Niegrzeczny manager. Cykl VIP. Tom 2

Książka
28,76 zł
Outlet
18,23 zł
eBook
27,95 zł
Audiobook
34,96 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Vip,
Cykl VIP
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Muza
Ilość stron: 384
Opis

"Niegrzeczny manager", autorstwa Kristen Callihan, to wciągająca książka dla miłośników romansów. Porywająca i rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, będąca kontynuacją "Niegrzecznego idola".

Gabriel "Scottie" Scott to manager najsłynniejszego zespołu rockowego na świecie. Jest sztywnym i zorganizowanym perfekcjonistą, co zazwyczaj ułatwia mu życie, ale czasem potrafi je także utrudnić. Tak jak w sytuacji, kiedy zakochuje się w pięknej pani fotograf - pracującej aktualnie nad zdjęciami dla kapeli. Istnieje duża szansa, że jego sposób życia może zrujnować to, co jeszcze się nawet nie zaczęło.

Scottie poznaje śliczną Sophie Darling, gdy lecą do Londynu, gdzie oboje mają spotkać się z zespołem, ale żadne z nich nie wie o tym, że to drugie zmierza dokładnie na to samo spotkanie. Podczas podróży dziewczyna doprowadza Gabriela do szału. W tamtej chwili może się wydawać, że nie ma na świecie nikogo, kto byłby większym przeciwieństwem, niż tych dwoje.

Kiedy Sophie i Scottie się rozstają, są przekonani, że nigdy więcej się nie spotkają. Nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że Gabriel Scott jest potencjalnym pracodawcą panny Sophie Darling - ubiegającej się o pracę fotografa zespołu. Mimo że dzieli ich niemal wszystko, wbrew pozorom zaczyna ich coś łączyć, a napięcie między nimi narasta z minuty na minutę.


O autorce

Kristen Callihan to autorka literatury obyczajowej i romansów, a także książek z gatunków fantasy i science fiction. "Niegrzeczny manager" to druga część cyklu "VIP", w którego skład wchodzą jeszcze: "Niegrzeczny idol" (tom 1) oraz "Fall" (tom 3). Inne znane książki pisarki to między innymi: "Dear Enemy", "The Hot Shot", "The Game Plan", "The Friend Zone", "The Hook Up" oraz "Firelight".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii erotyczna lub z serii Vip

Czy powieść "Niegrzeczny manager" można czytać bez znajomości pierwszej części cyklu VIP?

Tak, książka skupia się na nowej parze bohaterów, więc historia stanowi zamkniętą całość pod kątem wątku romantycznego. Postacie z poprzedniego tomu pojawiają się w tle jako członkowie zespołu rockowego, co wzbogaca tło fabularne. Czytelnik bez problemu odnajdzie się w relacjach między menedżerem a fotografką bez znajomości wcześniejszych wydarzeń. Lektura pierwszego tomu pomaga jednak lepiej zrozumieć dynamikę grupy i historię samej kapeli. Dodatkowo, powracający bohaterowie pozwalają stałym czytelnikom śledzić dalsze losy ulubionych postaci.

Jakie motywy literackie dominują w tej historii miłosnej?

Powieść opiera się na popularnym motywie "grumpy x sunshine" oraz relacji biurowej osadzonej w świecie show-biznesu. Główny bohater jest chłodnym profesjonalistą, którego opór przełamuje radosna i bezpośrednia artystka. Autorka wykorzystuje napięcie budowane przez wymuszoną bliskość podczas wspólnej trasy koncertowej. Całość dopełnia dynamiczny dialog i proces wzajemnego docierania się skrajnie różnych osobowości. Kontrast między ich podejściem do życia generuje stałe iskrzenie i wciągającą akcję.

Dla kogo ta książka może okazać się nieodpowiednim wyborem?

Pozycja ta nie jest wskazana dla osób unikających w literaturze odważnych scen erotycznych oraz wulgarnego języka. Fabuła koncentruje się na intensywnym napięciu seksualnym i zawiera liczne, szczegółowe opisy zbliżeń między bohaterami. Czytelnicy poszukujący wyłącznie delikatnego romansu bez akcentów fizycznych mogą poczuć się przytłoczeni intensywnością niektórych fragmentów. Jest to lektura przeznaczona wyłącznie dla pełnoletniego odbiorcy, akceptującego gatunek romance erotica. Warto mieć to na uwadze przed zakupem, aby treść odpowiadała osobistym preferencjom czytelniczym.

Jak dużą rolę w fabule odgrywa tematyka związana z zespołem rockowym?

Środowisko muzyczne stanowi kluczowe tło wydarzeń, ponieważ bohaterowie pracują razem przy obsłudze światowej trasy koncertowej. Czytelnik obserwuje kulisy życia kapeli, od przelotów prywatnymi samolotami po organizację pracy profesjonalnego fotografa. Praca menedżera i fotografki jest integralną częścią ich codzienności, co bezpośrednio wpływa na rozwój ich relacji. Branża muzyczna nie jest tu tylko dodatkiem, ale fundamentem, na którym budowane są konflikty i punkty zwrotne. Atmosfera wielkich koncertów i ciągłego bycia w drodze nadaje książce unikalnego, rockowego klimatu.

Jaki charakter ma relacja między Gabrielem a Sophie?

Relacja głównych bohaterów ewoluuje od wzajemnej niechęci i irytacji do głębokiej fascynacji oraz emocjonalnego przywiązania. Gabriel Scott reprezentuje typ mężczyzny kontrolującego każdy aspekt życia, podczas gdy Sophie Darling wnosi do jego świata chaos i spontaniczność. Ich starcie charakterów prowadzi do licznych zabawnych sytuacji oraz momentów pełnych szczerego, ludzkiego porozumienia. Ta dynamika sprawia, że proces przełamywania barier przez chłodnego menedżera staje się głównym motorem napędowym powieści. Autorka kładzie duży nacisk na psychologię postaci, co czyni ich przemianę wiarygodną dla czytelnika.

Szczegóły
  • Tytuł: Niegrzeczny manager
  • Autor: Kristen Callihan
  • Wydawnictwo Muza
  • Seria Vip, Seria Cykl VIP
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 384
  • Format: 13.0 x 20.5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328715080
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Managed
  • Tłumacz: Gabriel Julia
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788328715080
  • EAN: 9788328715080
  • Wymiary: 13x20.5 cm
  • Dane producenta: MUZA SA, ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa, Polska, muza@muza.com.pl, tel. 48 226211775
Recenzje książki Niegrzeczny manager. Cykl VIP. Tom 2 (30)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzent Wybitny
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Justyna M. w dniu 2021-02-14
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Druga część serii VIP. Kontynuacja perypetii zespołu, oczami Scotta i Sophie, która porusza problemy dorosłych ale wciąż młodych ludzi. Jedną z zalet tej książki jest możliwość "wejścia w buty" głównych bohaterów, łatwość wyobrażenia sobie siebie na ich miejscu, ich emocji, bólu, rozczarowania, aż w końcu dojdziemy do tej najważniejszej rzeczy, która leczy wszystkie złe uczucia... miłości.

    Wg. mnie ta część jest niesamowita, lepsza od pierwszej. Może dlatego, że problemy które zostały poruszone bardziej w tej części są mi znane?

    Tak czy siak, polecam przeczytać, nie będziecie się nudzić przy tej pozycji.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja Z. w dniu 2020-11-23
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Książka jest bardzo wciągająca jak zacznie się ją czytać nie można przestać. Książkę przeczytałam w 2 dni. Polecam z całego serca🙂

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Beata W. w dniu 2020-12-11
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    "Niegrzeczny manager"

    "Dzieli
    ich wszystko, ale łączy niewytłumaczalne pożądanie"

    Gabriela Scott, manager kapeli rockowej, perfekcyjny w każdym calu, mocno stąpający po ziemi.

    Sophie Darling, energiczna, otwarta dziewczyna.

    Poznają się w samolocie, mimo początkowej niechęci Scotta ich znajomość zaczyna się rozwijać. Jakie jest ich zdziwienie, gdy się okazuje że będą razem pracować 🙄

    "Bestseller New York Times" mamy taki napis na okładce. I ja się zawsze dziwię, czy te słowa tak na mnie działają, czy po prostu każda książka z nim jest [motyla nóżka]! Tak, ta książka jest bardzo dobra, aż żałuję, że już mam ją za sobą. Świetne dialogi, niebanalna historia i gorące chwilę namiętności, no czego chcieć więcej? ☺️ Znajomość "trajkotki" i "słoneczka" i teksty jakie padały w książce, powodowały wybuchu śmiechu, aż nie raz ocierałam łzy. A ich wzajemne "dogryzanie" wręcz podkrecało atmosferę, która i tak była nasycona frustracja seksualna obojga bohaterów. Aż jestem w szoku, że tyle czasu ukrywali przed sobą to pragnienie i uczucia względem siebie. A wybuch namiętności między bohaterami był tak gorący, aż strony płonęły 🔥

    Ahh co to była za świetna historia.

    Polecam gorąco 🔥🔥

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina J. w dniu 2020-12-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    "Niektórym rzeczom trudno się oprzeć, nawet jeśli bardzo pragniesz utrzymać dystans."

    "Niegrzeczny manager" to drugi tom serii "VIP", w którym poznajemy historię Gabriela "Scottiego" Scotta – managera kapeli rockowej Kill John. "Niegrzeczny idol", czyli pierwsza część bardzo mi się podobała, ale to drugi tom okazał się tym, który skradł moje serce w całości! Moja miłość do Killiana została bardzo szybko zastąpiona miłością do Scottiego. 🙈❤️ Tak wiem, jestem niestała w uczuciach, ale no cóż... Jest mi z tym dobrze. 😂 Już od samego początku czułam, że "Niegrzeczny manager" to jest to! Wiedziałam, że ta książka będzie rewelacyjna i ani trochę się w tym stwierdzeniu nie pomyliłam. Bo taka właśnie była! Wciągająca, zabawna, lekka i przyjemna. Relaksująca i odprężająca. Pełna dobrego humoru, który jest charakterystyczny dla autorki i niekiedy może się wydać lekko infantylny, ale do mnie trafia idealnie. Wielokrotnie śmiałam się w głos, a nawet i do łez. Zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu głównych bohaterów... O kurczę, to było dobre! 🤣😍 Scottie nie spodziewał się, że w samolocie będzie musiał siedzieć obok kogokolwiek, a już na pewno nie przypuszczał, że jego towarzyszką na czas lotu zostanie dziewczyna, której mówiąc wprost, buzia się nie zamyka. A tak się pechowo złożyło, że główny bohater nieszczególnie przepada za rozmowami. Zwłaszcza z nieznajomymi, którzy zachowują się, jakby byli trochę opętani...🙈😂 Sophie to straszna gaduła. Ale taka prawdziwa! Z krwi i kości. Przy tym jest też komiczną i bardzo charyzmatyczną osobą. "Utknąłem obok osoby z nieuleczalną biegunką słowną". Scottie nie jest zbyt wylewnym, a przede wszystkim towarzyskim mężczyzną. Bywa też arogancki, nieprzystępny i nieco sztywny. Według Sophie jest "gościem cierpiącym na zaparcie społeczne". Jest człowiekiem, który lubi mieć nad wszystkim kontrolę. Zdystansowany i opanowany, ukrywa się pod maską obojętności. Z kolei Sophie to jego całkowite przeciwieństwo, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Uwielbia żartować i korzystać z każdej chwili, jaką dostaje od życia. Z pozoru wydaje się bardzo szczęśliwą osobą, ale jednak pod tą powierzchowną warstwą radości i zadowolenia kryje się samotna i zagubiona dziewczyna. "Oboje po mistrzowsku potrafimy ukrywać się pod maską. Ja śmieję się i żartuję, ON udaje robota". Ich dialogi, w których cięte riposty grały główną rolę, były świetne, ale co najważniejsze, niewymuszone. Takie swobodne i w pełni naturalne. Duża w tym zasługa samych bohaterów, których przedstawienie było bardzo autentyczne. Zarówno z Sophie, jak i z Gabrielem od razu złapałam wspólny język i byłam przekonana, że czas spędzony w ich towarzystwie będzie kapitalną przygodą. Bardzo mocno się z nimi zżyłam i polubiłam, a nawet mogę powiedzieć, że pokochałam ich za... całokształt! Autorka przelała w ich relację mnóstwo emocji i uczuć. Między nimi było nie tylko silne pożądanie, ale też głęboka chemia, którą odczuwałam niemal na każdej stronie. Sceny erotyczne, które pojawiły się de facto dopiero w drugiej połowie książki (co uważam za duży plus!) były opisane ze smakiem, a jednocześnie był w tym wszystkim ogień i iskry. Bardzo mnie ucieszyło to, że między bohaterami uczucia kiełkowały stopniowo, a autorka w bardzo umiejętny sposób budowała między nimi to wyjątkowe napięcie seksualne. Aj, momentami to już było naprawdę gorąco.🔥 Ale wiecie, co mnie najbardziej rozczuliło w przypadku tej dwójki? Te słodkie przezwiska, których używali wobec siebie! 😍 No uwielbiam! Niech mi ktoś znajdzie takiego Scottiego w prawdziwym życiu! Zapłacę! 😂 Jestem zakochana w historiach, które wychodzą spod pióra Kristen Callihan. Jej lekki, przyjemny i pełen humoru styl pisania od razu przypadł mi do gustu. Cudownie było po raz kolejny spotkać się z ekipą Kill Johna. Kocham ich wszystkich i czekam z wielką niecierpliwością na kolejny tom z tej serii. I tak jeszcze na koniec... Oczywiście bardzo polecam całą serię "VIP"! 🤩

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Katrzyna K. w dniu 2021-02-10
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Seria #VIP była dla mnie miłym zaskoczeniem w tamtym roku. Kristen Callihan udało mi się poznać jeszcze wcześniej dzięki powieści ,,Niedopasowani", którą napisała wraz z Samanthą Young, tak więc gdy przyszło mi przeczytać jej samodzielną powieść byłam niemniej zadowolona. ,,Niegrzeczny idol" był lekką, pozwalającą na odprężenie się powieścią, przy której całkiem dobrze się bawiłam. Tak więc, gdy sięgałam po drugą część z tej serii spodziewałam się czegoś niemniej dobrego. I co ciekawe nie zawiodłam się, a nawet więcej. Bawiłam się przy czytaniu historii zdystansowanego managera i wyluzowanej fotografki nadzwyczaj dobrze ...

    Manager największej kapeli rockowej na świecie - Gabriel Scott - to zdystansowany mężczyzna, który jest perfekcjonistą, a poznana w samolocie zwariowana i gadatliwa Sophie Darling sprawia, że chce jak najszybciej zapomnieć o tym locie. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna została zatrudniona na stanowisku oficjalnego fotografa kapeli.

    (...)

    Jak pierwsza część była całkiem dobra, tak historia Scoottiego i Sophie jest po prostu bardzo dobra. Naprawdę. Już od pierwszej strony wciągnęłam się w tę historię i tak zostało do samego końca. Ale nie będę ukrywać, że to właśnie relacja pomiędzy głównymi bohaterami robi tu prawdziwą robotę. On niczym pan Darcy, jest niedostępny i chłodny, a ona jest jego przeciwieństwem. Na uwagę zasługuje też język, jakim została napisana ta powieść. Widać, że w Callihan płynie żyłka humoru. Były w tej książce takie momenty, że po prostu nie mogłam przestać się śmiać. Co wracałam do dalszego czytania powieści, to dialogi pomiędzy głównymi bohaterami na nowo mnie rozśmieszały powodując istną karuzelę śmiechu. Jednak - co ciekawe - autorce udało się to połączyć z nieco trudniejszymi momentami. Wszystko przeplata się w taki sposób, że raz się śmiejemy, by po jakimś czasie wrócić do nieco bardziej poważniejszego tonu.

    ,,Niegrzeczny manager" to - cóż więcej powiedzieć - naprawdę dobra powieść, przy której będziecie się dobrze bawić. Nie brakuje tutaj śmiechu, kłótni, utarczek słownych, ale też i dramatów. To opowieść o zaufaniu, otwieraniu się na innych i dopuszczaniu ich do siebie. Gabriel i Sophie pokazują nam, że przeszłość ma duży wpływ na nasze życie, ale warto niekiedy o niej zapomnieć, by zbudować coś nowego. Ja oczywiście szczerze polecam Wam tę historię.. Zapewniam, żer na pewno nie będziecie się nudzić, a co więcej nie raz uśmiejecie się do rozpuku. Jestem pewna, że na pewno się na niej nie zawiedziecie.

    Całą recenzję przeczytasz na blogu MójŚwiatLiteratury

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula