Nasze wczoraj. Na zawsze. Tom 1

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 19
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
282
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,67 zł
Nasza cena: 27,35 zł 38,90 zł Taniej o: 30%

Produkt niedostępny

Zakazana miłość smakuje najlepiej. Poznaj “Nasze wczoraj”, niezwykłą opowieść, w której uczucie powstało wbrew rozsądkowi, i sprawdź, do czego doprowadziło.

"Nasze wczoraj” to pierwszy tom cyklu “Na Zawsze’. Główny bohater, Daniel, wiedzie życie, które mogłoby być lepsze, choć nie ma co narzekać. Niespodziewanie, na jego drodze staje Łucja i wywraca wszystko do góry nogami. Daniel ma świadomość, że to kobieta nie dla niego. Nie powinien się zakochiwać, ale… to niestety wcale nie jest takie proste. Ona z kolei, mimo przeciwności, nie potrafi o nim nie myśleć, choć wie, że wszyscy byliby przeciwni ich związkowi - taka konfiguracja zdaje się po prostu nie do pomyślenia. Tyle że miłości nie da się zagłuszyć ani tym bardziej oszukać. Co robić, jeśli ciągnie cię ku czemuś, co z zasady nie ma przyszłości?

Wszystko przedstawia się w bardzo czarnych barwach. Czy ta historia ma w ogóle szansę na jakikolwiek przebłysk szczęścia?


O autorce

Anna Szafrańska jest polską pisarką, która zajmuje się tworzeniem literatury kobiecej, a także powieści z nurtu New Adult. Urodziła się w 1990 roku. Już jako nastolatka zaczęła przygodę z pisaniem. Z czasem zaczęła publikować swoją twórczość fanowską w Internecie, posługując się pseudonimem Anna Scott. Jej pierwszą wydaną historią było “Widmo grzechu”, a kolejną “Grzech pierworodny”. Prócz tego opublikowała jeszcze takie utwory, jak “Dziewczyna ze złotej klatki”, “Właśnie tak!” oraz “Jeden błąd”. Opowiadania autorki znalazły się również w antologiach wydawnictwa Novae Res.

Recenzje (19)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Bywają miłości zakazane tylko w teorii. Te wynikające z różnic statusu społecznego czy te dzielone barierą wiekową. Ale tak naprawdę dla prawdziwej miłości nie ma żadnych granic, co w sposób obrazowy i emocjonujący ukazuje między innymi nasza cudowna literatura. Bywają jednak miłości prawdziwie zakazane: przez prawo, zasady, moralność i człowieczeństwo. Uczucia, które nigdy nie powinny i nigdy nie mogą mieć po prostu miejsca. Domyślacie się o co chodzi? Na początek zdradzę tylko tyle, że o nową powieść Anny Szafrańskiej pt. „Nasze wczoraj”. Pierwszy tom serii Na zawsze mam już za sobą. Zacznę zatem od wzmianki, ze to całkiem oryginalna historia.

  ZARYS FABUŁY

  Kiedy Łucja pojawiła się w jego życiu wiedział, że czekają go wielkie zmiany, choć miał wtedy dopiero trzy latka. Nie był jednak świadom ich wymiaru, który wraz z każdym kolejnym rokiem rósł i przybierał na sile. Nic nie mógł zrobić. Kochał ją. Nie tylko tak, jak brat kocha swoją siostrę.

  Daniel wie, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Zakochany w osobie, która jest dla niego zakazanym owocem coraz bardziej pogrąża się w niewłaściwych wyborach, powoli spadając na samo dno. Łucja zdaje sobie sprawę z tego, że uczucie, które rodzi się w niej względem brata jest po prostu złe. I nie doprowadzi do niczego dobrego.

  Ale serce bywa nieposłuszne. A życie nieprzewidywalne.

  RODZEŃSTWO

  Jest opiekunem, starszym troskliwym bratem. Dobre rodzeństwo? Z pewnością tak. Ale Daniel jest też w niej zakochany. W swojej siostrze. Utalentowany, sprawny piłkarz, który łatwo daje się sprowokować wszczynając bójkę za każdym razem, kiedy ktoś powie coś niewłaściwego o Łucji. A ona? Skromna, nielubiąca się wychylać nastolatka, czuje, że go traci. Wie, że ich relacja staje się dziwna, inna, że pomimo tego uczucia, które ich łączy, oddalają się od siebie. Na kontrowersyjny temat postawiła autorka powieści, sprytnie jednak wyzbywając się niemoralnego wydźwięku tej historii, a to wszystko przez wstęp, który naznacza treść pewnego rodzaju domysłami. Oj, zdecydowanie kibicowałam bohaterom w ich drodze do szczęścia, choć jak przystało na pierwszy tom cyklu oczekującego kontynuacji, takowego na horyzoncie nie widać. Wręcz przeciwnie.

  DRAMAT

  Zakazana miłość w tej powieści została ukazana przez pryzmat dramatu całej sytuacji. Pomiędzy głównymi bohaterami niewątpliwie zaczyna dziać się coś wyjątkowego, ale jak na życiową historię przystało, wszystko prowadzi w kierunku naznaczonym porażką. Gorzkim posmakiem. Ciężko uporać się z emocjami, zyskując sympatię postaci i naprawdę wczuwając się w ich postawę, wybory czy dylematy. Byłam bardzo ciekawa końca tego tomu i przyznam, że trafnie go przewidziałam. Koniecznie wspominając o tym, że nie odjęło to ani grama satysfakcji z odkrywania losów postaci.

  INNE WĄTKI

  Historia o przyjaźni, o zdewastowanych marzeniach, o straszliwej chorobie, decyzjach przeszłości mających wielki wpływ na teraźniejszość. Opowieść o rodzinnych więzach podszyta młodzieżowym tłem. Zwięzła, niedługa, ale dynamiczna, bogata w wiarygodne i dostosowane do wieku bohaterów dialogi.

  PODSUMOWANIE

  „Nasze wczoraj” to jak dla mnie bardzo dobra lektura. Oryginalna, angażująca, niestroniąca od głębszych emocji, za to wyzbyta wulgarnych, zbędnych, pikantnych scen, które w tym tomie nie wnosiłyby niczego wartościowego. Na pewno szczerze polecam i przyznaję, że autorka jest w bardzo korzystnej formie. Z wielką niecierpliwością i zainteresowaniem czekam na kolejny tom. Liczę na to, że okaże się równie chwytający za serce i wartościowy jak ten pierwszy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Główni bohaterowie to młodzi ludzie, których łączą nie tylko więzi rodzinne, ale także miłość. Łucja jest trzynastoletnią dziewczyną, zaczynającą gimnazjum. Jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Czuje miłość do brata i nie umie poradzić sobie w momencie, gdy ON zaczyna się od niej odsuwać. Jest jej przykro. W jednym dniu wszystko się zmienia. Muszą pomóc sobie nawzajem. Czy uda im się znów naprawić relacje?

  Daniel jest starszym bratem Łucji. W chwili, gdy go poznajemy jest małym chłopcem, który cieszy się na wieść o tym, że będzie miał młodszą siostrę. Od samego początku rodzeństwo bardzo się wspiera, lecz okres dojrzewania powoduje to stają się oni dla siebie nie tylko rodzeństwem. Daniel zakochuje się w Łucji i nie umie z tym uczuciem poradzić.

  Oboje próbują walczyć z tym uczuciem i się od siebie odsuwają, lecz jeden dzień wszystko zmienia. Co będzie dalej? Czy poradzą sobie z tym uczuciem? Przeczytajcie sami...

  "Daniel obrócił nasze dłonie, splatając ze sobą palce, a jego kciuk gładził moje knykcie. Miękko. Delikatnie. Z uczuciem. Miałam wrażenie, że z każdym ruchem na mojej skórze pojawiała się ognista smuga.(...)Zapatrzyłam się na niego, jakbym zobaczyła go po raz pierwszy w życiu, jednocześnie zdając sobie sprawę, że siedzi półnagi centralnie przede mną."

  Autorka poruszyła w swej książce bardzo trudne tematy dnia codziennego. Pierwszym z nich jest zakazana miłość pomiędzy rodzeństwem. Miłość pomiędzy dwojgiem ludzi nie jest zakazana, lecz miłość pomiędzy rodzeństwem już tak. Nasi główni bohaterowie nie kochają siebie tylko jak brat i siostra, lecz jak dziewczyna i chłopak. Pragną się. Wiedzą, że tak nie może być, lecz jest im ciężko się z tym pogodzić.

  Drugi problem, jaki został poruszony to wstąpienie w niewłaściwe towarzystwo. Daniel, po poważnej kontuzji kolana nie umiał sobie z tym poradzić i napotkał na swej drodze osoby, które próbowały go sprowadzić na złą drogę np narkotyki, alkohol, przygody na jedną noc. Dopiero jedna noc spowodowała, że przejrzał na oczy. Pomogła mu w tym Łucja.

  "...właśnie uświadomiłem sobie, jakim byłem głupcem. Narkotyki to nie popisówa, ucieczka od problemów czy branie dla fanu. Narkotyki to igranie z prawem. Proces. Skazanie. Więzienie. Teraz to do mnie dotarło"

  Anna Szafrańska stworzyła historię niebanalną i bardzo wzruszającą. Wachlarz emocji jest bardzo bogaty, a czytelnik, czytając opisy uczuć, wczuwa się w nie. Bohaterowie wykreowani są w sposób bardzo realistyczny. Można się z nimi zżyć i ich polubić

  Książka, niby jest zaliczana do erotyków, ale uważam, że wcale taka nie jest. Nie ma w niej scen erotycznych.

  Jest to świetna książka obyczajowa.

  Już się nie mogę doczekać na drugą część książki.

  Moja ocena: 10/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Łucja i Daniel to rodzeństwo, które zawsze i wszędzie mogło liczyć na wzajemne wsparcie. Więź, która ich łączyła była wyjątkowa i nierozerwalna. Dwoje nastolatków z marzeniami i kochającymi rodzicami, którzy chcą dla nich jak najlepiej. Okres dojrzewania, w którym hormony buzują, nie jest dla nich łatwy, gdyż sami czasami nie rozumieją co się z nimi dzieje. Oboje młodzi, ambitni, z planami na przyszłość, jednak nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Cel, który sobie założyli coraz bardziej zdaje się odległy, a uczucia, których nigdy by się nie spodziewali coraz bardziej przytłaczają. Daniel i Łucja, rodzeństwo, które poczuła do siebie coś więcej niż powinno. Jednak czym bardziej starają się zachowywać poprawnie tym trudniej utrzymać emocje na wodzy. Czasami osoba, której najbardziej potrzebujemy, jest również tą od której powinniśmy się trzymać z daleka. Co zrobić kiedy serce przestaje słuchać rozumu, a uczucie, które jest zakazane smakuje najlepiej?

  "Nasze wczoraj" to piękna historia o pasji, rodzinie, przyjaźni, miłości, ale również poszukiwaniu siebie i dokonywaniu wyborów, które nie zawsze okazują się trafne. Lektura, w której nie brakuje szczęśliwych momentów, ale zdarzają się też takie, przy których uronimy łzy. Zabawna, wzruszająca, zapewniająca całą masę emocji książka w której pełno tajemnic, zawirowań, pytań, z którymi poznanie odpowiedzi czasami wiąże się z wielkim bólem. Historia o tym jak skrywane tajemnice mogą mieć wpływ na teraźniejszość. Jak uczucie, które nie powinno się narodzić, uderza nagle i jest tak silne, że nie umiesz sobie z nim poradzić. Jak dwie najbliższe sobie osoby, które przez całe życie były dla siebie wsparciem, nagle przestają się komunikować, co prowadzi do przykrych sytuacji. Książka, która jest inna od reszty, a przy tym tak rewelacyjna, że kiedy już zaczniesz czytać trudno ją odłożyć. Wciągająca, porywająca i zapadająca w pamięci historia od której nie mogłam się oderwać. Serdecznie Wam polecam, a ja z niecierpliwością wyczekuje kolejnej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nasze wczoraj" to historia zakazanej miłości, bo przecież taka smakuje najlepiej. Daniel nie spodziewał się, że pojawienie się w jego życiu Łucji, zmieni wszystko. Była dla niego zakazana. Każdy o tym wiedział, nawet oni sami. Jednak serce miało coś innego do powiedzenia i wcale nie chciało słuchać rozumu. Łucja wiedziała, że uczucia którymi darzy Daniela są zakazane. Ale jak można zapomnieć o swojej miłości?

  Powiem wam szczerze, że nie spodziewałam się, że ta książka zostanie tak poprowadzona. Spodziewałam się jakiś zdrad małżeńskich czy czegoś w tym rodzaju, ale muszę przyznać, że to jak autorka poprowadziła wątek zakazanej miłość spodobał mi się. Nie zdradzę wam szczegół, nie chcę wam odbierać tej przyjemności. Polubiłam Daniela, próbuje być rozważny w całej tej sytuacji. Ma w sobie tyle bólu i gniewu, ale to dobry chłopak. Łucja mnie trochę irytowała, była trochę histeryczna, ale i jej sytuacja życiowa nie należała do najłatwiejszych. W książce nie tylko to młodzieńcze uczucie gra pierwsze skrzypce, ale relacje rodzinne, które nie są idealne. Tajemnice i brak komunikacji, które wpływają na późniejszy rozwój wydarzeń.

  " Nasze wczoraj" to świetna książka z niesztampową fabuła. Czytało się mi ją naprawdę dobrze. Książka mnie poruszyła, a na koniec ścisnęła za serce. Warto jest sięgnąć po tę książkę. Ja na pewno sięgnę po kolejny tom.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "W prawdziwej miłości nie ma nic romantycznego. Ona rani. Ona sprawia ból. Niszczy... Kochając wyrzekłem się samego siebie".

  Poznajemy rodzinę jakich wiele. Ich wzajemne relacje są pełne miłości, zrozumienia, nie brakuje drobnych sprzeczek, tak jak to w życiu bywa. Rodzice, syn i córka. I nic nie byłoby niezwykłego, w tej rodzinie, gdyby nie zakazane uczucie, które przyszło samo, sprawiło ogromny ból i wstyd. Kazirodztwo.

  Akcja tej niesamowicie wciągającej powieści toczy się własnym rytmem, zaskakuje i wywołuje ogromną gamę emocji. Autorka wzięła na swój warsztat temat bardzo kontrowersyjny i wyszło jej to naprawdę rewelacyjnie. Niczego nie wybiela, nie upiększa. To bardzo ciekawa i wiarygodna opowieść o zakazanym uczuciu, które nigdy nie powinno się przydarzyć. Ale stało się, samo przyszło. Czy mamy wpływ na to kogo pokochamy? Bohaterowie bardzo ciekawi, prawdziwi, intrygujący. To Daniel wzbudził moją sympatię, pomimo całej "potarganej", czasami nadpobudliwej osobowości. Były momenty, że mu ogromnie współczułam, podziwiałam za pasję, wytrwałość i zmaganie z zakazanym uczuciem. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Łucji i Daniela. Wyczuwalny jest niepokój i nerwowe napięcie między nimi.

  Bardzo ciekawe i niepokojące są retrospekcje, pełne tajemnic i intrygujących wątków. Ciekawie wplecione w całość, dają do myślenia.

  Rodzinne tajemnice ukrywane latami. Brak szczerości w relacjach rodzic - dziecko. Piękna, bezwarunkowa miłość matki do dzieci, bez oceniania, pełna zrozumienia dla pasji i marzeń dzieci. Autorka ukazała ją bardzo wyraźnie z dużą empatią. Piękna przyjaźń, świadomość, że jest ktoś na kogo zawsze możesz liczyć - bezcenne. Trudne decyzje młodych ludzi dotyczące ich przyszłości. Zazdrość, ból, smutek, niepokój. Wypadek, który eliminuje wszystkie marzenia. Choroba, śmierć, rozpacz. Nic już nie będzie takie samo.

  Nie jest to lektura łatwa, daje do myślenia, zmusza do refleksji. Zakończenie wprowadziło mnie w całkowite zawieszenie, łezka się pokulała. Jestem ogromnie ciekawa dalszych losów naszych bohaterów, z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Polecam :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 14 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ogród Zuzanny. Tom 1. Miłość zostaje na zawsze 4/5 Nasza cena:
36,25 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród Zuzanny. Tom 1. Miłość zostaje na zawsze

Urzekająca opowieść o uczuciach przekazywanych za pomocą sekretnego języka kwiatów Zuzanna i Adam poznali i pokochali się na studiach, jednak nie dane było im być razem. Adam wyjechał na studia za granicę, po jakimś czasie ożenił się i przejął zarząd nad majątkiem teściów. Zuzanna zaś rzuciła...
Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze 0/5 Nasza cena:
165,90 zł 279,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze

Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze Akademia. Fallen Crest. Tom 1 Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o...
Nasze jutro. Na zawsze. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze jutro. Na zawsze. Tom 2

Drugi tom historii o zakazanej miłości. Daniel i Łucja wciąż stąpają po cienkiej linie. Co gorsza, jest jeszcze ktoś, kto cały czas wzbudza na niej drgania. Zośka traktuje Łucję jak rywalkę i wcale tego nie ukrywa. Jej działania zaczynają wykraczać znacznie dalej niż zwykła zazdrość, sprawiając, że...
Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

Ostatni z siedmiu tomów serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Samantha powiedziała "tak". Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija. Sam i...
Jagodowa miłość. Tom 4. Zawsze możesz na mnie liczyć 5/5 Nasza cena:
25,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 4. Zawsze możesz na mnie liczyć

Natalia Sońska powraca z ukochaną serią czytelniczek. Prawdziwe emocje i zapach waniliowego sernika – to musi być „Jagodowa miłość”! Jagoda w końcu jest szczęśliwa z Tomaszem i jest pewna, że już nic nie zmąci ich spokoju. Młoda i ambitna kobieta reorganizuje pracę „Słodkiej”, stara się zaprowadzić...
Na zawsze. Uwikłani. Tom 3 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zawsze. Uwikłani. Tom 3

Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
Royals. Tom 3. Korona na zawsze 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Royals. Tom 3. Korona na zawsze

Alexander i Clara planują swój królewski ślub. Jednak nadal nie wszystko układa się po ich myśli. Jest wciąż wiele osób, które nie życzą im szczęśliwego zakończenia. Wkrótce Clara odkryje ponury sekret, który na zawsze zburzy jej poczucie bezpieczeństwa. Czy przetrwają także tę burzę i doczekają...
Uwikłani. Na zawsze. Tom 3. Wydanie kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Na zawsze. Tom 3. Wydanie kieszonkowe

Trzecia część najbardziej sensualnej trylogii erotycznej, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej...
Collin. Na zawsze. Tom 4 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 34,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Collin. Na zawsze. Tom 4

Syn bohaterów trylogii Na Zawsze opowiada swoją historię pełną bólu i miłości. Na Zawsze w Top 3 literatury obyczajowej empik.com. Collin Black, syn Ellery i Connora i przyszły prezes Black Enterprises, ma dwadzieścia dwa lata, jest seksowny i uwielbia imprezować. Jego życie to marzenie każdego...
Alabama Summer. Tom 4. Nasze miejsce na ziemi 3/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alabama Summer. Tom 4. Nasze miejsce na ziemi

Oto nowa, pełna seksu i namiętności powieść bestsellerowej autorki „New York Timesa”, J. Daniels – kolejna część serii „Alabama Summer”. Ben i Mia nie mają ani chwili wytchnienia. Wyczerpujące nocne zmiany i przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że zakochana w sobie para nie ma jak spędzić ze sobą...
Właśnie tak! 5/5 Nasza cena:
24,75 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Właśnie tak!

Miłość znajdziesz tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz Dwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na...
Grzech pierworodny 5/5 Nasza cena:
27,20 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech pierworodny

II tom historii Nel i Gilberta, gdzie niewinna miłość staje się grzechem. "Miłość pełna pasji i namiętności. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie. Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za...
Wybrane bestsellery
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6

E.L. James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec...
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula