Nasze jutro. Na zawsze. Tom 2

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
262
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,36 zł
Nasza cena: 29,29 zł 38,90 zł Taniej o: 25%

Czy warto stawić czoła całemu światu? Przed takim pytaniem stanęli Łucja i Daniel, główni bohaterowie książki pod tytułem “Nasze jutro” napisanej przez Annę Szafrańską.

Sięgnij po tę lekturę i sprawdź, czy miłość rzeczywiście jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu!

Choć niektóre uczucia potrafią spaść na nas zupełnie niespodziewanie, niczym grom z jasnego nieba, często należy o nie walczyć by móc cieszyć się prawdziwym szczęściem i bliskością drugiej osoby. Nie jest łatwo to zrobić, gdy wspólna droga pełna jest przeszkód, niechęci ze strony innych oraz wątpliwości nieustannie tlących się w sercu.

Daniel i Łucja zaryzykowali wiele, gdy zbliżyli się do siebie bardziej, niż pozwalały na to zasady. Stanowili dla siebie wzajemne oparcie, byli swoimi powiernikami, aż w końcu zapłonęło między nimi uczucie tak silne, że niemal przyprawiające o lęk. Wciąż towarzyszą im wątpliwości, a dodatkowo Łucji zaczyna grozić niebezpieczeństwo ze strony Zośki, która traktuje ją jak poważną rywalkę. Sytuacja robi się na tyle trudna, że wymaga podjęcia konkretnych decyzji, które zapobiegną katastrofie. Czy Daniel dokona właściwego wyboru? I czy ON i Łucja mają jakiekolwiek szanse na to, by ich historia szczęśliwie się zakończyła? “Nasze jutro” to drugi tom z serii książek pod tytułem “Na Zawsze”. Rozpoczęła ją pierwsza część o nazwie Nasze wczoraj”. Cykl opisuje historię zakazanej miłości, która połączyła Daniela i Łucję, sprawiając, że namiętność i przywiązanie wzięły górę nad zdrowym rozsądkiem. To odważne i skłaniające do przemyśleń pozycje.


O autorce

Anna Szafrańska to popularna polska pisarka, która specjalizuje się w tworzeniu powieści z gatunku literatury obyczajowej. Ukończyła studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, a miłość do książek i pisania towarzyszy jej już od najmłodszych lat. Wśród opublikowanych przez nią pozycji znajdują się takie tytuły, jak “Widmo grzechu”, “Ludzie potrafią latać”, “Dziewczyna ze złotej klatki”, czy “Powiedz tak!”.

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nasze jutro, Anna Szafrańska, tom 2

  Byłam pewna, że tom drugi okaże się nieco gorszy, ale jestem pod ogromnym wrażeniem, Autorka świetnie sobie poradziła i mogę śmiało powiedzieć, że w drugiej części nawet podniosła poziom. Przede wszystkim w książce najważniejsze są emocje, które są nam „dawane” po woli. Nie ma tutaj od razu wzruszeń i nie wiadomo jakiej akcji, ale to właśnie bardzo dobrze. Wszystko dzieje się po woli a my mamy czas na przeanalizowanie książki i na zachłyśnięcie się jakże dobrą fabułą. Trzeba też przyznać, że Autorka świetnie sobie radzi ze stopniowaniem emocji, przekazuje je nam pod postacią słów, ale robi to w bardzo szczególny i piękny sposób.

  Bohaterowie również dojrzeli i stali się bardziej dorośli, podejmują pewnego rodzaju dojrzalsze decyzje, nie są już takimi dziećmi jakimi byli w pierwszej części. Jednak i tak pomimo młodego wieku uważam, że są niezwykle dojrzali. Żeby nie było, nie jest to słodko-cukierkowa historia ,jest tutaj wiele zwrotów akcji, które chwyta za serce i daje nam do myślenia.

  Warto też zauważyć, że ta magiczna książka skrywa w sobie pełno tajemnic i zagadek. Jest tu wątek zakazanej miłości, tak, jak najbardziej, ale warto zauważyć, że jest tutaj również wiele wątków pobocznych, które ubarwiają historię.

  Daniel i Łucja stale próbują jakoś zawalczyć o lepszy czas dla nich, ale jest to trudne, ponieważ na horyzoncie pojawia się Zośka, która stanowi zagrożenie dla naszej bohaterki. Dziewczyny zaczynają toczyć ze sobą walkę, a to sprawia, że ta gra zaczyna być dla Łucji niebezpieczna. Daniel jest w kropce, sam nie wie co ma zrobić, nie jest w stanie też podjąć jakiejś sensownej decyzji. Łucja i Daniel mają coraz ciężej. Stale ktoś rzuca im jakieś kłody pod nogi i mogłoby się wydawać, że już nigdy chyba nie będą razem… Ocena 8/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nasze jutro", to romansidło ale totalnie bez cukru, za to z dramatami, łzami, tragediami i emocjami przez duże E!😉 Czyli takie, jakie lubię czytać najbardziej😎 Mimo niewielkiej liczby stron dzieje się tu dużo, szybko i intensywnie, a od lektury ciężko się oderwać😊 Zakazany romans i tajemnice z przeszłości nakręcają całą fabułę, a styl autorki i silne emocje robią klimat😉 Jest romantyczne, nieco smutno, mocno dramatycznie i odrobinę kontrowersyjne- jeśli takie połączenie Wam odpowiada, będziecie zachwyceni serią "Na zawsze"😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „…Ta miłość nie miała prawa istnieć. Odtrącała od nas wszystkich. Brzydziła ich. A nas raniła”.

  Po dramatycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w części pierwszej - śmierci ukochanej mamy- nasi bohaterowie próbują się pozbierać i wrócić do w miarę normalnego życia. Czy będzie to możliwe? Śmierć niesie ze sobą ból, rozpacz, nieutulony żal, ogromne poczucie straty. Nasze rodzeństwo zmaga się z bolesną pustką. Nic już nie będzie w ich życiu takie samo. Ojciec odcina się od nich nie radząc sobie z bolesną sytuacją, ucieka w pracę. Młodzi zdani są na samych siebie. Daniel od dawna ma świadomość swoich uczuć. Wie, że nie powinien, nie wolno mu czuć tego, co czuje. Musi zmierzyć się z szokującą, a zarazem dającą mu nadzieję wiadomością, jaką matka przekazała mu tuż przed śmiercią. Łucja zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, co czuje do brata. Jest tym przerażana i jednocześnie zafascynowana. Na ich drodze staje Zosia, była dziewczyna Daniela. Dziewczyna nie radzi sobie z odrzuceniem, domyśla się prawdy, mści się. W ich życiu pojawia się tajemnicza Nina. Jak to wszystko się skończy? Czy możliwa jest miłość rodzeństwa, a może autorka nas zaskoczy? Koniecznie sprawdźcie, ogromne emocje gwarantowane.

  Ta historia zawładnęła mną całkowicie. Czy mamy prawo potępiać? Dokładnie widzimy, jaką wewnętrzną walkę toczą ze sobą nasi bohaterowie, aby przerwać to zaklęte koło. Nie chcą tego, ale to jest silniejsze od nich. Ich miłość jest kontrowersyjna, zakazana, czy zła? Autorka porusza trudne i skomplikowane życiowe problemy. Brak akceptacji, pochopne osądy, złożone, zawikłane relacje międzyludzkie. Stopniowy rozpad rodzinnych więzów. Tajemnice z przeszłości, ciągłe niedomówienia. Uczucia, namiętność, szacunek, przywiązanie. Cierpienie, obawy, rozterki. Piękno prawdziwej przyjaźni. Zachowanie otoczenia na wiadomość o „innej” relacji rodzeństwa. Potępienie, wykluczenie ze społeczności, dochodzi do przemocy fizycznej. Czy ich, tych „oburzonych” postępowanie jest właściwe? Co ich tłumaczy?

  Powieść jest bardzo oryginalna, niebanalna, mocna, intrygująca. Jest bardzo odważna. Była to skomplikowana wędrówka przez zakazane rejony ludzkich uczuć. Podobało mi się, polecam całą serię. Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka powieści „Nasze wczoraj” naznaczyła swoją powieść piętnem bardzo odważnej i to wcale nie pod kątem rozbieranych scen, a raczej pod kątem zakazanego uczucia, które nigdy nie powinno być miejsca. Niemoralne, niedozwolone, chore… No bo ja można zakochać się we własnej siostrze czy własnym bracie?! I choć na łamach historii pojawił się pewien motyw usprawiedliwiający całą sytuację, będący punktem zaczepienia jeśli chodzi o „normalność” losy postaci stają pod wielkim znakiem zapytania, tym bardziej teraz, w obliczu rozegranej tragedii. Zakończyła Anna Szafrańska pierwszą część serii tak, że wprost nie mogłam doczekać się kontynuacji. Wreszcie ją dopadłam, toteż zapraszam Was na recenzję książki „Nasze jutro”.

  ZARYS FABUŁY

  Nie tak łatwo otrząsnąć się po śmierci kogoś, kto scalał całą rodzinę. Od kiedy odeszła matka Łucji, każdy z domowników po swojemu przeżywa okres żałoby. Nie wszystko idzie zgodnie z planem, a niektóre sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli. Daniel i Łucja wiedzą, że nie powinni darzyć się TAKĄ wersją miłości. Mimo to nie potrafią opanować swoich pragnień. Uświadamiają sobie dobitnie, że choćby nie wiem co robili, nie oszukają swoich serc. W ich życie coraz bardziej zaczyna angażować się zazdrosna Zośka, która może dopuścić się czynów stanowiących dla Łucji zagrożenie. Kolejne przeszkody, kolejne szokujące odkrycia… Czy to uczucie ma jakikolwiek sens? Czy da radę przerwać? A może Łucja i Daniel zrozumieją, że tak naprawdę nigdy nie było im pisane bycie razem?

  WYCHOWANI RAZEM, POŁĄCZENI ZAKAZANYM UCZUCIEM

  Dojrzewają emocjonalnie, coraz bardziej świadomi swoich pragnień. Coraz odważniejsi w poczynaniach, które wbrew rozsądkowi okazują się silniejsze niż moralne zasady. Wychodzą ze skorupy rodzeńskiej relacji, wkraczając na zupełnie inny poziom. Daniel jest właśnie w trakcie kończenia związku z Zośką, bo po co brnąć w coś, co nie ma najmniejszego sensu. Można by powiedzieć, że chce w końcu uporządkować sobie życie. Poznać swoją przeszłość, swoje korzenie – teraz, kiedy już wie, że jego biologiczną matką był ktoś zupełnie inny. Łucja, choć stając w obliczu prawdziwego zagrożenia, coraz dobitniej uświadamia sobie jak wielka jest miłość Daniela. Był moment, w którym na jej miejscu postąpiłabym inaczej, ale w końcu każdy z nas kieruje się własnymi wyborami. Te należące do bohaterów na pewno dostarczyły mi wiele wrażeń.

  ODWAŻNA WERSJA MIŁOŚCI

  Byłam bardzo ciekawa rozwoju sytuacji losów tej dwójki. Często bywa tak, że intrygujące rozpoczęcie spotyka się z klątwą drugiego tomu. Nic z tych rzeczy. Autorka poszła w różne wątki, oczywiście nadal bazując na relacji głównych bohaterów, ale dodając do tego szczyptę innych smaczków. Tak więc ta część jest o wiele bardziej namiętna i odważna, jeśli chodzi o miłość Daniela i Łucji. To już nie jest tylko rozpaczliwa walka z samym sobą, jest pójście na całość. Nie brakuje przeszkód, które w pewnym momencie stawiają całą akcję pod wielkim znakiem zapytania. Mimo to domyśliłam się, jak ta cała przygoda zostanie zwieńczona.

  INNE WĄTKI

  Drugi plan zasila zazdrosna ex Daniela, która kierowana pragnieniem zemsty dopuszcza się czynów na pewno wykraczających poza normalne. Jest dążenie do odkrycia swoich korzeni, test DNA, jest i… Eryk! Za dużo zdradzać Wam nie chcę, bo to niedługa, ale angażująca historia, którą najlepiej odkrywać sobie samemu.

  PODSUMOWANIE

  Wiarygodne, nieprzesadzone dialogi dopasowane do wieku bohaterów, przez co trafnie odzwierciedlające całą sytuację. Dynamiczna akcja, w której nie ma zbędnych opisów, czyli tak zwanych zapychaczy treści. Odważny temat i bohaterowie, którym naprawdę chce się kibicować. Namiętna, ale niebanalna historia, oryginalna, a nawet romantyczna. Warto po nią sięgnąć, choć koniecznie trzeba rozpocząć czytanie od pierwszego tomu. Autorka nie zawiodła, wręcz powiedziałabym, że faktycznie – jak twierdzi sama Agnieszka Lingas – Łoniewska, jest w szczytowej formie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "I nawet kiedy ciebie nie chcę,

  I nawet kiedy już nie mogę,

  To zawsze idę w twoją stronę

  Uzależniłem się, to chore"

  Smolasty ft. Otsochodzi, Uzależniony

  Po śmierci mamy świat Daniela i Łucji się rozpada. Ich rodzina nie funkcjonuje jak należy, każdy z domowników żyje swoim życiem. Zosia - dziewczyna Daniela jest coraz bardziej zazdrosna o Łucję, a doprowadzi to do tego, że nastolatka przestanie być bezpieczna. Rodzeństwo zaczyna rozumieć, że prawdopodobnie nigdy nie będą razem. Życie ciągle rzuca im kłody pod nogi, a największą przeszkodą do wspólnego życia są oni sami. Muszą walczyć z uczuciem, które ich rani i gdy wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku nagle świat znów się wali.

  Z wielką niecierpliwością czekałam na drugi tom historii zakazanej miłości. Anna Szafrańska tak rozbudziła moją ciekawość w pierwszym tomie, że nie mogłam się doczekać kontynuacji. Jednak z napisaniem recenzji musiałam odczekać kilka dni, żeby ochłonąć po lekturze.

  Muszę przyznać, że ta część zdecydowanie bardziej mi się podobała. Pierwsza była świetna, ale w tej zdecydowanie więcej się dzieje i naprawdę nie mogłam się oderwać od lektury. Wydaje się, że zarówno Łucja jak i Daniel dojrzali, choć czasem odnosiłam wrażenie, że jednak nie do końca. Relacja Łucji i Daniela wchodzi na całkiem inne tory. Znajdziemy tu dużo więcej emocji, ukradkowe spojrzenia, pocałunki. Pierwszy tom pokazał trudną, zakazaną miłość, a drugi, że miłość jest nie do zatrzymania. Nie można z nią walczyć, zatrzymać, odciąć się choćby człowiek próbował ze wszystkich sił.

  A taka miłość jaka połączyła rodzeństwo budzi skrajne emocje. Wydaje nam się nieprawdopodobna, niemożliwa, a czasem nawet zła i może budzić swojego rodzaju niechęć. Podobało mi się, że autorka nakreśliła stosunek otoczenia do tego co się dzieję między bohaterami i z jakim piętnem musieli się zmierzyć.

  Muszę przyznać, że w pewnym momencie nie wiedziałam jak zakończy się ta książka. Ciągle działo się coś nowego, a czasem pewne opisy powodowały, że musiałam się sama zastanowić jakbym zareagowała bądź w myślach mówiłam do bohaterów "nie, nie rób tego".

  Cieszę się również, że temat śmierci mamy Łucji i Daniela nie był przemilczany. Pokazuje z jakimi trudnymi emocjami przyszło zmierzyć się rodzeństwu i jak każdy na swój sposób radzi sobie ze stratą i bólem.

  Dzięki autorce świat Daniela i Łucji pochłonął mnie bez reszty.

  Znów na pochwałę zasługują cytaty przed każdym rozdziałem, które bardzo mi się podobały i były niesamowicie trafne.

  Wielkie brawa dla Anny Szafrańskiej, bo książka była świetna i na pewno sięgnę po inne książki tej autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Jeden błąd 5/5 Nasza cena:
33,15 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden błąd

Prawdziwa miłość nigdy nie jest błędem.Dominika i Oliwier są parą od wielu lat. Ona wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę jako nauczycielka w liceum, ON ma zostać wspólnikiem w kancelarii jej ojca. Pozornie wszystko układa się tak, jak powinno, a jednak im bliżej daty ślubu, tym częściej Dominika...
Nasze wczoraj. Na zawsze. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze wczoraj. Na zawsze. Tom 1

Daniel nie spodziewał się, że pojawienie się w jego życiu Łucji, zmieni wszystko. Była dla niego zakazana. Wszyscy to wiedzieli. On, ona i każdy, kto miałby cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie. Jednak jego serce nie chciało słuchać rozumu. Nie chciało słuchać nikogo, nawet jego samego. Łucja...
Właśnie tak! 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Właśnie tak!

Miłość znajdziesz tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz Dwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na...
Dziewczyna ze złotej klatki 5/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna ze złotej klatki

Obrzydliwie bogaci rodzice, luksusowa rezydencja, służba i ochrona, ekskluzywna prywatna szkoła. Osiemnastoletnia Amelia Raczyńska może mieć wszystko, co da się kupić za pieniądze. Ceną za to jest bezwzględne podporządkowanie woli apodyktycznych rodziców, którzy zaplanowali jej drogę życiową i...
Widmo grzechu 5/5 Nasza cena:
28,14 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Widmo grzechu

Nel to kochająca córka i siostra, czuła przyjaciółka, świetna uczennica, gwiazda szkolnego kółka teatralnego i przewodnicząca szkolnego samorządu, o której jej najlepsza przyjaciółka mówi: szlachetna i dobroduszna. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego w jej poukładane życie wkrada się chaos....
Powiedz tak! 5/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz tak!

Miłość to nie wszystko. Trzeba jeszcze zdobyć sympatię rodziny...Wygląda na to, że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się na przeprowadzkę do Drzewicy, przyjęła oświadczyny Michała i stworzyła prawdziwą, rodzicielską więź ze swoją pasierbicą, małą Melanią. Tymczasem na...
Grzech pierworodny 5/5 Nasza cena:
27,20 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech pierworodny

II tom historii Nel i Gilberta, gdzie niewinna miłość staje się grzechem. "Miłość pełna pasji i namiętności. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie. Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za...
eBook Powiedz tak! mobi epub 0/5 Nasza cena:
32,29 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Powiedz tak! mobi epub

Wygląda na to, że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się na przeprowadzkę do Drzewicy, przyjęła oświadczyny Michała i stworzyła prawdziwą, rodzicielską więź ze swoją pasierbicą, małą Melanią. Tymczasem na kilka godzin przed uroczystym przyjęciem zaręczynowym w domu...
eBook Grzech pierworodny mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,83 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Grzech pierworodny mobi epub

Miłość pełna pasji i namiętności. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie. Miłość. Honor. Lojalność. Tajemnica. Zdrada.Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za swoimi marzeniami i pasjami. On:...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula