Jedynym tropem jest tajemnicza broszka w kształcie ważki, o której Lena wspomniała podczas ich ostatniego spotkania. Tymczasem partner...
Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6

Bestsellerowa kryminalna seria! Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza...
Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4

Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu. Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje...
Kiedyś cię odnajdę 5/5 Nasza cena:
23,20 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedyś cię odnajdę

Czy jeden koszmar to za mało?Weronika miała dziewiętnaście lat, kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca, który się tego dopuścił, więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga, jej najlepsza przyjaciółka, Weronice trudniej byłoby się...
Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8 5/5 Nasza cena:
25,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8

Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania mordercy. Tydzień później w jednym z warszawskich parków Hubert Kamiński –...
Ostatni skok 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni skok

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości. Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią. Świadkiem rabunku jest świeżo...
Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5

Jesteś chory na to, w co uwierzysz. Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje...
Cenny motyw 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cenny motyw

Celina Stefańska powraca! Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska - prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie. Śledcza...
Awers 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awers

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Kopia doskonała 4/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kopia doskonała

Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego! Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana,...
Milcząc jak grób 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milcząc jak grób

Podkomisarz Monika Gniewosz musi zerwać z przeszłością i zmienić otoczenie. Decyduje się więc na przeprowadzkę z Warszawy do sennego miasteczka Pełnia, gdzie życie płynie leniwie, a mieszkańcy wierzą, że nad jeziorem przechadza się duch topielicy. Monika zaczyna pracę w komisariacie i już...
Wybrane bestsellery
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
25,45 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
46,73 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
36,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,45 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,15 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,27 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula