Na tej samej ziemi

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
376
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 24,76 zł
Audiobooki mp3
za 21,20 zł
Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Nadchodzi drugi tom wyczekiwanej przez czytelników powieści "Pod tym samym niebem"! Jak tym razem potoczą się losy bohaterów serii "Lilka i Śliwa"? Odpowiedzi szukajcie na kartach "Na tej samej ziemi", autorstwa Katarzyny Kieleckiej.

Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony magią; czas, w którym dzieją się cuda. Lilka i Kinga jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, że już wkrótce ich życie wywróci się do góry nogami. Zajęta świąteczną bieganiną Lilka, nieustannie skupiona na wychowaniu małej Neli, wciąż nie potrafi wsłuchać się we własną intuicję, ciągle znajdując się między młotem a kowadłem. Przed Kingą z kolei rozciąga się perspektywa Wigilii bez ukochanego, który od kilku miesięcy przebywa na Spitsbergenie. Świąteczny nastrój, który wypełnia każdą przestrzeń w sklepach, autobusach i na ulicach zdaje się omijać obie kobiety.

Monotonną grudniową codzienność odmienia tajemniczy pakunek, zaadresowany do Lilianny. Kobieta jeszcze nie wie, że los szykuje jej nie lada niespodziankę. Przesyłka bez adresu zwrotnego zaskakuje nie tylko Lilkę, ale także Kingę - okazuje się, że w Górach Połabskich na Liliannę czeka ukryta zagadka, która pomoże odkryć rodzinną tajemnicę sprzed lat. Przyjaciółki podejmują wyzwanie i wyruszają w niezwykłą podróż. Czy kobietom uda się odkryć skrywane sekrety z przeszłości? Jaką rolę w życiu Lilki odegra wola jej zmarłego dziadka? Czy dziewczyna odnajdzie wreszcie szczęście, o którym marzy?

"Na tej samej ziemi" to ciepła opowieść o przywiązaniu, tęsknocie i nadziei, dzięki której można przetrwać najmroczniejsze chwile. Na kartach powieści przeplatają się historie, ludzkie losy i emocje, które niejednemu czytelnikowi dostarczą chwil pełnych wzruszeń i refleksji.
Recenzje (5)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przeszłość uczy nas życia pod tym samym niebem, na tej samej ziemi. Wiele się zmieniało na przestrzeni wieków. Ludzkość dotykało wiele nieszczęść i kataklizmów, ale nie zmieniło się to, że „nie ma jednego scenariusza na życie i ciągle trzeba szukać nowych dróg, by znaleźć miejsce dla siebie”. Ale co dla każdego z nas i bohaterów książki Katarzyny Kieleckiej oznacza owe miejsce na ziemi?

  Zakończenie powieści „Pod tym samym niebem” – pierwszej części losów Lilki, Neli, Kingi, Adasia i innych miało zamknąć książkę, z czego nie ukrywam byłam zadowolona. Po lekturze „Na tej samej ziemi” cieszę się, że mogłam wrócić do tych bohaterów. Każdy z nich staje przed nowymi wyzwaniami i rozterkami.

  Kinga tęskni za narzeczonym Adasiem, który przebywa z innymi polarnikami na Spitsbergenie. Dręczy ją nie tylko tęsknota, ale też zazdrość i rozterki związane z ich wspólnym życiem po jego powrocie.

  „Ciężko żyć bez miłości, jednak sprostać jej, gdy powszedniej jak chleb, to dopiero wyzwanie.”

  Lilka po przeprowadzce do Łodzi, wiedzie zdawałoby się uporządkowane i spokojne życie. Pracuje, zajmuje się swoją pięcioletnią córką Nelą. Zawsze może liczyć na swoją przyjaciółkę Kingę, która na czas nieobecności Adama zamieszkała z nimi.

  Nela mimo achondroplazji, czerpie z życia ile się da. Jak każda pięciolatka jest ciekawa świata, ma swoje humory, jest bardzo aktywna i uwielbia zabawy ze swoim kotożbikiem Estwoodem. To najcudowniejsza bohaterka tej książki. Jej przekręcanie wyrazów, cięte riposty, powtarzanie niecenzuralnych zwrotów, którymi bez zastanowienia rzuca Kinga są rozbrajające, wzruszające i bawiące do łez. Dzięki tej małej dziewczynce, człowiek sam ma ochotę sięgnąć po „kółki z gararetkiem”, a powieść zyskuje luźniejszą formę.

  Życie Lilki odmienia przesyłka od ojca, przekazana przez niespodziewanego posłańca. Zawarte w niej informacje o ukrytej w Górach Połabskich rodzinnej tajemnicy sprawiają, że przyjaciółki postanawiają wybrać się w podróż jej śladami. Ale przewrotny los sprawi, że przyjaciółka nie będzie mogła wyruszyć w tę podróż wraz z Lilką i wybierze się z nią ktoś inny.

  Autorka po raz kolejny świąt Bożego Narodzenia używa jedynie jako tła. Porusza mnóstwo ważnych tematów. Ponownie wplatając we współczesną historię opowieść z czasów II Wojny Światowej, pokazuje jak wiele nas łączy z ludźmi z przeszłości, ponieważ żyjemy pod tym samym niebem, co oni, na tej samej ziemi.

  „W oceanie chłodu i beznadziei każdą wysepkę normalności należy czcić jak skarb.”

  To piękna, wzruszająca, dająca okazję do refleksji a momentami zabawna historia o wpływie przeszłości na przyszłość, tęsknocie, radzeniu sobie ze stratą. O tym, iż „To, że coś wydaje się oczywiste, nie znaczy, że jest oczywiste dla każdego”. Że znalezienie swojego miejsca na ziemi dla każdego z nas może oznaczać coś zupełnie innego. Natomiast poszukiwanie go wcale nie jest takie proste, i nie znajdziemy tego, czego szukamy, dopóki nie uporamy się ze swoimi problemami, demonami, uczuciami. Dopóki będziemy czuć się samotnymi, pozbawionymi celu i motywacji do podjęcia jakiejkolwiek zmiany oraz nie dostrzeżemy, że są wokół nas ludzie, którzy są nam bliscy, zawsze pomocni, choć nie wiążą nas więzy krwi.

  „… życie to nie tylko ból i rozczarowanie, że przychodzą chwile, gdy świat wokół staje się piękny, krajobraz zachwyca, a ludzie nie zawodzą. Nagle lgną do siebie nawzajem, bo znajdują w tym nadzieję, ukojenie i cel. To się może zdarzyć każdemu, więc jest na co czekać!”

  Ta książka daje nadzieję i wiarę w ludzi, sens życia oraz siłę miłości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jako wzrokowiec od razu zakochałem się w okładce. Przepiękne barwy szybko przyciągnęły mój wzrok. Dzieł autorki nigdy wcześniej nie czytałem, więc był to mój debiut. Po czasie dowiedziałem się o poprzedzającym pierwszym tomie, jednak czytając "Na tej samej ziemi" nie odczułem żadnych braków wiedzy. Pani Kielecka oczarowała mnie tą lekturą. Klimat, jaki udało jej się stworzyć, ogrzewa serce i sprawia, że człowiekowi robi się lżej na duszy. Ponadto, w książce poruszane są kwestie alkoholizmu, bezdomności i wielu innych problemów. Uważam to za wielki plus. Autorka ujęła mnie swoją szczerością i umiejętnością pokazania świata takim, jakim jest w rzeczywistości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Świetna lektura. Mnóstwo emocji i śmiechu, trochę refleksji. Doskonały język i można bez problemu czytać bez znajomości pierwszego tomu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na długie jesienne wieczory – „Na tej samej ziemi”, Katarzyna Kielecka

  „Na tej samej ziemi” to moje pierwsze literackie spotkanie z autorką. Wiem, że jest to drugi tom, ale czytając go nie odniosłam wrażenia, aby brakowało mi niewyjaśnionych wątków. Dla zainteresowanych, część pierwsza nosi tytuł „Pod tym samym niebem”. Czy w takim razie Katarzyna Kielecka przekonała mnie do swojej twórczości?

  Kinga i Lilianna, przyjaciółki. Lilianna po tym jak odziedziczyła większą część willi po zmarłej siostrze bliźniaczce swojej babci przeprowadziła się z Suwałk do Łodzi. W swojej części zamieszkała z córeczką, pięcioletnią Nelą oraz trójnogim kotem przypominającym żbika. Drugą, mniejszą część posesji zajmował przybrany wnuk babci Apolonii Tobiasz oraz jego przychodnia weterynaryjna. Lilianna nie ma w życiu lekko, kto z resztą ma? Po tym jak zdradził ją mąż, rozwiodła się z nim. Nie uznawał Neli za swoją córkę, mimo, iż nią była. Nie chciał wychowywać chorego dziecka. Nela chorowała na achondroplazję. Mimo choroby, było jej wszędzie pełno, nie przejmowała się tym a Lilka dokładała wszelkich starań aby córeczka wiodła jak najbardziej normalne życie, tak jak jej koleżanki i koledzy.

  Achondroplazja to choroba, którą większość z nas zna pod nazwą karłowatość lub niskorosłość. Związana jest ze specyficzną budową kośćca – kości chorych są dużo krótsze, niż u ludzi zdrowych, przez co osiągają oni maksymalnie 130 centymetrów wzrostu. Mutacja kości zachodzi już w momencie prenatalnym. Choroba występuje raz na 26 000 urodzeń. - Źródło: [Adres usunięty]

  Wraz z Lilianną zamieszkała również Kinga, która nie chciała przebywać w samotności po tym, jak jej narzeczony Adam został członkiem wyprawy polarniczej na Spitsbergen. Był tam mechanikiem i złotą rączką . Wspierał w razie awarii rodzimych naukowców. Bardzo tęsknili za sobą, ale decyzja o wyjeździe została podjęta i nie pozostawało im nic innego, jak tylko cierpliwie czekać, aż znowu będą obok siebie.

  Rozmowa Kingi z Adamem:

  – Ty, a dlaczego ona przylazła do ciebie w szlafroku?

  – Poszła pod prysznic, gdy wróciliśmy z tej hali, i widocznie już jej się nie chciało ubierać.

  – Ale cycki miała pod tym szlafrokiem.

  – No miała. Chciałabyś, żeby je odkładała na półkę do szafy za każdym razem, gdy się ze mną widzi? ….

  Tobiasz kilkanaście lat temu stracił w wypadku samochodowym narzeczoną. Po dzień dzisiejszy nie udało mu się stworzyć nowego związku, żył cały czas wspomnieniami. Może przestanie być samotny dzięki którejś z nowych sąsiadek?

  Mamy również tutaj Pana Władka, pijaczyna, która nie raz podpadła Kindze. Młodzi wspierają go jak tylko mogą aby wyszedł z nałogu, dają mu dorywcze prace na ogrodzie, aby zarobił sobie na nową kurtkę, sweter czy buty. Dlaczego wylądował na ulicy?

  Pewnego razu do Lilianny napisał ojciec, że znalazł jakiś stary list i przez pewnego posłańca przekaże go jej. Lilka jest ciekawa co ON w sobie skrywa. Kiedy ma już możliwość zapoznania się z jego treścią, dowiaduje się, że są to spisane wspomnienia i dokumenty jej dziadka. Z dokumentów dowiaduje się o pewnej tajemnicy skrytej w Górach Połabskich, a wydarzenia te miały miejsce w latach 1945. Niestety Kinga nie będzie w stanie jej towarzyszyć w tej wyprawie. Z kim się zatem tam wybierze? Czym okaże będzie owa tajemnica? Czy spełni ostatnią wolę zmarłego dawno temu dziadka?

  Katarzyna Kielecka zaskoczyła mnie na duży plus. Nie wiem, czy ja jestem czytelnikiem mało wymagającym, czy rzeczywiście na rodzimym podwórku mamy coraz więcej świetnych pisarzy. Wydarzenia mają miejsce w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, natomiast nie są one tutaj na pierwszym planie. Pisarka w swojej powieści porusza ważne kwestie, takie jak [Adres usunięty]. bezdomność, alkoholizm, wychowywanie chorego dziecka, na którego chorobę nie ma praktycznie lekarstwa, przyjaźń, zaufanie czy wsparcie … Powieść przeczytałam migiem, nawet nie zauważyłam, kiedy dobrnęłam do końca. Lekkie pióro pisarki sprawiło, że historia bohaterów pochłonęła mnie całkowicie. Polecam z całego serca!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sympatycznych bohaterów już dobrze poznałam po kilkudziesięciu stronach i nie miałam wrażenia, że coś mnie ominęło dlatego, że nie czytałam pierwszej części. Pięknie przedstawiona przyjaźń kobiet, które mimo różnych charakterów wspierają się zawsze, gdy tego potrzebują. Nela to dziewczynka, która dodaje blasku każdemu dniu i zawsze rozśmiesza zatroskanych domowników. Jest bardzo świadoma swojej choroby, a dzięki opiece cioci i mamy zna swoją wartość i odpowiednio reaguje na docinki rówieśników.

  Już samo życie kobiet jest ciekawe, pełne emocjonalnych rozterek i wzruszeń, a gdy jeszcze dołączyć do tego tajemnicę dziadka, to książka pochłania bez reszty. Fabuła toczy się dwutorowo, w czasie obecnym, gdzie kobiety zmagają się z codziennością oraz w roku 1945, w którym to dziadek opisywał swoją walkę o przetrwanie. Bardzo chętnie wracałam do tych intrygujących, a zarazem smutnych zapisków świadczących o tym, ile trudu trzeba było włożyć w owym czasie, by przeżyć. Opowieść przenosi nas w czas wojny i angażuje w rozwikłanie zagadki rodzinnej. Poznamy też uroki życia i zwyczaje, jakie panują na stacji badawczej, gdzie narzeczony Kingi zdaje nam relacje ze swoich jakże innych dni.

  „Na tej samej ziemi” to powieść, która wzruszy, zasmuci, ale i da dużo uśmiechu, nadziei, nastawi optymistycznie do świata. Poznamy smak miłość matki, która skierowana jest tylko ku dziecku, a własne potrzeby pozostają zawsze na końcu. Wtedy można przeoczyć coś ważnego i utracić szansę na miłość. Autorka uczy, że bezinteresowna pomoc obcym osobom może dać dużo satysfakcji, a przekazane wsparcie zaowocuje na przyszłość.

  Fabuła toczy się w okolicach Bożego Narodzenia, ale nie jest zdominowana przez to święto. Tajemnicze kartki z zapiskami dziadka z czasów wojny wzruszą i skłonią do refleksji. Życie przyjaciółek ich codzienne rozterki są barwne i niepozbawione problemów, ale też pouczające, by nieść pomoc innym ludziom. Jak każda książka autorki napisana lekko, dialogi spontaniczne i prawdziwe. Duża dawka poczucia humoru towarzyszy nam w trakcie czytania za sprawą małej dziewczynki, ale i jej zwariowanej cioci Kingi. Lektura o wartościowych ludziach, rodzącej się miłości i odważnych kobietach da dużo satysfakcji w zimowe wieczory.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Miejsce na ziemi 5/5 Nasza cena:
30,33 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miejsce na ziemi

Pełna emocji i imponująca rozmachem opowieść o miłości i stracie, tożsamości i przynależności.Dwunastoletnia Lila Langdon jest świadkiem rodzinnej tragedii - przy zaproszonych na wystawną kolację gościach jej matka wręcza ojcu prezent: ręcznie tkany, misternie wykonany obrus. Dziewczynka nie widzi,...
Znaki na niebie i ziemi 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znaki na niebie i ziemi

Wydawać by się mogło, że los napisał dla Joanny scenariusz idealny – cudowny mąż, wielki dom z ogrodem, wymarzona praca, kariera… Bywa jednak, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Do tego przeszłość, dotychczas skrzętnie spychana w najdalsze zakątki umysłu, ponownie dobija się do jej...
Wszystkie znaki na niebie i ziemi 5/5 Nasza cena:
21,89 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie znaki na niebie i ziemi

Powieść o dojrzewaniu i miłości, która spodoba się fanom Jenny Han czy Sary Dessen. Kiedy ambitna nastolatka wraca do swojej rodzinnej miejscowości i zakochuje się w miejscowym rozrabiace, a zarazem jej najlepszym przyjacielu z dzieciństwa, wiadomo, że nie obejdzie się bez skandalu. Czasami by...
Alabama Summer. Tom 4. Nasze miejsce na ziemi 3/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alabama Summer. Tom 4. Nasze miejsce na ziemi

Oto nowa, pełna seksu i namiętności powieść bestsellerowej autorki „New York Timesa”, J. Daniels – kolejna część serii „Alabama Summer”. Ben i Mia nie mają ani chwili wytchnienia. Wyczerpujące nocne zmiany i przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że zakochana w sobie para nie ma jak spędzić ze sobą...
Alabama Summer. Tom 1. Moje miejsce na ziemi 3/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alabama Summer. Tom 1. Moje miejsce na ziemi

Oto pierwsza część serii „Alabama Summer” autorstwa J. Daniels, autorki bestsellerów „The New York Times”. Gdy Mia Corelli wraca na lato do Alabamy, żeby spędzić je z Tessą, najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa, jedyną rzeczą, jakiej się obawia, jest spotkanie z bratem przyjaciółki, Benjaminem...
Piętno dzieciństwa. Sedno. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piętno dzieciństwa. Sedno. Tom 2

Jaką cenę w dorosłym życiu płaci człowiek, który doświadczał w dzieciństwie przemocy? Wojtek Rawicki pozornie jest szczęśliwy i spełniony zawodowo. Wysokie stanowisko w banku, piękny dom i żona z dziećmi tworzą idylliczny obraz. Tymczasem traumy sprzed lat pozostawiły rany w duszy mężczyzny, które...
Pod tym samym niebem 4/5 Nasza cena:
24,53 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pod tym samym niebem

Lilianna wiedzie szare życie zwykłej księgowej. Jej czas wypełnia córka, przyjaciółka Kinga oraz praca. Pewnego grudniowego dnia Lilianna otrzymuje tajemniczy list, w którym nieznana dotąd cioteczna babcia informuje, że przekaże jej w spadku dom, jeśli dziewczyna zgodzi się na warunki testamentu....
Rudy warkocz. Ślady. Część 2. Sedno. Tom 4 4/5 Nasza cena:
24,43 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rudy warkocz. Ślady. Część 2. Sedno. Tom 4

Bohaterowie z powieści "Sedno życia" i "Piętno dzieciństwa" powracają! Edycie i Jędrkowi nareszcie wszystko się układa. Pochłonięci miłością, opieką nad dziewięcioletnim Grzesiem oraz psem Kufą nie dostrzegają, że rodzinne szczęście wisi na włosku. Edyta niepokoi się o swoje zdrowie oraz odkrywa,...
Psim tropem. Ślady. Część 1. Sedno. Tom 3 4/5 Nasza cena:
23,03 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Psim tropem. Ślady. Część 1. Sedno. Tom 3

Bohaterowie z powieści "Sedno życia" i "Piętno dzieciństwa powracają"! Edycie i Jędrkowi nareszcie wszystko się układa. Pochłonięci miłością, opieką nad dziewięcioletnim Grzesiem oraz psem Kufą nie dostrzegają, że rodzinne szczęście wisi na włosku. Edyta niepokoi się o swoje zdrowie oraz odkrywa,...
Cytrusowy gaj 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cytrusowy gaj

Ada, nauczycielka w przyszpitalnej szkole, wiedzie szczęśliwe życie u boku Jacka. Planuje ślub, jednocześnie angażując się w opiekę nad dziećmi z chorobami onkologicznymi. Jej narzeczony całą uwagę koncentruje na karierze w firmie farmaceutycznej, by już na starcie zapewnić rodzinie stabilność...
Sedno życia. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sedno życia. Tom 1

Co składa się na sedno życia samotnej kobiety? Edyta, zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka, niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy. Nie przypuszcza, że pociągnie to za sobą kolejne zwroty i zburzy jej cenny spokój. Niespodziewana diagnoza lekarska i spotkanie przyjaciółki z...
eBook Gieśki. Księga przygód mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,76 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gieśki. Księga przygód mobi epub

Czy chodząc do zwykłej podstawówki, można przeżyć niecodzienne przygody? Oczywiście! Wystarczy być Gieśkiem - pełnym humoru, nieco zuchwałym, odważnym i psotnym dziewięciolatkiem z klasy III G.Krzysiek, Czesiek i Misiek wplątują się w kolejne awantury, walczą z porywaczem, polują na czarownice,...
Wybrane bestsellery
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula