Najgłośniej krzyczy serce

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 23
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 26,00 zł 36,90 zł Taniej o: 30%

Książka, która może stać się ulubieńcem wielu nastolatków! Martyna Senator powraca z kolejną powieścią dla młodych czytelników, którzy zdążyli się już stęsknić za jej twórczością.

"Najgłośniej krzyczy serce" to historia mająca ogromny potencjał znaleźć się na liście bestsellerów młodzieżowych książek w Polsce.

Życie nie zawsze jest łaskawe i sprawiedliwe - nie każdy otrzymuje od losu kolorowy i sielankowy scenariusz. Najgorsze może jednak nadejść w najmniej oczekiwanym momencie i uderzyć ze zdwojoną siłą...

Nina jest nastolatką, która ma ponoć wszystko. Jest młoda, piękna i ambitna, a jej największą pasją jest taniec. Wrażliwa dziewczyna według wielu wiedzie idealne życie, którego każdy mógłby jej pozazdrościć. Choć nastolatka stara się żyć w zgodzie z całym światem, pewnego dnia to właśnie ON buntuje się przeciwko niej.

Kacper nie potrafi poradzić sobie z otaczającym go światem - najchętniej uciekłby stąd jak najdalej to możliwe, by nie dźwigać ciężaru przeszłości. Teraz liczy się dla niego tylko to, żeby przetrwać każdy kolejny dzień bez większych porażek i problemów.

"Najgłośniej krzyczy serce" to wzruszająca historia, która skłania do refleksji. Książka porusza ważne tematy, które w świecie nastolatków bardzo często rodzą problemy. Nienawiść, hejt, brak samoakceptacji i szacunku - takie połączenie ukazane przez Martynę Senator w fabule najnowszej książki niesamowicie oddziałuje pomiędzy wersami. To nie tylko ciekawa książka dla młodzieży, ale również psychologiczne podejście do problematyki dzisiejszego świata.


O autorce

Martyna Senator (ur. 1987) tworzy książki głównie dla młodszej części czytelników z gatunku literatury obyczajowej oraz romansu. Zadebiutowała w 2015 roku, gdy do księgarni trafiła powieść "Kiedy wolność mówi szeptem". Senator dopiero staje się rozpoznawalna wśród polskich pisarek, lecz zainteresowanie jej twórczością zdecydowanie wskazuje na to, że już zaskarbiła sobie serca wielu czytelników. Wśród historii cieszących się największą popularnością znajduje się seria "Z miłości", czyli cykl czterech miłosnych powieści.

Recenzje (23)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Niesamowita książka,. poruszająca ważny i wciąż aktualny temat hejtu w szkole, który zbyt często bywa ignorowany... Uważam, że nie tylko młodzież powinna ją przeczytać - "Najgłośniej krzyczy serce" to pozycja, z którą powinni zapoznać się również rodzice i nauczyciele.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "

  "Dzisiejszy świat
  jest tak skonstruowany,że właściwie do wszystkiego można się przyczepić.To dlatego tak rozpaczliwie próbujemy być idealni.Nie chcemy dawać innym pretekstu do szkalowania."

  Najnowsza książka M.Senator to powieść skierowana do młodego czytelnika.Warto się z nią zapoznać,niesie ze sobą mądre przesłanie.

  Nina jest uczennicą liceum.Przygotowuje się do matury,jej pasją jest taniec.Może się pochwalić licznymi sukcesami.Jak każda nastolatka ma swoje kompleksy.

  Na początku września do klasy Niny dołączył tajemniczy,zbuntowany chłopak.Jest starszy,powtarza klasę.Kacper,bo tak ma na imię,ciągle trzyma się na uboczu.Zawsze ubrany na czarno,ze słuchawkami w uszach.Nie zamierza skończyć szkoły.

  W tej na pozór przeciętnej klasie dojdzie do aktów przemocy.Będziemy mieli do czynienia z okrutnym hejtem,wyzwiskami i bezsilnością ofiary.Ważne w tej historii jest to,że część wydarzeń nie jest fikcją,bo autorka opisała prawdziwe zdarzenia.

  W książce został poruszony temat żałoby.Strata bliskiej osoby,to trudne doświadczenie dla młodego człowieka.Dobrze został opisany sposób radzenia sobie z samotnością.

  Bardzo polubiłam bohaterów.Są autentyczni.M.Senator ładnie ukazała przyjaźń oraz pierwszą miłość.

  Muszę przyznać,że gdy sięgałam po tą książkę, nie sądziłam że zrobi na mnie tak duże wrażenie.Pisarka dostarczyła mi sporo emocji.Była złość,niedowierzanie,smutek i wzruszenie.Ciągle nie mogłam zrozumieć,dlaczego nikt z dorosłych nie zauważył,że dzieje się coś złego.

  Książkę polecam nie tylko młodzieży,ale też rodzicom.Warto poczytać o problemach jakie spotykają dzieci,by móc w odpowiednim momencie zareagować lub przeprowadzić poważniejszą rozmowę. Na ostatnich stronach mamy informację dotyczącą telefonu zaufania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Martynę Senator kojarzę z twórczością dla młodzieży. Jej książki oprócz nastoletniej romatyczności zawsze niosą przekaz. To nie głupiutkie historyjki, ale powieści dotykające problemów.

  "Najgłośniej krzyczy serce" świetnie pokazuje jak powszechny i toksyczny jest hejt wśród młodzieży. I jak łatwo można paść jego ofiarą. Chociaż książkę czyta się lekko i przyjemnie, to jej wydźwięk już taki nie jest. Myślę, że to powieść, którą powinien przeczytać każdy nastolatek (na przykład zamiast którejś z nudnych lektur), bo może empatia do Niny przydałaby się bardziej niż, powiedzmy, taka pogarda do Izabeli Łęckiej? Wszyscy, którzy mi polecali tę historię mieli rację - to mocna pozycja, którą trzeba przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka stworzona z myślą o nastolatkach, jednak moim zdaniem śmiało może po nią sięgnąć nie tylko nastolatek.

  Nina to nastolatka cechująca się szczególną wrażliwością. Dobra uczennica z jedną szczerą przyjaciółką i hordą pastwiących się nad nią szkolnych „kolegów”.

  Kacper to nastolatek po przejściach, niespecjalnie rzucający się w oczy, stroniący od innych, mający problemy z nauką.

  Pozornie tych dwoje nie łączy nic, a jednak połączy ich wszystko. Gdy Kacper jest świadkiem, jak podle traktowana jest Nina nie wytrzymuje i staje w obronie dziewczyny. Od tej pory będą we dwoje przeciwko niemal całej społeczności szkolnej. Czy poradzą sobie z okrutnym traktowaniem i coraz bardziej niebezpiecznymi prześladowaniami?

  ***

  Historia zawarta w książce jest bardzo poruszająca i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Autorka w dobitny sposób ukazuje bestialstwo rodzące się już na szkolnych korytarzach. Książka pełna przemocy, bezsilności, utraconej nadziei i cierpienia. A jednak czasem dzięki jednej osobie wydaje się nam, że możemy pokonać wszystkie przeciwności losu, ponieważ wsparcie tej najważniejszej na danym etapie naszego życia osoby daje nam niesamowitą wiarę we własne możliwości.

  Zdecydowanie warto sięgnąć po tę książkę, aby choć trochę poznać okrucieństwo nastolatków. Myślę, że część z nas zna to z własnych szkolnych korytarzy, ponieważ przemoc w szkole obecna jest nie od dziś. Od zawsze stanowiła ogromny problem, z którym niewielu potrafiło sobie poradzić. Jednak w tym przypadku bardzo duży nacisk autorka położyła na odczucia osoby gnębionej oraz tych którzy postanowili ją wspierać. I być może właśnie to powinno dać nam do myślenia. Dziś możesz być tylko biernym obserwatorem, ale kim staniesz się jutro? Jakbyś się poczuł będąc na miejscu głównej bohaterki?

  Cieszę się, że Martyna Senator nie obawiała się poruszyć trudnego tematu i przedstawiła go w tak dobitny sposób. Mam nadzieję, że ta książka trafi do jak najszerszego grona odbiorców, a osobom znajdującym się w sytuacji Niny da siłę i wiarę, że mogą przerwać błędne koło, w którym się znajdują.

  Ostrzegam, że nie jest to historia, którą przeczyta się ot tak i odstawi na półkę (chyba, że ktoś z was nie ma uczuć). Historia nękanej Niny pozostaje w czytelniku na długo. Prawdopodobnie większość z was, tak jak ja, będzie miała ochotę przytulić tę znękaną i zmęczoną dziewczynę, a w momentach szczęścia będzie ją głośno dopingować. Jest to książka wywołująca w czytelniku mnóstwo emocji, ale z pewnością niezbędna na książkowym rynku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwsze dni września mogą oznaczać tylko jedno, że  wszyscy uczniowie zaczynają kolejny rok szkolny. Ponadto  swoją premierę miała bardzo ważna książka „Najgłośniej krzyczy serce”, bo tu o niej mowa to najnowsza powieść spod pióra Martyny Senator.

  Wróćmy jeszcze na chwile do tematu szkoły. I tak dzisiaj będzie bardzo poważny post. Zwykle pierwszy dzień szkoły kojarzy nam się z czymś nowym. Niesamowitym początkiem. Powrotem do znajomych. Sal, ławek, nauczycieli. Nie każdy to przyzna, ale początek roku to zawsze jakoś tak kojarzy się z nowym startem. Problem polega na tym, że dla niektórych powrót do szkoły oznacza lęk i przerażenie. Niestety wiele osób doświadcza przemocy psychicznej i fizycznej w murach, w których powinniśmy zdobywać wiedzę. Jak to jest możliwe, że żyjemy w społeczeństwie, w którym ktoś jest wyśmiewany za to, jak wygląda, ale nie tylko. Powody takich dręczeń są bardzo różne. Pomyślcie, że osoba, która od lat słyszy, jaka  jest głupia czy brzydka po dwóch miesiącach wraca do miejsca, gdzie jest gnębiona i prześladowana. Przerażające prawda. Jeszcze jak trafi na osoby, które jej pomogą to przejść jest cudownie. Jednak część osób zostaje z tym sama. Ale czy na pewno. Martyna Senator w swojej najnowszej książce pokazuje nam, że czasem pomoc może przyjść z najmniej oczekiwanej strony. „Najgłośniej krzyczy serce” to pozycja obowiązkowa, ale każdego nastolatka i nastolatki oraz rodzica. Nie macie czasem pojęcia ile tajemnic przed wami mają wasze dzieci. Może komuś otworzy oczy albo w końcu pokaże, że szukanie pomocy jest ważne. Pamiętajcie, by nie być obojętnym na krzywdzenie innej osoby, bo co jak role się odwrócą (czego oczywiście nikomu nie życzę) i to ty będziesz potrzebował(a) pomocy. Jestem przekonana, że pierwszą osobą, która ci pomoże będzie ta, która była kiedyś po którejś ze stron; ...

  Cytat:

  "W pewnym momencie dociera do mnie, że wcale nie trzeba być silnym, aby uniknąć upadku. Czasami wystarczy mieć przy sobie kogoś, na kim można się wesprzeć. Zaczekać, aż bijący od niego spokój wyciszy rozkrzyczane emocje, i spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy. Po raz kolejny odnaleźć w sobie nadzieję, a potem powoli stanąć o własnych siłach i zrobić krok do przodu."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 18 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Serce na wietrze. Okruchy gorzkiej czekolady. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce na wietrze. Okruchy gorzkiej czekolady. Tom 2

Myślała, że wszystko stracone. I wtedy znowu dostrzegła promienie słońca. W liceum plastycznym, w którym uczy się Ania, pojawia się nowy nauczyciel matematyki. Niezwykle przystojny, a zarazem bardzo wymagający i o paskudnym charakterze. Uczniowie z miejsca nazywają go Potworem. Dla Ani miniony rok...
Zapadnij w serce 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapadnij w serce

Rowe nie może poradzić sobie z traumą z przeszłości. Jej smutek zauważa Nate, popularny uczeń i bejsbolista. Chłopak decyduje się jej pomóc. Jego bliskość sprawia, że Rowe budzi się do życia i przestaje obawiać się głębszych uczuć. Jednak czy poradzi sobie z demonami przeszłości?
Ocalało tylko serce 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocalało tylko serce

Autorka Jedynego takiego miejsca, uwielbiana przez czytelników, Klaudia Bianek, powraca z historią, która rozgrzeje Twoje serce! Klara to dziewczyna potrafiąca zauroczyć niejednego chłopaka: bystra, piękna, niebojąca się czerpać z życia garściami, a jednocześnie bardzo niepewna siebie. Jest...
Moje serce należy do ciebie wyd. kieszonkowe wyd. 2 4/5 Nasza cena:
9,29 zł 12,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje serce należy do ciebie wyd. kieszonkowe wyd. 2

Historia młodzieńczej miłości w bardzo romantycznym wydaniu, rozgrywająca się jednak we współczesnych i bliskich życia realiach. Przedmowę do książki napisał popularny autor Federico Moccia. W klasie 18-letniego Alexa pojawia się nowa uczennica, Ylenia. Chłopak postanawia zwrócić na siebie jej...
Serce meduzy 4/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce meduzy

Czasem, gdy czujemy się bezgranicznie samotni, świat w magiczny sposób się na nas otwiera Moja przyjaźń z Franny zakończyła się najgorzej jak to możliwe. Gdybym tylko wiedziała, przeprosiłabym ją za to, co się między nami wydarzyło. A przynajmniej bym się z nią pożegnała. Czasem jednak nie wiadomo,...
Moje serce mój wróg 5/5 Nasza cena:
28,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje serce mój wróg

Przejmująca opowieść o trudnym uczuciu, które połączyło dwoje młodych ludzi: dziewczynę z zespołem Aspergera i przewlekle chorego chłopaka, który spróbował przebić skorupę otaczającą jej serce. Alvie źle się odnajduje wśród innych ludzi, ale ma to w nosie. Wystarczy, że dotrwa do osiemnastych...
Oksa Pollock. Tom 3. Serce dwóch światów 0/5 Nasza cena:
41,92 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oksa Pollock. Tom 3. Serce dwóch światów

Uwaga, to trzecia książka z magicznej serii!Każdy, kto pozna Oksę, nie obejdzie się już bez niejani wspaniałej rodziny Pollockówi niezwykłych stworzeń!OKSA POLLOCK zawsze myślała, że jest zwykłą nastolatką, aż do pewnego dnia, gdy wszystko się zmieniło, a jej życie zostało wywrócone do góry...
Biegnij moje serce biegnij 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biegnij moje serce biegnij

Kiedy wszystko ci odebrano… biegnij! Annabelle biegnie z Seattle na drugi brzeg kontynentu - do Waszyngtonu. Mięśnie palą, serce bije z wysiłkiem, stopy uderzają o ziemię. Na trasie ma dobre i złe dni. Zaczyna zwracać uwagę mediów, ludzie oklaskują ją, gdy przekracza granice stanów. Annabelle...
Czyste serce 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czyste serce

Istnieją pragnienia, ale istnieje też przeznaczenie… Przepowiednia mówi, że Alex stworzona jest do wielkich rzeczy, co wcale nie jest fajne, zwłaszcza, że Seth, z którym jest w dziwny sposób połączona, pojawia się wszędzie tam, gdzie ona. Na sali treningowej, przed klasą, a także notorycznie w jej...
Serce czasu 0/5 Nasza cena:
36,00 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce czasu

Lena mieszka z ciotką i z dwoma młodszymi kuzynami. Jej rodzice zginęli w wypadku, jednak ich śmierć owiana jest tajemnicą.Gdy dziewczyna przegląda rzeczy po rodzicach, odnajduje wśród nich stary zegar, który wzbudza jej zainteresowanie. Przypadkiem go uruchamia, przez co diametralnie zmienia swoje...
Za głosem serca 4/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za głosem serca

Nowoczesny romans zainspirowany "Małą Syrenką”, jedną z najpiękniejszych literackich historii miłosnych! Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”? Chce uwolnić się od przeszłości. Chce znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co jednak, gdy...
Chemia serc 4/5 Nasza cena:
28,70 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia serc

Henry Page jeszcze nigdy nie był zakochany. Jest zbyt zajęty. Kończy szkołę średnią i jego energię pochłania zdobycie indeksu przyzwoitej uczelni. A poza tym wreszcie otrzymał stanowisko redaktora naczelnego szkolnej gazety! Nieliczne wolne chwile spędza z przyjaciółmi bądź przy grach...
Wybrane bestsellery
Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,38 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""! Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same. Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co...
Zazdrość 0/5 Nasza cena:
25,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zazdrość

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie? Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk....
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Pacjenci 4/5 Nasza cena:
37,33 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjenci

Sztuczna nerka, nowe serce. O początkach transplantologii Autor bestsellerowych Ginekologów i Stulecia chirurgów. Tym razem Jürgen Thorwald opowiada o powstaniu i rozwoju jednej z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin medycyny – transplantologii. Opisując historie...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony 0/5 Nasza cena:
39,78 zł 44,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,11 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
35,46 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
43,11 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie wielu aktualnych zagadnień dotyczących naszego kraju. Ułatwia...
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
45,81 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula