Molly

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 33
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
416
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,35 zł
Nasza cena: 28,68 zł 41,90 zł Taniej o: 32%

Każdy człowiek podąża własną życiową ścieżką. Niestety, niektóre z nich obfitują w wyjątkowo dużą liczbę przeszkód i zakrętów, które są w stanie wzbudzić zwątpienie i zmusić do porzucenia nadziei.

Co jednak stanie się, gdy na swej drodze spotkamy osobę, która wydaje się rozwiązaniem wszystkich naszych problemów? Sięgnij po książkę pod tytułem "Molly", którą napisała Agnieszka Lingas-Łoniewska i poznaj odpowiedź na to pytanie!

Los nigdy nie oszczędzał Melanii Tarczyńskiej. Matka ją porzuciła, a ojciec został skazany i zamknięty w więzieniu, gdy uznano go za winnego finansowych defraudacji. Molly, bo takim pseudonimem posługuje się dziewczyna, latami wędrowała od jednego do drugiego domu dziecka i zmieniając rodziny zastępcze. Ten ciężki etap w życiu zaowocował jednakże nawiązaniem niezwykłej znajomości z Robsonem, obecnie jej najlepszym przyjacielem.

Gdy Molly wkroczyła w dorosłe życie, uznała, że od teraz to ona będzie panią sytuacji. Nie stroni więc od adrenaliny, szalonych imprez i łamania serc. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje Wiktora: spokojnego i cieszącego się znakomitą reputacją prezesa dużej firmy. Choć bardzo się od siebie różnią, coś przyciąga ich do siebie. Czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?


O autorce

Autorka, Agnieszka Lingas-Łoniewska, to uznana już polska pisarka, specjalizująca się w wielu przeróżnych gatunkach literackich: od kryminału, poprzez literaturę obyczajową i kobiecą, aż po thriller, literaturę sensacyjną oraz horror. Niejedna z jej historii odniosła spory sukces wydawniczy. W 2016 roku wyróżniono ją, przyznając drugie miejsce w plebiscycie "Kobieta Wpływowa" Gazety Wrocławskiej. Dotychczas wydała już takie pozycje, jak: "Kiedy wrócę", "Piętno Midasa", "Pierwsza miłość", czy "Klub niewiernych".

Recenzje (33)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Molly” to niewątpliwie intrygująca historia, która pokazuje jak decyzje innych mają wpływ na nas samych. W tej powieści znajdziecie walkę ze samym sobą, jaką przechodzą bohaterowie oraz to jak życie ich doświadczyło.

  ____

  Melania, czyli tytułowa bohaterka kiedyś była szczęśliwą i zadziorną małą dziewczynką. Teraz już jako dorosła kobieta stała się silna, niezależna i nieufna wobec innych – już wiele razy się zawiodła na ludziach. Żyje na krawędzi – liczy się tylko tu i teraz! Boi się patrzeć w przyszłość, bo to oznaczałoby normalność, której jej nikt nie pokazał. Mur jaki wzniosła wokół siebie daje jej schronienie i pomaga przetrwać. Aż do jednego wieczoru, kiedy to w jej życie na nowo pojawia się Wiktor – kiedyś spokojny i grzeczny chłopiec… Teraz opanowany i przystojny mężczyzna. On postanowił walczyć, ona uciekać! I mimo, że pochodzą z dwóch różnych światów i dzieli ich wszystko, to jednak wspólna przeszłość ich łączy…,a może dzieli?

  ____

  Autorka po raz kolejny zaskakuje! Historia, która pokazuje, że mimo dzielących różnic czasem warto zaryzykować. Molly to skorupa, bariera ochronna Melanii, która w swoim życiu przeżyła zbyt wiele rozczarowań, aby teraz komukolwiek zaufać. Wiktor nie jest taki jak ojciec – pragnie pokazać Molly, że jest ważna i normalne życie, które z dnia na dzień jej zabrano. Zakończenie zaskakuje – pokazuje jak w jednej chwili można przez złą decyzję wiele stracić, a nawet wszystko! I ile jesteśmy w stanie znieść dla prawdziwej miłości.

  Mówi się, że brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym, niż absolutnie nudnym! Jednak należy znać granice i ich nie przekraczać, ponieważ konsekwencje czynów mogą być trudne i ciężkie do przetrwania.

  Molly i Wiktor to mieszanka wybuchowa! Czytając można doświadczyć wielu skrajnych emocji. W tej książce znajdziecie nadzieję, radość wymieszaną z bólem, gniew i smutek oraz prawdziwą miłość, która jest w stanie przetrwać wszystko, nawet najgorsze czyny i

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "To ona wyzwalała we mnie mrok, to ona sprawiała, że czułem, jakbym narodził się na nowo. Dzięki niej wiedziałem, że żyję. Oddycham."

  Co tutaj się działo!? Kolejna świetna książka Agnieszki Lingas - Łoniewskiej!

  Molly to młoda dziewczyna, która wychowana przez rodziny zastępcze, mająca jednego przyjaciela Robsona i prowadząca całkowicie szalone, na granicy przestępcze życie. Z drugiej strony mamy Wiktora, biznesmana, który nigdy nie miał problemów z gotówką, a jednocześnie ma dość ciężkie relacje z ojcem. Cała znajomość Molly i Wiktora wydaje się całkiem przypadkowa, ale czy taka jest? Czy jest szansa, by ich znajomość przerodziła się w coś większego?

  Autorka wprowadziła bardzo dużą dynamikę do książki. Molly jest bardzo młodą, ale inteligentną postacią, jej zachowanie i wahania nastrojów są całkowicie naturalne, jednak czasem bardzo niemądre. Wybaczamy jej to, bo wiemy, że nie miała łatwego życia i nie zna innego postępowania. Zaś Wiktor nie jest jedynie ułożonym, grzecznym chłopcem, ale też mężczyzną z pazurem, który momentami ma według mnie za miękkie serce, co nie zawsze wychodzi mu na dobre.

  Książkę czyta się błyskawicznie, mamy dobre dialogi i dobrą historię. Chcemy się dowiedzieć jak rozwinie się romans jak i cała akcja. Zakończenie jest zaskakujące, ale też takie do jakich przyzwyczaiła nas autorka. Co mi daje nadzieję, zawsze na dobre jutro ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chociaż główna bohaterka nie przypadła mi do gustu to polecam tą pozycję. Książka pokazuje jak wiele złego może wyrządzić człowiek człowiekowi, ale warto pamiętać, że to my na samym końcu decydujemy o swoim losie. Ciekawie ujęty problem dzieci z bidula, które niejednokrotnie muszą zejść na zła drogę żeby przeżyć, a później stają się tylko dłużnikami swoich „przyjaciół”. Wątek miłosny - całkiem niezły.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miewacie tak , że po odłożeniu przeczytanej książki czujecie się jakbyście żegnali przyjaciół ? Ja tak miałam tu, ciężko mi było się rozstać z tą książką i jej bohaterami. I nie prędko o nich zapomnę.

  To moja pierwsza książka spod pióra tej autorki ale na pewno nie ostatnia. Pięknie pisze, cudownie bawi się emocjami czytelnika i potrafi trzymać w napięciu.

  Książka pisana jest z perspektywy zarówno Molly jak i Wiktora - jej znajomego z dzieciństwa, któremu już wtedy dokuczała, a ON już wtedy miał do niej słabość. Niby przypadkowe spotkanie w klubie po latach, zapoczątkowało kolejne . Jesteśmy świadkami tego jak oboje się angażują mimo, że Melania zawzięcie się przed tym broni.

  No właśnie, ta nasza tytułowa Molly. To dziewczyna po przejściach. Straciła mamę jak była malutka, krótko po tym jakby ojca , bo trafił do więzienia i w wieku 5 lat ona trafiła do domu dziecka . Tam na szczęście nie była sama, poznała Robsona i od tej chwili byli wzajemnie dla siebie wsparciem , przyjaciółmi , lecz czasami nie tylko... Można by odnieść wrażenie , że są sobie przeznaczeni, że powinni być razem ale byłoby chyba za prosto , zbyt przewidywalnie i za nudno może. Choć czy z tą dwójką by można się nudzić?

  Ale do życia Molly wraca Wiktor, spokojny, ułożony, żyjący zgodnie z prawem - jej zupełne przeciwieństwo . Co z tego wyniknie ?

  Kochani radzę abyście się przekonali bo ta książka, jest naprawdę cudowna. Co ja tu przeżywałam to głowa mała. Można się pośmiać, bo Molly, jej zachowania, teksty, bawią subtelnie . Można być przerażonym bo są momenty, a szczególnie pod koniec , że czytałam bojąc się każdej kolejnej strony, myśląc co z nimi wszystkimi będzie, dlaczego tak musiało się stać. Kończyłam czytać ze łzami w oczach bo nie dość , że ciężko rozstać się z tymi bohaterami to jeszcze autorka w epilogach zaserwowała mi palpitacje, wręcz byłam przez chwilę totalnie załamana. Ale dlaczego to sądzę ,że się sami dowiecie.

  Autorka stworzyła nieco szaloną ale piękną historię. Pokazała tu różne oblicza miłości. Bo nie tylko tę między Molly i Wiktorem , choć jest ona wspaniała. Wiktor w wyjątkowy sposób uczył Molly , miłości takiej naturalnej , prostej, opartej na zaufaniu. W sumie je zawiódł ale to kwestia sporna, bo tajemnica którą skrywał nie była jego winą. Miłość Robsona i Molly też była wyjątkowa. Głęboka, choć nieco toksyczna, można by uznać. Ale potrzebowali siebie i byli przy sobie zawsze gdy to drugie tego potrzebowało. Rozumieli się i akceptowali.

  Podsumowując, mamy tu niby romans ale nie bagatelny, nie tandetny czy schematyczny. Taki, który potrafi zaskoczyć, w którym poruszone są istotne kwestie, życiowe , dramatyczne, poruszające , pozostające w sercu. To książka nie tylko o miłości ale wokół niej się wszystko skupia. I to jest po prostu piękne.

  Nie wiem jak Wy ale ja kocham takie książki i mogłabym je czytać bez końca.

  Polecam .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od tej książki się zaczęło i zamówione kolejne tej autorki. Na początku myślałam że nie dla mnie a na koniec płakałam... 😔 I byłam zawiedzona ze tak szybko się skończyła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 28 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Miłość z widokiem na morze 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość z widokiem na morze

Spacery w świetle zachodzącego słońca. Pierwsze nieśmiałe zauroczenia, niewinne flirty i niespodziewane wybuchy uczuć. Wakacje, słońce i wspomnienia. Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej stworzyły zbiór opowieści o miłości, która przydarzyła się nad morzem. Ich bohaterki spotkają tam miłość...
Mazurskie Lato 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mazurskie Lato

Każdego lata w Mikołajkach gwar rozmów, śpiewu i śmiechu nie cichnie. Do mazurskiej stolicy zjeżdżają wszyscy miłośnicy jezior. Ci, którzy kochają żeglować, ale też tacy, którzy wolą się opalać i imprezować do białego rana. Do tego, jak wciąż podaje lokalne radio, w tawernie Mazurskie Lato można...
Tylko raz w roku 5/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko raz w roku

Jest prawdziwą świąteczną czarodziejką. Agnieszka Lingas-Łoniewska zabiera swoich czytelników w magiczną, pełną miłości podróż, która rozgrzeje serca! Po tym, jak jej rodzice postanowili się rozstać przy wigilijnym stole, myślała, że znienawidzi święta na zawsze. On nigdy ich nie lubił: sztywna,...
Bez pożegnania 5/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez pożegnania

Kontynuacja bestsellerowego "Bez przebaczenia" podbije Wasze serca i wzruszy Was do łez. Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, znajduje się na skraju...
Brudny świat 4/5 Nasza cena:
26,24 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Brudny świat

JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH FAN FICTION, w 2010 roku wydany w USA pod tytułem Dirty World doczekał się polskiej premiery! Wstrząsająca opowieść o miłości, demonach przeszłości i głęboko skrywanych tajemnicach. Wichrowe wzgórza miały swoich Cathy i Heathcliffa, Brudny świat pokazuje zagmatwane i...
Mars. Bezlitosna siła. Tom 4 5/5 Nasza cena:
25,72 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mars. Bezlitosna siła. Tom 4

Są jak ogień i woda. I przyciągają się z siłą żywiołów. Życiem Darka rządzą nienawiść i szaleństwo. Kiedy na ringu staje się niepokonanym Marsem, oddaje się im całkowicie. I właściwie niczego by nie zmieniał, gdyby nie psycholożka Liwia. Dla tej kobiety Mars mógłby zrobić cholernie wiele. Ale...
Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 4/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Na emocjach zna się jak mało kto. Agnieszka Lingas-Łoniewska kolejny raz funduje czytelniczkom taką ich dawkę, że strony tej powieści niemal stają w płomieniach! Ona przeszła przez piekło. On swoje piekło nosi w sobie. Mogą być dla siebie ocaleniem. Tylko... czy się odważą? Polluks to drugi tom...
Kiedy wrócę 5/5 Nasza cena:
22,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy wrócę

"Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione...
W zapomnieniu 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W zapomnieniu

Gdy szukasz właściwej drogi w życiu, miłość jest najlepszym drogowskazem. Dramatyczna, emocjonalna opowieść o szukaniu właściwej drogi i o miłości, która potrafi uratować życie. Magda Lasocka – absolwentka pedagogiki. Po studiach wraca do rodzinnego Wałbrzycha. Wprowadza się do mieszkania...
Bez przebaczenia 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez przebaczenia

Opowieść o tym, jak stracić wszystko, by móc zacząć żyć od nowa. Agnieszka Lingas-Łoniewska znowu prowadzi czytelników przez niezwykły labirynt emocji. Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza, niebieski ptak. Szczęśliwa, mimo braku ojca, bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą,...
Szósty po latach 5/5 Nasza cena:
27,88 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szósty po latach

Przeszłość zawsze nas dopada. Bo tak naprawdę nigdy nas nie opuszcza. Po latach od pierwszego wydania ulubionego przez czytelników kryminału Agnieszki Lingas-Łoniewskiej książka o seryjnym mordercy ponownie trafia do Czytelników - w wersji poprawionej i rozszerzonej o dodatkowe, trzymające w...
Niegrzeczne święta 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne święta

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu! Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze...  Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy...
Wybrane bestsellery
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia 5/5 Nasza cena:
32,69 zł 34,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia

Zestaw podręcznik oraz ćwiczenia z serii Zaproszeni przez Boga przeznaczony jest do nauki religii w klasie 4 szkoły podstawowej. Książki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową. Numer dopuszczenia MEN: AZ-21-01/10-KR-2/12
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
31,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Podpalaczka 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podpalaczka

Charlie McGee jest dzieckiem wyjątkowym, obdarzonym nadludzkim darem, zdolnością pirokinezy: potrafi siłą woli zdalnie rozniecić ogień. Rodzice dziewczynki, Vicky i Andy, uczestniczyli kiedyś jako ochotnicy w tajemniczym eksperymencie sponsorowanym przez tajną amerykańską agencję rządową,...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Efekt pandy 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 41,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efekt pandy

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej "Dywan z wkładką". Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na...
Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
39,59 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

W podręczniku Oblicza epok dla klasy 2, część 1 znajdują się teksty wczesnego romantyzmu, m.in. wiersze poetów jezior (zakres rozszerzony), Giaur Byrona, Cierpienia młodego Wertera oraz Faust Goethego, opowiadania Edgara Allana Poego (zakres rozszerzony), a także twórczość dwóch największych poetów...
Panie Czarowne 4/5 Nasza cena:
31,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha. Obdarzona pierwotną mocą Trójnia. Głuchołazy, małe miasteczko na polsko-czeskim pograniczu, mają w herbie kozi łeb. To miejsce, gdzie w XVII wieku wieszano...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula