Niepokorni. Chłopak znikąd

Autor:

Anka Sangusz

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
266
Nasza cena: 26,01 zł 29,90 zł Taniej o: 13%

Dwie poranione dusze. Będą dla siebie ukojeniem czy utrapieniem? Czy wspólnie zdołają zwalczyć ciężką przeszłość i kroczyć ku nowemu? A może zagłębią się jeszcze bardziej w mrok, który nimi owładnął?

Krótkie spojrzenie i delikatny uśmiech. Tyle wystarczy, by na zawsze złączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi. Kacper ukrywa swoją przeszłość. Okrywa się tajemnicą i otacza murem, przez który nikogo nie chce przepuścić. Poraniona dusza chłopaka kryje się przed oczami innych. Bolesne doświadczenia i swoją prawdziwą naturę przysłania głośnym zachowaniem, muzyką i grą aktorską, którą prezentuje każdego dnia na scenie życia. Kamila buntuje się przeciwko całemu światu. Pragnie żyć własnym życiem, według własnych planów i marzeń. Dwie poranione dusze, wspólne pragnienie zaznania prawdziwej miłości. Czy taki związek jest w stanie przetrwać? Uczucie dwojga nastolatków zostaje wystawione na próbę, gdy Kacper popełnia ogromny błąd. Czy Kamila będzie potrafiła wybaczyć? Co podpowie jej zranione serce? Czy chłopak wart jest drugiej szansy i rozpoczęcia wszystkiego na nowo?

Choć Kacper bardzo strzeże swoich sekretów, na jaw wychodzą coraz to nowsze i mroczniejsze tajemnice z życia jego rodziny. Czy zdoła odzyskać zaufanie Kamili i ochronić ją przed nadciągającym niebezpieczeństwem?

"Niepokorni. Chłopak znikąd" jest kontynuacją książki z serii "Niepokorni" pod tytułem "Dziewczyna z ogrodu". Anka Sangusz stworzyła mroczną i zimną historię pełną gorących uczuć i umieściła ją w Trójmieście. Rzuciła realne i szczere spojrzenie na problemy nastolatków, które nieraz bywają bagatelizowane przez dorosłą część społeczeństwa. A przecież młody wiek nie jest wyznacznikiem cierpień doznanych w życiu. To porywająca powieść o miłości dwójki młodych ludzi, których uczucie zostanie wystawione na ciężką próbę. Anka Sangusz wzbudza w czytelnikach skrajne emocje, niepozwalające oderwać się od książki. Chęć poznania odpowiedzi na nurtujące pytania i poczucie konieczności zrozumienia uczuć dwójki bohaterów trzymają w napięciu i zmuszają do głębokich przemyśleń nad otaczającym nas światem.

Recenzje (8)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niepokorni. Chłopak znikąd" tak, jak "Dziewczyna z ogrodu" był dla mnie prawdziwą ucztą literacką. Anka Sangusz udowodniła, że dobrze włada piórem i chętnie przeczytam każdą kolejną popełnioną przez nią powieść. Autorka zastosowała ciekawy zabieg - w pierwszej części narratorem wydarzeń była Ona, Kamila, Dziewczyna z Ogrodu. W drugiej części narrację przejmuje On, Kacper, tytułowy chłopak znikąd. Kto będzie narratorem trzeciej części? W ciemno strzelam, że ten zaszczyt przypadnie ich przyjaciółce, Kseni, która też odgrywa pewną rolę w losach bohaterów. Pomimo zastosowanego zabiegu każdy z bohaterów wciąż ma swoje indywidualne cechy, odczucia i język.

  Druga część cyklu odsłania przed nami tajemnice Kacpra, który za wszelką cenę nie chce obarczać Kamili problemami, które ściągnął na niego ojciec. Dziewczyna wielokrotnie musi mu udowadniać, że chce razem z nim nieść to brzemię. W tej części po raz pierwszy Kacper wprowadza nas do domu swojego wuja, w którym mieszka z siostrą, Karolinką. Relacje z krewnymi są trudne, ale kiedy Kacper wyjaśnia nam, z czego wynika ten dystans, przestajemy czuć złość na wuja, którego niekoniecznie można było polubić po pierwszej części.

  Bohaterowie marzą o wspólnej przyszłości po ukończeniu 18. lat i zaadoptowaniu siostrzyczki Kacpra. Równolegle nie ufają Adrianowi i boją się o Ksenię widząc, że między nimi pojawia się niezwykła więź. Nieoczekiwana kłótnia w szkole ściąga na wszystkich mniejsze lub większe kłopoty i jest początkiem serii nieprzyjemnych i bardzo niebezpiecznych zdarzeń... Jednak Kacper zawsze może liczyć na swoją odważną dziewczynę z ogrodu.

  "Niepokorni" to piękna seria, która niby dedykowana nastolatkom, naprawdę mnie wciągnęła. Piękne okładki są ozdobą mojej biblioteczki. Z niecierpliwością czekam na premierę trzeciej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Niepokorni. Chłopak znikąd” to kontynuacja „Dziewczyny z ogrodu” Anki Sangusz. Po przeczytaniu pierwszego tomu byłam ciekawa dalszych losów Kamili i Kacpra. W tej części na światło dzienne wychodzą wszystkie tajemnice skrywane przez chłopaka. Para, pomimo przeciwności, nie potrafi trzymać się od siebie z daleka.

  Bardzo podobała mi się relacja między głównymi bohaterami. Oboje byli w stanie wiele poświęcić dla swojej drugiej połówki. Według mnie zachowywali się bardzo dojrzale, zwłaszcza Kacper, który dla swojej rodziny dużo ryzykował. Książkę czytało się bardzo lekko i szybko.

  „Niepokorni. Chłopak znikąd” to bardzo przyjemna młodzieżówka, jeśli pierwsza część serii Wam się podobała, to polecam sięgnąć również po drugą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anka Sangusz wraca do nas z kolejną częścią cyklu Niepokorni. Po raz kolejny mamy możliwość spotkać się z Kacprem i Kamilą i poznać dalsze ich losy.

  Kacper zaczyna rozumieć, jak wielki błąd popełnił starając się trzymać Kamilę z dala od siebie i postanawia porosić dziewczynę, aby do niego wróciła. Dzięki temu rozstaniu ich związek spaja się coraz mocniej i chłopak postanawia zaufać swojej ukochanej na tyle, żeby przedstawić jej całą prawdę skrywaną o sobie. Jedyne czego się boi to reakcja ukochanej.

  Kacper ma nadzieję, że uda mu się odciąć od mrocznej strony swojej przeszłości, niestety ona daje o o sobie znać w najbardziej nieoczekiwanym momencie sprawiając, że ryzyko utraty wszystkiego, co kocha, staje się coraz bardziej realne. Czy ich miłość ma szansę pokonać wszystkie trudności, jakie spotyka na swojej drodze? Czy Kamila będzie potrafiła po raz kolejny zaufać?

  ***

  Z niecierpliwością oczekiwałam dalszego ciągu tej intrygującej historii, która poprzednim razem pochłonęła mnie w całości. I muszę przyznać, że zaczęło się ciekawie. W końcu Kacper miał ujawnić wszystkie swoje sekrety i zacząć życie na nowo. Byłam tak bardzo ciekawa tego, co mogło mieć aż tak ogromny wpływ na jego życie, że postanowił poświęcić swoją ukochaną, aby ustrzec ją przed niebezpieczeństwem. No i okazało się co to takiego, ale muszę przyznać, że zupełnie nie tego się spodziewałam. Owszem autorka zastosowała tutaj dość duży element zaskoczenia, jednak to wszystko wypadło jakoś tak mdło i niewzruszająco. Spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego. Niestety potem było już coraz gorzej, bo historia, która w poprzedniej części tak bardzo mnie wciągnęła, tym razem zrobiła się jakaś płaska i mało emocjonująca. Spodziewałam się wielkiego zaskoczenia i liczyłam na to, że będę tak samo niecierpliwie wyczekiwać kolejnej części, niestety wszystkie oczekiwania spełzły na niczym.

  Po tej części cyklu czuję jedynie niedosyt. Odniosłam wrażenie, że dialogi bohaterów stały się bardzo sztuczne, zero naturalności, a jedynie sztywność w wypowiadanych frazach. Sami bohaterowie również stracili w moich oczach, nie potrafili już wzbudzić we mnie takich emocji, jak wcześniej. Ogólnie książka może nie jest jakaś tragiczna, ale w porównaniu z poprzednią częścią jak dla mnie wypada blado. Dlatego czuję się zawiedziona, bo szczerze liczyłam na to, że autorka znów mnie zachwyci. Niestety nie udało się. Nie wiem, czy będę chciała przeczytać kolejną część.

  Książkę odebrałam za punkty w serwisie czytampierwszy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W styczniu poznałam Dziewczynę z ogrodu, czyli pierwszą część cyklu Niepokorni. Dziś napiszę kilka słów o drugiej odsłonie cyklu, o Chłopaku znikąd. Niektórzy może zastanawiają się, że jednak sięgam po książki dla młodzieży. Owszem czytam, ale nie tak często jak kiedyś. Chłopaka znikąd miałam w planach od momentu gdy zamknęłam wcześniejszą książkę Anki Sangusz. Czy druga część również mi się spodobała? Czy nadal byłam zainteresowana tym, co dzieje się z bohaterami tego cyklu?

  Los z nich zadrwił. Myśleli, że są sobie przeznaczeni. Dziewczyna z ogrodu i chłopak znikąd. Czy zranione serce dziewczyny wybaczy? Czy ON jest wart drugiej szansy? Anka Sangusz stawia odważne pytania, miej odwagę sięgnąć po odpowiedzi.

  Kacper sam podjął decyzję za nich. Nie dał szansy Kamili, by o niego walczyła. Postanowił rozstać się z dziewczyną, którą pokochał całym sercem. Zostawił ją by chronić. Tylko czy porzucona Kama będzie w stanie zrozumieć postępowanie Kacpra? Jej serce rozpadło się na tysiąc kawałków. Widok chłopaka rani, ale nie zdaje sobie sprawy, jak cierpi Kacper.

  Bohaterowie książek Anki Sangusz zbliżają się do dojrzałości. Już niedługo skończą osiemnaście lat. Jednak tak dziewczyna z ogrodu, jak i chłopak znikąd zmuszeni byli dorosnąć wcześniej niż ich rówieśnicy. Musieli nauczyć brać odpowiedzialność za swoje działania, ale i za innych (zwłaszcza Kacper). Dziewczyna z ogrodu opowiadała nam o rudowłosej Kamili. Chłopak znikąd bardziej skupia się na Kacprze i jego pokręconym życiu.

  Przyszłość Kacpra powraca w jeszcze mroczniejszych odcieniach, na jaw wychodzą rodzinne grzechy, czy chłopak zdoła ochronić wszystkich, których kocha? Kacper musi pamiętać, że każda decyzja niesie konsekwencje. Niektórych nie da się cofnąć…

  Kacper nie miał w życiu lekko. W strasznym wypadku stracił matkę, a jego kuzyn zapadł w śpiączkę. Ojciec chłopaka odbywa karę więzienia, ale wcześniej nie potrafił zachowywać się jak mąż i ojciec. Teraz za błędy ojca musi odpowiadać właśnie Kamil. Zbyt dużo tego wszystkiego, jak na barki młodego człowieka, który powinien wieść bardziej nieodpowiedzialne życie. To teraz jest czas na podejmowanie szalonych decyzji, a nie na odpowiedzialne zachowanie, niczym dorosły. Ale życie nie jest sprawiedliwe.

  Kacper nie może żyć bez Kamili i gdy tylko pojawia się okazja znów zbliża się do dziewczyny. Tego czego od niego chce Kamila wydaje się proste, ale Kacper ma z tym problemy. Chodzi o szczerość. Nastolatek nie zdaje sobie sprawy jak wiele może powiedzieć Kamili. Nie wie ile ona wytrzyma i czy go nie zostawi. A tego by nie zniósł. Ciężar gatunkowy jego sekretów jest wielki, ale po przeanalizowaniu sytuacji Kacper otwiera się powoli przed ukochaną.

  On ukrywa swoją przeszłość. Ona za wszelką cenę chce ja odkryć. Czy ich uczucie okaże się wystarczająco silne? Czy przetrwa trzęsienie ziemi?

  Chłopaka znikąd, moim zdaniem, dopadła klątwa drugiego tomu. Dziewczyna z ogrodu była lepszą książką i lepiej się ja czytało. W tej części jest za dużo tulenia, całowania i wyzwania sobie uczuć. Zrobiło się za słodko. Co prawda równoważą ten miód różne zawirowania i problemy, ale jednak. Przyjdzie teraz czekać na trzeci tom, mając nadzieję, że będzie bardziej interesujący.

  Mimo tego Chłopaka znikąd czyta się bardzo szybko. W sumie to mknie się przez kolejne kartki, a lektura zajmuje bardzo mało czasu. Książka wbrew temu, że jest dla młodzieży niesie z sobą wiele mądrości. Dotyka problemów dorosłych. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że młodzi ludzie też borykają się z podobnymi problemami, i że nie potrafią sobie z nimi radzić w pojedynkę. Warto przeczytać obie książki żeby zrozumieć, że w podobnych sytuacjach bardzo przydaje się druga osoba godna zaufania.

  Na zakończenie przytoczę słowa mojej wirtualnej przyjaciółki: Nie tylko nastolatki To czytają! Nastolatki z VAT-em też!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwsza część "Dziewczyna z ogrodu" zainteresowała mnie na tyle, że musiałam sięgnąć po kontynuację. W drugim tomie poznajemy historię Kacpra, dlaczego jest taki, a nie inny, jak poradzi sobie z odpowiedzialnością, którą na siebie wziął i czy przeszłość nie wpłynie negatywnie na jego związek z Kamilą.

  Nie będę ukrywać, że druga część podobała mi się bardziej, nie wiem czy to zasługa fabuły czy tego, że bardziej odpowiada mi narracja z męskiego punktu widzenia. Na pewno styl autorki się poprawił. Nie jest to oczywiście lektura, która zajmie Wam więcej niż 2 godziny czasu, ale będą to raczej przyjemne chwile. Dla mnie były na tyle zadowalające, że z pewnością będę czekać na ciąg dalszy.

  Książka jest o nastolatkach i do nastolatków skierowana. I będzie to powieść, która najbardziej spodoba się właśnie młodym, u progu dorosłości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -31%
  Niepokorni Tych dwoje

  Niepokorni Tych dwoje

  Niełatwe decyzje potrafią ranić. Wielka miłość zaślepić, ale gdy kogoś kochasz, prawdziwie kochasz, to stajesz się odpowiedzialny za tę, która zawierza Ci siebie. Bohaterowie serii "Niepokorni" stają przed niełatwymi wyborami.
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,71 zł 29,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -31%
  Niepokorni. Dziewczyna z ogrodu

  Niepokorni. Dziewczyna z ogrodu

  Lubimy niegrzecznych chłopców, lubimy niepokorne dziewczyny, no nie?On ? chłopak po przejściach, ona ? zbuntowana przeciwko całemu światu. Kacper i Kamila. Dwoje nastolatków, których los nie rozpieszczał, oj nie? Jedno spotkanie, jedno spojrzenie, ciepłe słowo, nieśmiały uśmiech mogą zmienić...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,71 zł 29,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -38%
  Nicolas. Bezlitosna siła. Tom 6

  Nicolas. Bezlitosna siła. Tom 6

  Bohaterowie bestsellerowej serii Bezlitosna siła wracają na ring! Jesteście gotowi na wielki finał tej walki? Nicolas ma jeden cel – chce pomścić brata i zniszczyć chłopaków z Panta Rhei. Sara jest utalentowaną i delikatną dziewczyną po przejściach. On zbliża się do niej, by spełnić swój plan...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,65 zł 42,99 zł
  w magazynie
 • -33%
  Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

  Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

  Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby. Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,95 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1

  Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1

  Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować. Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu! Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Córka generała

  Córka generała

  Są takie historie, które zostają w ludziach na zawsze… Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca opowieść o trudnej miłości w cieniu walki o przetrwanie. Każdy w Wolnym Mieście Gdańsku czuje, że wojna wisi w powietrzu. Jednak myśli Andrzeja Tapera zaprząta coś zupełnie innego - jest z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,08 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Drań

  Drań

  Agent sił specjalnych ściga mężczyznę podejrzanego o zabójstwo Prezydenta i kobietę, która go ukrywa. Hubert Karling i jego żona Danka, próbują nie tylko przeżyć, ale też oczyścić swoje imię. Wiktor Jedynym spoiwem łączącym go z przeszłością jest Zadra. Mężczyzna, który zabrał mu wszystko....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Światło w środku nocy

  Światło w środku nocy

  Nowość autorki „Zanim się pojawiłeś” Gwiazdy widać tylko w ciemności Alice czuje się jak wybrakowana wersja samej siebie. Szybki ślub z przystojnym Amerykaninem okazuje się pomyłką. W domu rządzi teść, który książki inne niż Biblia uznaje za stratę czasu. Na dodatek plotkuje o niej całe...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,94 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -36%
  Zniszcz mnie

  Zniszcz mnie

  Fascynują Cię tajemnice i zagadki? Chętnie sięgasz po książki o miłości przekraczającej granice, pełne odważnych scen namiętności? Lubisz wyrazistych, targanych sprzecznymi emocjami bohaterów? W takim razie z pewnością nie zawiedziesz się, czytając najnowszą książkę Anny Langner, “Zniszcz mnie”....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Słodki kłamca

  Słodki kłamca

  Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku – uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy zastała byłego już chłopaka między nogami innej kobiety. Teraz z pomocą przyjaciółki Victorii próbuje uporządkować sobie życie od nowa. Gdy tylko postanawia zrobić...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,30 zł 36,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Ulica Strachu. Dziewczyna znikąd 4/5 Nasza cena:
26,99 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ulica Strachu. Dziewczyna znikąd

Jedna z trzech książek serii „Ulica Strachu” inspirowana cyklem filmów o tym samym tytule. Produkcje dostępne na platformie Netflix od lipca 2021 roku. Lizzy Palmer jest nowa, piękna i pełna tajemnic. Kiedy rozpoczyna naukę w Shadyside High, szybko nawiązuje znajomość z Michaelem i jego dziewczyną...
Chłopiec znikąd 0/5 Nasza cena:
36,08 zł 44,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopiec znikąd

Inspirowana współczesną historią poruszająca powieść o odwadze, poświęceniu i przyjaźni między syryjskim uchodźcą i amerykańskim nastolatkiem Ojciec Ahmeda zaginął, gdy płynęli nocą łodzią przemytników, starając się dotrzeć do wybrzeży Grecji. Wcześniej, w czasie bombardowania, stracił mamę,...
Dziewczyny znikąd 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyny znikąd

Trzy dziewczyny. Trzy historie. Jeden cel. Walka o sprawiedliwość, opór i solidarność w małej społeczności, która da początek czemuś większemu i przełomowemu. Trzy nastoletnie alternatywki z Prescott: Grace, Rosina i Erin postanawiają pomścić zbiorowy gwałt na koleżance, o którym milczy lokalna...
Niepokorni Tych dwoje 4/5 Nasza cena:
20,71 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorni Tych dwoje

Niełatwe decyzje potrafią ranić. Wielka miłość zaślepić, ale gdy kogoś kochasz, prawdziwie kochasz, to stajesz się odpowiedzialny za tę, która zawierza Ci siebie. Bohaterowie serii "Niepokorni" stają przed niełatwymi wyborami.
Niepokorni. Dziewczyna z ogrodu 4/5 Nasza cena:
20,71 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorni. Dziewczyna z ogrodu

Lubimy niegrzecznych chłopców, lubimy niepokorne dziewczyny, no nie?On ? chłopak po przejściach, ona ? zbuntowana przeciwko całemu światu. Kacper i Kamila. Dwoje nastolatków, których los nie rozpieszczał, oj nie? Jedno spotkanie, jedno spojrzenie, ciepłe słowo, nieśmiały uśmiech mogą zmienić...
Klub Fanek W.M. Oliwia 4/5 Nasza cena:
20,71 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klub Fanek W.M. Oliwia

Ta powieść jest genialna. Tak po prostu. W życiu nie powiedziałabym, że ja, normalna nastolatka, spędzająca pół życia na insta, a drugie pół na fejsie, tak całkowicie i zupełnie odlecę czytając historię trzech zwariowanych, przefajnych dziewczyn i zakocham się – jak one – w „facecie z plakatu”,...
Ranczo Fantazja Tom 1 Droga w nieznane 4/5 Nasza cena:
20,71 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ranczo Fantazja Tom 1 Droga w nieznane

„Jestem inna, ja do nich nie pasuję!”, znasz to? Ja owszem. Jeśli czasami myślisz, że też gdzieś nie pasujesz, ta książka jest dla ciebie. Pełna zwariowanych, czasem poważnych emocji powieść o uczennicy renomowanego liceum, która nagle zostaje zesłana, karnie!, na ranczo gdzieś na końcu świata....
Klub Fanek W.M. Alicja 4/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klub Fanek W.M. Alicja

Przyjaźń to jest to! Połączyła je Wielka Miłość! I to dosłownie. Zauroczenie serialowym `chłopakiem z plakatu` to początek fajnej przyjaźni. Po przeczytaniu tej książki będziesz miała ochotę zadzwonić do swojej przyjaciółki i powiedzieć: Fajnie, że jesteś! Ekspertki od Wielkie Miłości w akcji. Ala...
Ranczo Fantazja Tom 2. Nowe przyjaźnie 5/5 Nasza cena:
20,71 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ranczo Fantazja Tom 2. Nowe przyjaźnie

Gabi już wie, że po pierwszym, szczeniackim ?nie?, trzeba dorosnąć , wziąć się w garść i dostosować się do nowej sytuacji. A może nawet ją polubić?Gabrysia na Ranczu Fantazja odnajduje prawdziwe przyjaźnie, pierwszą miłość i nawiązuje więź z tatą. Tak. Teraz mówi do mężczyzny, którego dotąd nie...
Zagubiona. Trylogia autorska. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubiona. Trylogia autorska. Tom 2

Pierwsza miłość, pierwszy pocałunek, pierwszy mężczyzna... Nie tak łatwo zapomnieć, trudno wyleczyć złamane serce, szczególnie jeśli kochałaś pierwszy raz. Weronika - zdradzona, opuszczona, załamana - próbuje odnaleźć się w świecie, gdzie najbliżsi, którzy powinni cię wspierać, wciąż ranią, a...
Przystań Julii. Seria kwiatowa. Tom 3 0/5 Nasza cena:
31,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przystań Julii. Seria kwiatowa. Tom 3

"Przystań Julii" autorstwa Katarzyny Michalak to ostatnia część z cyklu "Serii Kwiatowej", która zapadła w serca polskich czytelników. Jeżeli z niecierpliwością śledzisz losy mieszkanek ulicy Leśnych Dzwonków, na pewno ucieszy Cię wiadomość o możliwości poznania zakończenia fascynującej serii. Czy...
Marzycielka. Trylogia autorska. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzycielka. Trylogia autorska. Tom 3

Samotność... Jeżeli Ewie Kotowskiej wydawało się, że poznała jej smak, była w błędzie. Teraz dopiero, gdy straci ukochanego mężczyznę i najbliższych przyjaciół, doświadczy prawdziwej samotności. Jednak los, dotąd tak okrutny, ma dla Ewy parę niespodzianek. Gdy tylko kobieta odnajdzie siłę, by...
Wybrane bestsellery
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula