Nasze wczoraj. Na zawsze. Tom 1

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 19
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
282
Nasza cena: 27,15 zł 38,90 zł Taniej o: 30%

Zakazana miłość smakuje najlepiej. Poznaj “Nasze wczoraj”, niezwykłą opowieść, w której uczucie powstało wbrew rozsądkowi, i sprawdź, do czego doprowadziło.

"Nasze wczoraj” to pierwszy tom cyklu “Na Zawsze’. Główny bohater, Daniel, wiedzie życie, które mogłoby być lepsze, choć nie ma co narzekać. Niespodziewanie, na jego drodze staje Łucja i wywraca wszystko do góry nogami. Daniel ma świadomość, że to kobieta nie dla niego. Nie powinien się zakochiwać, ale… to niestety wcale nie jest takie proste. Ona z kolei, mimo przeciwności, nie potrafi o nim nie myśleć, choć wie, że wszyscy byliby przeciwni ich związkowi - taka konfiguracja zdaje się po prostu nie do pomyślenia. Tyle że miłości nie da się zagłuszyć ani tym bardziej oszukać. Co robić, jeśli ciągnie cię ku czemuś, co z zasady nie ma przyszłości?

Wszystko przedstawia się w bardzo czarnych barwach. Czy ta historia ma w ogóle szansę na jakikolwiek przebłysk szczęścia?


O autorce

Anna Szafrańska jest polską pisarką, która zajmuje się tworzeniem literatury kobiecej, a także powieści z nurtu New Adult. Urodziła się w 1990 roku. Już jako nastolatka zaczęła przygodę z pisaniem. Z czasem zaczęła publikować swoją twórczość fanowską w Internecie, posługując się pseudonimem Anna Scott. Jej pierwszą wydaną historią było “Widmo grzechu”, a kolejną “Grzech pierworodny”. Prócz tego opublikowała jeszcze takie utwory, jak “Dziewczyna ze złotej klatki”, “Właśnie tak!” oraz “Jeden błąd”. Opowiadania autorki znalazły się również w antologiach wydawnictwa Novae Res.

Recenzje (19)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Bywają miłości zakazane tylko w teorii. Te wynikające z różnic statusu społecznego czy te dzielone barierą wiekową. Ale tak naprawdę dla prawdziwej miłości nie ma żadnych granic, co w sposób obrazowy i emocjonujący ukazuje między innymi nasza cudowna literatura. Bywają jednak miłości prawdziwie zakazane: przez prawo, zasady, moralność i człowieczeństwo. Uczucia, które nigdy nie powinny i nigdy nie mogą mieć po prostu miejsca. Domyślacie się o co chodzi? Na początek zdradzę tylko tyle, że o nową powieść Anny Szafrańskiej pt. „Nasze wczoraj”. Pierwszy tom serii Na zawsze mam już za sobą. Zacznę zatem od wzmianki, ze to całkiem oryginalna historia.

  ZARYS FABUŁY

  Kiedy Łucja pojawiła się w jego życiu wiedział, że czekają go wielkie zmiany, choć miał wtedy dopiero trzy latka. Nie był jednak świadom ich wymiaru, który wraz z każdym kolejnym rokiem rósł i przybierał na sile. Nic nie mógł zrobić. Kochał ją. Nie tylko tak, jak brat kocha swoją siostrę.

  Daniel wie, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Zakochany w osobie, która jest dla niego zakazanym owocem coraz bardziej pogrąża się w niewłaściwych wyborach, powoli spadając na samo dno. Łucja zdaje sobie sprawę z tego, że uczucie, które rodzi się w niej względem brata jest po prostu złe. I nie doprowadzi do niczego dobrego.

  Ale serce bywa nieposłuszne. A życie nieprzewidywalne.

  RODZEŃSTWO

  Jest opiekunem, starszym troskliwym bratem. Dobre rodzeństwo? Z pewnością tak. Ale Daniel jest też w niej zakochany. W swojej siostrze. Utalentowany, sprawny piłkarz, który łatwo daje się sprowokować wszczynając bójkę za każdym razem, kiedy ktoś powie coś niewłaściwego o Łucji. A ona? Skromna, nielubiąca się wychylać nastolatka, czuje, że go traci. Wie, że ich relacja staje się dziwna, inna, że pomimo tego uczucia, które ich łączy, oddalają się od siebie. Na kontrowersyjny temat postawiła autorka powieści, sprytnie jednak wyzbywając się niemoralnego wydźwięku tej historii, a to wszystko przez wstęp, który naznacza treść pewnego rodzaju domysłami. Oj, zdecydowanie kibicowałam bohaterom w ich drodze do szczęścia, choć jak przystało na pierwszy tom cyklu oczekującego kontynuacji, takowego na horyzoncie nie widać. Wręcz przeciwnie.

  DRAMAT

  Zakazana miłość w tej powieści została ukazana przez pryzmat dramatu całej sytuacji. Pomiędzy głównymi bohaterami niewątpliwie zaczyna dziać się coś wyjątkowego, ale jak na życiową historię przystało, wszystko prowadzi w kierunku naznaczonym porażką. Gorzkim posmakiem. Ciężko uporać się z emocjami, zyskując sympatię postaci i naprawdę wczuwając się w ich postawę, wybory czy dylematy. Byłam bardzo ciekawa końca tego tomu i przyznam, że trafnie go przewidziałam. Koniecznie wspominając o tym, że nie odjęło to ani grama satysfakcji z odkrywania losów postaci.

  INNE WĄTKI

  Historia o przyjaźni, o zdewastowanych marzeniach, o straszliwej chorobie, decyzjach przeszłości mających wielki wpływ na teraźniejszość. Opowieść o rodzinnych więzach podszyta młodzieżowym tłem. Zwięzła, niedługa, ale dynamiczna, bogata w wiarygodne i dostosowane do wieku bohaterów dialogi.

  PODSUMOWANIE

  „Nasze wczoraj” to jak dla mnie bardzo dobra lektura. Oryginalna, angażująca, niestroniąca od głębszych emocji, za to wyzbyta wulgarnych, zbędnych, pikantnych scen, które w tym tomie nie wnosiłyby niczego wartościowego. Na pewno szczerze polecam i przyznaję, że autorka jest w bardzo korzystnej formie. Z wielką niecierpliwością i zainteresowaniem czekam na kolejny tom. Liczę na to, że okaże się równie chwytający za serce i wartościowy jak ten pierwszy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Główni bohaterowie to młodzi ludzie, których łączą nie tylko więzi rodzinne, ale także miłość. Łucja jest trzynastoletnią dziewczyną, zaczynającą gimnazjum. Jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Czuje miłość do brata i nie umie poradzić sobie w momencie, gdy ON zaczyna się od niej odsuwać. Jest jej przykro. W jednym dniu wszystko się zmienia. Muszą pomóc sobie nawzajem. Czy uda im się znów naprawić relacje?

  Daniel jest starszym bratem Łucji. W chwili, gdy go poznajemy jest małym chłopcem, który cieszy się na wieść o tym, że będzie miał młodszą siostrę. Od samego początku rodzeństwo bardzo się wspiera, lecz okres dojrzewania powoduje to stają się oni dla siebie nie tylko rodzeństwem. Daniel zakochuje się w Łucji i nie umie z tym uczuciem poradzić.

  Oboje próbują walczyć z tym uczuciem i się od siebie odsuwają, lecz jeden dzień wszystko zmienia. Co będzie dalej? Czy poradzą sobie z tym uczuciem? Przeczytajcie sami...

  "Daniel obrócił nasze dłonie, splatając ze sobą palce, a jego kciuk gładził moje knykcie. Miękko. Delikatnie. Z uczuciem. Miałam wrażenie, że z każdym ruchem na mojej skórze pojawiała się ognista smuga.(...)Zapatrzyłam się na niego, jakbym zobaczyła go po raz pierwszy w życiu, jednocześnie zdając sobie sprawę, że siedzi półnagi centralnie przede mną."

  Autorka poruszyła w swej książce bardzo trudne tematy dnia codziennego. Pierwszym z nich jest zakazana miłość pomiędzy rodzeństwem. Miłość pomiędzy dwojgiem ludzi nie jest zakazana, lecz miłość pomiędzy rodzeństwem już tak. Nasi główni bohaterowie nie kochają siebie tylko jak brat i siostra, lecz jak dziewczyna i chłopak. Pragną się. Wiedzą, że tak nie może być, lecz jest im ciężko się z tym pogodzić.

  Drugi problem, jaki został poruszony to wstąpienie w niewłaściwe towarzystwo. Daniel, po poważnej kontuzji kolana nie umiał sobie z tym poradzić i napotkał na swej drodze osoby, które próbowały go sprowadzić na złą drogę np narkotyki, alkohol, przygody na jedną noc. Dopiero jedna noc spowodowała, że przejrzał na oczy. Pomogła mu w tym Łucja.

  "...właśnie uświadomiłem sobie, jakim byłem głupcem. Narkotyki to nie popisówa, ucieczka od problemów czy branie dla fanu. Narkotyki to igranie z prawem. Proces. Skazanie. Więzienie. Teraz to do mnie dotarło"

  Anna Szafrańska stworzyła historię niebanalną i bardzo wzruszającą. Wachlarz emocji jest bardzo bogaty, a czytelnik, czytając opisy uczuć, wczuwa się w nie. Bohaterowie wykreowani są w sposób bardzo realistyczny. Można się z nimi zżyć i ich polubić

  Książka, niby jest zaliczana do erotyków, ale uważam, że wcale taka nie jest. Nie ma w niej scen erotycznych.

  Jest to świetna książka obyczajowa.

  Już się nie mogę doczekać na drugą część książki.

  Moja ocena: 10/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Łucja i Daniel to rodzeństwo, które zawsze i wszędzie mogło liczyć na wzajemne wsparcie. Więź, która ich łączyła była wyjątkowa i nierozerwalna. Dwoje nastolatków z marzeniami i kochającymi rodzicami, którzy chcą dla nich jak najlepiej. Okres dojrzewania, w którym hormony buzują, nie jest dla nich łatwy, gdyż sami czasami nie rozumieją co się z nimi dzieje. Oboje młodzi, ambitni, z planami na przyszłość, jednak nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Cel, który sobie założyli coraz bardziej zdaje się odległy, a uczucia, których nigdy by się nie spodziewali coraz bardziej przytłaczają. Daniel i Łucja, rodzeństwo, które poczuła do siebie coś więcej niż powinno. Jednak czym bardziej starają się zachowywać poprawnie tym trudniej utrzymać emocje na wodzy. Czasami osoba, której najbardziej potrzebujemy, jest również tą od której powinniśmy się trzymać z daleka. Co zrobić kiedy serce przestaje słuchać rozumu, a uczucie, które jest zakazane smakuje najlepiej?

  "Nasze wczoraj" to piękna historia o pasji, rodzinie, przyjaźni, miłości, ale również poszukiwaniu siebie i dokonywaniu wyborów, które nie zawsze okazują się trafne. Lektura, w której nie brakuje szczęśliwych momentów, ale zdarzają się też takie, przy których uronimy łzy. Zabawna, wzruszająca, zapewniająca całą masę emocji książka w której pełno tajemnic, zawirowań, pytań, z którymi poznanie odpowiedzi czasami wiąże się z wielkim bólem. Historia o tym jak skrywane tajemnice mogą mieć wpływ na teraźniejszość. Jak uczucie, które nie powinno się narodzić, uderza nagle i jest tak silne, że nie umiesz sobie z nim poradzić. Jak dwie najbliższe sobie osoby, które przez całe życie były dla siebie wsparciem, nagle przestają się komunikować, co prowadzi do przykrych sytuacji. Książka, która jest inna od reszty, a przy tym tak rewelacyjna, że kiedy już zaczniesz czytać trudno ją odłożyć. Wciągająca, porywająca i zapadająca w pamięci historia od której nie mogłam się oderwać. Serdecznie Wam polecam, a ja z niecierpliwością wyczekuje kolejnej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nasze wczoraj" to historia zakazanej miłości, bo przecież taka smakuje najlepiej. Daniel nie spodziewał się, że pojawienie się w jego życiu Łucji, zmieni wszystko. Była dla niego zakazana. Każdy o tym wiedział, nawet oni sami. Jednak serce miało coś innego do powiedzenia i wcale nie chciało słuchać rozumu. Łucja wiedziała, że uczucia którymi darzy Daniela są zakazane. Ale jak można zapomnieć o swojej miłości?

  Powiem wam szczerze, że nie spodziewałam się, że ta książka zostanie tak poprowadzona. Spodziewałam się jakiś zdrad małżeńskich czy czegoś w tym rodzaju, ale muszę przyznać, że to jak autorka poprowadziła wątek zakazanej miłość spodobał mi się. Nie zdradzę wam szczegół, nie chcę wam odbierać tej przyjemności. Polubiłam Daniela, próbuje być rozważny w całej tej sytuacji. Ma w sobie tyle bólu i gniewu, ale to dobry chłopak. Łucja mnie trochę irytowała, była trochę histeryczna, ale i jej sytuacja życiowa nie należała do najłatwiejszych. W książce nie tylko to młodzieńcze uczucie gra pierwsze skrzypce, ale relacje rodzinne, które nie są idealne. Tajemnice i brak komunikacji, które wpływają na późniejszy rozwój wydarzeń.

  " Nasze wczoraj" to świetna książka z niesztampową fabuła. Czytało się mi ją naprawdę dobrze. Książka mnie poruszyła, a na koniec ścisnęła za serce. Warto jest sięgnąć po tę książkę. Ja na pewno sięgnę po kolejny tom.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "W prawdziwej miłości nie ma nic romantycznego. Ona rani. Ona sprawia ból. Niszczy... Kochając wyrzekłem się samego siebie".

  Poznajemy rodzinę jakich wiele. Ich wzajemne relacje są pełne miłości, zrozumienia, nie brakuje drobnych sprzeczek, tak jak to w życiu bywa. Rodzice, syn i córka. I nic nie byłoby niezwykłego, w tej rodzinie, gdyby nie zakazane uczucie, które przyszło samo, sprawiło ogromny ból i wstyd. Kazirodztwo.

  Akcja tej niesamowicie wciągającej powieści toczy się własnym rytmem, zaskakuje i wywołuje ogromną gamę emocji. Autorka wzięła na swój warsztat temat bardzo kontrowersyjny i wyszło jej to naprawdę rewelacyjnie. Niczego nie wybiela, nie upiększa. To bardzo ciekawa i wiarygodna opowieść o zakazanym uczuciu, które nigdy nie powinno się przydarzyć. Ale stało się, samo przyszło. Czy mamy wpływ na to kogo pokochamy? Bohaterowie bardzo ciekawi, prawdziwi, intrygujący. To Daniel wzbudził moją sympatię, pomimo całej "potarganej", czasami nadpobudliwej osobowości. Były momenty, że mu ogromnie współczułam, podziwiałam za pasję, wytrwałość i zmaganie z zakazanym uczuciem. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Łucji i Daniela. Wyczuwalny jest niepokój i nerwowe napięcie między nimi.

  Bardzo ciekawe i niepokojące są retrospekcje, pełne tajemnic i intrygujących wątków. Ciekawie wplecione w całość, dają do myślenia.

  Rodzinne tajemnice ukrywane latami. Brak szczerości w relacjach rodzic - dziecko. Piękna, bezwarunkowa miłość matki do dzieci, bez oceniania, pełna zrozumienia dla pasji i marzeń dzieci. Autorka ukazała ją bardzo wyraźnie z dużą empatią. Piękna przyjaźń, świadomość, że jest ktoś na kogo zawsze możesz liczyć - bezcenne. Trudne decyzje młodych ludzi dotyczące ich przyszłości. Zazdrość, ból, smutek, niepokój. Wypadek, który eliminuje wszystkie marzenia. Choroba, śmierć, rozpacz. Nic już nie będzie takie samo.

  Nie jest to lektura łatwa, daje do myślenia, zmusza do refleksji. Zakończenie wprowadziło mnie w całkowite zawieszenie, łezka się pokulała. Jestem ogromnie ciekawa dalszych losów naszych bohaterów, z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Polecam :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 14 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Sfery życia duchowego dzieci, młodzieży i dorosłych - studium z pogranicza polsko-czeskiego Tom 4 0/5 Nasza cena:
30,58 zł 36,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sfery życia duchowego dzieci, młodzieży i dorosłych - studium z pogranicza polsko-czeskiego Tom 4

Praca stanowi efekt dorobku twórczego niezwykle dynamicznego zespołu. Środowisko cieszyńskich pedagogów dzięki konsekwentnej pracy, wspieraniu poczynań pracowników przez władze uczelni, a nade wszystko wkładowi naukowemu wybitnego pedagoga, nestora polskich pedagogów prof. dr h. c. dr hab. Tadeusza...
Jeden błąd 5/5 Nasza cena:
31,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden błąd

Prawdziwa miłość nigdy nie jest błędem.Dominika i Oliwier są parą od wielu lat. Ona wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę jako nauczycielka w liceum, ON ma zostać wspólnikiem w kancelarii jej ojca. Pozornie wszystko układa się tak, jak powinno, a jednak im bliżej daty ślubu, tym częściej Dominika...
Właśnie tak! 5/5 Nasza cena:
26,39 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Właśnie tak!

Miłość znajdziesz tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz Dwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na...
Dziewczyna ze złotej klatki 5/5 Nasza cena:
29,60 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna ze złotej klatki

Obrzydliwie bogaci rodzice, luksusowa rezydencja, służba i ochrona, ekskluzywna prywatna szkoła. Osiemnastoletnia Amelia Raczyńska może mieć wszystko, co da się kupić za pieniądze. Ceną za to jest bezwzględne podporządkowanie woli apodyktycznych rodziców, którzy zaplanowali jej drogę życiową i...
Widmo grzechu 5/5 Nasza cena:
27,12 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Widmo grzechu

Nel to kochająca córka i siostra, czuła przyjaciółka, świetna uczennica, gwiazda szkolnego kółka teatralnego i przewodnicząca szkolnego samorządu, o której jej najlepsza przyjaciółka mówi: szlachetna i dobroduszna. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego w jej poukładane życie wkrada się chaos....
Powiedz tak! 5/5 Nasza cena:
34,64 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz tak!

Miłość to nie wszystko. Trzeba jeszcze zdobyć sympatię rodziny...Wygląda na to, że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się na przeprowadzkę do Drzewicy, przyjęła oświadczyny Michała i stworzyła prawdziwą, rodzicielską więź ze swoją pasierbicą, małą Melanią. Tymczasem na...
Grzech pierworodny 5/5 Nasza cena:
27,20 zł 36,25 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech pierworodny

II tom historii Nel i Gilberta, gdzie niewinna miłość staje się grzechem. "Miłość pełna pasji i namiętności. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie. Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za...
Edukacja małego dziecka. Tom 14. Konteksty społeczne i międzykulturowe 0/5 Nasza cena:
30,80 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Edukacja małego dziecka. Tom 14. Konteksty społeczne i międzykulturowe

Tom 14 serii Edukacja małego dziecka, zatytułowany Konteksty społeczne i międzykulturowe, prezentuje kolejne rozważania teoretyczne i praktyczne nad współczesnymi problemami rozwoju twórczego dziecka. Kontekstom społecznym i międzykulturowym oraz tendencjom i problemom edukacji małego dziecka...
eBook Właśnie tak mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,36 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Właśnie tak mobi epub

Miłość znajdziesz tam, gdzie najmniej się jej spodziewaszDwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula