#niewidzialna

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 17,99 zł
Nasza cena: 28,49 zł 37,99 zł Taniej o: 25%

Offline Vicky Decker nie rzuca się w oczy. Jest przeciętna, chorobliwie nieśmiała, nie ma znajomych. Czuje się samotna.

Jako @Observi jest duszą towarzystwa. Wrzuca zdjęcia z imprez, kolorowe stories, na których jest roześmiana, wśród znanych ludzi. Ma coraz więcej followersów, zbiera tysiące lajków i komentarzy.

Na Instagramie jest gwiazdą, po raz pierwszy w życiu. W końcu może być tym, kim chce.

Fikcyjny profil dopracowuje w każdym szczególe. Uświadamia sobie, że mogłaby spędzić resztę życia, nie wychodząc z pokoju. Im bardziej jest popularna jako @Observi, tym lepiej rozumie, że w realnym świecie roi się od ludzi, którzy są równie #samotni i #niezauważani jak ona.

By pomóc im i sobie, musi pokazać światu swoją prawdziwą twarz. Czy zdobędzie się na odwagę i zacznie żyć naprawdę?

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kim jest Vicky? No cóż, większość już wiecie z samego opisu książki. Vicky jest bardzo nieśmiałą oraz na swój sposób zakompleksioną nastolatką, która z atakami paniki właściwie musi sobie radzić każdego dnia. Najczęściej wywołują je sytuacje, które na pozór straszne nie są. Przynajmniej dla większości z nas powiedzenie "Cześć!" do koleżanki ze szkoły, przygotowanie prezentacji na lekcję historii, czy zjedzenie obiadu w szkolnej stołówce nie są czymś niewykonalnym, prawda? Jednak dla Vicky są to rzeczy wręcz nie do pomyślenia. Dopóki miała swoją jedyną przyjaciółkę - Jennę - przy sobie? Świat nie wydawał się taki przerażający, ponieważ ta wspierała ją na każdym kroku, rozumiejąc jej problemy bez jednoczesnego wyśmiewania. Jednak kiedy Jenna wyjeżdża z rodzicami do Wisconsin, świat Vicky rozpada się na kawałki. Dziewczyna czuje się samotna i zdradzona, wyobraża sobie, że przyjaciółka znalazła sobie nowych, lepszych kolegów i koleżanki i z pewnością nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Z tego też powodu, zakłada fikcyjny profil na Instagramie, który z założenia miał pomóc pogodzić jej się z samotnością i poczuciem pustki. Popularność jaką dzięki niemu zdobywa? Momentami zaczyna ją zwyczajnie przerastać. Jednak koniec końców to dzięki @Observi Vicky zaczyna wpływać na postępowanie innych młodych ludzi, sprawiając, że ci zaczynają dostrzegać wokół siebie osoby samotne, smutne i sprawiające wrażenie zupełnie odrzuconych. Zostają oni w końcu zauważeni przez otaczających ich kolegów i koleżanki. Przyznam, że na początku nie potrafiłam zrozumieć Vicky i swoim zachowaniem niejednokrotnie powodowała, że sapałam poirytowana pod nosem, często nie mogąc po prostu pojąć jej kompletnie przerysowanych w moich oczach reakcji na 'problemy'. Dopiero z czasem dotarło do mnie, że zachowuje się jak jej matka - to nie tak, że ją oceniałyśmy, tylko nieświadomie obie chciałyśmy, żeby była inna; odważniejsza, bardziej przebojowa i nie tak zahukana i przerażona, jak w rzeczywistości właśnie była, dla jej własnego dobra. Bardzo natomiast polubiłam Liptona, początkowo przyjaciela, a później również chłopaka Vicky. Podobało mi się to, jak krok po kroku 'oswajał' lęki dziewczyny, jak pomimo własnej nieśmiałości potrafił być ponad to i zawalczył o nią, nawet kiedy ona już się poddała.

  Kiedy zaczęłam czytać "#niewidzialną" miałam wrażenie, że trochę poniosła mnie fantazja z wyborem tej właśnie lektury. Przecież nastolatką nie jestem już od tak dawna, że momentami mam wrażenie, że już nawet nie pamiętam jak to było nią być. Jednak z każdą kolejną stroną moje myślenie zmieniało się, a ja w mniejszym lub większym stopniu zaczęłam w tej nieśmiałej i zahukanej dziewczynie widzieć siebie z przeszłości. Nie jesteśmy swoimi lustrzanymi odbiciami, ja nie zamykałam się w toalecie damskiej i nie chowałam się tam w sytuacjach, kiedy czułam, że rzeczywistość mnie przerasta, nie jąkałam się wyrwana do odpowiedzi, nie wpadałam w panikę, kiedy musiałam przedstawić na forum klasy prezentację. Ale doskonale rozumiem jej lęk przed byciem ocenianą, wyśmianą, obgadaną. Wiem, jak to jest być obiektem drwin. Podobnie jak Vicky, miałam jedną przyjaciółkę, której mogłam ufać i przy której byłam w 100% sobą. Na swój sposób ta książka pozwoliła mi spojrzeć na siebie samą z pewnym dystansem, bez oceniania czy poczucia wstydu. Każdy z nas ma swoje dobre i złe wspomnienia z czasów nastoletnich, część z Was wciąż chodzi do szkoły i być może mierzy się na co dzień z podobnymi problemami, jak Vicky - i tym z Was serdecznie tę książkę polecam! Myślę, że znajdziecie w niej pewne odpowiedzi, poczucie zrozumienia, wrażenie bycia częścią większej społeczności, która również mierzy się ze swoją nieśmiałością, lękami. Powieść napisana jest bardzo przystępnym językiem, czyta się ją szybko i przyjemnie. Narracja jest pierwszoosobowa, co bardzo lubię i cenię w tego typu książkach, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi jest mi łatwiej 'wczuć się w bohaterkę' - zrozumieć jej zachowania, myśli, uczucia. Koniec końców nie żałuję, że "#niewidzialna" trafiła w moje ręce, ponieważ zżyłam się z głównymi bohaterami i cieszę się, że wszystko skończyło się dobrze. Na duży plus jest tutaj również forma przedstawienia relacji Vicky z jej matką - podobało mi się w jaki sposób ta relacja ewoluowała od kompletnego braku zrozumienia i poczucia bezradności i rozpaczy, do akceptacji i wsparcia. Jeśli lubicie książki dla młodzieży z przesłaniem? Jeśli macie podobne problemy jak Vicky? Bądź znacie kogoś takiego? Przeczytajcie tę książkę, na pewno czas z nią spędzony nie będzie dla Was straconym. A jeśli kiedykolwiek poczujecie się samotni? Jestem tutaj dla Was. I widzę Was! :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie cichej i nieśmiałej Vicky Decker zmieniło się na gorsze, odkąd jej najlepsza i jedyna przyjaciółka przeprowadziła się do innego stanu, zostawiając ją zagubioną i przerażoną. Dziewczyna nie potrafi się porozumieć z rówieśnikami i z ogromną trudnością nawiązuje kontakty z innymi, ale gdy miała Jennę przy boku, mogła ignorować ten problem. Jednak gdy osoba, na której zawsze mogła polegać znajduje sobie innych przyjaciół i zaczyna powoli układać życie w nowym miejscu, Vicky zmuszona jest zrobić to samo, nawet jeśli powiedzenie zwykłego „cześć” napawa ją panicznym strachem. Z pomocą przychodzi jej internet i fikcyjne konto na instagramie, na którym występuje w kolorowym i nietuzinkowym przebraniu, wklejając się w zdjęcia znanych ludzi i miejsc. W prawdziwym życiu Vicky jest niewidzialna i nie wyróżnia się z tłumu, jednak jako @observi zdobywa niesamowitą popularność i po raz pierwszy zostaje zauważona…

  „#niewidzialna” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Sharon Huss Roat i muszę przyznać, że wypadło całkiem nieźle, mimo iż ta pozycja zdecydowanie skierowana jest do młodszych czytelników. Zanim postanowiłam sięgnąć po tę książkę, zapoznałam się z kilkoma zagranicznymi recenzjami, które ostatecznie przekonały mnie do lektury. Jestem dosyć wybredna jeżeli chodzi o powieści młodzieżowe i coraz trudniej mi znaleźć pozycje, które trafiłyby w mój gust, dlatego dzieło amerykańskiej autorki tak pozytywnie mnie zaskoczyło. Jest to bez wątpienia jedna z lepszych książek z gatunku Young Adult, z jakimi miałam okazję się ostatnio zapoznać. „#niewidzialna” opowiada historię nastoletniej Vicky, która cierpi na niezdiagnozowaną fobię społeczną i podobnie jak wiele osób, którzy zmagają się z tą chorobą, szuka ucieczki w wirtualnym świecie. Sharon Huss Roat świetnie sobie poradziła z kreacją tej postaci i narracja z jej punktu widzenia wypadła bardzo naturalnie i przekonująco. Vicky to bohaterka, która wzbudza sympatię i z którą łatwo się utożsamić, dlatego z przyjemnością i zaangażowaniem śledziłam jej historię. Amerykańska autorka stworzyła poruszającą i wartościową opowieść o samotności, przyjaźni, odkrywaniu własnej tożsamości i skomplikowanych relacjach międzyludzkich, która wzrusza, bawi i zachęca do refleksji. Ja ze swojej strony serdecznie zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję, zwłaszcza nastoletnich czytelników i entuzjastów gatunku. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie! ;)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Samotność może się wydawać błahym problemem – bo jak to jest możliwe, by być samotnym, kiedy otaczają nas ludzie? Okazuje się, że jest to niestety rzeczywistość, w której żyjemy. Być może duży wpływ na to ma Internet i smartfony, które wydaje się, że nie opuszczają naszych rąk. Główna bohaterka powieści napisanej przez Sharon Huss Roat, Vicky, oprócz rodziny i swojej najlepszej przyjaciółki nie ma nikogo, z kim potrafiłaby porozmawiać lub spotkać się – tak po prostu. Można przypuszczać, iż ma fobię społeczną, ale równie dobrze mogłaby być nadmiernie nieśmiała. Każdego z nas spotykają przecież sytuacje, kiedy nie wiemy, co powiedzieć, czujemy się zmieszani lub myślimy, że nie pasujemy do towarzystwa. Vicky jednak miała do tego jeszcze momenty, gdy nie mogła złapać tchu.

  Momentami książka wydawała się lekko przerysowana, jeśli chodzi o zachowanie Vicky jak i jej matki, która autentycznie zmuszała ją momentami do tego, by spotykała się z innymi. Takie zachowanie mnie zadziwiło, ponieważ przeważnie wygląda to tak, iż rodzice pilnują dzieciaki co do wychodzenia. Tutaj postawa jest całkowicie odwrotna i nie wiem, czy dzięki temu książka zyskała czy wręcz przeciwnie. Możliwe, że taki był zamysł autorki, aczkolwiek do mnie nie do końca ON przemówił.

  Co jednak zaplusowało? Z pewnością ukazanie otoczenia Vicky i rozwiązanie problemu. Również postać Liptona spodobała mi się, ponieważ miał ON widoczne wady jak i zalety – nie był idealny, co uczyniło go wiarygodnym. Do tego książkę czyta się przyjemnie oraz można z niej wyciągnąć lekcję – nawet jeśli ktoś nie wygląda na samotnego, może taki być. Miejmy zawsze na oku ludzi, którzy są obok, interesujmy się trochę bardziej tym, co u nich słychać, ponieważ czasem zwykła, krótka rozmowa może pomóc czy wywołać uśmiech na twarzy. Bądźmy otwarci, nie zamykajmy się jedynie na świat istniejący gdzieś tam w sieci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główną bohaterką książki jest szesnastoletnia Vicky Decker. Nastolatka ta jest świeżo po znalezieniu się w nowym, stresującym położeniu spowodowanym wyjazdem jej najlepszej i zarazem jedynej przyjaciółki, Jenny. Vicky cierpi na chorobliwą nieśmiałość i fobię społeczną, przez co przetrwanie w pojedynkę w szkole pełnej innych nastolatków dla Vicky staje się katorgą. Dziewczyna jest tak pogrążona w samotności i lęku przed ludźmi, że sytuacje takie jak kichnięcie w miejscu publicznym, jedzenie lunchu w szkolnej stołówce czy spóźnienie się na lekcje znajdują się na początku jej listy najczarniejszych scenariuszy. Jedyne, co pociesza Vicky to internetowe rozmowy z Jenną, jednak i one szybko się kończą, ponieważ Jenna zaczyna się coraz bardziej oddalać, znajdując sobie nowych przyjaciół. Załamana i zazdrosna Vicky postanawia nie być dłużna i chcąc wywołać w Jennie zazdrość wysyła jej wyfotoszopowane zdjęcie siebie świetnie się bawiącej na koncercie, na którym w rzeczywistości nigdy jej nie było. Główna bohaterka z czasem uświadamia sobie, że wklejanie swojego wizerunku w życie obcych przynosi jej swego rodzaju ulgę i satysfakcję. Z czasem Vicky postanawia założyć Instagramowy profil pod nickiem Observi, gdzie rozwija i kreuje swoje swoje alter ego. Dziewczyna szybko zauważa, że nie jest jedyną samotną osobą w Internecie, a jej profil szybko zdobywa popularność i staje się mekką i odskocznią dla samotnych osób z całego świata, które jedyne czego pragną, to tego, by ich samotność została przez kogoś zauważona.

  Autorka w #niewidzialnej poruszyła wiele ważnych kwestii. Zaczynając od fobii społecznej, nieśmiałości i zdrowia psychicznego, poprzez przyjaźń, na którą muszą pracować obie strony, aż po samotność, która w dzisiejszych czasach często wywołana jest przez społeczeństwo, które od pewnego czasu sugeruje się internetowymi kultami piękności i zachowania.

  Autorka napisała bardzo dobrą powieść dla młodzieży, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych książek z gatunku. Jej głównym wątkiem nie jest poszukiwanie miłości (choć wątku romantycznego w niej nie brakuje), ani opowieść o szalonym życiu amerykańskich nastolatków. To powieść, która mimo swej lekkości niesie przesłanie.

  Podsumowując, #niewidzialna uświadamia nas w tym, jak wielu ludzi cierpi przez swój lęk przed obcowaniem z innymi ludźmi jednocześnie pragnąc kontaktu z drugą osobą. #Niewidzialna sprawi, że zaczniemy zwracać uwagę na osoby, które zazwyczaj są pomijane. Nauczy nas, że zwykłe "hej" na przywitanie może "zrobić komuś dzień", podczas gdy nas to nic nie kosztuje. Jest to książka, którą polecić mogę każdemu, nie tylko młodszym czytelnikom, ponieważ problem samotności dotyczy ludzi w każdym wieku i w każdym kręgu kulturowym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Vicky Decker marzy tylko o tym, aby nie rzucać się w oczy i pozostać niezauważoną. Wpada w panikę przy najmniejszym kontakcie z ludźmi, jest chorobliwie nieśmiała i po tym, jak jej najlepsza przyjaciółka Jenna wyprowadziła się z miasta, nie zamienia z nikim ani słowa.

  Observi jest duszą towarzystwa i nie waha się spełniać własnych marzeń. Zyskuje niesamowitą popularność na Instagramie, gdzie wrzuca swoje zdjęcia z imprez i dzieli się fantastycznymi przygodami.

  Observi jest fikcyjną postacią stworzoną przez Vicky Decker i chociaż szybko staje się gwiazdą Internetu, jej twarz pozostaje w ukryciu, a tożsamość wciąż jest słodką tajemnicą Vicky. Im większe grono fanów zdobywa Observi, tym bardziej Vicky uświadamia sobie, że świat jest pełen ludzi, którzy, tak jak ona, są samotni i niezauważalni. Czy Vicky zdecyduje się wyjść z cienia i zacznie żyć naprawdę?

  #niewidzialna zdołała przekonać mnie do siebie już samym opisem. Dziś, gdy każdy z nas spędza w Internecie mniejszą lub większą część swojego życia, bardzo łatwo jest zauważyć kontrast między prawdziwą rzeczywistością a tą wirtualną. Wielu ludzi, tak jak Vicky Decker, w momencie wzięcia do swojej dłoni smartphone'a, staje się zupełnie inną osobą. Ten temat jest mi bardzo bliski, więc z ogromną ciekawością sięgnęłam po #niewidzialną - powieść, która wpisuje się idealnie w tematy obecne w dzisiejszym świecie.

  Jenna, najlepsza przyjaciółka Vicky, była jedyną osobą, która potrafiła wydobyć z Vicky choć odrobinę śmiałości i odnaleźć jej prawdziwą osobowość - nie tą Vicky, która panicznie boi się, że któryś nauczyciel wywoła jej nazwisko, a przerwy między lekcjami spędza w szkolnej toalecie, próbując zapanować nad zżerającym ją strachem. Vicky po wyprowadzce Jenny starała się niczym nie wyróżniać i stać się niezauważalną. Szczerze mówiąc, chociaż zachowanie Vicky było obrazem skrajnej obawy przed światem, w niektórych momentach potrafiłam odnaleźć tam siebie. Myślę, że jest to bohaterka, z którą każdy może się choć odrobinę identyfikować. W końcu nieraz miewamy watpliwości, jesteśmy przerażeni i chcemy tylko zamknąć się w czterech ścianach i przenieść do innej rzeczywistości... tej wirtualnej.

  To właśnie robi Vicky Decker. Tworzy fikcyjne konto Observi na Instagramie, gdzie zaczyna zamieszczać przerobione w fotoshopie zdjęcia siebie samej w wymarzonych miejscach, z podziwianymi ludźmi - podczas lotu na Hipogryfie, na koncercie zespołu światowej sławy, na fotelu w The Ellen Show... Vicky kreuje postać, która jest jej zupełnym przeciwieństwem - otwarta, odważna i pełna życia. Observi po pewnym czasie udaje się zebrać wokół siebie społeczność ludzi, którzy tak jak ona czują się samotni i niechciani. Chociaż Vicky ma wrażenie, że jest ze swoim problemem zupełnie sama, okazuje się, że zarówno w Internecie, jak i w realnym świecie, otaczają ją osoby, które gotowe są ją zrozumieć. Są to nastolatkowie, których wielokrotnie mijała na korytarzu i którzy wydawali jej się szczęśliwi i spełnieni, a w rzeczywistości cierpieli w duchu. Vicky przekonała się, w jak wielki błąd wprowadziły ją pozory...

  Na przykładzie Vicky można bliżej przyjrzeć się umysłowi osoby, która zaczyna zmagać się z depresją. Jej myśli są pełne sprzeczności: pragnie pozostać w cieniu, lecz chce, aby ktoś ją zauważył i zrozumiał; ogarnia ją przerażenie na samą myśl o kontakcie z innymi ludźmi, a jednocześnie ma dosyć samotności i potrzebuje zrozumienia. Nie może liczyć na swoją matkę, która dąży do zmienienia jej na wzór obrazu idealnej córki, który sama stworzyła we własnym umyśle. Brakuje jej też wsparcia ze strony ojca, który w każdej sytuacji konfliktowej podporządkowuje się matce. Jednym słowem, Vicky nie jest łatwo. Observi staje się dla niej odskocznią od codzienności; namiastką życia, które chciałaby prowadzić.

  #niewidzialna okazała się naprawdę dobrą powieścią; jedną z tych, które, mimo że są całkiem krótkie i niezbyt ambitne, zostawiają w umyśle czytelnika coś więcej niż satysfakcję po skończeniu kolejnej książki. Przez akcję tej powieści mknęłam błyskawicznie, a w przerwach w czytaniu mój umysł wciąż przywoływał zdarzenia z książki. Nie mogłam się od niej oderwać!

  Książka Sharon Huss Roat została napisana bardzo prostym i przyjemnym językiem, który będzie łatwy w odbiorze dla każdego. Styl nie odgrywa tutaj jednak dużej roli - najważniejsze jest przesłanie, jakie autorka próbuje przekazać na kartach powieści. Jest ono niezwykle mądre i daje do myślenia. Przysięgam, po lekturze tej książki będziecie w stanie spojrzeć na świat nieco inaczej i zaczniecie zauważać więcej. 

  Podsumowując, #niewidzialna to powieść, którą powinien przeczytać każdy nastolatek, który na co dzień żyje pomiędzy światem rzeczywistym a tym wirtualnym. Ta książka może Was zmusić do zmiany sposobu myślenia i do zwrócenia większej uwagi na otaczających Was ludzi. To wszystko opakowane jest we wciągającą historię z wartką akcją. Polecam!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Niewidzialna gra. Część I. Znamię 0/5 Nasza cena:
18,85 zł 22,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewidzialna gra. Część I. Znamię

W sieci pojawia się nowa, młodzieżowa gra o nazwie Babilon. Jest o wiele bardziej wciągająca niż wszystkie dotychczasowe. Osiąga oszałamiający sukces. Na całym świecie wybucha internetowe szaleństwo. Każdy musi przyjąć na swe ciało znamię niezbędne do logowania. Od tego momentu wszyscy chcą żyć już...
Niewidzialna gra. Część II. Babilon 0/5 Nasza cena:
12,72 zł 22,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewidzialna gra. Część II. Babilon

Dariusz Procny został porwany w niewytłumaczalny sposób do przestrzeni internetu. Najprawdopodobniej stoją za tym twórcy serwisu: Babilon. Na ratunek rusza poszukiwawcza grupa specjalna złożona z cheruba Rafaela i człowieka, Michała Gaśnego. Gdzie tak naprawdę trafią nasi bohaterowie? Kim jest ta,...
Niewidzialna gra. Część V. Jaskinia 0/5 Nasza cena:
18,86 zł 22,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewidzialna gra. Część V. Jaskinia

Wojska Medów i Persów wdarły się ostatniej nocy do stolicy Chaldejczyków. Nasi bohaterowie próbują przetrwać ten huraganowy atak. Jednoczenie mija 66 dni, które wyznaczyła Bestia. Cyberg zrobi wszystko, aby w tym czasie odzyskać stare i nowe imperium Babilonu. Jednak Rafael i Elezar to potężni...
Niewidzialna gra. Część IV. Wygnanie 0/5 Nasza cena:
17,71 zł 23,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewidzialna gra. Część IV. Wygnanie

Kabel i Michał wpadają do piekielnej studni w Sznaghaju. Czy wyjdą cało z tej przepastnej otchłani? Równocześnie w starożytnym Babilonie Nabuchodonozor zostaje wygnany ze stolicy. Nikt nie wie, gdzie znajduje się władca. Co stanie się z jego królestwem? Czy Daniel, Azariasz i Chananiasz zdołają...
Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Tom 1

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwszy tom bestsellerowej serii. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków! Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym...
eBook Niewidzialna mobi epub 0/5 Nasza cena:
17,99 zł 22,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niewidzialna mobi epub

Offline Vicky Decker nie rzuca się w oczy. Jest przeciętna, chorobliwie nieśmiała, nie ma znajomych. Czuje się samotna. Jako @Observi jest duszą towarzystwa. Wrzuca zdjęcia z imprez, kolorowe stories, na których jest roześmiana, wśród znanych ludzi. Ma coraz więcej followersów, zbiera tysiące...
Dzień wszystkiego 5/5 Nasza cena:
21,89 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień wszystkiego

Czternastoletnia Majka cierpi na chorobliwe zadręczanie się. Mimo że jak ognia unika wszystkiego, co niebezpieczne, przypadkowo zostaje dotkliwie pogryziona przez pracującą w cyrku małpkę. Majka już nigdy nie odzyska pełnej sprawności dłoni, w dodatku utraciła radość życia i zaufanie do zwierząt....
Everlife. Wieczne życie 5/5 Nasza cena:
29,24 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Everlife. Wieczne życie

W tym świecie umierasz po to, by zyskać nieśmiertelność. Siedemnastoletnia Ten Lockwood wybrała po śmierci życie w świecie rządzonym przez Trojkę samozwańczych strażników sprawiedliwości i równości. Jej ugrupowanie od lat toczy wojnę z Miriadą, mroczną krainą, w której emocje zawsze biorą górę nad...
W świecie iluzji. Mroczna baśń 5/5 Nasza cena:
25,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W świecie iluzji. Mroczna baśń

Podczas bitwy z Hunami kapitana Szang zostaje ranny i umiera. Mulan nie może jednak pogodzić się ze stratą dowódcy i przyjaciela. Decyduje się za wszelką cenę ocalić Szanga. W tym celu udaje się do zaświatów, którymi rządzi groźny król Yama. Mulan i Yama zawierają układ: dziewczyna może zabrać...
Pakiet Mroczna baśń: W świecie iluzji, Cierń klątwy 0/5 Nasza cena:
51,98 zł 79,98 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Mroczna baśń: W świecie iluzji, Cierń klątwy

W świecie iluzji Podczas bitwy z Hunami kapitana Szang zostaje ranny i umiera. Mulan nie może jednak pogodzić się ze stratą dowódcy i przyjaciela. Decyduje się za wszelką cenę ocalić Szanga. W tym celu udaje się do zaświatów, którymi rządzi groźny król Yama. Mulan i Yama zawierają układ: dziewczyna...
Zbłąkany syn 5/5 Nasza cena:
29,24 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbłąkany syn

To miał być koniec opowieści. Simon Snow zrobił wszystko, co powinien. Pokonał złoczyńcę. Wygrał wojnę. A nawet się zakochał… W tym miejscu powinien nastąpić happy end, prawda? Coś w stylu „I żyli długo i szczęśliwie…”. Dlaczego więc Simon Snow popadł w apatię i nie może zejść z kanapy? Zdaniem...
Cierń klątwy. Mroczna baśń 5/5 Nasza cena:
25,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cierń klątwy. Mroczna baśń

W świecie, w którym żyją Maurycy i Bella, nie ma już magii. Jedynym miejscem, które zostało przed laty poddane potężnym czarom, jest położony głęboko w lesie zamek Bestii. To właśnie tam znajduje się zaczarowana róża. Gdy Bella dotyka kwiatu, zalewa ją fala obrazów z przeszłości. Dziewczyna...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula