Matura - chemia 2022 - repetytoria, podręczniki

W 2022 roku będziesz zdawać maturę z chemii? Koniecznie sięgnij po książki, które Cię do niej przygotują.
 
Przygotowujesz się do matury z niełatwego przedmiotu, jakim jest chemia? Dobrze trafiłeś! W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do sprawnej nauki i powtórek materiału. Są tu testy i arkusze maturalne, zbiory zadań oraz vademecum, zawierające najważniejsze informacje z każdej klasy szkoły średniej.

Matura z chemii - drzwi do wielu ciekawych i prestiżowych kierunków

Nie jest prawdą, że zdawanie chemii na maturze pozwoli tylko na studiowanie samej chemii. Zdanie egzaminu z tego przedmiotu umożliwia bowiem start na całe mnóstwo kierunków, na których chemia jest wykorzystywana w dużym stopniu - od medycyny i farmacji, po biotechnologię czy technologię żywności. Jest w czym wybierać, dlatego warto przyłożyć się do nauki!
 
Podręcznik maturalny z chemii pozwoli ci uporządkować wiedzę, a także dowiedzieć się więcej na temat zagadnień, z którymi masz trudności. Dzięki zbiorom zadań zyskasz nowe umiejętności i sprawdzisz swoją wiedzę w praktyce. Na koniec polecamy sięgnąć po arkusze maturalne, formą przypominające test, który napiszesz w maju. W ten sposób poznasz typy zadań i przećwiczysz każdy z nich.
 
Wśród pomocy, które pomogą Ci zdać maturę 2022 z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym, znajdziesz m.in.:


- “Vademecum. Matura 2021. Chemia
- “Repetytorium maturzysty 2021. Chemia
- “Chemia. Matura 2002-2021. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 1
- “Teraz matura. Chemia. Tuż przed egzaminem
 
Czeka cię matura rozszerzona z chemii? W kompendiach i zbiorach zadań znajdziesz materiały przeznaczone specjalnie dla uczniów zdających egzamin na tym poziomie. Powodzenia!

 

Wróć do: książki do matury.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

Piórniki

Artykuły szkolne